Eniyihekim.com

Opr.Dr. Ahmet Tuna Eren

Opr.Dr. Ahmet Tuna Eren

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Ahmet Tuna Eren Muayenehanesi

Melikgazi, Kayseri

Randevu Hattı : 0850 333 0 344

Opr.Dr. Ahmet Tuna Eren videoları Geri İleri

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 71 yorum bulunmaktadır.
 • Ayşe ÖNAL tarafından:
  Ahmet Tuna Bey'e rinoplasti ameliyatı oldum ve 1,5 ay kadar bir süre geçti.Ameliyat öncesinde bahsettiği şekilde sorunsuz bir operasyon geçirdim ve sorunsuz bir iyileşme sürecim oldu.Şu anda tam istediğim gibi estetik olmuş görüntüsü vermeyen ve yüzüme yakışan doğal bir burnum oldu.Hislerime güvenerek gittim ve beni yanıltmadığı için emeği için çok teşekkür ediyorum kendisine ve bu konuda Dr.arayışı içerisinde olanlara kesinlikle Ahmet Tuna Eren'i tavsiye ediyorum.
 • gamze a tarafından:
  22.10.2014 de gögus ameliyati oldum. Tek kelimeule müthis bir sonuc, Mütevaxi bir kisilik, isinin eri bir Cerrah. Allah razi olsun hayatimdaki aldigim en iyi karar oldu Ahmet Tuna Eren ;)
 • sevinç karaca tarafından:
  mükemmel bir doktor. 40 gün önce burun ameliyatı oldum şuan cok doğal ve cok güzel bir burnum oldu ve nefes alama problemim tamamen çözüldü.insan olarak da çok iyi çok beyfendi aklıma gelen bütün soruları rahatlıkla sorabildim.herkese tavsiye ediyorum
 • Pelin tarafından:
  Rinoplasti ameliyatını gecireli yaklaşık bir ay oldu. Doktor konusunda çok kararsizdim sonunda tuna bende karar kıldım. Görüşmede nasıl bir burun istediğimi belirttim o da similasyon sayesinde gösterdi. Oldukça ilgilendi gerek ameliyat öncesi gerek sonrası. Şu anda herkesin sahip olmak isteyeceği bir burnum olduğunu düşünüyorum çünkü çok doğal bir burun oldu. Bir plastik cerrah ariyorsaniZ kesinlikle gözü Kapalı gidin derim.
 • Burcu tarafından:
  Yaklaşık bir ay önce rinoplasti (burun) ameliyatı oldum.Ameliyat öncesi burnumda rahatsız olduğum yerleri doktoruma belirttim.Muayene ile nerede hangi işlemin yapılacağı hakkında bilgi edindim.Fotoğraf çekimiyle birlikte simülasyonda burnumun alacağı yeni şekli gördüm.Bu sayede ameliyat sonrası burnumun yeni şekli nasıl olacak beğenecekmiyim gibi soruların cevabını muayene sırasında aldım.Ameliyat günü ameliyat öncesinde doktorumun ziyaretiyle burnumun alacağı son şekli teyit ettik .Burnunuzun yeni şekilleri arasında kararsız kaldıysanız ziyaret esnasında yeni fikrinizi söyleyebilirsiniz.Ameliyat sonrasında alçım ve tamponlarım bir hafta boyunca kaldı.Alçı,tamponlarım ve dikişlerim doktorum tarafından çıkarıldı.Bu işlemden sonra dört gün boyunca bandajlar burnumda kaldı.Hastanede birgün boyunca buz uygulaması sayesinde şişliklerim ve morluklarım minimum düzeyde gerçekleşti.Alçı alındıktan yirmi gün sonra kontrole gittim ve hiçbir sorun çıkmadı.Artık aynaya baktığımda daha mutluyum ve daha iyi hissediyorum.Sorduğum her soruyu güleryüzle cevapladı.Doktorumun güvenirliği ve ilgisi benim için çok önemliydi, bu konuda gönül rahatlığıyla doktorumu tavsiye ediyorum..Doktoruma çok teşekkür ediyorum.
 • CİHAN DABANLI tarafından:
  Ahmet Bey'i internetten buldum.Çok endişelerim vardı.Aksaray'dan Kayseri'ye görüşmeye gittim.Kendisini görünce endişelerimin çoğu gitti. En büyük korkum burnumun yapmacık görünmesiydi. Kesinlikle öyle olmadı. O kadar doğalki yakın arkadaşlarım bile farkedemedi. Kesinlikle çok memnun kaldım. Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz
 • Beyza tarafından:
  Yaklaşık 1 ay önce Ahmet Bey'e burun ameliyatımı oldum. Uzun araştırmalarım sonucu kendisiyle görüştüm. Ameliyat öncesi her soruma sabırla cevap verdi. Fotoğrafımı çekti ve ameliyat sonrası nasıl olacağımı similasyonda gösterdi. Ameliyat sonrası morluğum hiç olmadı. Hastanede uygulanan buzlar sayesinde şişliklerim en aza indirildi. 1 hafta sonra alçım ve tamponlarım çıktı. Şuan hala şişliklerim olmasına rağmen her aynaya bakmamda mutlu oluyorum. Her geçen gün şişliklerim azalıyor ve burnum yüzüme oturuyor. Sonuçtan gerçekten çok memnun kaldım. Bilgisayarda gösterdiği similasyondan daha güzel bir sonuç ortaya çıktı. Ahmet Bey pozitif kişiliğiyle,ilgisiyle işinde başarılı bir doktordur. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
 • ünzile tarafından:
  Ben Kasım ayında burun estetiği oldum. 5 yıl boyunca kararsızlık yaşadım. Ve ahmet beyde karar kıldım. Inanilmaz mutluyum. Bu kadar yıl beklediğim için pişman bile oldum. Hayatta verdiğim en doğru kararlardan bi tanesi oldu. Inanilmaz korkularım vardı. Burnumdan çok rahatsızdim. Şimdi ise aynaya tebessümle bakıyorum. Cok mutluyum.Herşey için çok teşekkür ediyorum doktoruma.
 • S.Ç tarafından:
  Ben yaklaşık 2 ay önce rinoplasti ameliyatı oldum , ameliyat olmadan önce baya araştırdım . kendisiyle görüşerek ve hazırladıgı simulasyonada güvenerek ahmet beye ameliyat oldum agrısız ve sorunsuz bi dönem geçirdim şuan hala şişlik olsada ortaya çıkan görüntüden çok memnunum. Ahmet beye çok teşekkür ediyor ve iyiki onu tercih etmişim diyorum her anlamda kesinlikle güvenilebilecek ve sorularınızı aksatmadan yanıtlayabilecek her an ulaşabileceginiz işinde çok iyi bir doktor arkadaşlar şiddetle tavsiye ederim ..
 • T. Ü. tarafından:
  Ben ameliyat olalı iki gün oluyor ama nasıl bir mutluluksa heycanla hemen buraya memnuniyetimi anlatmaya geldim. Göğüslerim asimetrikti ve bu benim hayat kalitemi etkileyen bir sıkıntı oluyordu. Uzun araştırmalar sonunda Tuna Bey'e karar kıldım ve kendimi emanet ettim. İki göğsümde büyütme uygulandı. Bu benim ilk ameliyatim oluyor ama korkum hiç olmadı Tuna Bey ilgisi tecrübesi ve kendinden emin haliyle ciddi bir güven sağlıyor. Şu an sonuçtan çok memnunum aslında bakarsanız hala alışamadım aynaya bakıp şaşırıyorum. Araştırdığımda genelde estetik cerrahlar hastanın isteklerinden çok kendi yetebildikleri kadar ya da kendi istedikleri gibi bir sonuç çıkarıyor Tuna Bey gerçekten ne istediğimi anladı ve bana istediğim sonucu verdi. Estetik Cerrahide doktorunuz için kararsızsanız Tuna Beyi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Ona minnetarım.
 • Melike D. tarafından:
  Ahmet Tuna Eren e cok teşekkür ediyorum.Yaklaşık 2ay önce rinoplasti ameliyatı oldum ve Ahmet Tuna Beyi kesinlikle öneriyorum. Henüz bütün şişler inmemesine rağmen sonuctan çok memnunum. Hem ameliyat öncesi hemde ameliyat sonrası gösterdiği ilgi ve anlayış için minnettarım.
 • Aslıhan EKİCİ tarafından:
  Ahmet Tuna Eren e bir ay önce rinoplasti ameliyatı oldum. Çok memnun kaldım.Ameliyat olmadan önce benimde kafamda bir sürü soru işareti vardı. Ta ki Ahmet Tuna hocamla tanışana kadar. Kendisi hem çok başarılı hemde anlayışlı bir doktor. Eğer hala doktor arayışı içindeyseniz kesinlikle Ahmet Tuna Eren le görüşmemişiniz demektir :)
 • Duygu Yıldız tarafından:
  Ben yaklaşık 1 ay önce rinoplasti ameliyatı oldum , ameliyat olmadan önce baya araştırdım . kendisiyle görüşerek ve hazırladıgı simulasyonada güvenerek ahmet beye ameliyat oldum agrısız ve sorunsuz bi dönem geçirdim şuan hala şişlik olsada ortaya çıkan görüntüden çok memnunum. Ahmet beye çok teşekkür ediyor ve iyiki onu tercih etmişim diyorum her anlamda kesinlikle güvenilebilecek ve sorularınızı aksatmadan yanıtlayabilecek her an ulaşabileceginiz işinde çok iyi bir doktor arkadaşlar şiddetle tavsiye ederim ..
 • N.Y Güler tarafından:
  28.05.2014' de ameliyat oldum.Doktorum Ahmet Tuna Beye çok teşekkür ediyorum.Çok ilgili bir doktor;gerek ameliyat öncesi gerek ameliyat sonrası istediğim zaman ulaşabileceğim sıkılmadan bıkmadan tekrar tekrar sorduğunuz soruları yanıtlayan bir doktor.Çok memnunum ve iyi ki Ahmet Beyi tercih etmişim.İlk görüşmeden sonra gözüm kapalı güvenmiştim zaten :).Ameliyat olma sebebim sadece estetik amaçlı değil hem nefes alma problemim vardı,(et,kemik baya tıkalıydı) burnumun ucundaki fazla kıkırdakları aldı(yuvarlak topak etli bir burnum vardı) .Şuan bir ayı geçkin bir süre oluyor hem estetik hem de nefes alma konusunda çok rahatım .Herkese tavsiye ediyorum.Hiç şüphesiz kuşkusuz Ahmet Beye muayene olun bir görüşün diyorum.Eminim pişman olmayacaksınız.Ameliyat olmak için bende çok fazla araştırma yaptım ve buradaki yorumları gördükten sonra Ahmet Beye karar vermiştim.Benimde insanlara bu süreçte yardımım olsun istedim.
 • H.b tarafından:
  Ahmet Tuna beye çok teşekkür ediyorum. Ellerinize sağlık hocam çok memnun kaldım. Bu ameliyatı olmak isteyip tereddütte kalanlara Kesinlikle Ahmet Tuna beyle görüşmelerini tavsiye Ederim.
 • Furkan Sönmez tarafından:
  Ahmet Tuna Bey'e rinoplasti(burun estetiği) isteği ile gittim ve kendisi beni ameliyat hakkında bilgilendirdi. Kendisi ameliyat öncesi ve sonrası hakkında bütün sorularımı açık bir şekilde cevapladı ve ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyatım çok rahat geçti. Daha önce aynı operasyonu geçiren arkadaşlarımdam duyduğum en büyük şikayet olan ameliyat sonrası morluk ve şişliklerle çok az karşılaştım. Sonuç olarak beklediğimden çok daha rahat bir ameliyat geçirdim. Ameliyat sonrası süreçte ise; ilk bir hafta burun içinde bulunan silikon tamponların delikli olması az da olsa nefes alma imkanı verdiği için rahatlık sağladı. Tamponların çıkarılması sürecinde de ağrı vb bir sorun yaşamadım. Şu an hem esteik hem de nefes alma konusunda son derece tatmin olmuş durumdayım. Tuna Bey'e ameliyat öncesi/sonrası ilgisi ve her şeyin umduğum gibi gittiği ameliyat için teşekkür ediyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum.
 • N.Y tarafından:
  Merhaba Yakın Zamanda Tuna Hocamıza Gogus Buyut Amelıyatı Oldum... Kendisi Gercekden ÇoK iYi Bir Hekim Uzun Araştırmalar Sonucunda Kendısını Bulmusdum Ve İLK GÖRÜŞMEDE TUNA HOCAMIZA COOOK FAZLA GUVEN DUYMUSDUM... Nitekim Boşa Cıkmadı Ameliyatımı Başarıyla Yaptı Sonuc Şahane... Manevi Anlamdada Kendısı Gercekden Çooooooooook İYİ BİR İNSAN... Burdanda Kendisine HERSEY İÇİN TEKRAR ÇOOOOOOOK TESEKKUR EDERİM..
 • Ebru Doğan tarafından:
  Ameliyat öncesi Dr seçimi hep en zor olandır, ikna olmak için birinin size güven verici konuşmasını beklersiniz. Dr Ahmet Tuna bey'in kendine olan güveni sizi de benim gibi hemen ikna edecektir 50gün önce rinoplasti ameliyatı geçirdim ilk günler tamponlardan dolayı sorun yaşıyorsunuz tabiki de. 1.ay da kontrolümde bi problem yokken 40. Günde bi sağa çekme problemiyle karşı karşıya kalıp panikledim uzak olduğum için Ahmet Tuna beyin telf da sakin olmamı ve yapmam gerekenleri emin tavırla açıklaması benide rahatlattı her sorunumda sabrı ve anlayışıyla sorularıma cevap veren ve bana doğal görünümümle özgüvenimi tekrar kazandıran,aynaya baktığımda yüzümü güldüren Dr 'uma sonsuz teşekkürler..
 • Murat Çağlar Ç. tarafından:
  Ahmet Tuna Eren bey'e tam 1,5 ay once rinoplasti ameliyati oldum. Burnumdaki şekil bozuklugu ile ilgili gittigim ilk randevuda bile inanilmaz ilgilendi. Sonuc mu, super. Aynaya baktigimda daha mutluyum, eger boyle bir dusunceniz varsa kesinlikle bir saniye bile dusunmeyin, Ahmet Tuna beyden bir randevu alın.
 • Tuğba S. tarafından:
  Kendime öz güvenimi geri kazandıran Ahmet tuna EREN Doktoruma minnettarlığımı yazmadan edemedim. Ameliyat olmadan önceki kararsızlıkları ben de çok yaşadım umarım yorumum burun estetiği olmak isteyen arkadaşlara yardımcı olur. Ben burun ameliyatı oldum hem estetik yönden hem de nefes alma problemi çektiğim için. Açıkça konuşmak gerekirse şekil olarak oldukça problemli bir burnum vardı. Hem de nefes almada oldukça güçlük çekiyordum. Kayseri de yaşıyorum bir çok doktoru araştırdım bir gün tesadüf eseri Ahmet beyin profiliyle karşılaştım incelemeye koyuldum tabi. Yorumların hepsi olumlu yöndeydi ben de görüşme kararı aldım ve kendisiyle de görüştüm. Güler yüzü ve samimiyeti bile ofisini bir kez ziyaret etmeniz için yeterli bir sebep :) Ve sonun da kararımı verdim. Ahmet beyin ellerine burnumu teslim ettim. Aradan şuan da 9 ay geçti burnum artık tam şeklini de aldı. O kadar doğal o kadar hoş duruyor ki estetik olduğunu kimse anlamadı. Yakın çevremdekiler de sürekli yüzümün şekline kadar değiştiğini güzelleştiğimi söylüyorlar. Gönül rahatlığı ile size estetik alanın da önerebileceğim bir doktor. Tekrar tekrar kendisine teşekkürlerimi sunarım. Siz çok iyi bir hekimsiniz.
 • Mediha K. tarafından:
  Yıllardır ağır gözlükler kullanmaktan dolayı burnumun ucu düşmüş, kıkırdakları erimişti. Ciddi anlamda nefes alma problemi yaşıyordum. Buna bağlı olarak sabahları yorgun uyanıyordum. Kendimi nefes açlığı içinde hissediyordum. Yaptığımız araştırmalar sonucunda Tuna bey ile biraraya geldik. Tüm sorularıma sabırlı ve güleryüzlü bir şekilde cevap verdi, güven hissettirerek içim rahat bir şekilde ameliyata karar vermemi sağladı. 28 Ocak 2014te burun ameliyatı oldum. Ameliyat öncesi ve sonrasındaki süreç de gayet sorunsuz geçti. Hiçbir sorun yaşamadan çok hızlı iyileştim. Tuna bey gerçekten çok başarılı bir doktor. Gözünüz kapalı kendinizi teslim edebilirsiniz. Emin olun sizi olabilecek en sağlıklı ve en güzel hale getirecektir.
 • derya kösker tarafından:
  Tuna bey 1ay once burun estetigi ameliyatimi gerceklestirdi.burnum gayet dogal gorunuyor.sordugum her soruyu guler yuzuyle cevapladigi icin,beni Boyle dogal bir burna kavusturdugu icin,ozguvenimi yerine getirdigi icin kendisine sonsuz tesekkurler.herkese tavsiye edebilecegim her yonuyle isinin ehli bir doktor
 • h a tarafından:
  Isinin uzmani ve anlayisli insanlarla iliskisi hat duzeyde guzel bir doktur hayatinda basarilar dilerim umarim hak ettigi yerlere gelir insanlarla iliskisini amaliyat sonrasinda da surdudugu icin hastalarina deger verdgini anliyoruz
 • çiko tarafından:
  doktora karar verme işi benim için en zor olanıydı . ama en sonunda akrabamın da tavsiyesiyle doktorumun ahmet tuna eren olmasına karar verdim.çoğu insan ameliyat sonrası nefes alma probleminden bahsederken ben salgılar normale döndükten sonra hiçbir sıkıntı yaşamadım.ayrıca ahmet bey gerçekten defalarca sorduğum sorulara büyük bir sabırla detaylı cevaplar verdi .kendisi tavsiye edeceğim bir doktordur.
 • kübra keloğlu tarafından:
  bir çok doktoru yazdan beri inceledim fakat hiçbir doktorla görüşmedim.Ahmet bey gittiğim zaman çok iyi karşılandım fotoğraflarım çekildi karar verdim ve bugün ameliyat olalı 28 gün oldu burnum şiş olmasın rağmen o kadar müthiş o kadar Doğal ki ameliyattan sonra ağrım olmadı uyudum uyandım bitmiş ve ben bugün ruhen çok rahatım öz güvenim arttı psikolojik olarak çok iyiyim fazla söze gerek yok Ahmet beye bırakın kendinizi güvenin ellerinize sağlık...
 • DOĞAN K tarafından:
  BEN DOĞAN K YAKLASIK BIR AY ONCE KEPCE KULAK ESTETIĞI YAPTIRDIM HEM SAGLIK AÇISINDAN HEMDE GÖRSEL OLARAK COK MEMNUN KALDIM OPERASYON COK GUZEL GECTI ONCEDEN KORKMUSTUM ARISI COK OLUR DIYE FAKAT HIC AGRI OLMADI ILK GUN HAFIF SIZI MEYDANA GELDI SONRASINDA BI SORUNLA KARSILASMADIM ALLAH AHMET TUNA BEYDEN RAZI OLSUN . DOKTORU BULMAMDA BU SITENIN YARDIMI COK OLDU BURDAKI YORUMLARDAN DOLAYI TERCİH EDMISTIM .
 • özlem tarafından:
  ben özlem 20 gün önce rinoplasti oldum hem sağlık acısından hemde görsel acısından cook memnunum kulaktan dolma bilgilere inanmayın ahmet tuna ernle konuşun 30 yasındayım aynaya baktıgımda daha mutluyum artık tuna bey size çok teşekkür ediyorum
 • özlem tarafından:
  ben özlem 20 gün önce rinoplasti oldum hem sağlık acısından hemde görsel acısından cook memnunum kulaktan dolma bilgilere inanmayın ahmet tuna ernle konuşun 30 yasındayım aynaya baktıgımda daha mutluyum artık tuna bey size çok teşekkür ediyorum
 • hatice tarafından:
  Yaklaşık 1 yıl önce tuna beyi bu siteden buldum yorumların iyi olması beni cesaretlendirdi ve burun ameliyatımı tuna beye yaptırdm. Hem yorum yazanlar a hem tuna beye teşekkür ederim. 1 yıldır hem burnumdan artık nefes alabiliyorum hem de estetik açıdan çok güzel bir burnum oldu. Ameliyat olduğumu kimse anlamıyor bile ben söyleyince de çok doğal anlaşılmıyor diyor insanlar. Kesinlikle tuna beyle görüşmeden ameliyata karar vermeyin derim
 • Neslihan tarafından:
  14 gün kadar önce Ahmet Tuna bey’e burun ameliyatı oldum. Hem estetik amaçlı hem de sağlık amaçlıydı öncelikle kendisiyle görüştükten sonra kafamdaki soru işaretleri ve ameliyat korkusu gitmişti ameliyattan sonra ise nerdeyse hiç ağrım olmadı ayrıca çok korktuğum tamponların alınış aşaması da çok rahat geçti gerçekten işinde usta ve profesyonel bir doktor ve uzun araştırmalarım sonucu kendisinde karar kıldığım için ne kadar doğru karar verdiğimi anladım ve kesinlikle burun ameliyatı olmayı düşünen bu konuda korkuları olan herkese doktorumu tavsiye ediyorum ve bir kez daha buradan ameliyat öncesi ve sonrası özel ilgi ve alakasından dolayı ve her zaman kendisine ulaşma imkanı tanıyıp sorularımızı büyük bi sabırla ve ilgiyle cevapladığı için çok teşekkür ediyorum
 • sema toksoy tarafından:
  Ahmet tuna hocam a 1 hafta önce karın germe ameliyatı oldum.hiç ağrım olmadı.sorunsuz bir ameliyat sorunsuz bir hafta geçirdim.bu ameliyatı çok uzun zamandan beri olmak istiyordum.fakat bir türlü karar veremiyordum.bir arkadaşım ın tavsiyesi üzerine Ahmet tuna hocam la tanıştım.kendisine sonsuz teşekkür ediyorum..karın germe ameliyatı olmak isteyipte doktor konusunda karar veremeyen herkese öneriyorum.gözü kapalı güvenebileceğiniz bir doktor.başarılarının devamıı diliyorum.
 • Ezgi Kavaklı tarafından:
  Merhaba; Ahmet Bey yaklaşık dört sene önce kardeşimin burun ameliyatını gerçekleştirdi. Kardeşimden bir sene sonra da aynı şekilde ben burun ameliyatı oldum Ahmet Bey'e. Gözüm kapalı ameliyatı Dr. Ahmet'e olmaya karar verdim. Kardeşim de ben de burunlarımızdan çok memnunuz. Hem burun sağlığımız çok yerinde hem de görüntüsü oldukça doğal. Ameliyat olduğumu söylemeden estetik olduğunu tahmin edemiyorlar. Şimdi de aynı gönül rahatlığıyla doktoruma göğüs ameliyatına gideceğim. Kendisine hem çok teşekkür ediyor hem de başarılarının devamını diliyorum. Herkese de tavsiye ediyorum.
 • meltem tarafından:
  mrb ben düşme sonucu burnumu kırmıştım .burnumun tek kanalından nefes alabiliyordum.bu yüzden sağlık sorunlarım çıktı. doktor araştırması yaptım Ahmet tuna beye gittim. çok cana yakın ,hastayı rahatlatıcı konuşma yaptı, yaptığı ameliyatlara da baktım .ben ameliyat olalı bir ay oldu çok güzel nefes alabiliyorum burnumdaki şekil bozukluğuda gitti ameliyattan sonra ağrım yok denecek kadar azdı eli çok hafif şimibi burnum şekil olarak ta çok doğal duruyor rahatta nefes alabiliyorum. ameliyat olacaklara tavsiye ediyorum Ahmet tuna beyle görüşmeden ameliyat olmayın derim .elinize sağlık doktor bey ...:))
 • Hamza tarafından:
  Estetik operasyon için ahmet beyi kesinlikle öneriyorum. Özellikle burun estetiğinde gayet başarılı bir cerrahtır. En önemli özelliği işini ciddiye alması ve güleryüzlü olmasıdır. İşini profesyonel bir şekilde yapması ayrı bir olaydır. Ben %100 oranında memnun kaldım diyebilirim. İçinizde herhangi sorun olursa soruyorsunuz zaten açıkcası ahmet beyden memnun kaldım
 • estetik tarafından:
  yaklaşık 2 ay önce ahmet tuna eren beye burun estetiği ameliyatı oldum.sonuçtan çok memnunum okadar doğal gözüküyoki yeni burnum çok mutluyum ayrıca çok ilgili hastasının ne istediğini anlayan işinin ehli bir doktor ameliyat olmak isteyen herkese ahmet tuna eren beyi tavsiye ediyorum.çok teşekür ediyorum doktoruma
 • Umut tarafından:
  İlk başta beyefendi kişiliği için minnettarım.Ben jinekomasti ameliyatı oldum ve süreç boyunca çok yardımcı oldu, sonuçtan kesinlikle çok memnunum. Herşey için , emekleri için çok teşekkür ediyorum kendisine . Hayatı boyunca başarılar dilerim.
 • burun estetiği tarafından:
  yaklaşık birbuçuk ay önce ahmet tuna eren bey'e burun ameliyatı oldum.ömeliyat öncesi ve sonrası çok ilgi ve alaka gösterdi.Burnumun yeni görüntüsünde ve rahat nefes aldığımdan dolayı çok memnunum.burun estetiği düşünenlere ahmet beyi kesinlikle tavsiye ediyorum.doktoruma çok teşekkür ediyorum.
 • gülden tarafından:
  merhaba..21 martta Ahmet Tuna Beye burun ameliyatı oldum. aslında ameliyat sonrasında memnunıyetımı dıle getirmek ve Tuna beyın amelıyatlarını merak edenlere yardımcı olmak ıcın yorum yazcaktım ama şişliklerin tamamen ınıp aynaya baktıgımda işte bu demeyı bekledım:)ben ameliyat oncesı korkularımı anlatmak bıle ıstemıyorum ıkna olmam ıcın Tuna beyle yarım saat konusmam yettı güler yüzü ve ilgisi ıcın özellıkle tesekkur edıyorum.amelıyat sonrası asırı sıslık oldu ama 1 hafta ıcerısınde gectı ağrım hıc olmadı sadece ılk gün sebepsiz yere ağladım ağrıdan değildi:)3.ayımın dolmasına az kaldı samımıyetle soyluyorum ben demedıgım takdırde bır kısı bıle amelıyat oldugumu anlamadı ve güzelleştiğin yönunde ıltıfatlar aldım,iltifatları bır yana bırakın aynaya baktıgınızda yüzünüz gülüyorsa ve rahatca ağzınız kapalı oldugu halde nefes alabılıyorsanız o yeter bence..doktoruma ne kadar tesekkur ettım hatırlamıyorum ama burdan birkez daha TEŞEKKÜR EDİYORUM ıyıkı sıze ameliyat oldum..
 • Tülin Kaplan tarafından:
  öncelikle sevgili doktoruma ilgisi için çok teşekkür etmek istiyorum. ilk muayeneden son kontrollerimize kadar bize gösterdiği ilgi, verdiği güven çok önemliydi. ameliyat öncesi burnumda şekil bozukluğu ve nefes alma problemim vardı. ne istediğimizi çok iyi anlayıp özellikle estetik için ne sonuç alacağını bilgisayar programıyla bize göstermesi çok etkileyiciydi. ve söylediği gibi fotoğraftan çok daha güzel bir sonuç çıkardı. burnumu bu hale nasıl getirdi bilemiyorum ama herşey için çok teşekkür ediyor ve herkese tavsiye ediyorum. güler yüzünü ve saçlarını görmek için bile muayene olmaya gidilir
 • BELMA tarafından:
  Tuna Bey'e öncelikle,operasyon öncesi ve sonrası kendisine her an ulaşma imkanı tanıdığı için ve sorularımı yanıtsız bırakmadığı için ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Burnumun sol tarafındaki kemiğim kırık,sağ tarafım tamamen kapalı ve şekil bozukluğum vardı.Şu an rahat nefes almamla birlikte,kimsenin estetik ameliyat olduğumu anlamadığı düzgün bir burna sahip oldum. İhtiyacı olan herkese tavsiye edeceğim,mütevazi,saygıdeğer ve işinde iyi olan bir hekimdir.Hiçbir tereddütünüz olmadan, kendinizi Tuna Hoca'mın ellerine teslim edebilirsiniz.Buradan Öncelikle Tuna Bey'e,Kayseri Acıbadem Hastanesi hemşireleri ve çalışanlarına yakın ilgilerinden dolayı sonsuz teşekkürler ediyor,başarılarınızın devamını diliyorum. Tuna Hocam,yeni açtığınız Clinic Estetik ve Güzellik Merkezinizde hayırlı ve bol kazançlı olsun.
 • Tunahan Kavak tarafından:
  İlk önce kesinlikle tavsiye ettiğimi belirtmek istiyorum. Burun estetik operasyonu gecirdim yeni hali ve eski halini karsilasstirinca fark ortada. Ayrica gerek ameliyat oncesi gerek ameliyat sonrasi cok guzeldi her konuda yardimci oldu. Hersey icin cooook tesekkurler Ahmet Tuna hocam.
 • Bay zor beğenen tarafından:
  bundan yaklaşık 1 yıl önce jinekomastiden liposuction yöntemi ile kayseride başka bir hekime ameliyat olmuştum, aradan geçen zamana rağmen sonuçtan hiç memnun değildim, neredeyse eski halini arar olmuştum ikinci kez bu ameliyata niyetlendiğim için ince eleyip sık dokuyarak titiz bir şekilde doktor araştırmasına giriştim... ama bu çok zor bir süreç oldu açık ameliyata niyetlendiğim için kesin iz kalacak ve istediğim gibi olmayacaktı... tam ameliyattan vazgeçecektim ki tuna beyle tanıştım hastaya yaklaşım tarzı bana güven verdi bu sefer açık ameliyat olacağım için iz kalmasından ve asimetriden çok korkuyordum yaklaşık 2 hafta önce ameliyatımı oldum eli çok hafif ameliyat sonrası hiç ağrı hissetmedim, ameliyat sonrası hiç bir komplikasyon oluşmadı, gündelik hayatıma rahat döndüm ve derken sargılarım açıldı. normalde çok takıntılıyımdır kesin bir kusur bulurum dedim ama hiç bir kusur bulamadım, ameliyat izi iki hafta olmasına rağmen çok iyi durumda elleri dert görmesin diyorum... internetteki jinekomasti fotoları beni tatmin etmiyordu zaten Tuna bey de tam istediğim gibi o fotolardan çok çok çok iyi sonuç almamı sağladı. kendisine buradan diyorum ki ''Benim gibi zor beğenen bir insanı bile mutlu edebildiği için çok çok teşekkür ediyorum...''
 • Ali İhsan ŞAHİN tarafından:
  ALİ İHSAN ŞAHİN KİMYA MÜHENDİSİ 1963 -KAYSERİ Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi - Estetik Doktoru Sayın Ahmet Tuna EREN Beye ameliyat 31 Ocak 2013 günü Burun ameliyatı oldum.Burnumun sol tarafında burun duvarı deviasyonundan dolayı yeterli nefes alamıyordum 2 Kez Biri devlet diğeri özel hastanelerde ameliyat olmuştum ama sorunumun hala devam ettiğinin yapılan ameliyatların tedaviye cevap vermediğini fark ettim yeterli uyku uyuyamıyordum horlamam vs yoktu ama yeterli nefes alamadığımdan sorun yaşıyordum.Acıbadem hastanesinde yaptırdığım Check up ertesinde Uzman KBB uzmanı Sayın Levent KARTAL Beyin önerisi üzerine Sayın Ahmet Tuna EREN bey'e (Burun Duvarı Eğriliği Ameliyatı) "Septum" ameliyatı oldum 3.Ameliyat ile birlikte estetik ve sağlığım açısından bir problemim kalmadı rahat nefes aldığım gibi uyku kalitemde arttı.Doktoruma çok teşekkür ediyorum ve benim gibi sağlık problemi yaşayan hastalara da özellikle tavsiye ediyorum. Sayğılarımla
 • Demet Topuz tarafından:
  Tuna bey ile karşılaştığım andan itibaren göstermiş olduğu ilgi,alak ve güleryüz için teşekkür ediyorum kendisine. Burnumda ki kırık sebebiyle ameliyatımı olalı yaklaşık 1,5 ay oldu. Hem nefes almam çok çok iyi duruma geldi hemde şekil bozukluğu düzeldi. Ameliyat öncesi ve sonrası bilgilendirmesi sayesinde son derece kolay ve rahat bir süreç geçirdim. Ameliyattan çıktığım andan itibaren hiç ama hiç ağrım olmaması beni bile şaşırttı. Ayrıca Kayseri Acıbadem Hastanesi çalışanlarının yaklaşım ve emekleri inanılmazdı. Tertemiz oda ve banyo, sabaha kadar ilgilenen hemşire ve hasta bakıcılar içinde ayrıca hastane yönetiminede teşekkürler. Ahmet Tuna bey bana güven, cesaret ve sağlıklı bir hayat verdi.İnanılmaz mütevazı,işini seven ve bunun için en iyisini isteyen,her aradığınızda sabırla ve güleryüzle sorularınızı cevaplayan bir hekim. Herşey için buradan da kendisine tekrar teşekkür etmek istedim. Gönül rahatlığı ile tavsiye edeceğim bir hekim.
 • Gözde yalcin tarafından:
  Simdiye kadar tanidigim en iyi,guleryuzlu,pozitif,ilgili,guven veren doktorum.Alaninda uzman,hasta psikolojisinden anlayan cok basarili bir cerrah.5ay once estetik burun ameliyati oldum.Gozumu kapayip acina dek ameliyatim bitmisti.oysa ben kendime geldigimde daha baslanmadigini saniyordum. :) Ameliyat oncesi ve sonrasi cok destek oldu.Suan sislerim indi hem rahat nefes alabiliyorum hem de burnumun goruntusunden cok memnunum.Acikcasi beklentilerimin uzerinde bir ameliyat oldu.Tuna Bey'in hem isine verdigi onem hem de hastalarina verdigi deger takdire sayan.Estetik burun ameliyati olmayi dusunenler Tuna Bey'le tanismadan son kararinizi vermeyin diyorum kesinlikle tavsiye ediyorum ve Tuna Bey'e tekrar tesekkur ediyor basarilarinizin devamini diliyorum...
 • ayşe tarafından:
  Ahmet Tuna Erene bir ay önce gögüs küçültme ameliyatı yaptırdım.şu ana kadar bir sıkıntım olmadı.Tuna beye güler yüzlülüğünden ve ilgisinden dolayı sonsuz teşekürler.başarılarının devamını dilerim
 • ZUHAL tarafından:
  BEN AMELİYATTANDAN ÇOK MEMNUN KALDIM.GÖRÜNÜŞ YORUMLARI ÇOK OLUMLU.ARKADAŞLARIMA TAVSİYEDE BULUNUYORUM.
 • MUAMMER tarafından:
  daha önce 1 kere daha burun estetik amelyatı oldum ve bu ameliyat'tan belli bi süre sonra burunumdaki şekil bozukluğu eski haline döndü ahmet bey'i tanımadan önce bi çok doktora gittim hiçbirde burunumdaki şekil bozukluğu için net olarak düzelir diyemediler şu an burunumdaki şekil bozukluğu düzeldi gerçekten başarılı bi iş gerçekleştiren ahmet bey'e çok tşk ederim... burunuma baktığımda sizi hatırlayacağım (yalnız acıbadem hastanesindeki hemşireleri doktorlar kadar kaliteli değil. ilgililemiyorlar,çok kötüler vb)
 • Nevşehir tarafından:
  Altı ay önce Doktor Ahmet Bey burun ameliyatımı gerçekleştirdi.Çok başarılı bir operasyon olduğuna inanıyorum;buradan kendisine çok teşekkür ediyor,bu tarz bir cerrahi işlem düşünen herkese tavsiye ediyorum.
 • kAYSERİ DEN tarafından:
  Tuna Bey de 2 ay önce iki operasyon geçirdim.Meme küçültme ve lipo .Kesinlikle ameliyatların öncesi ve sonrasında Tuna Bey benim için EN İYİ HEKİM.
 • TUGBA tarafından:
  MAYIS 2012 TUNA HOCAMA GÖGÜS BÜYÜTME AMELİYATI OLDUM SONUCUNDAN ÇOK MEMNUNUM KENDİME OLAN ÖZ GÜVENİM TEKRAR GELDİ TUNA HOCAM KENDİ DALINDA ÇOK BAŞARILI BİR DOKTOR DÜŞÜNMEDEN KENDİNİZİ DOKTORUMUZUN SİHİRLİ ELLERİNE BIRAKABİLİRSİNİZ GERÇEKTEN ÇOK PROFOSYONEL VE ÇOK İYİ BİR İNSAN EŞİM VE KENDİ ADIMA TEŞEKKÜR EDİYORUZ. TUGBA
 • berlinden tarafından:
  25.08.2012 de dr. ahmet tuna eren´de karin germe ameliyati oldum ve cok memnunum. hic agrilarim olmadi ayni gün rahatlikla ayaga kalktim. ayrica kendiside cok iyi bi doktor, güler yüzlü ve ilgili. genel olarak cok memnun kaldim, gerek ameliyattan ,hastane den , gerekse doktor beyden.herkese mutlaka öneririm.
 • Aysel tarafından:
  Kendisi gerçekten çok iyi bir cerrah. Annemin göğüs kanseri ameliyatında aynı ameliyatta estetik olarak göğsünü yaptı. Saatlerce konuşup saatlerce fikir aldığımız bir mükemmel bir kişidir.Her şey için teşekkürler .
 • mustafa tarafından:
  Tuna beye ne kadar teşekkür etsem azdır.Burnum sorunluydu olabilcek en iyi hale getirdi.İyi bir cerrah olmasının yanı sıra çok mütevazi biri.Operasyon öncesi ve sonrasında çok ilgilendi benimle.Başarılarınızın devamını dilerim.
 • şaziye köksal tarafından:
  50 yaşında yaptırmış oldugum meme küçültme operasyonundan çok iyi bir sonuç aldım.Bu yaşıma kadar beklediğim için çok pişmanım, tek tesellim tuna beyle karşılaşmış olmak.Hem işinde profesyonel hem aileden biri gibi çok özenli ve ilgili davranıyor.Kendisine herşey için çok teşekkür ediyorum.Dua'larım hep sizinle...
 • Mehmet Davarcı tarafından:
  yaklaşık bir buçuk ay önce tuna hocama ameliyat oldum ve şu anda nefes alma problemimde iyiye gidiyor ve burnumdaki görünüm de çok güzel oldu daha da güzel olucağını biliyorum.sizlere şu kadarını söyliyim.ilk başlarda bu ameliyattan o kadar çok korkuyordum ki...neden derseniz? herkezin aklında işte nasıl olucak,iyi gözükcek mi,nefes almam düzelcek mi gibi sorular yer alır.sonrasında ameliyattan çıktığınızda böylemi kalıcak falan..inanın ben bu soruları tuna hocamı tanıdıktan sonra,bu düşüncelerimi atabildim.birde eminim her doktor iyidir mesleğinde ama ben tuna hocama çook çook teşekkür ediyorum..
 • ceren tarafından:
  benım 6 aylık gebelıgımde bebekte problem vardı sadece kafama takılan sorular için odasına gıttım hastası degıldım fakat inanilmaz yardımcı oldu dakıkalarca benı dınledı hastası olup olmamanız hıc önemlı degıl kendıne ve hekımlıgıne basarısına olan özguvenı inanılmaz guzel basarılarınızın devamını dilerım
 • seda tarafından:
  merhaba 1 haziran 2011 de yani 7 ay önce burun estetiği oldum herşey güzel ve sorunsuz bir amaliyat süreci geçirdim fakat 7 ay olmasına ragmen burun sol tarafımda üst kısmında şişlik hala var yan duruşta çok belli oluyor ellediğimde kemik çok sert ve sanki hiç inmeyecek gibi sizce ne yapmam gerekiyor lütfen cevap verirsenin çözümüne bakarım hemen?
 • NURDAN SEKBAN tarafından:
  Ben Ahmet beye ameliyat olmadım, ama yaklaşık 3 sene boyunca opere ettiği hastalara anestezi verdim..Şunu söyleyebilirim ki hem eli hem dili iyi bir hekim arkadaşım. Hastasına ve cerrahi ekibe oldukça saygılı.Ameliyat sırasında dikkatli ve eli oldukça iyi..İçine sininceye kadar bıkmadan uğraşıyor hastalarıyla.Tabiki hastaları o derece memnundular ki her zaman en yoğun cerrahımız olmuştur. Onunla ameliyatlara girmek her zaman zevkli ve rahattır.Gerilim ve huzursuzluk olmaz...Umarım bir gün yeniden birlikte ameliyatlara gireriz...
 • Merhaba, Annem 15/09/2011 tarihinde Acıbadem'de doktor Ahmet Tuna EREN ve ekibi tarafından göğüs küçültme ( ileri yaş) operasyonu geçirdi.Gerek ameliyat öncesi, gerekse sonrası Doktorumuz Ahmet Tuna EREN'in ilgisi, ciddiyeti ve iş etiğine bağlı hareket etmesiyle annemin ameliyatı çok başarılı geçmiştir. Kendisi ve bakım ünitesindeki ekibine teşekkürü bir borç biliriz. Eşi Salim BERK; kızı Gül BERK AYTUĞ, oğlu Tolga BERK
 • zeynep tarafından:
  yeni şeklimden çok memnunum tabiki bunda hekimimin payı çok büyük moral ve fikir vermesi açısından iyiki yozgatta oldunuz iyiki sizi tanıdım çok tşk ler
 • hafize tarafından:
  geçen yıl ahmet hocama makromasti ameliyatı oldum çok memnunum sırt ağrılılarım geçti ve rahatladım kendisine çok teşekkür ediyorum.
 • Şebnem Bağrıyanık tarafından:
  Uzun yıllardır alıp veremediğim nefese kavuşmamı sağlayan güler yüzü, ilgisi, rahatlatıcı konuşmaları ve profesyonelliği ile bana güven veren değerli doktorum Sayın Ahmet Tuna Eren’e burun ameliyatımla ilgili göstermiş olduğu üstün başarısı için sonsuz teşekkürü bir borç biliyorum. Ve herkese tavsiye ediyorum.
 • Murat Aydın tarafından:
  13 haziranda ameliyat oldum ve 2 gün sonra işime tekrar döndüm.Hem rahat nefes alıp verebiliyorum hemde çok güzel bir buruna sahip oldum.burn estetiğinde muhteşemsiniz.Tekrar teşekkür ediyor ve herkese tavsiye ediyorum.
 • rky tarafından:
  bende temmuz ayında estetik burun ameliyatı oldum fakat burnum istediğim gibi olmadı ahmet bey bana burnumun üç ayda şişliğinin ineceğini söyledi ameliyat olalı daha bir ay oldu ,arkadaşlar sizlerde de böyle mi oldu ameliyattan sonra sizlerin iyileşme süresi uzun sürdü mü ?
 • aysel tarafından:
  çok memnun kaldım herkese tavsiye ediyorum...
 • inci tarafından:
  Ahmet Tuna Eren Hocama çok teşekkür ederim.1 Nisan da burnumdan ameliyat oldum ve şu an çok rahatım.Hiç bu kadar güzel nefes aldığımı hatırlamıyorum.Yozgat işinin ehli böyle bir doktora sahip olduğu için çok şanslı. İhtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum. Saygılarımla...
 • İNCi tarafından:
  Kullanıcımız yorum girmemiştir.
 • Betül tarafından:
  Hocam 8 nisanda ameliyat oldum,çok kısa bir sürede iyileştim ve şuan çok iyi nefes alabiliyorum aynı zamanda da çok güzel bir buruna sahip oldum.Ellerinize sağlık rinoplastide harikalar yaratıyosunuz.Saygılarımla...
 • tarık tarafından:
  ahmet tuna eren hocama gercekten çok teskkur ederim dalında gercekten uzamanlasmıs burun ameliyatımı yaptı hayatımda bu kadar sağlılı nefes aldıgımı hatırlamıyorum
 • meymenet tarafından:
  öncelikle dr ahmat tuna erene sonsuz tşkler beni yıllardır cektıgım bir yük ve dertten kurtardı kocaman gögüslerin nerdeyse dızlerime kadar inmişti sırtım boynum ve omuzlarım cok ağriyordu cok başarılı bir amalıyat gecırdım sağolsun ellerıne sağlik tabıkı tanıdıgım herkese tavsıye edecegımayriyeten yozgat böyle bir doktara sahıp oldugu için çok şanslı başarılarının devamınıdilerken tekrar tşkler ederim sağolsun var olsun
Doktor hakkında toplam 71 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
71 kişi Opr.Dr. Ahmet Tuna Eren için değerlendirme yapmış
Kişisel Web Sitesi : www.ahmettunaeren.com.tr
Çalıştığı Kurumlar
Ahmet Tuna Eren Muayenehanesi, Kayseri (Muayenehane)
Adres : Tacettin Veli Bulvarı Farm İş Merkezi No: 26/7 Yanı Kat: 4 (Kayseri Göz Hastanesi) Melikgazi
Opr.Dr. Ahmet Tuna Eren randevuları için 0850 333 0 344 numaralı telefonu arayabilirsiniz
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Muayenehane  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Hastaların Sormuş Olduğu Sorular
Doktora sorulmuş toplam 9 soru bulunmaktadır.
 • Soru tarihi : 30 Kasım 2013 Cumartesi
  ben 16 yaşındayım burun eğriliğim var ve maddi durumumuz iyi değil bu yüzden devlet hastanesinde kbb ye ameliyat olmak istiyorum orada rinoplasi ameliyatı olabilirmiyim
 • Soru tarihi : 02 Temmuz 2013 Salı
  Iyi gunler doktor bey , Benim burun kanatlarimdan sikayeticiyim biraz genis bana gore.Hafta ya izine geliyorum kayseriye ama dogal olmaz diyede endisem var.Bide ucretini bilmiyorum.Sizden cevap bekliyorum iyi gunler dillerim
 • Soru tarihi : 29 Eylül 2012 Cumartesi
  24 yaşında 187 boy ve 87 kıloyum. bır kac ay once 98 , bır kac yıl oncede 68 kıloydum. Ancak gobegımde olusan boyut hıc degısmedı hep kaldı 2 3 aydır duzenlı spor yapıyorum yıne belırlı olcude kılo verdım ancak gobegımdekı yagları erıtemedım onerılerınızı beklıyorum .. ıyı calısmalar
 • Soru tarihi : 17 Ağustos 2012 Cuma
  GÖĞSÜMÜN KÜÇÜLTÜLMESİ ANCAK GÖĞÜSTE FİBRO KİSTLER VAR. BUNUN AMELİYAT AÇISINDAN SONUCU OLUMSUZ OLUR MU?
 • Soru tarihi : 13 Ağustos 2012 Pazartesi
  48 yaşında ditabet hastasıyım.fazla kilom var 30 kilo kadar ve veremiyorum.2 defa bel fıtığı 2 sezeryan sağ over kisti fistül apandist mide fıtığı olmak üzere 7 defa ameliyat oldum.mide ve karın bölgemdeki yağlardan kurtulmak istiyorum riskim ne kadar ve ben yağlarımı aldırıp karnımı ve midemi gerdirebilirmiyim ve maliyeti ne kadar bu arada emekli sandığına bağlıyım
 • Soru tarihi : 09 Ağustos 2012 Perşembe
  doktorum, alt çenemin ileride olması sebebiyle yapılcak plastik müdahelenin bu şekil üzerine inşa edilemeyeceği görüşünde ve yapılmasını planladığımız estetik ameliyat öncesi bahsi geçen çene ortodenti cerrahi müdahelesini hastanenizde yaptırabilir miyim? eşim emekli sandığı kapsamında sosyal güvenceye sahip yani dolayısıyla ben de. fiyat ve ameliyat sonrası günlük yaşamıma dönüş konusunda bilgi vermenizi rica eder, iyi çalışmalar dilerim
 • Soru tarihi : 08 Ağustos 2012 Çarşamba
  tuna bey benim yanaklarımla sorunum var yanaklarım çökkün buda benim yorgun ve yaşlı bir ifadeyle görünmeme sebeb oluyor ben 36 yaşındayım nasıl bir operasyon uygulanıyor kalıcılık süresi nekadar ortalama ücretini öğrenebilirmiyim
 • Soru tarihi : 06 Ağustos 2012 Pazartesi
  sağ göğsümde büyük bir kist vardı doktor alınmasını önerdi ve biray önce alındı çıkan raporda 80gr ağırlığında büyüğü 7.5x6x3 cm küçüğü 3.5x3.5x1 cm boyutlarında olduğu yazıyordu.Öncesinde ve sonrasında yapılan tahliller temiz çıkmıştı, küçülme olmaz dahada büyür dedi doktor bunun üzerine ameliyat oldum bu durumda doğru bir işlem yapılmışmı onu merak ediyorum birde kist alınan göğsümde bayağı bir küçülme oldu diğerine göre nasıl bir tedavi yöntemi önerirsiniz
 • Soru tarihi : 01 Temmuz 2012 Pazar
  ben karın germe amelyatı olmak istiyorum(Abdominoplasti) ve maliyetini öğrenmek istiyorum sigorta bunu karşılarmı ?
Doktora sorulmuş toplam 9 soru bulunmaktadır.

Uzmanlaştığı Tedavi Alanları

 • Kepçe Kulak Sorunu
 • Cilt Bakımı
 • Lazer Epilasyon
 • Meme Estetiği
 • Karın Germe - Abdominoplasty (Tummy Tuck)(Liposakşın)
 • Liposakşın
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
29963
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
12
Doktor Eren’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Opr.Dr. Ahmet Tuna Eren
Opr.Dr. Ahmet Tuna Eren
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Ahmet Tuna Eren Muayenehanesi
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Opr.Dr. Ahmet Tuna Eren
Opr.Dr. Ahmet Tuna Eren
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Ahmet Tuna Eren Muayenehanesi
Ahmet Tuna Eren

Bu doktordan randevu alabilirsiniz!

Eniyihekim.com vasıtasıyla alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Randevu Hattı : 0850 333 0 344
Randevu Al

Bu doktora soru sorabilirsiniz!

KAPAT