Eniyihekim.com

Prof. Dr. Ahmet Selçuklu

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 12 yorum bulunmaktadır.
 • sebahat tarafından:
  Sn. Ahmet selcuklu ya sonsuz tesekkur ederim annemi 17 eylulde ameliyat etti Allahima sukur cok iyi annem sn profosor Ahmet selcuklu hocama sonsuz tesekkurler basarinizdan dolayi tesekkur ederim Allah razi olsun sizden .samil beye ve emegi gecen tum doktorlara tesekkur ederim. ..sevtap...
 • Ayşegül Elipak tarafından:
  Ben 25 Mart 2014 tarihinde ablamı kaybettim. 10 Mart'ta beyin kanaması sebebiyle Ahmet Selçuklu tarafından ameliyat edildi. O kadar tehlikeli bir ameliyat olmasına rağmen hastanın genel durumu iyi diyerek 17 Mart'ta bizi taburcu etti. Daha hasteneden uzaklaşmadan araca bindirirken ablam fenalaştı ve felç oldu. Gözümüzün önünde ablam teker teker bütün Hayati fonksiyonlarını yitirmeye başladı.18 Mart'ta ablamı yoğun bakıma bize hiçbirşey demeden aldılar. Bilgi vermeyi bırakın adam bizi insan yerine bile koymadı. Yoğun bakımda ablam hergün daha kötüye gitti şifa bulsun diye ellerimle indirdiğim ablamın 25 Mart'ta cenazesini aldım. Şimdi soruyorum 11 gün Hayati riski var dediğin bir hastayı nasıl 7.gün nasıl taburcu ediyorsun? Sayın hocamıza hastamızla ilgili bilgi almaya gidiyoruz konuşmaya bile tenezzül edip bilgi vermiyor yoğun bakımdan bilgi alın deyip odasının kapısını yüzümüze kapatıyor. 7 gün yoğun bakımdan aldığım bilgi genel durumu kötü şuuru kapalı makineye bağlı uyutuluyor. Şimdi ablam yok hayatımızda geride 4 tane çocuk (18,17,15,3 yaşında bu çocuklar )bir yaralı eş ve 5 tane çiğeri dağlanmış kardeş bıraktı. Sayın Prof. Hocam ellerine sağlık bizi böyle yaktığınız için 3 yaşındaki Yusuf'umu annesiz bıraktığınız için umarım vicdanınız rahattır bizimde dayımız olsaydı hastenede ablam bugün yaşıyor olacaktı. Sen bu çocukların hayallerini,annelerini kopardın.
 • ozlem gultekın tarafından:
  kıymetlı dokturum benı omurılıkten ıkı kez emelıyat ettı rısklı bı durumdaydım ama hıc sorun yasamadım ayrıca annemınde beyın amelıyatınıda yaptı elını kaldıramazen suan yemek yıyebılıyor Cenab ı Allah bın kere razı olsun uzun vağlıklı omurler versın dr samıl bey ve dr emın beyde cok yardımsever cok ıyı doktorlar hepsınden allah razı olsun
 • Yasin Ziya GÜRSAN tarafından:
  Annemin hastalığı dolayısıyla gerek kendi araştırmalarım gerek diğer doktorların yönlendirmesiyle Sayın Prof. Dr. Ahmet SELÇUKLU hocam ile tanıştık ve hastalığın teşhisinden ameliyat günü ve sonrasına kadar göstermiş olduğu ilgi, yakınlık ve hepsinden önemlisi hastasına ve hasta yakınlarına vermiş olduğu cesaret işin ehli olduğunun en güzel kanıtıydı. kendisinin alanında Ülkemizde yetişmiş ender hocalardan olduğunu düşünüyor başarılarının devamını diliyorum.
 • kenan metin tarafından:
  berbat annemi kayseri ercies tıpta bel fıtığından ameliyat etti. ilk ameliyatta iyi oldu diyip gönderdi. agrılar gecmiyince tekrar göturuldü. acilen ikinci ameliyata alındı sebep ise iceride fıtık unutuldugu söylenmiş. ama ikinci ameiyatı yaparken sinirlere zarar verip hastanın ustelik fıtıgınıda almadan amlıyatı bıtırıyor. ve acilen bizim sana yapabiecegimiz bir sey yok deyıp taburcu ediyor ustelik Allah razı olsun ! fizik tedavi tavsiye edıyor. işin gercegi istanbulda mr neticesinde ortaya cıkıyor sonuc 3 amelıyat ve 3 ameliyat sonucu annem psıkolojık olarak bu prof sayesinde su an hala ınlemekte ve profesor hakkında yasal işlem başlatılması icin av. yetki verilmiştir.
 • orhan canan tarafından:
  Annemi ve kardeşimi Ameliyat etti.Bel fıtıgından.Son derece insalcıl ve başarılı bir bilim adamı.Ameliyat sonrasıda hastanede kendisinden hasta ile ilgili bilgi alabildik.Kendisine minnettarım.
 • İdris DEMİRTAŞ. tarafından:
  Ahmethoca beni bel fıtgından amelyat etti işinde çok iyi tanıdıgım kadarıyla kişilik olarakta çok iyi bir insan işi gücü rast gelsin ALLAH rarı olsun kendisine teşekür eder saygılar sunar başarılarının devamını temenni ederim.
 • HÜLYA BÜLBÜL tarafından:
  Ahmet Bey o ameliyattan sonra ikinci hayatımı önce Allaha sonra size borçluyum.Lütfen hakkınızı helal edin.Siz karşıma çıkan en değerli varlıklardan birisiniz.O yetiştirdiğiniz müthiş öğrencileriniz memleketin herköşesinde mucizeler yaratıyor.Allah sizden razı olsun.Allaha emanet olun;Allah yolunuzu açık etsin .cushing sendromlu hastanız
 • Emine Hatun Ağıngil tarafından:
  Hastanede yatarken şikayetlerim doğtultusunda yönlendirildim.Ameliyat önerilince şüphelerim,kaygılarım vardı. Bir buçuk yıl önce ameliyat oldum. Doktorum Sn Ahmet Selçuklu beyefendiye bu vesileyle çoook teşekkür ediyorum..
 • HÜLYA CANATAN tarafından:
  25 Mart 2012 günün ilk saatlerinde Niğde'den Hastanenize sevkilen hastanız GÜNER YAVUZDEĞER Hanım'ın yiğeniyim. Teyzeme yapmış olduğunuz operasyon için çok teşekkür ederim. Ümit ediyorum ki önce Allah'ın izniyle ve sonra Sizin mesleki başarınız sayesinde iyi olacak. Size şükranlarımızı bir borç biliyoruz. Yüksek performansınızın ve mesleki başarılarınızın devamını tüm kalbimle diliyorum.Daha uzun yıllar insanların sizden deva bulmasını arzu ediyorum. Her şey için teşekkürler. EN DERİN SAYGILARIMLA.
 • MURAT tarafından:
  İYİKİ SİZ VE SİZİN GİBİ İNSANLAR VAR ALLAH RAZI OLSUN GÜNER YAVUZDEGER ADINA
 • MUSTAFA KOMUR tarafından:
  Kullanıcımız yorum girmemiştir.
Doktor hakkında toplam 12 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
12 kişi Prof. Dr. Ahmet Selçuklu için değerlendirme yapmış
Çalıştığı Kurumlar
Erciyes Üniversitesi, Kayseri (Tıp Fakültesi)
Doktor,
Adres : TALAS YOLU 38039 MELİKGAZİ
Tel : 352 2076666
Fax : 4375285
Yatak Sayısı : 1265 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Tıp Fakültesi  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Ağrı Pompası Apse Insizyonu Ve Drenajı Arteriografi Baklofen Pompası Tedavisi Beyin Anevrizması Onarımı Beyin Pili Programlanması Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt) Brakiterapi Da Vinci Robotik Cerrahi Derin Beyin Stimülasyonu Dikiş Disk Protezi Uygulaması Diskektomi Diskografi Diskogram Eeg(Elektroensefalografi) Ekstratemporal Kortikal Rezeksiyon Elektromiyografi Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi Endoskopik Cerrahi Endoskopik Diskektomi Endovasküler Embolizasyon Endovasküler Koilleme Enjeksiyon Im Enjeksiyon Iv Epidural Steroid Enjeksiyonu Epilepsi Cerrahisi Epilepsi Tedavisi Fonksiyonel Hemisferektomi Gamma-Knife (Gamma Bıçağı) Radyo Cerrahi Genel Çocuk Cerrahisi Hemaferez Hidrosefali Şant Uygulaması Jackson Pratt Dren Kateter Yerleştirme Korpus Kallozotomi(Epilepsi Cerrahisi) Kraniotomi Laserasyon Onarımı Lezyonektomi Lobektomi Lop Rezeksiyonu(Epilepsi Cerrahisi) Mikrocerrahi Mikrovasküler Kırpma Mikrovasküler Oklüzyon Minimal Invaziv Cerrahi MRI Multipl Subpial Transeksiyon Nebulizatör Nöroonkolojik Cerrahi Omurga Cerrahisi Omurga Stabilizasyon (İnstrumentasyon) Ameliyatları Parsiyel Nefrektomi Pediatrik Endoskopik Cerrahi Pediatrik Laparoskopik Cerrahi Pediatrik Toraks Cerrahisi Preoperatif Değerlendirme Radyoterapi Rezektif Epilepsi Cerrahisi Robot Destekli Cerrahi Robotik Cerrahi Serebrospinal Sıvı Analizi Spinal Enjeksiyon Stereotaktik Radyocerrahi Şiroterapi(Sinir Dondurma) Tam Kan Sayımı-Hemogram Temporal Lop Rezeksiyonu Tümör Nekrozu Faktörü (Tnf) Vasküler Cerrahi Venografi Ventriküloperitoneal Şant Uygulama Vns(Vagal Sinir Stimülasyon Tedavisi) X-Ray Yapay Mesane Yoğunluk Ayarlı Radyoterapi (Yart)
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Prof. Dr. RAHMİ KEMAL KOÇ
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Kayseri
Prof. Dr. ALİ KURTSOY
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Kayseri
Doc.Dr. AHMET MENKÜ
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Kayseri
Prof. Dr. FAHRİ BAYRAM
Endokrinoloji ve Metabolizma,Kayseri
Prof. Dr. FAHRETTİN KELEŞTİMUR
Endokrinoloji ve Metabolizma,Kayseri
Doc.Dr. SUAT ÖKTEM
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Kayseri
Uzm.Dr. MURAT ATEŞ
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Kayseri
Ass.Dr. ŞÜKRÜ ORAL
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Kayseri
Prof. Dr. SEFER KUMANDAŞ
Çocuk Nörolojisi,Kayseri
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
9961
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
5
Doktor Selçuklu’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!