Uzm.Dr.

Kamil Şahin

Çocuk sağlığı ve hastalıkları

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    sn. kamil bey olmasaydı muhtemelen benim kızım zature den ........!!!! on tane çocuk doktoru gördü fakat Kamil bey teşhisi koydu, sallamadı, hatta şişli etfal deki dr' lara yazı yazıp değerlendirmede bile bulundu. işini seven bir doktorumuz. iyi ki var..

  • çok memnunum

    BEBEĞİMİ 2 DEFA MUAYENEYE GÖTÜRDÜM ÇOK GÜZEL İLGİLENDİ.DEVAMLI DOKTORUMUZUN OLMASINI İSTİYORUZ.BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

  • çok memnunum

    yaklasık 10 yıldır cocuklarımın hekımıdır kesınlılle uzmanlıgını kanıtlamıs bı hekımdır cok memnunum kendısnden

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Evrim Kıray Baş - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ayşe Feza Aksoy Güneş - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Miktat Öztürk - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Çiler Çelik - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Hanefi Savaş - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ömer Faruk Ek - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ferhan Karademir - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Şadiye Seda Özkan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Nahide Haykır - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Erhan Ateş - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Murat Akça - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Akif Taşcıoğlu - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Hatice Özek - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ferah Ünsal - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Afşin Ünver - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Semra Mehmetoğlu - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ahmet Oğuzhan Özen - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Gülçin Otar - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Canan Gürşen - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Mehmet Nevzat Çizmeci - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları
Online randevu alabileceğiniz doktor

Mine Erten Okumuş

Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları

Randevu al