Eniyihekim.com

Uzm.Dr. Nalan Gençer

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 7 yorum bulunmaktadır.
 • T.A tarafından:
  Dr. Nalan Hanımla tanışmam yıllar öncesine dayanıyor. Ozamanlar çaresiz,umutsuz ve güçsüz bir haldeyken bir tesadüf eseri kendisiyle tanıştım. daha ilk görüşmede sıcaklığı sarıverdi beni.Devam eden terapilerden sonra gördüm ki, onun uyguladığı doğru tedavi ve terapi sonrası eskisinden daha güçlü ayaktayım.İyi bir doktor sağlam bir dost.herşeyden önce insan gibi insan.Yolunuz düştüyse şanslısınız...
 • ismail tarafından:
  o doktor evvel gönülleri hitap eden o gülümsemesi ve hitabıyla daha reçete yazmadan o sıcaklıgınla çok iyi bir insan iyiki varsınız çok teşekkürler nalan hocam
 • M.B tarafından:
  benim hem meslektaşım hem doktorum .psikoterapiye ihtiyacı olanlar mutlaka onu tanımalılar.hararetle tavsiye ederim.bir psikiatrda bulunması gereken bütün özellikler dr.hanımda mevcut.
 • Gözde P. tarafından:
  Nalan Hanım 10 senedir doktorum. Gerçekten doktordan çok daha öte, bir dost bir akraba oldu zaman zaman. Ona çok teşekkür ediyorum. Sıcacık ve ilgili bir doktordur. Kesinlikle tavsiye ederim.
 • özlem taşkıran tarafından:
  2005 yılında kendisini tesadüfen tanıdım.Nalan Hnm;son derece mütavazi ve sevgi dolu bir doktor...yaklaşımı çok güzel ve uyguladığı tedavi bana çok iyi geldi.Teshisleri çok doğru ve tedavi edici...herkese tavsiye ederim.
 • alican tarafından:
  nalan hanım önce insan, sonra alanında başarılı bir psikiyatrist. benim hayatımda tanıdığım ilk ve son psikiyatrist. onunla karşılaştığım ilk güne şükürler ediyorum. allah iyi ki onu karşıma çıkartmış. beni hayata döndüren doktor hanım, iyi ki varsınız. ihtiyacı olan herkese onunla tanışmalarını tavsiye ediyorum.
 • serap acet balaban tarafından:
  doktor hanım mükemmel bir insan melekti onu iyiki tanımışım insanları karşılıksız insan oldugu için seven anlayan bir insan ona çok şey borçluyun benim hayatımı degiştirdi allahım ona uzun ömür versin zaten çok başarılı ama başarıları dahada devam etsin
Doktor hakkında toplam 7 yorum bulunmaktadır.
7 kişi Uzm.Dr. Nalan Gençer için değerlendirme yapmış
Kişisel Web Sitesi : www.nalangencer.com
'' Hiçbirşey bilmeyen hiçbir şeyi sevmez. Hiçbir şey yapamayan, hiçbir şeyden anlamaz. Hiçbir şeyden anlamayan insan değersizdir. Oysa anlayan hem sever, hem her şeye karşı duyarlı olur, hem de görür. Bir şeyde ne kadar çok bilgi varsa, o kadar büyük sevgi vardır. Bütün meyvaların çileklerle aynı anda olgunlaştığını sanan kişi, üzümleri hiç tanımıyor demektir.'' --- Paracelsus ---
 • İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi - Psikiyatri
 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Fakültesi
Çalıştığı Kurumlar
Nalan Gençer Muayenehanesi, İzmir (Muayenehane)
2012– devam (2 yıl)
Adres : Mansuroğlu Mah. Haşim İşcan Cad. No:6 Bulut Apt.D:19 BAYRAKLI (BORNOVA ÖZKANLAR Pazar Yeri (BÖLGE METRO Durağı Karşısı)
Uzm.Dr. Nalan Gençer randevuları için 0850 333 0 344 numaralı telefonu arayabilirsiniz
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : 2012 Çalışan Sayısı : 1
Park Yeri : Var Kurum Tipi : Muayenehane  
Eğitimi
Tıp Fakültesi 1985 - 1991
Mesleki Deneyim
Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Psikiyatri Uzmanı)
Mart 2005 - Mart 2013
Alsancak Semt Polikiliniği Psikiyatri Uzmanı
Özel Muayehane (Psikiyatri Uzmanı)
Haziran 1997 - Mayıs 2010
Atatürk Sağlık Eğitimi Merkezi ve ASO (Psikiyatri Uzmanı)
Aralık 2001 - Mart 2005
Özel Şifa Hastenesi (Basmane) (Psikiyatri Uzmanı)
Nisan 1997 - Ağustos 1998
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Agorafobi Aile İçi İletişim Sorunları Alkol Bağımlılığı Altını Islatma Problemi Anksiyete Bozukluğu Anoreksiya Antisosyal Kişilik Bozukluğu Atipik Psikoz Baş Ağrıları Baş Dönmeleri Bayılmalar Bipolar Bozukluk Borderline Kişilik Bozukluğu Bulimia Nervoza Çocuk Ve Ergen Psikolojisi Çocuklarda Gelişme Bozukluklar Dehb Deliryum Demans Depresyon Dikkat Eksikliği Distimik Bozukluk Duygu Durum Bozukluğu Dürtü Kontrol Bozukluğu Ereksiyon Sorunu Evlilik Sorunları Hiperaktivite Hipokondriazis Histrionik Kişilik Bozukluğu İktidarsızlık İletişim Problemleri İlişki Problemleri İnternet Bağımlılığı Kabus Bozukluğu Kekemelik Kişilik Bozuklukları Konuşma Bozuklukları Konversiyon Bozukluğu Kumar Bağımlılığı Madde Bağımlılığı Madde Kullanımıyla İlişkili Bo Majör Depresif Bozukluk Manik Depresif Bozukluk Motivasyon Eksikliği Narsistik Kişilik Bozukluğu Obsesif Kompülsif Bozukluk (OK Öfke Kontrol Bozukluğu Özgül Fobi Özgüven Sorunu (Kendine Güven Panik Atak Panik Bozukluğu Paranoid Kişilik Bozukluğu Psikiyatrik Bozukluk Psikolojik Bozukluk Psikotik Bozukluklar Ruhsal Bunalım Sara (Epilepsi) Sınav Kaygısı Sinir Bozukluğu Sinir Hastalığı Somatizasyon Bozukluğu Somatoform Bozukluk Sosyal Fobi Stres Şizofreni Şizoid Kişilik Bozukluğu Şizotipal Kişilik Bozukluğu Takıntı Travma Travma Sonrası Stres Bozukluğu Unipolar Depresyon Uyku Bozukluğu Uykusuzluk Uyurgezerlik Uyurgezerlik (somnambulizm) Vajinismus (Vajinusmus) Vücut (Beden) Disformik Bozukl Yeme Bozuklukları Zihinsel Özür
Aldığı Eğitimler
Psikodrama Asistanlığı, Dr. Abdulkadir Özbek Psikodrama Enstitüsü , 2008
Yabancı Dilleri
İngilizce

Aldığı Eğitimler

 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi, Tıp Fakültesi, 1991
 • İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi, Psikiyatri, 1997
 • Dr. Abdulkadir Özbek Psikodrama Enstitüsü , Psikodrama Asistanlığı, 2008
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
4746
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
2
Doktor Gençer’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Uzm.Dr. Nalan Gençer
Uzm.Dr. Nalan Gençer
Psikiyatri
Nalan Gençer Muayenehanesi
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Uzm.Dr. Nalan Gençer
Uzm.Dr. Nalan Gençer
Psikiyatri
Nalan Gençer Muayenehanesi
Nalan Gençer

Bu doktordan randevu alabilirsiniz!

Eniyihekim.com vasıtasıyla alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Randevu Hattı : 0850 333 0 344
Randevu Al

Bu doktora soru sorabilirsiniz!

KAPAT