Uzm.Dr.

Kamil Şahin

Çocuk sağlığı ve hastalıkları

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    sn. kamil bey olmasaydı muhtemelen benim kızım zature den ........!!!! on tane çocuk doktoru gördü fakat Kamil bey teşhisi koydu, sallamadı, hatta şişli etfal deki dr' lara yazı yazıp değerlendirmede bile bulundu. işini seven bir doktorumuz. iyi ki var..

  • çok memnunum

    BEBEĞİMİ 2 DEFA MUAYENEYE GÖTÜRDÜM ÇOK GÜZEL İLGİLENDİ.DEVAMLI DOKTORUMUZUN OLMASINI İSTİYORUZ.BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

  • çok memnunum

    yaklasık 10 yıldır cocuklarımın hekımıdır kesınlılle uzmanlıgını kanıtlamıs bı hekımdır cok memnunum kendısnden

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Recep Yaver - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Zuhal Özen Bilgen - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Seren Çalış - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Elif Erolu Günay - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Korhan Birgül - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Nihal Karatoprak Özerk - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Havva Kulaç Şimşek - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Gökçe Günbey - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ayfer Sağlam - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Cengiz Yavuz - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ece Sule Aslan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Fulya İnci Baycan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Nihal Madak - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Elif Özbey Akan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Sevgi Akova Doğan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Hatice Kurt - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Hüseyin Hut - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Yasin Dağ - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Latife Demirelli Karcı - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Yalçın Taşan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları
Online randevu alabileceğiniz doktor

Mine Erten Okumuş

Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları

Randevu al