Uzm.Dr.

Kamil Şahin

Çocuk sağlığı ve hastalıkları

Senin profilin mi? Yönetimi devral! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    sn. kamil bey olmasaydı muhtemelen benim kızım zature den ........!!!! on tane çocuk doktoru gördü fakat Kamil bey teşhisi koydu, sallamadı, hatta şişli etfal deki dr' lara yazı yazıp değerlendirmede bile bulundu. işini seven bir doktorumuz. iyi ki var..

  • çok memnunum

    BEBEĞİMİ 2 DEFA MUAYENEYE GÖTÜRDÜM ÇOK GÜZEL İLGİLENDİ.DEVAMLI DOKTORUMUZUN OLMASINI İSTİYORUZ.BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

  • çok memnunum

    yaklasık 10 yıldır cocuklarımın hekımıdır kesınlılle uzmanlıgını kanıtlamıs bı hekımdır cok memnunum kendısnden

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Emel Torun - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ayşe Seza Baykan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Meliha Pınar Cengiz - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Atanur Özbalcı - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Sibel Tunçel - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Necdet Ertop - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Fazıla Ahmet Sabuncu - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Yıldıray Ünver - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Afssane Nikain - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Nevin Cambaz - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Nejat Alioğlu - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Murat Akça - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Murat Doğan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Berkun Koncay - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Gülay Cebecioğlu Duran - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ozan Taşpınar - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Mehmet Çalık - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Metın Dogru - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Hülya Ercan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ömer İslam - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları