Opr.Dr.

Kamil Değer Devecioğlu

Çocuk cerrahisi

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Güleryüzü, şeffaf açıklayıcı anlatımları ,işine olan özgüveni , kusursuz bir çocuk cerrahidir. Ben 11 aylık oğlumu ona götürdüm inmemiş testis ameliyatı ve sünnetini yaptırdım çok şükür başarılı bir opere geçirdik. Rabbim Op.Dr.Değer Devecioğlu'nun ellerine vücuduna sağlık nasip etsin daima herşey için çok teşekkür ederim. . .

  • çok memnunum

    Çocuğumun İnmemiş testisi konusunda 18 hastane ve 18 doktordan sonra tesadüf istanbulda tanıştığım ve bize en iyi bilgilendirme yapan(çünkü birçok sözüm ona doktorlar testesteron hormonundan tutun akla yatmayan masajlara kadar herşeyi önerdiler) iki yıl uğraştık sağolsun Allah razı olsun ondan 30 dakikada halletti ve çilemiz bitti.

  • çok memnunum

    Değer Bey 6 aylık çocuğumuzu sünnet etti. sünnet konusunda tereddüt etmeden güvenebilirsiniz. Uzmanlığı yanında hastaya yaklaşımı ilgisi de çok iyi.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Didem Baskın Embleton - Çocuk Cerrahisi, Ali İhsan Anadolulu - Çocuk Cerrahisi, Kerem Özel - Çocuk Cerrahisi, Çiğdem Dorukbaşa Ulukaya - Çocuk Cerrahisi, Ayşegül Basmacıoğlu - Çocuk Cerrahisi, Pelin Oğuzkurt - Çocuk Cerrahisi, Hamit Okur - Çocuk Cerrahisi, Ömer Vural - Çocuk Cerrahisi, Mehmet Celal Hatiboğlu - Çocuk Cerrahisi, Ahu Bayar - Çocuk Cerrahisi, Fatma Aral - Çocuk Cerrahisi, Egemen Eroğlu - Çocuk Cerrahisi, Feryal Gün Soysal - Çocuk Cerrahisi, Nuri Şen - Çocuk Cerrahisi, Gürsu Kıyan - Çocuk Cerrahisi, Ercüment Levent Elemen - Çocuk Cerrahisi, Dolunay Alver - Çocuk Cerrahisi, Agil Abilov - Çocuk Cerrahisi, Hasan Murat Ünal - Çocuk Cerrahisi, Çetin Ali Karadağ - Çocuk Cerrahisi
Online randevu alabileceğiniz doktor

Salih Somuncu

Çocuk Cerrahisi

Randevu al