Doktoru değerlendir Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle Randevu al

Adresler

 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-İ Sina Hastanesi

  Talatpaşa Bulvarı Adnan Saygun Cad. Samanpazarı
  Altındağ

  285
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  1
  Son 30 gündeki çevrimiçi takvim isteği

  Eğer bu hekim sizseniz
  Bizimle iletişim kurun

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Jülide Pekmezci Merhabalar...09/12/2015 tarihinde kalça proteji ameliyatım sırasında, öncesi ve sonrasında göstermiş olduğunuz sıcak, sevecen ve yoğun ilgi ve sağlığıma kavuşmamdaki çabalarınızdan dolayı şahsınıza ve tüm ekip personelinize candan teşekkür eder başarılarınızın daim olmasını dilerim. İyi yıllar !.......

 • çok memnunum

  Merhabalar. En iyi hekim.com'da yazan olumlu yorumlara dayanarak bugün Kerem Hocama gidip muayene oldum. Kerem hoca, çok sempatik, güleryüzlü, sizi çok dikkatli bir şekilde dinleyip, aklınıza takılan soruları can-ı gönülden cevaplayan bir hekim. Olumlu enerjisi odaya girerken insanın içini rahatlatıyor, size güven veriyor..Allah ona da çok sağlık versin, başarılarını daim etsin, kendisiyle iyi ki karşılaşmışım..(Ayrıca sitenizde emeği geçenlere de sonsuz teşekkürler, sayenizde annem için de memnun kalabildiğimiz hekimlere ulaşabildim)..

 • çok memnunum

  Merhabalar: Necip SOLAKOĞLU 27\01\2015 Eşim İSTANBUL KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN E.A. HASTANESİNE 2- ay sağ kalça ağrısı için gitti ve burdaki kendilerine bizleri emanet ettiğimiz bu doktor ORTAPEDİ \ BEYİNCERRAH\ FİZİKTEDAVİ arasında mekik dokuttular ve rontgen\ emar çekilmesine rağmen bi sonuca varılamadı taki ankaradan KEREM BAŞARIR HOCAMIZA gelene kadar bütün tetkikleri yapıldı inşallah tedavisinide başarılı bir şekilde yapıp yürüyemez halde olan hastamızın yürür biçimde bize teslim edeceğinden evvel allahın izniyle inanıyorum Kerem BAŞARIR hocamıza şimdiden herşey için tşk ediyorum.

 • çok memnunum

  sevtap berker 03/01/2015 iki ay önce kalça protezi ameliyatı oldum ve kerem hocamın sayesinde sağlığıma kavuştum. gerek ameliyat öncesi gerekse ameliyat sonrası bana verdiği güven ve alakadan dolayı hocama çok teşekkür ediyorum, ayrıca ekibine ve hastahane çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum. sevtap berker

 • çok memnunum

  merhana samsundan hakan isfendiyar aydın ben 2013de annemın kalca protezinin revizyonunu samsundaki hastaneler yapmayı üstlenemedi masada kalır deyip çıkmaza surukledıklerınde saolsun sayın kerem başarır hocam bu kalca protezı değişimi amelıyatını iki amelıatta soyadı gibi başardı ve annem bobrek hastası ve şeker hastası olmasına rağmen ameliyatı başarılı gecdı ve annemı yatalak olmakdan kurtardı değeri hocam allah ne muradı varsa versın mükemmel bir hoca elleri resmen mucizeyle dolu... bu işi tam anlamıyla yapabilen diksiyonu cana yakınlığı ve mütevaziliği ön planda olmak uzere işini tam yapan bir dehadır kendine ben ve ailem olarak teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  Merhaba. Ben 16 yaşındayım. Sağ femur distal bölgede osteosarkom tanısıyla hocama başvurdum. İlk olarak iki kür kemoterapi aldım. Daha sonra sevgili hocama ameliyat oldum. Sağ bacağımdaki kisti temizledikten sonra sol bacağımdan alınan fibula kemiğimin bir kısmını sağ bacağıma naklettiler. Çok başarılı bir şekilde anlattım. Hocama çok teşekkür ederim şu an bacağım gayet sağlıklı. Hocama gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

 • çok memnunum

  merhabalar 10 yaşında olan oğluma bir yıl önce kolunda kemik kisti teşhisi konuldu. Kemik kisti hastalığını ilk defa duymuştum ve kendi çocuğumda psikolojik olarak çöküntü içindeydik. Altı tane doktora gittim. Hepside ameliyat olması gerektiğini söyledi. Anlatılır gibi değil yaşadıklarım. Taki Sevgili Kerem BAŞARIR Hocamıza ulaşana kadar.Allah razı olsun. Ameliyattan önce denememiz gereken yöntemler var dedi. ve denedi. ve şimdi oğlumda iyileşme başladı. Umutsuz bir haldeyken bizlere umut aşılayan doktorumuza teşekkürler......:)

 • çok memnunum

  Anevrizmal kemik kisti teşhisi ile size geldik.2 ay öncede çok ümitli olunmayan bir ameliyat geçirdim ama size güvenmekte hiç hata etmemi şiz şimdi kolum çok iyi çok teşekkür ederim allah sizden razi olsun sayın hocam :)

 • çok memnunum

  Selamün aleyküm hoçam .pazartesi ğünü oglumun ameliyatına siz degerli hocamın girecegini söylediler.pazartesi günü inşallah ameliyat öncesi görüşmek üzere hocam ALLAHa emanet olun .Olum yakup burak çelik

 • çok memnunum

  Sayın Hocam, başta zati aliniz ve ekibiniz olmak üzere ameliyatımda yanınızda bulunan diğer personelinize çok, çok teşekkür ediyorum. Kalçama takmış olduğunuz protez sayesinde 20 senelik ağrılarım yok oldu, eski sağlığıma kavuştum. ALLAH sizden, ekibinizden ve hastanenizden razı olsun diyor, başarılarınızın devamını diliyorum.

 • çok memnunum

  Tek kelimeyle iyi insan+ iyi doktor... Ortopedi ve travmatoloji konusunda kendinizi güvenle hiç düşünmeden emanet edin. Iyi ki sizi tanıdım! Allah size güç kuvvet versin Kerem Hocam...

 • çok memnunum

  DOKTORLUK İLE İNSANLIĞI BİR ARADA EN GÜZEL BİÇİMDE SERGİLEYEN GÜZEL İNSAN KEREM HOCAMA SAYGI VE MİNNETLERİMİ SUNARIM. HOCAM ERASMUS İÇİN YURT DIŞINA GİDEMEDİM AMA BENİ UÇURUMUN KENARINDAN DÖNDÜRDÜNÜZ. ALLAH(C.C) BU DÜNYADA KAZANDIĞINIZ SAYGINLIĞINIZI İNŞAALLAH AHİRETTE DE SAYGIN KULLAR ZÜMRESİNE KATARAK SİZİ ÖDÜLLENDİRSİN.

 • memnunum

  Çok iyi olduğunu duydum.Muayeneye gideceğim.Bütün endişem Ankaradan uzakta oturuyorum,acaba tedavi uzun sürer mi,kalacak tanıdığım yok.Hastane bu konuda bana yardımcı olabilir mi.SGK lıyım.

 • çok memnunum

  Ben 16 yaşındayım , sağ femur distalde egzostoz (iyi huylu kemik tümörü) teşhisiyle Kerem hocaya gittim.Sıcak karşılamasıyla güven duymamı sağladı ve ameliyata güvenle korkmadan gittim.Ameliyat sırasında ve sonrasındaki sıcak kanlılığı ve güleryüzlülüğü sayesinde çok mutlu döndüm.İyi ki varsınız hocam , her şey için çok teşekkür ederim...Furkan Yüzbaşı ve Onur Karaca doktorlarıma da çok teşekkür ederim...

 • çok memnunum

  Ben hayatımda böylü güzel bir insanla tanışmadım. Muhteşem harikulade bir hekim. Allah herkese böyle doktor nasip etsin. Gerçekten bir hastanın ihtiyacı oan her şey mevcut. Çok teşekkür ederim hocam...Her şey için...