Doç.Dr.

Kemal Hamamcıoğlu

Nöroloji

Randevu al

Benzer doktorlar

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Mezun olunan okullar

 • Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi - Tıp Fak, 1985 - 1991

Deneyimler

 • Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi - Baş Asistan, 2000-2006

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Hayatimda tanidigim en deneyimli doktor diyebilirim. Kendim de bir doktor adayi olarak inanilmaz saygi duydum kendisine umarim onun gibi hastayi daha kapidan girer girmez taniyabilen bir doktor olurum.aylarca dolasmamiza ragmen bir turlu tani konamayan anneannemin hastaligini sadece muayeneyle tanimis olup hekinligin muayene esasli oldugunu bana cok guzel gostermis bir doktordur. Allah onun gibi doktorlori basimizdan eksik etmesin.

 • çok memnunum

  hem hekimliği,hem hasta ve hasta yakını ile iletişimi,gereksiz tahlil tetkik ile hastayı uğraştırmadan isabetle teşhisi ,her bakımdan mükemmel bir hekim. Maalesef Kayseri bu şanstan artık uzak.

 • çok memnunum

  EVET BENDE OĞLUMUN SAĞLIK PROBLEMİ NEDENİYLE TANIŞTIĞIM ÇOK SAYGILI VE KİBAR BİR BEYEFENDİ OLARAK TANIDIM.AYRICA HASTAYLA VE HASTA YAKINLARIYLA OLAN SAMİMİ VE ONLARI RAHATLATICI KONUŞMALARI BENİM VE AİLEM İÇİN HASTALIKLA İLGİLİ BÜTÜN ENDİŞELERİMİZİ YOK ETTİ.TELEFONLA İLETİŞİM KURDUĞUMUZDADA HASTAYLA İLGİLİ BÜTÜN SORULARA EN İNCE AYRINTISINA KADAR YARDIMCI OLDU EVET KAYSERİDE HASTANE OLARAK ACIBADEM BİR MARKA ORADA GÖREVLİ SEVGİLİ KEMAL BEYDE GİDİLEBİLECEK MÜKEMMEL BİR TABİP.

 • çok memnunum

  Kemal Hamacıoğlu mesleki bilgisinin yanında güleryüzü ve hastaya yaklaşımı ile mükemmel bir doktor.Bıkmadan sabırla şikayetlerimi dinledi ve değerlendirdi.Umarım hasta olmazsınız ama nöroloji ile ilgili bir probleminiz varsa şiddetle tavsiye ederim..

 • çok memnunum

  kendisi ile ilk defa karşılaştım efendiliği ve hastaya yaklaşımını çok sevdim bana büyük bir moral verdi bütün eş dost ve arkadaşlara tavsiye ederim allah.cümlemize acil şifalar versin

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: M. Aykut Özkavruk - Nöroloji, Yaşar Zorlu - Nöroloji, Zeki Özöner - Nöroloji, Burcu Karaca - Nöroloji, Uğur Kulu - Nöroloji, Ayşegül Karatepe Noyan - Nöroloji, Hakan Ulutaş - Nöroloji, Ferda Kızıltaş Eroğlu - Nöroloji, Vildan Keskin - Nöroloji, Habibe Onbaşı - Nöroloji, Aslı Aydın - Nöroloji, Galip Akhan - Nöroloji, Türe Tunçbay - Nöroloji, Hakan Ediboğlu - Nöroloji, Celal Yurtseven - Nöroloji, Derya Tosun - Nöroloji, Ayfer Akalın Öy - Nöroloji, İbrahim Aydoğdu - Nöroloji, Müslüm Yılmaz - Nöroloji, Ayşen Süzen - Nöroloji