Eniyihekim.com

Yrd.Doc.Dr. Ahmet Taştan

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 27 yorum bulunmaktadır.
 • HALİL KIZILPAR tarafından:
  İlaclı stent takılı %99 tıkallı damarımı ve % 95 tıkalı diğer damarımı üstün bilgi,olağan üstü beceri ile çok kısa süre içinde açıp stentleri başarı ile yerleştirmis olması şu anda almış olduğum soluğu yasadığım hayatı kendisine borçluyum.ailem ve şahsım adina kendisine minnetarız..bence izmirin ege bolgesinin en iyisi 1 numarası en önemlısi andina bagli insan sağliğını ön plandatutan madiyatcı olmıyan adam gibi adam.basarıların devamını diler.tekrar teşekkür sderiz.14/10/2004 Halil Kızılpar
 • Hakan Gungor tarafından:
  Sayın doktor Ahmet Tastan'ın bizi yanlış yönlendirmesi, babama kanser teşhisinin geç konmasında maalesef çok büyük rol oynamıştır. Kendisi ile 2013 yılı başında babama uyguladığı anjiyo sayesinde tanıştık. Babamın o sıralar çok çabuk yorulma, yokuş/merdiven çıkamama gibi şikayetleri vardı. Anjiyo sonrası Dr. Tastan yan damarlardan birinde tıkanıklık gördü ve stent takılmasına karar verdi. Stent takıldıktan sonra babamdaki yorgunluk ve halsizlik şikayeti devam ettiği gibi, karin ağrısı şikayeti de başladı. 2 ay kadar sonra kendine yeniden başvurduk. Yeniden anjiyo yapıp gerekirse tekrar stent takılacağını söyledi. Nefesinin açılması için egzersiz önerdi. Karin ağrısını da stent sonrası kendisinin reçete ettiği ve sürekli kullanması gereken kalp/damar ilaçlarının yan etkilerine bağladı. BAŞKA BİR ŞEYDEN ŞÜPHELENMEDİ. Sonrasında babamın şikayetleri artarak devam etti. Dr. Bey karin ağrılarını, yazdığı ilaçların yan etkilerine bağladığı için tekrar başka bir doktora gitmedik. Bu ağrıların normal olduğunu düşündük. 4-5 ay kadar sonra babamda zayıflama ve cilt renginde sararma da başlamıştı. Son olarak karnında bir kitle hissedince hemen başka bir doktora gittik. Maalesef babam 4. evre yani ileri evre kolon kanseriydi. karaciğerde oldukça büyük metastaz vardı. GEÇ TANI KONMUŞTU. Bizler Kasim2013'den beri bu kanser hastalığı ile mücadele ediyoruz. Babam çok yıprandı ve hastalığın tanısı çok geç konduğu için de agir bir tedavi uygulaniyor. Iyileşme oranlari da ileri evre kanserler de daha düşük. Bütün bunları yazma ihtiyacı duydum çünkü Ahmet Bey bizi o zamanlar en azından karin ağrıları ve dusuk hemoglobin degerleri konusunda bir gastroenteroloğa yönlendirse babama daha erken teşhis konacaktı. Halbuki kronik yorgunluk, karin ağrıları, kansızlık gİbi belirtilerin aynı zamanda kanser belirtisi olduğunu bizler de sonra dan öğrendik. Stent takıldığındaki hemogram sonuçlarından ve şikayetlerinden bir hekim olarak Dr Ahmet bey'in kanser şüphesini de aklına getirmesini beklerdim. Kendisinin aklına gelmiyorsa da bu belirtileri illa kendi uzmanlık alanına bağlamak yerine gastroenteroloji bölümünden bir doktoru da görmemiz gerektiğini söylemesini beklerdim. Yönlendirme eksikliği ve bizleri yanlış bilgilendirmesinin bedeli babam için, bizler için ağır oldu. Bir hekimin başarılı olması, sadece uzmanlık alanında başarılı olması ile ölçülmemeli. Hekim, hastayı bu tür, çok kritik eşiklerde doğru yönlendirmesini de bilmeli. Bir kardiyoloğun başarısı günlük ortalama gerçekleştirdiği anjiyo sayısı olduğu kadar kendisine gelen bir hastaya, kanserden şüphelendirecek göstergeleri de görebilmek, buna zaman ayırabilmek olmalı aynı zamanda. Umuyoruz Dr. bey bundan sonra bu konuda daha temkinli davranir ve bu tür bir eksiklik ve yanlış yönlendirme başka bir hastanın başına gelmez.
 • Ibrahim ogut tarafından:
  Sayin Ahmet Tastan kısa sürede yaşadıklarımi düşündüğümde mucize diyebilirim herhalde. Bir gece biraz sıkıntı ile başlayan 4 haftalik hikayenin ilk perdesinde 2 gün ara ile iki anjiyo yapıldı ...neticede ana Atardamar iki yerden arka arkaya % 100 tıkalı ve açamıyoruz,,, kolay,, bypass olacaksın dendi...Nerede 9 eylül üniversite hastanesi. ?... yapan meşhur bir zati muhterem... telaş ile cerrah ararken karşımıza yine mucizevi olarak iki doktor ve bir aile dostumuz sayesinde, sonunda sn. Ahmet TASTAN beye ulaştık. Anjiyo yaptı ve damarı açarak iki stent -ERIYEBILEN- takti. Daha önce operasyonlarda "seramik gibi olmuş' ifadesini hatırladığımda sn Ahmet TASTAN in anlamını ifade etmekte zorlanıyorum. Minnettarim ..
 • cengiz özbay tarafından:
  DAHİLİYE VE KARDİYOLOJİ ÜSTADI,BEN ÖLMÜŞTÜM YENİDEN DİRİLDİM,SN.AHMET TAŞTANIN İNSAN OLDUĞUNA BEN İNANMIYORUM.BENCE ALLAH TARAFINDAN İNSANLARA GÖNDERİLMİŞ YA VELİ'DİR,YADA NEBİ'DİR.BENİ İKİNCİ HAYATA DÖNDÜRELİ 8 YIL OLDU.ÇOK ŞÜKÜR RABBİM,İNSANLARIN BAŞINDAN A.TAŞTAN'I AYIRMA YARABBİİİ.cengiz özbay
 • sevil yürektürk bıyıklı tarafından:
  Annem 13/11/2013 tarihinde kapl krizi geçirerek en yakın Devlet hastanesine ambulansla götürüldü.Burada bir gün sonra anjiyo oldu,gördüğümüz lüzum üzerine imza atarak annemizi hastaneden çıkardık.İzmir'de çok tanınan bir Prof.Kalp damar cerrrahından görüş aldık,kendisi anneme bypass önerdi ve 18.000TL-20.000-TL arası tutacağını söyledi.Annem SGK lı ve biz bu arada Dr.Ahmet Taştan ismini de duyduk.Kendisi annemi bilgilendirdi ve sınırda hasta olduğunu stent yapılabileceğini söyledi.,27/11/2013 tarihinde anneme iki tane stent takarak bypass olmaktan kurtardı.Bugün hastaneden taburcu olduk,doktorumuzun ilgisinden,insanlığndan çok memnun kaldığımız gibi bilgisine ve tecrübesine de hayran olduk.Hem Dr.Ahmet Taştan'a hem de tüm Şifa Hastanesi Basmane hemşireleri ve çalışanlarına çok teşekkür ederiz.Umarım annem de tüm hastalarda bundan sonra sağlıkla ve mutlu yaşarlar.
 • melehat koto tarafından:
  merhaba.. ben rize'den melahat koto ahmet bey'in başarısnı burdada duyduk tebrık edıyorum. manisa'dan ikamet eden onun hastası olan hava koçyiğit teyzemi getirmek istiyorum degerlı doktorumuz çok yorucu bir tempoyla çalışıyordur ama subat ayına randevu verılıyor.kalp kastası ıçın uzun bir zaman keşke bu konuda birşey yapıla bılse ...saygılarımla...
 • hüseyin KUŞGÖZ tarafından:
  BİZ MANİSA KULA DAN GELİP DOKTORUMUZ SAYIN AHMET TAŞTAN BEYEFENDİ İLE TANIŞTIK ..İLGİSİNDEN VE TIBBI BİLGİSİNDEN ÇOK MEMNUN KALDIK.ANNEME GÖSTERDİĞİ İLGİ VE ALAKADAN DOLAYI TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİP SAYGI MIZI SUNARIZ..
 • mukremın altuntas tarafından:
  ıkı defa kalp kırızı sonrası benım hayatımı kurtaran Dk.ahmet tastan beye nekadar tesekkur etsem azdır.kalp sorunu olan tum arkadas ve dostlarıma sifa hastanesinde Dk.ahmet beye tavsiye edyorum.
 • Türkan Şahin tarafından:
  Beş tane doktorun by past şart dediği 5100 kapalı ana damarımı hiç incitmeden açan ,sağlıgıma kavuşturan,melek doktorum.Olgunsun,hümanistsin,olumlu düşünüyorsun,anlayışlı espirili yakışıklı,enerjik,mükemmelsin.Çok yoruluyorsun.Allah yardımcın olsun.Sana ömrüm boyunca dua edeceğim.iyiki varsın iyiki doktorumsun.seni bulduğum için Allah a şükrediyorum.Dilerim Allah seni İbni Sina,Farabi gibi ünlü ve insanlık için faydalı biri yapsın.
 • Mehmet Cirit tarafından:
  Babam için yapmış olduğu doğru tetkikler ve Tepecik Göğüs Hastalıkları Hastanesinin yalnış teşhisleri sonucu sol kısmı felç olan babamı ilaç düzenlemeleriyle tekrar ayağa kaldırmayı başaran Sayın doktorumuza Teşekkürü bir borç bilir, kendisine yaşamı boyunca başarılar dilerim.
 • ALPASLAN BOZKURT tarafından:
  KALP RAHATSIZLIĞIM NEDENİYLE UYGULADIĞI TEDAVİ VE STEN UYGULAMASINDAN SONRA HAYATIM DEĞİŞTİ.KENDİSİNE MİNETTARIM.HEM İNSANLIĞI HEMDE DOKTOR OLARAK MÜKEMMEL BİRİSİ ALLAH ONDAN RAZI OLSUN.HEM YAKINLARIMA HEMDE ŞAHİT OLDUĞUM HASTA VE YAKINLARINA HERZAMAN TAVSİYE EDİYORUM.ONUN BENİMDE DOKTORUM OLMASINDAN ONUR DUYUYORUM.
 • nagihan tarafından:
  anneme anjuo olması gerekiyo dediler fakat anjuoda verilen ilaçlara karşı alerjisi vardı balıkesir 4 doktor yapamayız deyip kaderine terk etti.anneme bişey olup kendi kariyerlerini sarsmaktan korktular..sonra ahmet beyi bulduktan konusmalarıyla annemi tatmin etti ve muayeneden hemen sonrada anjuoyu yaptı.sonuç annemde tıkalı damar cıkmadı doktorluğuyla insanlığıyla mükemmel bir insan
 • Elvan ÜNLÜ tarafından:
  Mesleğine kendini adamış , başarılı , hastalarına gösterdiği ilgi ve verdiği önem ile takdire değer ve eşi bulunmaz doktorumuza çok çok teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.
 • aysel tarafından:
  anemi kesin baypas olacak diyerek resmen kaderine terk edilmişken ben sizi buldum siz allahın insanlara şifa dağıtıcısı olarak gönderildiği merhametli bir insansınız size nekadar teşekkür etsem azdır size minnettarım ahmet bey hastanız mordoğandan nurten yay
 • TURGAY tarafından:
  COK MEMNUN KALDIM AHMET BEYDEN
 • servent topcu tarafından:
  slam hocam allah sizin gibi iyi niyetli insanların sayısını artırsın eksiltmesin hele verdigi ilaçların neye yaradıgını bilmeyen dr lerdende allah korusun size muayene oldukta hayatımız kurtuldu uşaktan servet topcu
 • abdurrahman akbaş tarafından:
  beni sağlığıma kavuşturduğu için kendisi ve ekibine çok teşekkürler.mükemmel bir doktor ve hastahane..imkansız ameliyatların doktoruna sonsuz teşekkürler.
 • şirin kılıç tarafından:
  mükümmel bir dr.sunuz hizmetlerinizden dolyı çok ama çok tşk ederiz...
 • Semra Doğruöz tarafından:
  Hasta yoğunluğuna rağmen başından itibaren randevu konusunda kolaylık sağlandı. Başka bir hekim tarafından anjiyo olması önerildiği için çekilmiş efor testine gore de pozitif gördüğünden aynı gün içinde kardeşim akşam üzeri anjiyoya alındı. Başından itibaren hastamıza yaklaşımından, anjiyo sonrası hastamızın damarlarında sorun cıkmadı, ancak sorunun doğuştan damar çıkışındaki terslikten kaynaklandığını geç bir saat olmasına rağmen hastayı odasında ziyaretleyip bilgilendirmesinden, ertesi günü sabahı hafta sonu olmasına rağmen erkenden hastayı tekrar kontrol etmesinden, bize verdiği güvenden dolayı da teşekkür ederiz. Ayrıca hastane işleyişinden de son derece memnun kaldık. Hem doktoru hemde Sifa hastanesini Kardiyoloji konusunda şiddetle tavsiye edebilirim.
 • CENGİZ ÖZBAY tarafından:
  7 sene önce ana damar %95 kapalı iken yaptığı operesyonla hala rahat yaşıyorum.Bence allahın insanlığa gönderdiği bir lutuf.Sadece çok iyi bir doktor değil çok iyi bir insan.Oruç tutmasına gerek yok zaten cennetlik,başımızdan eksik olma.
 • EROL ÖZKAN tarafından:
  2009 yılından beri kalp damarlarında tıkanıklıklar var.Mayıs 2012 de kalp krizi sonucu 3 stent takıldı.1 Ağustos 2012 tarihinde stent takılması zor olan 2 damarıma Dr Ahmet TAŞTAN stent taktı.Önceki stentlerin kontrolünü yaptı.Harika bir doktor.Konusunda çok uzman.Kendilerine sonsuz teşekkür ediyorum.Bana bu rahatsızlıkla mutlu yaşama bilinci verdi.Kendilerine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Erol ÖZKAN-Manisa
 • TULAY SAFA tarafından:
  SAYIN AHMET TASTAN YILMAZ BIRINCIOGLU 82 YASINDA KALP DAMARLARI TKALI HIC BIR DOKTORUN KOLAYLIKLA CESARET EDEMEYECEGI STENT TAKMA ISLEMINI BASARIYLA GERCEKLESTIRIP HASTAMIZIN SU KALAN YASLILIK GUNLERINDE HUZURLA YASAMASINI SAGLAYAN IHTIYAR HASTANIN INANIN HER ALDIGI RAHAT NEFESIN DUASINDASINIZ.YAKINLARI OLARAK BIZIMDE SFA HASTANESINE TESEKKURLER BOYLE BIR DOKTORA BIZE VESILE OLDUGU ICIN SAYGILAR
 • mustafa aksöyek tarafından:
  sayın ahmet taştan beyefendi tıp bayramınızı kutlar mesleyiniz de başarılar dilerim mutafa aksöyek
 • Hüseyin Bağdatlı tarafından:
  23.02.2012 tarihinde yapmış olduğunuz operasyonunuzdan çok memnun kaldım.Size ve ekibinize çok teşekkür ederim.
 • adem tarafından:
  27.01.2012 tarihinde yapmış olduğu babam Mustafa AKSÖYEK in başarılı anjusunu gerçekleştiren doktorumuz Ahmet beye nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum... Allah ondan razı olsun mesleğinde başırılarının devamını bütün iştenliğimle dilerim...
 • aritürk tarafından:
  ahmet beyden yana sikayet yok iyi isinin ehli.ama sekreterlerin randevu oldugu halde araya baskalarini sokusturmalari 10 dakikalik Dr.görüsmesi icin saatlerce bekletilmek, böyle bir bölümde vurdumduymaz degil,titiz,sorumlu calismak gerektigini düsünüyorum.ahmet bey'e saygilar almanyadan
 • RAMADAN HÜRLÜ tarafından:
  Sayın Dr.Ahmet TAŞTAN 26 EKİM 2011 Tarihinde ŞİFA HASTANESİNDE(BASMANE)YAPMIŞ OLDUĞUNUZ BAŞARILI BİR ANJİYO İÇİN SİZE VE EKİBİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM.ALLAH SİZİN GİBİ HEKİMLERİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN.MESLEK HAYATINIZDA BAŞARILAR.YAŞANTINIZDA SAĞLIK VE MUTLULUKLAR DİLERİM. RAMADAN HÜRLÜ ( TURGUTLU/ MANİSA )
Doktor hakkında toplam 27 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
27 kişi Yrd.Doc.Dr. Ahmet Taştan için değerlendirme yapmış
Çalıştığı Kurumlar
Şifa Üniversitesi Hastanesi Basmane, İzmir (Özel Hastane)
Doktor,
Adres : Fevzi Paşa Bulvarı No:172/2 Basmane
Yatak Sayısı : 120 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Özel Hastane  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Abdominal Aort Anevrizması(Aaa) Onarımı Abdominal Aort Anevrizmasının Endovasküler Onarımı Ablasyon Ambulatuvar Kardiyak Izleme Anjiyografi Anjiyogram Anjiyoplasti Aort Anevrizmalarında Onarım Ve Kaldırma Aort Kapak Replasmanı Aortik(Kalp) Anevrizma Cerrahisi Aritmide Ablasyon Tedavisi Arteriografi Aterektomi Balon Valvüloplasti Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt) Biventriküler Pacemarker Cox-Maze Prosedürü Dekalsifikasyon(Kalp Kapakçıkları Hastalıkları Tedavisinde) Efor Treadmil Testi Eforlu Ekg Ekg Eko(Ekokardiyografi) Ekogram(Ultrason) Elektrofizyolojik Test Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi Enjeksiyon Im Enjeksiyon Iv Esd (Sedimantasyon) Farmakolojik Stres Testi Geçici Kalp Pili Hdl Kolesterol Testi Hemaferez Holter Izlemi Homogreft Kapak Homosistein Implante Edilebilen Kardiyoverter Defibrilatör (Icd) Kalıcı Kalp Pili Kalp Bypass Ameliyatı Kalp Kapağı Replasmanı Kalp Kapakçığı Tamiri Kalp Nakli Kalp Pili Takılması Kalp Transplantasyonu Kan Basıncı (Tansiyon) Ölçümü Kan Elektrolit Testi Kardiyak Anjiyografi Kardiyak Kateterizasyon Kardiyak Stent Kardiyoversiyon Karotis Ameliyatı Karotis Endarterektomi Karotis Ultrasonu Kolesterol Testi Komissürotomi Korda Ve Papiler Kas Onarımı Koroner Anjiyogram Koroner Anjiyoplasti Koroner Arter Hastalıklarını Görüntülemede Efor Testi Ldl Kolesterol Testi Lipid Paneli(Trigliserit Testi(Tg)) Lipoprotein Paneli(Trigliserit Testi(Tg)) Mekanik Protez Kapak Mikrovasküler Kırpma Miyokard Perfüzyon Sintigrafisi (Talyum Testi) Miyokardiyal Biyopsi Nebulizatör Nonkoroner Damarın Cerrahi Olmayan Revaskülarizasyon Nükleer Stres Testi Pacemarker Implantasyonu Periferal Vasküler Bypass Perikardiyosentez Perkutan Mitral Balon Valvuloplasti Perkütan Komissürotomi Perkütan Koroner Girişim(Koroner Anjiyoplasti) Perkütan Translüminal Koroner Anjiyoplasti (Ptka) Platelet Sitaferezi(Hemaferezis) Plazmaferez(Hemaferezis) Radyal Anjiyografi Sol Ventriküler Destek Aygıtı (Lvad) Stent(Koroner Anjiyoplasti) Stres Ekokardiyografi Tilt Testi (Tt) (Eğik Masa Testi) Transmiyokardiyal Lazer Revaskülarizasyonu(Tmr) Triküspid Kapak Replasmanı Venografi Venöz Dupleks Ultrasonografisi Yüzeyel Ekokardiyografi
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Prof. Dr. ALİ TELLİ
Kalp ve Damar Cerrahisi,İzmir
Prof. Dr. ÖMER KOZAN
Kardiyoloji,İzmir
Prof. Dr. İSA DURMAZ
Kalp ve Damar Cerrahisi,İzmir
Uzm.Dr. AHMET TAŞTAN
İç Hastalıkları,
Prof. Dr. MUSTAFA ÖZBARAN
Kalp ve Damar Cerrahisi,İzmir
Prof. Dr. SEMA GÜNERİ
Kardiyoloji,İzmir
Prof. Dr. ASIM OKTAY ERGENE
Kardiyoloji,İzmir
Doc.Dr. ANIL ZİYA APAYDIN
Kalp ve Damar Cerrahisi,İzmir
Doc.Dr. HARUN EVRENGÜL
Kardiyoloji,İzmir
Opr.Dr. FAİK FEVZİ OKUR
Kalp ve Damar Cerrahisi,İzmir
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
18918
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
7
Doktor Taştan’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!