Eniyihekim.com

Baş Asst. Hamza Duygu

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 21 yorum bulunmaktadır.
 • Esin Selçuk tarafından:
  Hastaneye kalp ağrısı şikayetiyle gitmiştim. Kendimin Doktor Bey EKG' sini çektirtmişti. Ona EKG üzerinden soru sordum, bilemedi zannetttim, meğer aritmiymiş. Doktor Bey sayesinde aritmiyi daha iyi anlamış oldum.
 • Esma Gündoğdu tarafından:
  Bir ilacı tam 2 senedir kullanıyorum ve memnun değilim. Meğer o ilaca allerjim varmış, bunu Doktor Hamza Bey' den öğrendim. İlacı bırakınca düzeldim. Nöbet geçirir gibi oluyordum.Bayağı rahatsız etti beni bu nöbetler. Şükür 1 aydır olmuyorum geçti. Doktor Bey'e sonsuz teşekkürler.
 • Duygu Keser tarafından:
  Çok iyi bir doktor, çok ahlaklı. Sonuna kadar güvenilecek bir insan. Böyle insan böyle doktor bulmak son derece zor. Bende kendisine poliklinikte muayene oldum.
 • Elif Vergi tarafından:
  Fazla kiloım vardı. Onun sayesinde çözüm aramaya başladım. Ve bulduğum ilaç ile 10 kilo verdim. Etkisi yani iştahsızlık ilacı bıraktığım halde devam etti. Verdiğim kiloyu koruyorum.
 • Elif Vergi tarafından:
  Fazla kiloım vardı. Onun sayesinde çözüm aramaya başladım. Ve bulduğum ilaç ile 10 kilo verdim. Etkisi yani iştahsızlık ilacı bıraktığım halde devam etti. Verdiğim kiloyu koruyorum.
 • Rukiye Şahin tarafından:
  Hiperlipidemi konusuna istikrarlı yaklaşımı beni bu konu ile ilgilenmeye itti. Ve olumlu sonuçlar elde ettim. Çünkü hiperlipidemi ailesel olarak kalıtımla geçen bir hastalık ve çaresi sınırlı olarak biliniyordu. Onun israr ile bu konu aşıldı ve tedavi protokolü gerçekleştirildi.
 • Esra Bahtiyar tarafından:
  Bir kere kalbin hızlı vurusu olan taşikardi oldu bana. Sonra fizyoterapik tekniklerle bunu yendim. Yeşilyurt hantanesine başka nedenle gelmiştim. Oradayken hastalandım. Bayılacak gibi oldum. İyileşip geldiğim gibi sağlam döndüm.
 • Selda Cancı tarafından:
  Bende bitki örtüsü değişiminden dolayı alkaloz gelişmişti. Ve bana asitik ürünler içmem için destek oldu. Aynı zamanda protein takviyesi yaptırdı. Tansiyonum düşmüştü. Baktım dediği beslenme şekli işe yaradı. Çok tşk.
 • Benal Korsa tarafından:
  Tip II diyabetin tedavisini iyi biliyor. Yakınımda vardı o hastalık. İlaç tedavisi önerdi. İyi geldi, yüksek şeker çünkü sinirlilik de yapıyor. O da azaldı.
 • Berki Koray tarafından:
  Doktor Bey yalnız değil, biz de varız. Hastalarıda boşlamasınlar, onlarda çok öğretici olabilirler. Ben de hastalığımı doktora öğrettim. Benim gibi hastalar çok değil mi? Hastalığını gizleyerek doktoru şaşırtanlar da var.
 • Esin Mafiz tarafından:
  Sinus taşikardisi ile sinus bradikardisini öğretti, hastalar üzerinde. Artık tıp böyle kolaylaştırılabiliyor. Gaye ilaç tedavisi olsun da ölümcül olmasın hastalık.
 • Berki Koray tarafından:
  Kötü bir doktor değil. Hemen ilaca yönelmiyor. Yaşam tarzı değişimi öneriyor. Çünkü hastalıkların çoğunun temelinde alışkanlıklar yatıyor. Ben de davranışlarımı daha sağlıklı olabilmek adına düzenlemeye çalışıyorum.
 • Mehmet Olgu tarafından:
  Çok iyi bir doktor. Sanrılarım vardı, çok boğuştum sanrılarla, depresyonum vardı, onunla da mücadele ettim. Kalbim arada krize giriyordu, onu da alt ettim.
 • Püreda Yazıcı tarafından:
  Doktor Bey çok çalışkan, onun hızına yetişemiyoruz. Kariyerini hızlı bir şekilde ilerletiyor. Bilgilerini kendine saklamayan bir doktor. Bu da bizim için avantajlı oluyor.
 • Püreda tarafından:
  Çok iyi bir doktor, kalp yetmezliği tedavisini etkin ve uygulamalı bir şekilde öğretti. Sağlığıma kavuştum. Kitapda anlatılan ilaçların uygulamalalı olarak etkilerini öğrenmek kendimi geliştirmeme yardım etti.
 • Mustafa Özel tarafından:
  Hocamız ünv. Dahil her yeri birincilikle bitirmi§ çok bilgili benim gözümde izmir de tektir. Çok bilgili ve araştırmacı bir doktor. Takip ettiğim bir hoca kardiyoloji dalında birincilikleri mevcut
 • Sade Günügörmüş tarafından:
  Çok bilgili ve bilgisini kullanabilen bir doktor. Bana da yol gösterici oldu. Çok çok teşekkür ederim.
 • Gülruşu Hepneri tarafından:
  Doktor Bey herkesle iletişimimi kuvvetlendirdi. Ne kadar zavallıyım, ne kadar halden anlamazım, ne kadar vurdum duymazım diye sağlık problemlerimle ilgili duygulanım bozukluklarım vardı, hepsi geçti.
 • CELAL ASLANDOĞDU tarafından:
  ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.İYİKİ VARSIN.
 • Püreda Yazıcı tarafından:
  Bir kardiyoloji sorunu için hasta gönderdim. İlgilenmedi zannettim, sonra hastalığın gidişatını zaten biliyordum. Mennun kaldığı daha sonra ortaya çıktı. Hastanın paniğini yendi. 3-6 ay içinde iyileşme oldu. Memnun kaldım diyebilirim.
 • ESİN SIĞIRCI tarafından:
  DR.HAMZA DUYGU ÇOK İYİ BİR DOKTORDUR.3SENE EVVEL ŞANS ESERİ ANNEMİN RAHATSIZLIĞI NEDENİYLE MUAYENE OLMAK ÜZERE KARŞIYAKA DEVLET HASTANESİNE GİTTİK.İLK MUAYENEDE ANNEMİN TEŞHİSİNİ KOYDU VE BİZE TETKİKLERİ ÖNERDİ.EVET YAPTIĞIMIZ TETKİKLER VE TEŞHİS DİREK DOĞRUYDU.BUNUN ÜSTÜNE ANNEMİN TIKALI OLAN SOL SUBKLİVAN DAMARI YAPILAN ANJİOLAR SONUCU TESPİT EDİLEREK STENT TAKILDI.KENDİSİ SAYESİNDE TEŞHİS TEDAVİ VE MÜDAHALELER İYİ SONUÇ VERDİ.BEN DOKTORUMUZU HERKESE TAVSİYE EDİYORUM. GERÇEKTEN KENDİSİNİ MESLEKİ KARİYERİ ÜSTÜNE ÇOK İYİ YÖNLENDİRMİŞ HERŞEY İÇİN ÇOK DA TEŞEKKÜR EDİYORUM.KENDİSİNE MİNNETTARIZ.İNŞALLAH MESLEĞİNDE İSTEDİĞİ YERLERE GELİR VE GELECEK..
Doktor hakkında toplam 21 yorum bulunmaktadır.
Çalıştığı Kurumlar
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, İzmir (Eğitim Ve Araştırma Hastanesi)
Adres : GZT.HASAN TAHSİN CAD.BASIN SİTESİ 253 SOK.NO 43 YEŞİLYURT KONAK
Tel : 232 2444444
Fax : 2434343
Yatak Sayısı : 1110 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Eğitim Ve Araştırma Hastanesi  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Abdominal Aort Anevrizması(Aaa) Onarımı Abdominal Aort Anevrizmasının Endovasküler Onarımı Ablasyon Ambulatuvar Kardiyak Izleme Anjiyografi Anjiyogram Anjiyoplasti Aort Anevrizmalarında Onarım Ve Kaldırma Aort Kapak Replasmanı Aortik(Kalp) Anevrizma Cerrahisi Aritmide Ablasyon Tedavisi Arteriografi Aterektomi Balon Valvüloplasti Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt) Biventriküler Pacemarker Cox-Maze Prosedürü Dekalsifikasyon(Kalp Kapakçıkları Hastalıkları Tedavisinde) Efor Treadmil Testi Eforlu Ekg Ekg Eko(Ekokardiyografi) Ekogram(Ultrason) Elektrofizyolojik Test Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi Enjeksiyon Im Enjeksiyon Iv Esd (Sedimantasyon) Farmakolojik Stres Testi Geçici Kalp Pili Hdl Kolesterol Testi Hemaferez Holter Izlemi Homogreft Kapak Homosistein Implante Edilebilen Kardiyoverter Defibrilatör (Icd) Kalıcı Kalp Pili Kalp Bypass Ameliyatı Kalp Kapağı Replasmanı Kalp Kapakçığı Tamiri Kalp Nakli Kalp Pili Takılması Kalp Transplantasyonu Kan Basıncı (Tansiyon) Ölçümü Kan Elektrolit Testi Kardiyak Anjiyografi Kardiyak Kateterizasyon Kardiyak Stent Kardiyoversiyon Karotis Ameliyatı Karotis Endarterektomi Karotis Ultrasonu Kolesterol Testi Komissürotomi Korda Ve Papiler Kas Onarımı Koroner Anjiyogram Koroner Anjiyoplasti Koroner Arter Hastalıklarını Görüntülemede Efor Testi Ldl Kolesterol Testi Lipid Paneli(Trigliserit Testi(Tg)) Lipoprotein Paneli(Trigliserit Testi(Tg)) Mekanik Protez Kapak Mikrovasküler Kırpma Miyokard Perfüzyon Sintigrafisi (Talyum Testi) Miyokardiyal Biyopsi Nebulizatör Nonkoroner Damarın Cerrahi Olmayan Revaskülarizasyon Nükleer Stres Testi Pacemarker Implantasyonu Periferal Vasküler Bypass Perikardiyosentez Perkutan Mitral Balon Valvuloplasti Perkütan Komissürotomi Perkütan Koroner Girişim(Koroner Anjiyoplasti) Perkütan Translüminal Koroner Anjiyoplasti (Ptka) Platelet Sitaferezi(Hemaferezis) Plazmaferez(Hemaferezis) Radyal Anjiyografi Sol Ventriküler Destek Aygıtı (Lvad) Stent(Koroner Anjiyoplasti) Stres Ekokardiyografi Tilt Testi (Tt) (Eğik Masa Testi) Transmiyokardiyal Lazer Revaskülarizasyonu(Tmr) Triküspid Kapak Replasmanı Venografi Venöz Dupleks Ultrasonografisi Yüzeyel Ekokardiyografi
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Uzm.Dr. PÜREDA YAZICI
Tıbbi Biyokimya,İzmir
Dr. ALİ KUSERLİ
Psikiyatri,Hakkari
Prof. Dr. ASIM OKTAY ERGENE
Kardiyoloji,İzmir
Prof. Dr. ÖMER KOZAN
Kardiyoloji,İzmir
Doc.Dr. HARUN EVRENGÜL
Kardiyoloji,İzmir
Prof. Dr. SEMA GÜNERİ
Kardiyoloji,İzmir
Yr.Doc.Dr. DİLEK GÜNEŞ
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,İzmir
Yr.Doc.Dr. PÜREDA YAZICI DUYGU
Tıbbi Biyokimya,İzmir
Prof. Dr. ÜMİT ERTÜRK
Kardiyoloji,İzmir
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
9065
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
1
Doktor Duygu’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!