Eniyihekim.com

Prof. Dr. Mustafa Baştürk

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 5 yorum bulunmaktadır.
 • Z.T tarafından:
  Hocama 2sene once geldimm .Geldigimde uykusuzluk ve birtakim sıkıntılarla basvurdum hocama gittigim zaman ben duzelemiyecegim hep boyle sıkıntı icinde kalacagim diyordum.Once ALLAH sonra hocamin verdigi ilaclar sayesinde bugun elhamdulillah iyiyim hocama burdan cok tesekkur ediyorum sizler eger bu meslegi yapmiyo olsaniz biz hastalarin durumu ne olur.Birde lutfen ruh sağlığını onemsiz bir rahatsızlik olarak gormeyin insanin ruh sagligi iyi olmayinca bütün bedeni rahatsiz oluyor hocama burdan basarilarinin devamini diliyorum iyiki varsiniz.
 • Bekir özarslandan tarafından:
  Sosyal fobi sorunum nedeniyle hocama gittim. Tedavi yaklaşımı, sorunları anında anlaması, durumuna uygun ilacı vermesi dolayısıyla her zaman ona güvendim. Ve çevremde gördüğüm, duyduğum hastaları hocama yönlendirdim. Yönlendirdiğim hasta ve yakınlarından Allah razı olsun dualarını aldım. Kısacası hocam , uygun tedaviyi başlatan , sürdüren ve sizi iyileştirmeyi amaç edinen vicdan sahibi biridir.
 • BETÜL tarafından:
  SAYIN HOCAMIZA TÜRK DİABET CEMİYETİMİZDE VERDİĞİ FAYDALI SEMİNER İÇİN ÖZVERİSİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ.
 • konya tarafından:
  gerçekten çok iyi bir doktor.babamın hastalandığı başladığı zaman kendisine tüm tetkikleri gösterdim. teshisi doğru idi.Söyledikleri şeyler tamamen gerçekleşti.yapılabilecek bir şey olmadığını söylemişti gerçekten de olmadı ilaçları çok iyi gelmişti.kendisine miennetrarız.14 sene sonra babamı kaybettik.maksimum sürede rahat yaşadı. Allah Kendisinden razı olsun. gerçekten insancıl. dürüst.hastaya saygılı.çok bilgili bir hekim. herkeze tavsiye ederiz.kendisine mesleğinde ve yaşamında sağlıklı uzun ömürler dileriz.saygılar sunarız.
 • burcu tarafından:
  gerçekten zeki ve başarılı hırslarından arınmış alanında iyi doğru tanı koyuyor güvenilir
Doktor hakkında toplam 5 yorum bulunmaktadır.
Çalıştığı Kurumlar
Erciyes Üniversitesi, Kayseri (Tıp Fakültesi)
Doktor,
Adres : TALAS YOLU 38039 MELİKGAZİ
Tel : 352 2076666
Fax : 4375285
Yatak Sayısı : 1265 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Tıp Fakültesi  
Mustafa Baştürk Muayenehanesi, Kayseri (Muayenehane)
Doktor,
Adres : MİLLET CAD.BELEDİYE DURMAZ İŞHANI CUMHURİYET MAH. D507 K5 MELİKGAZİ
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Muayenehane  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Agorafobi Aile İçi İletişim Sorunları Alkol Bağımlılığı Altını Islatma Problemi Anksiyete Bozukluğu Anoreksiya Antisosyal Kişilik Bozukluğu Atipik Psikoz Baş Ağrıları Baş Dönmeleri Bayılmalar Bipolar Bozukluk Borderline Kişilik Bozukluğu Bulimia Nervoza Çocuk Ve Ergen Psikolojisi Çocuklarda Gelişme Bozuklukları Dehb Deliryum Demans Depresyon Dikkat Eksikliği Distimik Bozukluk Duygu Durum Bozukluğu Dürtü Kontrol Bozukluğu Ereksiyon Sorunu Evlilik Sorunları Hiperaktivite Hipokondriazis Histrionik Kişilik Bozukluğu İktidarsızlık İletişim Problemleri İlişki Problemleri İnternet Bağımlılığı Kabus Bozukluğu Kekemelik Kişilik Bozuklukları Konuşma Bozuklukları Konversiyon Bozukluğu Kumar Bağımlılığı Madde Bağımlılığı Madde Kullanımıyla İlişkili Bozukluklar Majör Depresif Bozukluk Manik Depresif Bozukluk Motivasyon Eksikliği Narsistik Kişilik Bozukluğu Obsesif Kompülsif Bozukluk (OKB) Öfke Kontrol Bozukluğu Özgül Fobi Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu) Panik Atak Panik Bozukluğu Paranoid Kişilik Bozukluğu Psikiyatrik Bozukluk Psikolojik Bozukluk Psikotik Bozukluklar Ruhsal Bunalım Sara (Epilepsi) Sınav Kaygısı Sinir Bozukluğu Sinir Hastalığı Somatizasyon Bozukluğu Somatoform Bozukluk Sosyal Fobi Stres Şizofreni Şizoid Kişilik Bozukluğu Şizotipal Kişilik Bozukluğu Takıntı Travma Travma Sonrası Stres Bozukluğu Unipolar Depresyon Uyku Bozukluğu Uykusuzluk Uyurgezerlik Uyurgezerlik (somnambulizm) Vajinismus (Vajinusmus) Vücut (Beden) Disformik Bozukluğu Yeme Bozuklukları Zihinsel Özür

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Prof. Dr. MUSTAFA BAŞBUĞ
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kayseri
Prof. Dr. MEHMET TAYYAR
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kayseri
Prof. Dr. YILMAZ ŞAHİN
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kayseri
Doc.Dr. BÜLENT ÖZÇELİK
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kayseri
Prof. Dr. ERCAN MUSTAFA AYGEN
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kayseri
Uzm.Dr. YUNUS HACIMUSALAR
Psikiyatri,Kayseri
Prof. Dr. FAHRİ BAYRAM
Endokrinoloji ve Metabolizma,Kayseri
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
12572
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
4
Doktor Baştürk’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!