Randevu al

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Doktorumuza tekrar hoş geldiniz demek istiyorum. Sinop tan bir hastasıyım.Her ne kadar ilçemizde görev yapmış olsa da bende tedavi için gidip gelmekteyim.Kendisinden son derece memnunum. Hastaları ile çok alakalı ve bu yüzden yoğun olarak çalışmaktadır.

 • çok memnunum

  Güler yüzlü anlayışlı hastaları ile ilgili bilgili işinin ehli ve bu alanın en iyi uzmanı.kendisine çok teşekkür ediyorum.kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Dr. Kasım Turan'a Fatih Sultan Mehmet Hastanesinde muayene oldum. Yaşım itibari ile elimden baya bir jinekolog geçti, kendisini konusunda son derece uzman ve ehil buldum. Kendisinden önce gittiğim bir çok jinekolog teşhis koyamadılar, Dr. Kasım Bey hem teşhis koydu hem de beni başarı ile tedavi etti. Kendisine bundan dolayı müteşekkirim.

 • çok memnunum

  Kaç kadın doğum uzmanına gittiğimi bilmiyorum ama sayısızca gittiğimi çok para verdiğimi biliyorum. Bir gün fatih sultan mehmet eğitim ve araştırma hastanesinde çalışan komşumuz seni tedavi edecek doktoru buldum dedi. birlikte Dr kasım beye gittik. Bana bir sürü tahlil yaptılar ama bir sebebini bulamadılar 9 yıldır çocuğum yok dedim. beni muayene etti tahlil istedi tahlillerime göre pikos diye bir şey söyledi. Zayıfla dedi ve şeker ilacı verdi. ayda 4 kilo ver 3 ay sonra gel yumurtalarını uyaracak ilaç verecem gebe kalırsın dedi. 5 ay önce gittim, şimdi 3 aylık gebeyim. Bana önce çok aşılama yapmışlardı. Zaten beni muayene ettiğinde çok güven vermişti yanındaki doktor da hep birşey soruyordu çok biliyorki herhalde diğerlerine de öğretiyordu. bu doktor için ne yazayım bilmiyorum ama gebelerin duası kabul olur diyorlar bu adamın yüzü her iki cihanda da hep gülsün. Hastanesini yanlış yazmışlar fatih sultan mehmet eğitim ve araştırma hastanesi olacak. Nevşehirden istanbula geldiğime deydi. ama bir aydır hastaneye gidiyorum kasım beye ulaşamıyoruz. gidecekmiş diye duyduk çok çok üzüldüm.

 • çok memnunum

  doktor kasım turan hakkında ne söylersem azdır. çok çok iyi bir doktor ama kendisine muayene olmak nerdeyse imkansız. hergün ameliyatta artık uyuz olmaya başladım. hiç mi bir gün randevu düzmez. ne kadar erken doluyor ki randevusunu yakalayamıyoruz.

 • çok memnunum

  11 yıldır cocuğum olmuyordu. kendisinin sayesinde ikiz kızlarım oldu. kedisinden memnun kalmamak imkansiz. ama çok yoğun birisi. tüm hastalar onu bekliyor, geldiğinde herkesin yüzü gülüyor. kendisine çok çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  iyi bir doktor.kendinden emin ve ne yapacağını bilen bir hekim. ağrıda çalıştığını bir hemşerisinden duydum, ağrıda çok seviliyormuş. memlekette böyle hekimler çok azdır, herkesin gönül rahatlığı ile hastasını tedavi ettireceği bir hekim. allah yar ve yardımcısı olsun.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Güner Çinko - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ekrem Gemi - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kays Çabuk - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Gülten Cevizli - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Oktay Mertoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kasım Turan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum