Eniyihekim.com

Opr.Dr. Mustafa Alihanoğlu

Opr.Dr. Mustafa Alihanoğlu

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Özel Assos Kadın Sağlığı Ve Dal Merkezi

İzmir

Randevu Hattı : 0850 333 0 344
Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 294 yorum bulunmaktadır.
 • T.dinç... tarafından:
  Dr Alihanoğlu ismini arkadaşımdan duydum.Arkadımda benim gibi eski nişanlısının terketmesi üzerine toplumsal baskı ve zorunluluktan dolayı kızlık zarı operasyonu için gitmiş ve çok memnun kaldığını söylediği için , arkadaşıma çok güvendiğim den dolayı bende gittim. Gerçektende arkadaşım az bile demiş , hasta mahrumiyeti ve gizliği ne çok önem veren bir doktor. Şehir dışından gelmiş olmam izmirin yabancısı olmam hiç sorun olmadı. Beni hava alanından özel klinik araçlarıyla aldırıp operasyon sonrası tekrar bırakmaları çok hoşuma gitti. Çok güvenli ve profosyonel bir saglık kliniği. Teşekkür ederim beni ve ailemi bu utanç verici olaydan kurtardığınız için.
 • Lacinn N. tarafından:
  merhaba DR. Mustafa Beyi tavsiyeler üzerine araştırdım ve buldum bundan 3 yıl önce aşılmaz bir rahatsızlığım vardı vajinismus olarak bilinen ilişkiye girememe kendimce aşılmaz ve sanki hiç bir doktor bana yardımcı olamıyordu beni anlamıyordu fakat Mustafa beyle tanıştık eşimle birlikte gittik görüşme sonrası seanslara başladık hemen ilk seanstan sonra ben bile kendimi tanıyamadım inanılmaz gelişmeler oldu ve 2. seansta tamamen problemim ortadan kalktı evliliğimizin devam etmesini mustafa beye borçluyuz çok yardımları oldu psikolojikman beni ve eşimi çok rahatlattı.şuan hamileyim ve gebe takiplerimdede mustafa beye gidiyorum burdan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum kendisine ..ve burdan herkese şunu söylemek istiyorum eğer böyle bir rahtsızlığınız varsa kesinlikle ertelemeyin ve DR. MUSTAFA ALİHANOĞLU nA başvurun kesinlikle herkese tavsiye ediyorum
 • Kamile Hnm tarafından:
  Merhaba rahimde myom nedeniyle adet kanamalarım çok fazla oluyordu,gebe kalamıyordum.Kapalı sistem ameliyat olmamı önerdiler.Bu ameliyat için dr.Alihanoğlu na gittim.Ameliyatımı özel hastanede oldum.Doktorumdan ve özel assos kliniğinden çok memnun kaldım.Teşekkürler,saygılarımla.Kamile h.
 • Yıldız tarafından:
  Rahim ağzında yara olduğunu gittiğim ... Hastanesinde öğrendim ve bu yaranın iyi huylu olmaya bilir söylendi. Rahim ağzından alınan biopsi ve smer yapıldıktan sonra tedavim düzenlendi. Beni tekrar sağlığıma kavuşturduğunuz için Teşekkürler .
 • Ş. M tarafından:
  Kadın hastalıkları şikayetim üzerine gittiğim birçok klinikten istediğim sonucu alamadım , geçmek bilmeyen ve kesilmeyen beni rahatsız eden akıntılarımdan bıkmıştım. Beni dinleyerek ve gerekli özeni gösterip tedavi ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum .
 • R.yu.... tarafından:
  Genital bölgemle ilğili şikayetlerim 2 inci doğumumdan sonra oldukça arttı. Artan genişleme şikayetim eşimi de rahatsız ediyordu . Bu durumun giderilmesi için araştırma ve doktor önerisi beni dr Mustafa beye ve dr ümit beye yönlendirdi. Operasyonum çok başarılı ve oldukça rahat geçtikten sonra 1 ay sonra istediğim sonuca ulaştım. Bu konuda bana yardımcı olan ve dr Mustafa beye ve dr ümit beye gönderen aile doktoruma ve Assos kliniğine çok tşk ederim.
 • Inci. Y. tarafından:
  Hamile olduğumu öğrendiğim zaman bu durumum dan acilen kurtulmam gerekliliğini düşündüm . Yaptığım araştırmalar ve arkadaşımın önerisiyle dr Alihanoğlu kliniğini ve kurtajmerkezi olması nedeniyle tercih ettim. Çok başarılı süprizi ağrısız birşekilde konforlu bi klinikte gizli ve özel müdahale oldum. Sizi bana tavsiye eden arkadaşıma ve size teşekkür ederim.
 • SULTAN tarafından:
  Dr. Mustafa Alihanoğlu'nu internetten buldum araştırdım ve vajina estetiği için randevu alıp gittim. Şuan anlıyorum ki çok ama çok iyi bir seçim yapmışım kesinlikle muhteşem bir insan ilgi alaka personellerinin alakası benim gözümde Dr. Alihanoğlu ve ekibi kesinlikle on numara beş yıldız herkese tavsiye ediyorum vajina estetiğİn de bir numara gözünüz kapalı güvenebilirsiniz hijyen ortamı işini yapışı yanında kı personelleriyle muhteşem bir doktor bundan sonra kı yaşamımda bir sorunum olursa kesinlikle Mustafa Bey'den başka hiçbir doktora gitmem HERKESE TAVSİYE EDİYORUM...Tekrar tekrar teşekkür ederim Mustafa Bey...
 • R.Şule tarafından:
  Adet düzensizliğim ve ağrılarım nedeniyle çok fazla rahatsızlık hissediyordum.Ağrılaraım o kadar fazla oluyordu ki acil e gidip igne yaptırmam gerekiyordu.Beni bu durumdan kurtaran doktoruma çok teşekkür ediyorum.
 • Ş.P tarafından:
  Jinekolojik problemlerim yaklaşık 3 yıldır devametmekteydi. Birçok devlet ve özel hastaneye gittim sonuç tedavim tam olmadığı için arkadaşımın önerisi ile dr Alihanoğlu kliniğine gittim. Vajinal kültür yaptı ve rahatsızlığımı çok kısa süre içinde Çözüm sağlandı. Tedavim sırasında bana göstermiş olunan ilgi ve hijyenik ortam için tüm sağlık personeline ve doktoruma teşekkür ederim.
 • K.gül... tarafından:
  Kadın hastalıkları rahatsızlığımla ilgili araştıurma yaparken Dr.Mustafa N.Alihanoğlu ulaştım ve kendisine mesaj yazarak rahatsızlığımı dile getirdim.Bana çok kısa sürede dönerek rahatsızlığım hakkında detaylı bilgi vererek küçük bir operasyonla tedavi olabileceğimi aktardı.Doktorumun güler yüzlü ve samimi oluşundan dolayı kendimi rahatlıkla ifade edebildimve geçirdiğim operasyon sonucu çok memnun kaldım. Daha sonra kontrol ve muayenelerde aynı samimi ve ilgisi devam etti. ameliyat esnasında ve sonrasında her hangibir olumsuzluk yasamadım Kendisine çok teşekkür ederim .
 • İ.D.R tarafından:
  Rahim ağzı kanseri korkusu nedeniyle çok fazla doktor ve tahliller yaptırdım. İçimdeki korkuyu ancak kafamda ki soruların cevabını bulduğum zaman attım.Rahim ağzı kanseri hakkında vermiş olduğunuz Bilği ve koruyucu bilgi aşı için de ayrıca teşekkür ederim.
 • H.H tarafından:
  Vajinismus hastalığımı tedavisi sırasında bana ve eşime göstermiş olduğunuz yardımlar için çok teşekkür ederiz.şimde eşimle bu problemi sizin sayenizde çözdüğümüz için her fırsatta size teşekkür ediyor saygıyla anıyoruz.
 • Fatma Hemşire tarafından:
  Dr. Mustafa alihanoğlu 'yla bir arkadaş toplantısında taniştık . Ve çevrede ki tavsiyeler üzerine muayenesine geldim ilk gebeliğim için iyi bir doktor olduğunu düşündüm ve düşündüğüm gibide oldu ve şuan 7. Ayımdayım herşey yolunda gidiyor bunda mustafa beyin gerek doktorluğu gerekse desteği çok fazla oldu ilk hamileliğim olduğu için biraz korkularım vardı ama sayesinde çok güzel bir gebelik geçiriyorum gerçkten mustafa beye geldiğim ve onun kliniğinde muayene olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum çalışanlarıda kendi gibi güleryüzlü burdan mustafa beye teşekkürlerimi sunuyorum meslek hayatında başarılarının devamını diliyorum ve burdannn herkeze mustafa alihanoğlu 'nu tavsiye ediyorum ....
 • P. Temiz .... tarafından:
  4 yıllık evliliğimiz sonrasında gebe kalmaya karar verdiğim zaman araştırmalarım beni dr Mustafa beye götürdü. Iyi ki de sizi tanımışım çok güzel nir gebelik sürecinden sonra oğlumu kucağıma verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Oğlumuzun göbek adını sizin koyduğunuz gibi alihan koyduk. Ben oğlum alihan ve eşim size sonsuz teşekkürler.
 • Lale ---- tarafından:
  İstanbulda yaşamış olmama ragmen ,jinekolog fobimden dolayı doktorum olan dr mustafa beyden vaz geçemiyorum.İlk doktorumda yaşamış olduğum kötü tatsız bir olaydan sonra jinekolok korkularımı Dr mustafa beyle yenebildim.Jinekolog doktorumdan ve özel klinik olan Assos tan duymuş olduğum güvenden dolayı 6 ayda bir istanbuldan ,izmir e geliyorum.Hen izmiri hemde ,doktorumu çok seviyorum.
 • Rumuz Özel Hasta tarafından:
  2011 yılında arkadaşımın taviyesi üzerine gittiğim dr mustafa beyin kliniğin den çok memnun kaldım.Benim için çok önemli olan hasta bilğilerinin gizli özel tutulmasından dolayı ayrıca çok teşekkür ederim.
 • G.şen tarafından:
  İnternette rahatsızlığımla ilgili araştıurma yaparken Dr.Mustafa N.Alihanoğlu ulaştım ve kendisine mesaj yazarak rahatsızlığımı dile getirdim.Bana çok kısa sürede dönerek rahatsızlığım hakkında detaylı bilgi vererek küçük bir operasyonla tedavi olabileceğimi aktardı.Doktorumun güler yüzlü ve samimi oluşundan dolayı kendimi rahatlıkla ifade edebildimve geçirdiğim operasyon sonucu çok memnun kaldım. Daha sonra kontrol ve muayenelerde aynı samimi ve ilgisi devam etti. ameliyat esnasında ve sonrasında her hangibir olumsuzluk yasamadım Kendisine çok teşekkür ederim .
 • Ayşe T ..lar tarafından:
  İnternetten uzun araştırmalarım sonucunda Doktor Mustafa beyle tanıştım, randevu alıp kliniğine gittim. muayeneden, hastalarıyla olan ilgisinden, samimiyetinden ve çalışan arkadaslarından son derece memnun kaldım. aklımda olan soruları net olarak cevabını alabildim. bu yüzden kesinlikle tavsiye ediyorum ve kesinlikle güvenebileceğiniz kişiler...böyle bir sıkıntınız varsa kesinlikle doğru adres assos kadın hastalıkları ve doğum dal merkezi diyorum ... Ayrıca hasta gizliliği me vermiş oldukları önem den dolsyı ayrıca tşk ederim.
 • Filiz. K. tarafından:
  Jinekoloji ve doğum doktorum ,Mustafa Bey'den ve çalıştığı özel kurum olan özel Assos kadın doğum merkezinden çok memnunum. Dr Mustafa bey ile web sayfası aracılığıyla tanıştım. Istenmeyen bir gebelik için kürtaj amaçlı gittiğim gün çok güzel bir karşılama ve psikolojik destek sonrası bu zor süreci aynı gün ağrısız ve çok konforlu bir işlemle atlattım.Size ve hemşirenize sonsuz teşekkür ve saygılarımı eniyihekim sitesi aracılığıyla göndermek istedim. Iyiki varsınız.....
 • k.pakiz tarafından:
  Dr. Mustafa Alihanoğlu 'nu internette dolaşırken buldum. çok inceledim araştırdım hakkında ki yazıları yorumları okudum ve telefonla ulaşıp aklımdaki sorular için bilgi aldım... ve muaayenesine gittim dr. beyle görüştük konuştuk aklımda ki tüm soruları sordumm çok yardımcı oldu çalışma ortamı ve çalışanları çok iyi insanlar çok hijyenik çok güzel bir yer ve gerçekten içten söylüyorum ki herkesin sorununa çare olucak mükemmel bir doktor. Dr. Mustafa Alihanoğlu nu herkese tavsiye ediyorum ....
 • s.Esen.Y tarafından:
  2009 yılında rahim ağzı kanseri olduğumu öğrendiğimde yine net üzerinden kendisine danışma amacıyla yazdığımda tanıştık sevgili doktorum Mustafa Bey ile. Doktorum diyorum çünkü ,bir kadın olarak, bizim için jinekolojik muayene olmanın ne kadar sıkıntı verici bir durum olduğunu bildiğimden, insancı, hastayı bilgilendirerek rahatlatan tavrı ile bu sıkıntımı da atlattım. Doktorum olarak hayatımın dönüm noktası diyebileceğim rahim ağzı ameliyatım öncesi ve sonrasında desteklerini esirgememiştir. 6 aylık rutin kontrollerimde de kendisine muayene oluyorum. Alanında yazdığı yazıları, güleryüzlülüğü, samimiyeti ve pozitifliği birleşince mesleğinde takdiri hakettiğini düşünüyorum. Kendisine başarılı meslek hayatının uzun yıllar devam etmesi dileklerimle, selamlar gönderiyorum.
 • Nillllll tarafından:
  Sayın Mustafa N.Alihanoglu Doktorumdur.. . Mustafa Bey hekim olarak ta meslektaşlarından Farkı,Farklı durusudur.Samimi,İçten ve sevecen olması 1Adim Daha hasta ve Dr görüşmesinde Cok başarılı. Aynı zamanda her seferinde muay.ne olmak İçin muay.neye degil Telefondanda yardımcı Olup tedavi gercek sonuc veriyor. Her zaman minnet borcu hissetmisimdir.Dostlugu ve kişiliği İle de gercek bir hekimdir. Hastalar Her zaman Dr tercihinde kendilerini daha iyi anlayan,Daha iyi dinleyen dr.u,hele ki bu Bolum KADIN Dogum (Jinekoloji) ise daha da iyi bir Dr. tercih ederler.. Mustafa Bey mesleğinde Hic ödün vermeden Hızla guzel yenilikler katarak daha da basarıya gitmekte.Bundan Sonra ki yaşamında daha da basarılarının üstünde basarı Yapacağından eminim.sevgilerimle. NİL Feride
 • eliz deniz tarafından:
  Merhabalar! .....Ben 1 buçuk ay önce kasık ağrısı şikayetimle hastahaneye gittim apantisit dendi ameliyata hazırlandım ve son anda vazgeçildi ağrım geçmedi ve 5 hastane ve 1 özel doktora gittim en son çikolata kisti denildi ve jinekolog doktorum acil ameliyat dedi. Kabul etmedim son olarak Dr Mustafa Nuri alihanoğlu' na gittim ve tedaviyle ameliyata gerek kalmadan 15 günde iyileştirdi şuan hiç bi şikayetim yok gayet iyiyim herkese tavsiye ederim. Teşekkürler...
 • Banu. Y.K tarafından:
  İnternetten uzun araştırmalarım sonucunda Doktor Mustafa beyle tanıştım, randevu alıp kliniğine gittim. muayeneden, hastalarıyla olan ilgisinden, samimiyetinden ve çalışan arkadaslarından son derece memnun kaldım. aklımda olan soruları net olarak cevabını alabildim. bu yüzden kesinlikle tavsiye ediyorum ve kesinlikle güvenebileceğiniz kişiler...böyle bir sıkıntınız varsa kesinlikle doğru adres assos kadın hastalıkları ve doğum dal merkezi diyorum ...
 • V.Yıldız tarafından:
  Sn. doktorumuz Mustafa beyle bu site sayesinde tanıştık. uzun bir süredir bizi uğraştıran vajinismus sorununu bir çok doktor gezdikten sonra Mustafa beyle çok kısa sürede çözdük ve keşke en baştan kendisine gelseydik dedik. Kendisi gerçekten alanında uzman ve mükemmel biri. Gerek sorunun niteliği, neden kaynaklandığı konusunda son derece hızlı bir şekilde doğru tespitleri koyuyor gerekse hasta psikolojisini anlamada gayet başarılı. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.. Kadın Doğum alanında A'dan Z'ye kendisini şiddetle tavsiye ediyoruz. Her şey için teşekkürler Mustafa bey..
 • Eliff.Hnm tarafından:
  doktor mustafa beyi en çaresiz oldugum dönemde internetten problemimi araştırırken görmüştüm.2 yıllık evliydim ama bi türlü ilişkiye girecek cesareti bulamıyordum kendimde.yeterli araştırmayı yaptıktan sonra mustafa beye gitmeye karar verdik..daha ilk seansta bu işi çözebileceğime inandırdı beni mustafa bey verdiği güvenle doğru karar verdiğimi anlamıştım.. 2. seansta çözdük problemimizi biz:) mustafa beye tekrardan çok teşekkür ederim. şuan bu problemi yaşayanlar için ne kadar imkansızsa benim için de öyleydi inanın ama unutmayın ki eşinizle birbirinize güvenmeniz şart..zamanınızı boşa harcamayın mustafa beyle tanışıp mutluluğa kavuşun diyorum.
 • S.Timmur ailesi tarafından:
  Mustafa Bey eşimin doktorudur. Eşimin tüm hamileliği boyunca hem eşime hem bana karşı çok açıklayıcı ve rahatlatıcı olmuştur ve eşim gayet sorunsuz bir hamilelik ve doğum gerçekleştirmiştir Mustafa Bey sayesinde.Özellikle eşi benim eşim gibi çok evhamlı ve panik olanlar için en iyi tercih bence. Çünkü kendisi 9 ay boyunca her sorduğumuz soruya çok açık ve net yanıtlar vermiştir.Sayesinde nur topu gibi bir oğlumuz dünyaya geldi.KEndisine çok teşekkür ediyoruz ve kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.
 • k.yıldız tarafından:
  merhabalar,mustafa bey i bir seneyi aşkın süredir hem ben hem eşim yakınen tanıyoruz.Bizler bilmediğimiz,hakim olamadığımız konularda,ilk defa tanıdığımız birilerine güvenmekte hep zorluk çekeriz.Eşim ve ben O'nun muayanesine rastgele denilebilecek bi şekilde gittik.O bize gösterdiği yöntemlerde hep başarılı oldu.Tesadüfen tanıdığımız bu müthiş şahsiyet mesleğinde ki mükemmel başarısından da öte;insani yönü ve hasta doktor ilşkisi ile,beni ve eşimi adeta büyüledi.İlk defa tanıştığımız doktorumuzdan çok memnun kaldık.Mustafa bey sizin bize göstermiş olduğunuz iyiliği,kızıma her bakışımda hatırlıyor ve bu güzelliğinizle temiz kalpliliğinizi bir ömür unutmuycam.Siz bizce doktordan önce gerçekten mükemmel bir insansınız.Sizin yanınızda kendimizi hep çok rahat hissettik.Hatta havva ile sırf rutin ziyaretlerimize devam edelim diye şimdiden ikinciyi bile düşünür olduk..Arkadaşlar eğer Mustafa Bey'in uzmanlık alanı ile ilgili bi durmunuz varsa,bizce hiç düşünmeden O'nun kapısını çalabilir sizde bu mükemmel insanla tanışma ayrıcalığına erişebilrisiniz..
 • özlem.ylmz tarafından:
  Öncelikle şunu vurgulamak istiyorum ki doğum öncesi süreç de bir kadın için doğum anı kadar önemlidir. Bu süreçte ortaya çıkacak her türlü ihtimal ve yeni durumları, zaten hassas bir dönemde olan gebe kadının, doğru ve yerinde anlamlandırması mümkün olamayabilmekte ve bu durum sorunların ve yeni durumların abartılarak yaşanmasına neden olabilmektedir. İşte böyle bir dönemde, kendimizi her ne kadar uzmanlık alanı "kadın hastalıkları ve doğum" olan bir doktora emanet etsek de biricik kızımın dünyaya gelmesinde, en önemli desteğimiz, Sevgili doktorumuz Mustafa N. Alihanoğlu, aynı zamanda bir terapist duyarlılığıyla, yukarıda bahsettiğim durumlarla ilgili, beni detaylı bir şekilde bilgilendirerek ve en önemlisi rahatlatarak, oldukça problemsiz ve travmasız bir doğum yapmamı sağlamıştır. Bütün kadınlara böyle kolay doğumlar dilerken, öncelikle de Sevgili Mustafa N. Alihanoğlu gibi alanında yetkin ve işine duyarlı doktorların da var olduğunu ve onlara bir şekilde ulaşmalarını tavsiye ederim.
 • y.sibell tarafından:
  Mustafa Beyi 2005 yılında tanıdım çok şanslı biriyim ki Mustafa Beyi tanımışım,daha önce gitmiş olduğum jinekolog doktorun yanlış teşhis ve tanısıyla senlerce çok sıkıntı yaşadım ama şimdi hiç bir şikayetim ve problemim kalmadı bunuda Mustafa beye borçluyum.kendi branşı dışında da çok başarılı karın ağrısı şikayetiyle bir çok kez doktora gittim sürekli endoskopi yapıldı,apandist ameliyatı bile yapacaklardı,kontrol için mustafa beye gittiğimde şikayetimi anlattım FMF hastalığı olabilir dedi tahlil yaptırdı ve her zaman ki gibi yanılmadı doğru teşhis "FMF " verdiği ilaçla ağrılarım son buldu.İşi şansa bırakmayan biri,çok araştırmacı,en güzel yönüde hasta psikolojisini çok iyi anlaması,çok cana yakın,arkadaş canlısı,en ufuk şikayetimde bile rahatlıkla kendisine ulaşabiliyorum,aile hekimimiz oldu,abimin ve kardeşimin eşide Mustafa Beyin kontrolünde çok rahat sıkıntısız bir hamilelik dönemi geçirdiler,Mustafa Beyden başka bi doktora gitmeyi asla düşünmüyorum ve çevremde herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.Meslek hayatında başarılarının devamını diliyorum
 • hızal h. tarafından:
  Saygıdeğer Doktorum ile yaklaşık 2 yıl önce tanıştım.hiç daha önce bir doktorum olmamıştı ben şuanda bir anne isem bu önce Allahın sonrada doktorumun sayesinde.ben şuanda 2,5 aydır anneyim.9 ay boyunca doktorumdan hizmet aldım.ve nisan ayında da sorunsuz süper bir doğum yaptım ve doğum yapmama rağmen hala telefonla desteğini bizden hiç esirgemedi.onu çok seviyoruz.iletişimimiz hiç kesilmedi 24 saat telefonlarımıza cevap veren bir arkadaş bir abi bir kardeş gibi.O bir doktor değil bir DOST.iyiki varsınız.SİZİ KESİNLİKLE TÜM BAYANLARA,TÜM AİLELERE,TÜM ANNE ADAYLARINA TAVSİYE EDİYORUM...
 • hızal h. tarafından:
  Saygıdeğer Doktorum ile yaklaşık 2 yıl önce tanıştım.hiç daha önce bir doktorum olmamıştı ben şuanda bir anne isem bu önce Allahın sonrada doktorumun sayesinde.ben şuanda 2,5 aydır anneyim.9 ay boyunca doktorumdan hizmet aldım.ve nisan ayında da sorunsuz süper bir doğum yaptım ve doğum yapmama rağmen hala telefonla desteğini bizden hiç esirgemedi.onu çok seviyoruz.iletişimimiz hiç kesilmedi 24 saat telefonlarımıza cevap veren bir arkadaş bir abi bir kardeş gibi.O bir doktor değil bir DOST.iyiki varsınız.SİZİ KESİNLİKLE TÜM BAYANLARA,TÜM AİLELERE,TÜM ANNE ADAYLARINA TAVSİYE EDİYORUM...
 • H.De tarafından:
  Merhaba.Ben Mustafa Beyle ilk hamileliğim sırasında;doktor araştırırken; rahatsızlandığın anda gittiğim hastanede karşılaştım.Şansım varmışki o gece nöbetçi olan doktor oymuş. Bugüne kadar gittiğim doktorlar arasında en iyisiydi sanki ailesinden biriymişim gibi ilgileniyordu.O günden sonra doktor araştırmaktan vazgeçtim.Çünkü konusunda uzmandı... Hamileliğim 13 hafta sürdü..Bu 13 hafta boyunca doktora gittiğim zamanlarda kendimi emin ellerde hissettim hep..üstelik her gittiğimde psikolojik anlamdada bir rahatlama hissediyordum bugüne kadar hiç böyle olmamıştı. Her zaman karşılaştığımız anlarda beni ve eşimi güler yüzle karşılıyor bizimle sohbet ediyor bizi sanki çok eskiden beri tanıyormuş gibi davranıyordu...Hamileliğim düşükle sonuçlandı iyi yanını düşünürsek bu deneyim bizim karşımıza Mustafa Bey'i çıkarmış oldu...Bana soran herkesede dr Alihanoğlu nu özellikle tavsiye ediyorum...
 • Y.yıldızz tarafından:
  Mustafa beyin hastasının eşiyim,eşimin gebeliğinin ilk günlerinden doğumuna kadar gösterdiği ilgi,güleryüzü,konulara olan hakimiyeti,randevularına hassasiyeti ve bizlere aktardığı bilgiler ve sorunsuz,problemsiz bir doğum yaptırdığı için kendisine çok teşekkürlerimi sunuyorum,herkesede tavsiye ediyorum.Mustafa beyin gördüğüm kadarıyla beğenmediğim yada eksik kaldığı hiçbir yanı yok,diğer doktorlarda bulamadığımız herşey fazlasıyla kendisinde mevcut, eşim ve bebeğimiz adına çok teşekkür ederim.
 • T.P tarafından:
  İstemiyerek başıma gelen talihsiz bir olaya bağlı olarak Genital bölgemle ilğili özel bir operasyon için gitmiş olduğum dr Mustafa Bey'den ve kliniğinden çok memnun kaldım. Benim durumumda olupta bu operasyonu yaptırmak zorunluğunda olan tüm bayanlara tavsiyeediyorum. Gelecek için geçmişin gölgesinde yaşamak istemediğim için bana verdiğiniz hertürlü destek ve yardım için teşekkürler doktorcum.
 • H.A tarafından:
  5 aylık evliyim ve vajinismus yüzünden eşimle bir türlü birlikte olmamıştık. Yaptığım araştırmalar neticesinde bu sorunu tek seansta çözen tek doktorun Mustafa Alihanoğlu olduğunu gördüm. çünkü zaten yeterince yıpranmıştım psikolojik olarak ve daha fazla uğraşmaya gücüm yoktu. Cesaretimi toplayıp randevu aldım ve eşimle gittik. İyiki de gitmişim. Çok gergin ve stresliydim ama doktorum, hemşiresi ve yeşim hanım sayesinde gerginliğim geçti. Aynı gün tek seansta geçmez sandığım vajinismus illetinden kurtuldum. İlgisi ve ikna ediciliği için doktoruma sonsuz teşekkürler. Keşke daha önce gitseydik ve atlatsaydım diyorum şimdi. Vajinismus problemi yaşayan bayanlar lütfen kendinize eziyet etmeyin. Çekinmeyin ve bir an evvel doktor bey ile görüşün diyorum. Ben bile bunu atlattıysam herkes atlatır herkes iyileşir :) doktoruma, stresten ağladığımda bana sarılan hemşiresi Gülseren hanıma ve telefonda sonsuz sorular sorduğum da bıkmadan bana yardımcı olan Yeşim hanıma sonsuz teşekkürlerrr :)
 • R.Z tarafından:
  3 yıllık evliliğim süresince kasılma ve korkularından dolayı cinsel birlikteliğimiz olamıyordu. Gittiğim tü. Doktorlar ve psikolojik destekler bana hep aynı şeyi ve metodu gösterdi söyledi . Parmak eğzersizi yapmamı önerildi, oysa ben bunu yapmak istemiyordum , zaten içime parmak sokabilseydim benim yardıma ihtiyacım olmazdı. Parmak kelimesinden ve nefretettim.Araştırmalarım beni dr Alihanoğlu na yöneltti. Çok sıkılarak geldiğim klinikten çok rahatlamış olarak ayrıldık . Eşim ve ben çok mutluyuz bunu sorunumuzu çözmemize bize yardımları için dr Alihanoğlu na ve hemşire Hanım'a ve dünyalar tatlısı Yeşim e teşekkürlerrrr.En kısa düre için de gebelikte görüşmek üzere .Benim gibi Vajinismus hastalarına sesleniyorum; Lütfen üzülmeyin , ağlamayın ve asla umutsuzluğa kapılmayın.
 • Vajinismus hastanız M.J. tarafından:
  Mustafa Bey'le bir arkadaşımın tavsiyesi sayesinde tanıştım. Vajinismus hastasıydım ve birçok doktora gitmeme rağmen hiç bir sonuç alamamanın verdiği umutsuzlukla yaşıyordum.Bu hastalıkla ilgili birçok evreden geçtim.Ameliyat,cinsel terapistler,psikologlar,anestezi uzmanları vs.Belkide ilk yapmam gerekeni en son yaptım bunu doktorum Mustafa beyle tanışınca anladım.Kendime güvenmemi acılara dayanaklılığımı ve kontrolün herzaman bende olabileceğini gösteren tek doktor kendisidir.Bize yaşattığı o samimiyeti,güven vericiliği ve sabırlılığı sayesinde ilk seansta olumlu sonuca ulaştık.Kendisinin insan psikolojisindende çok iyi anladığını düşünüyorum ki bu çok önemlidir.Karşılıklı hasta ve doktorun birbirini anlıyabilmesi ve birlikte hareket etmesi bence sonuca ulaşmada çok büyük etkendir.Aynı hastalıkta olanlara tek tavsiyem zaman kaybetmeden kendisine ulaşmaları görüceksinizki o çok zor dediğiniz ve yapabileceğinize kendinizin bile inanamadığınız hastalık gözünüzde ne kadar büyümüş.Hayatımın tüm evrelerinde sizinleyim sizi ve ekibinizi tanımanın mutluluğu içerisindeyim ve kendimi çok şanslı hissediyorum.Size ve ekibinize sonsuz teşekkürler... ......
 • Tuğbaa B. tarafından:
  doktor bey'e bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gelmiştim.şuan 21 haftalık hamileyim ve son derece pozitif bir yaklaşımda olan doktorumdan çok memnunum. ben ve bebeğim emin ellerdeyiz.sizlerede tavsiye ediyorum. güleryüzlü ve konuşkanlığı bir yana mesleğine olan ciddiyetle yaklaşımıyla benim ve eşimin güvenini kısa zamanda kazandı.hijyenik ortam ve güleryüzlü çalışanlarıyla kalbimizi kazandılar. Doktor Mustafa ALİHANOĞLU'NU herkese tavsiye ediyorum .Saygılarımla Tuğba B .
 • G. Bekir tarafından:
  Düzenli kontrollerime gittim klinikteki doktorunun tavsiyesi üzerine kanın doğumumu dr Alihanoğlu na gittim. Gebelik takibimizi ve doğumumu çok ilğili , takipettiği için ve doğum sırasında bana verdiğiniz doktorluk hizmetlerinin yanında , korkularımı yenmeme yardımcı olduğunuz için eşim ve kızım adına da çok teşekkürler. Siz ve tüm sağlık çalışanlarına başarılar dilerim.
 • Ş.Kara.ve Arkadaşları tarafından:
  2006 yılından beri Dr.mustafa beyin hastasıyız,hastasıyız diyorum çünkü benim dışımda 3 kız kardeşimde dr mustafa beyin ve dr dilek hanımın hastası.Biz sizden çok memnunuz,bu mennuniyetimizi paylaşmak istedik.Çok teşekkürler dokturcum.En yakın kontrolumde görüşmek üzere
 • B.Güldaglar tarafından:
  Doktorluk mesleği demek, bir hastanın sadece alanıyla ilgili değil o hastanın her türlü problemleriyle sıkıntılarıyla ilgilenmesi demektir.Mustafa bey alanının dışında bir hastanın her türlü sıkıntısıyla ilgilenebilen ,Kendisini her türlü konuda geliştirebilmiş, hastasına her türlü sıkıntısında yardımcı olabilecek onu asla yarı yolda bırakmayacak bir doktordur.İlk günlerden beri düşük problemi yaşamaktaydım son zamanlarda bu durum arttı ve kendisi sürekli arayıp durumumu sordu nasıl olduğumu merak edip ilgilendi.Dediğim gibi kendisi hastalarıyla çok ilgilenen bir doktordur.Kesinlikle İzmir'de ve çevre illerde de kendisini herkese şiddetle tavsiye ediyorum.
 • F....tunç tarafından:
  Sn. doktorumuz Mustafa beyle bu site sayesinde tanıştık. uzun bir süredir bizi uğraştıran vajinismus sorununu bir çok doktor gezdikten sonra Mustafa beyle çok kısa sürede çözdük ve keşke en baştan kendisine gelseydik dedik. Kendisi gerçekten alanında uzman ve mükemmel biri. Gerek sorunun niteliği, neden kaynaklandığı konusunda son derece hızlı bir şekilde doğru tespitleri koyuyor gerekse hasta psikolojisini anlamada gayet başarılı. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.. Kadın Doğum alanında A'dan Z'ye kendisini şiddetle tavsiye ediyoruz. Her şey için teşekkürler Mustafa bey..
 • Havva h.m.kal tarafından:
  doktorum ile yaklaşık 2 yıl önce tanıştım.hiç daha önce bir doktorum olmamıştı ben şuanda bir anne isem bu önce Allahın sonrada doktorumun sayesinde.ben şuanda 2,5 aydır anneyim.9 ay boyunca doktorumdan hizmet aldım.ve nisan ayında da sorunsuz süper bir doğum yaptım ve doğum yapmama rağmen hala telefonla desteğini bizden hiç esirgemedi.onu çok seviyoruz.iletişimimiz hiç kesilmedi 24 saat telefonlarımıza cevap veren bir arkadaş bir abi bir kardeş gibi.O bir doktor değil bir DOST.iyiki varsınız.SİZİ KESİNLİKLE TÜM BAYANLARA,TÜM AİLELERE,TÜM ANNE ADAYLARINA TAVSİYE EDİYORUM...
 • N. Boz.... tarafından:
  kadın doğum dr olan mustafa bey hastalarına karşı cok hassas ve cana yakın.muayenehanesi son derece temiz tertipli ve hiyjen.Eski dr 10 yıl garantili dediği spral ete yapışmıştı operasyonla onu aldı.Belli bir süre sipiralsiz doğum kontrol yöntemleri denetti ve başarılı oldu.spirallimle ilgili problemi cözdü.Tekrar sipiralle kontrolu sagladı.muayene ve sorası izlemeye devam etti.Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi verdi.İşyerindeki calışma arkadaşları ,ekibi cok iyi.en az dr kadar bilgililer ve ilğililer.Hasta hakları ve gizlilik çok iyi
 • Genital Bölge Estetiği Teşekkür tarafından:
  Kesinlikle gözü kapalı herkese tavsiye edebileceğim harika bir doktor,çok iyi bir insan.Hastaya davranırken profesyonellikle insan sevgisini dengede tutmayı başarabilmiş olması çok güzel..Benim kendimden bile yüzleşmeye korktuğum hatta utandığım,genital bölge şekil bozukluğunu düzeltiği için binlerce kez teşekkür ediyorum.Bunu yazmak istedim.
 • Hale.G tarafından:
  Doktor Mustafa Alıhanoglu na arkadasımın tavsıyesıyle geldım cok memnun kaldım cok ılgılı saygılı sıcak kanlı bır doktor tedavı sırasında gayet anlayıslı ve sakın bır tavır sergıleyerek bana cok yardımcı oldu aynı zamanda yanında calısan ıkı guzel bayanında davranısları saygılı ve sevecen tavırları benı etkıledı bundan sonra en ufak bır problemde gelecegım tek yer Mustafa Beyın klınıgıdır.Burdan kendısıne saygı ve sevgılerımı ıletıyorum meslekı hayatında basarılar dılıyorum.... DOKTOR MUSTAFA ALIHANOGLUNU HERKESE TAVSIYE EDIYORUM...
 • Vildan ve Vicdan kardeşler tarafından:
  Jinekolog Dr.Mustafa alihanoğlu 'na kardeşimin vesilesi ile tanıştık.kardeşimin doğumuyla mustafa bey ilgilendi ve 2.hamileliğinin başından sonuna kadar mustafa bey ilgilendi mükemmel bi doğum oldu ..ve ardından benimde göğsümde bezeler vardı ve bende geldim çok ilgilendi gerek tahlillerim olsun gerekse muayenlerde benimle çok ilgilendi ve aile doktorumuz olduu şuan kadın hastalıklarıyla ilgili hiç bi problemim kalmadı mustafa bey sayesinde çokk teşekkürlerimi sunuyorum kendisine ve meslek hayatında başarılarının devamını diliyorum. DR.MUSTAFA ALİHANOĞLU 'NU herkese TAvsiye Ediyorum..
 • n.m tarafından:
  Mustafa beyi internet üzerinden buldum ve bugün muayene oldum çok memnun oldum inşallah dediği her şey olur da tamamen memnun olurum doktoruma çok güveniyorum o güveni bana verdi başka doktora gidiyordum 10 aydır bir netice alamadım ve üstüne benim psikolojimi bozdu
 • H.tavas.... Göngör ... tarafından:
  Merhabalar! Ben 1 buçuk ay önce kasık ağrısı şikayetimle hastahaneye gittim apantisit dendi ameliyata hazırlandım ve son anda vazgeçildi ağrım geçmedi ve 5 hastane ve 1 özel doktora gittim en son çikolata kisti denildi ve jinekolog doktorum acil ameliyat dedi. Kabul etmedim son olarak Dr Mustafa Nuri alihanoğlu' na gittim ve tedaviyle ameliyata gerek kalmadan 15 günde iyileştirdi şuan hiç bi şikayetim yok gayet iyiyim herkese tavsiye ederim. Teşekkürler doktorum...
 • S.Mola... tarafından:
  mustafa beyı aile dostumuzun tavsıyesı uzerıne tanıdık.benım bebegım dogum sonuna kadar dusuk tehlıkesı vardı en basta bebegımızın dusmesını engelledı son aylarda bı devlet hastanesıne rahatsızlandıgım ıcın yatıs yapıldı .ve bebegımde gelısım gerılıgı bebegımın 1 ay gerıden geldıgını ve oksıjen yetersızlkıgı oldugu ogrendık.bunu son ay duyunca aılecek dunya basımıza yıkıldı bı cok kadın doktoruna gıttık bebegı almalarını ıstedık kendı doktorum dahı bu dogumu yapamam dıyıp basından saldı bızı. rısklı dogum oldugu ıcın en uygun bı arastırma hastanesı dendı bebegınız kucuk hem kuvez bulun dendı .ızmırın hangı hastanesıne gıttıysek kuvez bulamadık.aılecek bı karar aldık ve mustafa beye gıtmeye karar aldık..mustafa bey kendınden emın bır sekılde tek kelımeyle ben bu cocugu allahın ıznıyle sag salım dunyaya getırecegım dedı psıkolojık yondende cok rahatlattı bızı ve hemn doguma gırdık.kımsenın yapamadıgı dogumu mustafa bey yapmıstı ve sag salım gununden 1 ay dogmasına ragmen oglum kuveze bıle gırmeye gerek duymadı bende oglumda hayatımızı mustafa beye borcluyuz.mustafa beyın basarılı bır doktor oldugunu duymustuk ama bukadar basarılı olacagını tahmın etmemıstım.kendısı calıstıgı ekıp cok samımı cok ıcten ınsanlar ..suan oglum 3.5 yasında.ve ıkıncı cocuguma hamıle kaldım yıne mustafa beye gıttık.bız mustafa beyın en cok su ozellıgını begenıyoruz bu meslegı para ıcın degıl once ınsanların hayatını kurtarmak sağsalim saglıklı bıreyler dunyayı getırmeyı pılanladıgını gorduk.oglumu bana benıde ogluma bagısladıgı ıcın aılecek hep kendısıne dua edıyoıruz.mustafa bey tek kelımeyle egenın en 1 numaralı doktoru ...
 • Nilüfer.B tarafından:
  Jinekolog ve doğum dr olan mustafa bey hastalarına karşı cok hassas ve cana yakın.muayenehanesi son derece temiz tertipli ve hiyjen.Eski dr 10 yıl garantili dediği spral ete yapışmıştı operasyonla onu aldı.Belli bir süre sipiralsiz doğum kontrol yöntemleri denetti ve başarılı oldu.spirallimle ilgili problemi cözdü.Tekrar sipiralle kontrolu sagladı.muayene ve sorası izlemeye devam etti.Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi verdi.İşyerindeki calışma arkadaşları ,ekibi cok iyi.en az dr kadar bilgililer
 • Dlk.dicle tarafından:
  Bu uzman doktoru çok sıkıntılı bir sağlık süreci yaşarken internette araştırma yaparken buldum.İletişim bilgilerini arayıp kendisine hemen ulaştım.Birkaç saat sonra sağlık merkezinde kendisiyle tanıştığımda ve bana gerekli muayeneleri yapıp tedavi sürecini anlattığında kafamdaki bütün soru işaretleri netleşmişti.Hatta ağlayarak girdiğim muayeneden oldukça sakin ve huzurlu ayrılmıştım.Daha sonraki tedavi sürecinde herşeyle tek tek ilgilendi ve çok kısa bir sürede eskisinden daha sağlıklı bir hale gelmemi sağladı.Mustafa beyle tanışana kadar izmirde 6-7 başka uzman doktora daha gitmiştim. Hiçbiri bana onun kadar güven vermedi ve onun kadar kesin iyleşme şansı tanımadı.Ama 3 ay gibi kısa bir zamanda Mustafa bey beni tamamen iyileştirdi.Hatta daha sonra iyleşme %100 olmaz diyen doktorların 1-2 tanesine gidip hani tamamen iyleşmem imkansızdı dedim.Kendisi insana sonsuz güven ve huzur veren, şartlar ne kadar kötü olursa olsun iyileşme umudunu yitirtmeyen, insancıl mesleki açıdan yurtdışındaki yenilikleri takip edip sorunsuzca uygulayabilen, kendini sürekli yenileyen iyi bir doktor. Bir hasta ve doktor arasında güven en önemli değerdir.Kendisi neşeli,huzurlu,insancıl,saygılı,açık sözlü güvenilir biri.En önemliside mesleğini çok seviyor ve temel ahlaki ilke ve prensiplere uygun bir şekilde başarıyla icra ediyor.Çalıştığı yer son derece hijyenik,günümüz şartlarına göre modern donanımlı ekipmanlarla donatılmış,her semtten insanın kolaylıkla ulaşabileceği kadar merkezi bir konumda ve en önemlisi her kesimden ,her bütçeden insanın tedavi olabileceği ekonomik koşullara uygun olarak tasarlanmış.Yanında çalışan ekibi son derece güleryüzlü,saygılı profesyonel insanlar.Herşey için sonsuz teşekkür ederim...İyiki sizi tanıdım ve hastanız oldum. Gerçekten çok şanslıyım:))Herkese tavsiye ediyorum.
 • Ş.Ferhat tarafından:
  Sn. doktorumuz Mustafa beyle bu site sayesinde tanıştık. uzun bir süredir bizi uğraştıran vajinismus sorununu bir çok doktor gezdikten sonra Mustafa beyle çok kısa sürede çözdük ve keşke en baştan kendisine gelseydik dedik. Kendisi gerçekten alanında uzman ve mükemmel biri. Gerek sorunun niteliği, neden kaynaklandığı konusunda son derece hızlı bir şekilde doğru tespitleri koyuyor gerekse hasta psikolojisini anlamada gayet başarılı. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.. Kadın Doğum alanında A'dan Z'ye kendisini şiddetle tavsiye ediyoruz. Her şey için teşekkürler Mustafa bey..
 • Yıldız. H tarafından:
  Merhaba, Sn Alihanoğlu ile tanışman siteniz aracılığı ile 2013 yılında oldu.Malum kadınların ortak kabusu ya da korkusu jinekolojik rahatsızlık ve sorunlardır.Sn.Alihanoğlu'nu tanımlamak ilk etapta buradan başlıyor.Bu ortak kabusu güvene çeviren tek isim bence Alihanoğlu.Mesleki beceri , bilgi ve profesyonelliğinin yanında güven verici ve candan ilgisi emin olun zaman içerisinde kendisini sadece jinekoloğunuz olarak görmekten çıkarıp, aynı zamanda hem psikoloğunuz hem de sağlığınız ile ilgili her şeyi güvenle danışabileceğiniz bir uzmanınız oluyor.Mesleki anlamda profesyonellik ve mesleki beceri elbette çok önemli ancak bunlardan farklı olarak Sn Alihanoğlu’nda bunlara ek olarak (ki bana göre çok önemli olan) diğer bir unsur da güven….Kendisine ilk gittiğimde gerçekten gerek çalışma ortamı gerekse sizi karşılayan sıcak ve bir o kadar da seviyeli çalışanları daha ilk andan jinekolog fobinizi ortadan kaldırıyor.Rahatlıkla ifade edebilirim ki artık herhangi bir jinekolojik rahatsızlığımda en ufak bir acaba ve benzer mahiyette sorular zihnimde yok. Malum günümüz koşullarında en önem verdiğimiz, ancak bir o kadar da yitirmeye başladığımız olguların başında güven geliyor.Maalesef her meslekte işi tamamen ticarete döken bir yığın mensup var ancak iş sağlık ile ilgili olduğu zaman kişiye kendisini “av gibi” hissettirmek yerine “işte doğru yerdeyim, güvendeyim” dedirtebilecek Sn Alihanoğlu’na şahsım ve özellikle annem adına müteşekkirim.Geride bıraktığım son 1 ayda annemle ilgili kanser riski vardı . Bu konuda Sn Alihanoğlu’ndan destek aldık ve size söyleyebileceğim; sonuç daha belli değilken bile, yani en karamsar anımda dahi hissettiğim tek şey “sonuç ne olursa olsun Mustafa Bey mutlaka yapılması gerekenin en iyisini yapacaktır!”İşte; işiniz, mesleğiniz ,kariyeriniz her ne olursa olsun herkesin mutlaka bir zayıf anı vardır ve önemli olan bu gibi riskli durumlarda doktorunuzun bu zayıf anınızı da güçlendirebilmesi …..Çok şükür annemle ilgili sonuçlar temiz çıktı ancak bu süre zarfında yaşanan stres ve gerilimi Sn.Alihanoğlu’nun destek ve ilgisi olmasaydı kaldırabilmemin pek kolay olmayacağı konusunda eminim.Özetle ben kendimi gerçekten şanslı hissediyorum ve herkese çekincesiz ve tereddütsüz bu konuda tavsiye edebileceğim Sn Alihanoğlu’na sizin aracılığınızla tekrar çok teşekkür ediyorum…18.07.2009 SAYGILARIMLA
 • Beren H. tarafından:
  Evlendikten sonra gebe kalamama problemimiz oldu bu bize 8 yıl kaybettirdi . 42 yaşında Dr alihanoğlu nun tedavisiyle gebe kaldım. Gebeliğimiz de yaşım gereği riskli gruba girdiğim için sürekli takip ve kontrollerime önem gösteriyorum.dr dan çok memnunum çok teşekkürler doktorum.Sayenizde Annelik duygusu yaşayacağım inşallah.
 • F.k.lı tarafından:
  Kendisiyle internet aracılığıyla tanıştım.daha sonra hastası oldum.kendisi çok güleryüzlü ve sıcak bir insan en en önemliside mesleki açıdan çok başarılı bir doktor. kullandığım [............] adlı ilaç rahim kalınlaşması yapmakta bu yüzden 3 ayda bir aksatmadan kontrol olmam gerekiyor saolsun mustafa bey bize bu konuda çok yardımcı oluyor ve bizi çok rahatlatıyor .bana ve aileme olan desteğinden dolayı kendisine minnetarız bütün ailemizin çekinmeden 24 saat arıyabileceği çok iyi bir aile doktorumuz kendisini herkese tavsiye ediyorum...
 • S.Pakize tarafından:
  Merhaba Ben Uzun Yıllardan Beri Pko Hastasıyım Uzun süre önce tevadi olmuştum ama ilaca ara verince kistlerim tekrar oluştu ve Mustafa Bey'e gitmeye karar verdim. Güleryüzlü ve samimi bir doktor. Size herşeyi okadar güzel anlatıyorki karşınızdakinin arkadaşınız olduğunu düşünmeye başlıyorsunuz. İşinde çok iyi benim hastalığım konusunda sayesinde çok daha bilinçlendim. Kendidine gitmeden önce sanki hiç çocuk sahibi olamayacak bir hasta gibi hissediyorsum ama aslında hiç alakası olmadığını bana çok iyi aşıladı. Kendisine çok teşekkür ederim. Ve herkese tavsiye ediyorum. Kesinlikle işinde iyi bir uzman sıcakkanlı samimi güleryüzlü ve ilgili bir Doktor aryanlara özellikle tavsiye ediyorum.
 • Aylin Çalışkan tarafından:
  Slm. Kendisi ile S.S.K. İzmir Kadın Doğum Hastanesinde hastası olduğumda tanıştım. Hamileliğim ve doğumum sırasında her konu ile çok yakından ilgilendi. Oldukça problemli bir hamilelik geçirmiştim. Ancak kendisinin desteği ile bu dönemi bana ve oğluma hiç bir zarar gelmeden atlattık. Oğlum şu anda 9 yaşında. Sezeryanla doğum yapmama rağmen doğumdan 4-5 saat sonra ayağa kalktım. 1 haftada tamamen normale döndüm. Medikal tedaviden çok güleryüzlü, sakin ve pek çok yaşıtından çok daha fazla tecrübeli oluşu bana inanılmaz güven verdi. Bir kadının hayatındaki en önemli olay anne olmaktır. Ben onun sayesinde bu dönemimi son derece rahat yaşadım. Kendisi ayrıca en yakın arkadaşımın hayatını da kurtardı. Bizim ihmal ettiğimiz problemleri, bizi hiç telaşa düşürmeden tahlil ve muayene sonucunda kontrol edip arkadaşımın Rahim Ağzı Kanseri olduğunu saptadı. Uyguladığı tedavi ve operasyonlar sonucunda şu anda arkadaşım [isim kapatıldı]'nında sağlık durumu çok iyi. Tamamen atlattı. Eğer Mustafa Bey üzerinde bu kadar hassasiyetle durmasaydı, bugün çok ta hoş olmayan şeyler yaşardık. Kendisine çok teşekkür ederim. Ayrıca iş yeri düzenine ve temizliğe gösterdiği itinayı belirtmeden geçemem. Hayat konusunda oldukça tecrübeli bir dostumunda dediği gibi; '' DOKTORLAR, TANRININ DÜNYADAKİ ELİDİR.'' Tutacağınız ele dikkat edin. Sağlıkla kalın.
 • Şule Hemşire tarafından:
  Merhaba bende ....... Üniversitesinde hemşireyim.Dr.Alihanoğlu na hemşire arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim.Sağlık personeli olmamdan dolayı birçok seyi daha detaylı inceleme ve gözlemlemem oldu.Size ve çalışma arkadaşlarınıza tüm saglık ekibinize yürekten teşekkür ediyorum.Benimle olduğu kadar benim dışımda ki hastalarınızla birebir ilğilenmenizden çok memnun kaldığımı ifade etmek isterim.Sırada beklemek veya bekletmek gibi bir düzensizlik olmadığı gibi hastalarınızla aranızdaki güzel enerjinizi kıskandım.Sizi bana öneren arkadaşım Demet e de burdan çok teşekkür ederim.Saygılarımla hocam.
 • Esra hnm. tarafından:
  assos kadın hastalıklarına geldiğim için cok memnunum. Burda ilgi anlayış diğer tüm hastanelerden daha yoğundu ve panik yapmamama neden oldular. Güler yüzlü insanlarla karşılaştım ve kendimi cok rahat hissettim. Herhangi bir acil durumda burayı tüm arkadaşlarıma tavsiye edicem ve kendimde burayı tercih edicem.doktor beye ve tüm çalışanlarına başarılar diliyorum ve mesleki hayatında da başarılar diliyorum..HERKESE DR. MUSTAFA ALİHANOĞLU 'NU TAVSİYE EDİYORUM...
 • Sercan y. tarafından:
  Anne olmak, sağlıklı ve mutlu bir gebelik dönemi geçirmek isteyen tüm bayanlara; Ben 1984 doğumlu, 4 yıldır evli olan, anne olmak isteyen ve birtürlü gebe kalamayan bir bayanım. Alsancak'ta özel bir sektörde genel koordinatör olarak çalışmaktayım. 4 yıldır anne olmak istiyordum ama hep "Allah'tan" bir mucize bekledim, olmadı.Birgün işe giderken ASSOS KADIN HASTALIKLARI .... tabelasını gördüm ve işe gelince netten araştırmaya başladım. İlk etapta Mustafa N. Alihanoğlu'nun resmini görünce içim ısındı:) birşeyler olacağını hissettim. Onu okudum, inceledim, araştırdım. İkinci etapta onunla tanışmaya karar verdim veeee hayatımın yönü tamamen değişti. Güleryüzlü, sıcak ve samimi konuşmaları, sohbet ederken bile profesyonel olduğunu hissetiren özgüveni ve tıbbi bilgileri ile beni gebeliğe adım atmaya cesaretlendirdi. İlk görüşme sonrası yapılmasına karar verilen birkaç kan ve hormonal testlerden geçtim.Sonuçlara göre doktorumun belirlediği ve kullanmam gereken ilaçları hiç aksatmadan büyük bir titizlikle kullandım. 2. ayın sonunda 6 haftalık hamile olduğumu öğrendim:) Artık dünyalar benimdi ve uzun bir süre rüyada olduğumu sandım. Şuan 5 aylık hamileyim:)harika bir gebelik dönemi geçiriyorum. Bebeğim ve ben son derece sağlıklıyız.Onu kucağıma alacağım günü iple çekiyorum. Bana enkısa zamanda bu duyguyu yaşatan, konforlu bir gebelik geçirmemi sağlayan, sorduğum sorulardan hiç sıkılmayan, hep güleryüzlü hep sıcak hep pozitif doktoruma sonsuz teşekkürler... İyiki sizi tanıdım, iyiki sizin hastanızım ve iyiki doktorum sizsiniz. Siz Allah'ın bana yolladığı bir armağansınız. Mutluluk dağıttığınız yürekler kadar büyük mutluluklar sizinle olsun. sevgi ve saygılarımla Sevcan Yusufoğlu
 • Vajinismus Hastanız Dilek tarafından:
  Ben 6 aylık vajinismus hastasıydım her yola başvurmuştum artık psikolojim bozulmaya başlamıştı ne yapacağımı bilmiyordum bende bu sıkıntıyı yaşayan arkadaşlarımın tavsiyesiyle çareyi doktorumda buldum arkadaşlarımda bu hastalığı burda yenmişlerdi beni modern tıp yöntemleriyle güler yüzüyle verdiği motivasyon konuşmalarıyla tedavi ederek yeniden hayata bağladı özgüveni tam sağlıklı bir bayan haline getirdi buradan kendisine çok çok çok teşekkür ederim herkese doktorumu tavsiye ediyorum saygılarımla...
 • Lale S. tarafından:
  Hastaların yorumları ve arkadaşımın yönlendirmesi üzerine gittiğim Asoos kadın doğum kliniğinden ve sayın Dr.alihanoğlu ve Dr.Ümit beyden son derece memnun ayrıldım.Bundan sonraki takip ve tedavilerimde de izmir de kaldığım süre içinde size gelmeyi düşünüyorum.Teşekkür ederim
 • T.k. tarafından:
  Merhaba, Öncelikle şunu vurgulamak istiyorum ki doğum öncesi süreç de bir kadın için doğum anı kadar önemlidir. Bu süreçte ortaya çıkacak her türlü ihtimal ve yeni durumları, zaten hassas bir dönemde olan gebe kadının, doğru ve yerinde anlamlandırması mümkün olamayabilmekte ve bu durum sorunların ve yeni durumların abartılarak yaşanmasına neden olabilmektedir. İşte böyle bir dönemde, kendimizi her ne kadar uzmanlık alanı "kadın hastalıkları ve doğum" olan bir doktora emanet etsek de biricik kızımın dünyaya gelmesinde, en önemli desteğimiz, Sevgili doktorumuz Mustafa N. Alihanoğlu, aynı zamanda bir terapist duyarlılığıyla, yukarıda bahsettiğim durumlarla ilgili, beni detaylı bir şekilde bilgilendirerek ve en önemlisi rahatlatarak, oldukça problemsiz ve travmasız bir doğum yapmamı sağlamıştır. Bütün kadınlara böyle kolay doğumlar dilerken, öncelikle de Sevgili Mustafa N. Alihanoğlu gibi alanında yetkin ve işine duyarlı doktorların da var olduğunu ve onlara bir şekilde ulaşmalarını tavsiye ederim.
 • T.H.Rahime tarafından:
  Yanma ve kaşıntı şikayet lerim yaklaşık 8 yıldır devametmekteydi. Çok fazla doktora gittim .tüm tedaviler krem ,fitil ve haplara rağmen geçmedi.Dr.Alihanoğlu genital bölgemden biopsi alınmasını önerdi, ve tedaviyi ona göre düzenledi.Çok şükür iyileştim. Tekrar tekrar sağ olun hocam, beni bu şikayetimden kurtardınız.
 • T.G.güler. tarafından:
  Vajinismus problemi nedeniyle canımdan çok sevdiğim eşimi kaybetmek üzereyken dr Alihanoğlu ile tanıştık. Allah ondan ve hemşiresi gülümser abladan razı olsun. Çok teşekkür ederim.
 • Melike Hnm tarafından:
  İzmir içinde ve de özellikle bu sitede tüm doktorları gezdikten sonra nihayet beni anlayan, sorunumu tanımlayan ve de tedaviye emin adımlarla gittiğimiz tek kişidir kendisi. Yaklaşımı ve bilgisi ile güven verip rahatlatan, çalışanlarının ilgisi ortamın konforluluğuyla oldukça farkını hissettirmektedir. 2 yıldır tedavi gördüğüm rahatsızlığımda ümitsizliğe düştüğüm ve de doktorlara karşı güvenimi kaybettiğim an Mustafa Bey'i bulmamı büyük bir şans olarak nitelendiriyorum. Kadın hastalıklarının her konusunda bilgisine güvenebileceğiniz tek adrestir diye düşünüyorum. Bu kadar adres gezdikten sonra tek tavsiye edebileceğim kişidir. Dikkate alınması dileği ile.....
 • Emell köse tarafından:
  Merhaba, Sayın Mustafa ALİHANOĞLU'nu tanımamız 2004 yılına dayanıyor.Hamileliğimin ilk ayları her kadın gibi benim için de oldukça sorunluydu.Eşimle birlikte Mustafa Bey den önce bir kaç doktor deneyimimiz oldu ve aşırı memnuniyetsizliğimiz vardı.Sonunda başka bir doktor arkadaşımızın tavsiyesiyle kendisiyle hamileliğimin 4.ayında tanışma şerefine nayil olduk.Ve doğuma kadar olan süre de inanılmaz destekler aldık.Gerek bilgisi ve tecrübesi,gerekse eşlere ve hamilelere olan yaklaşımı bizi inanılmaz derecede etkiledi.Doğuma kadar olan süre de benim için ve de eşim için rahat ve de huzurlu geçti.Çünkü bana göre hamile bir kadının destek alacağı bütün konularda Mustafa Bey çok iyi.Mustafa Bey'in de onayıyla harika bir normal doğum yaptım.Ve bize hayatımızın en değerli varlığı olan Umut Eren'imizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza verdi.Ona bu konuda gerçekten müteşekkiriz.Doğum sonrasında da hiçbir problemim olmadı.O bizim için sadece bir doktor değil;aynı zamanda iyi bir dost ve sorunlarımıza hızlı çözüm bulabileceğimiz bir hekimimiz.Onu tanıdığımız için çok mutluyuz.
 • Rahim Ağzı Kanseri hastası tarafından:
  2009 yılında rahim ağzı kanseri olduğumu öğrendiğimde yine net üzerinden kendisine danışma amacıyla yazdığımda tanıştık sevgili doktorum Mustafa Bey ile. Doktorum diyorum çünkü ,bir kadın olarak, bizim için jinekolojik muayene olmanın ne kadar sıkıntı verici bir durum olduğunu bildiğimden, insancı, hastayı bilgilendirerek rahatlatan tavrı ile bu sıkıntımı da atlattım. Doktorum olarak hayatımın dönüm noktası diyebileceğim rahim ağzı ameliyatım öncesi ve sonrasında desteklerini esirgememiştir. 6 aylık rutin kontrollerimde de kendisine muayene oluyorum. Alanında yazdığı yazıları, güleryüzlülüğü, samimiyeti ve pozitifliği birleşince mesleğinde takdiri hakettiğini düşünüyorum. Kendisine başarılı meslek hayatının uzun yıllar devam etmesi dileklerimle, selamlar gönderiyorum.
 • rumuz tarafından:
  doktorum MUSTAFA ALİHANOĞLU ve sekreteri YEŞİM HANIMA sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.hayatımda en son başıma gelebilecek olarak bildiğim bir olayı yaşadım.sosyal çevre ve ailesel baskılardan cok korktum duyulursa naparım diye.yana yakıla bir doktor araştırmasına başladım ve internete girip izmirdeki kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırtabileceğim yerler aramaya başladım.internette bana tavsiye edilen en iyi doktor da mustafa beydi. muayehanenin hemen numarasını bulup aradım.ilk başta cok çekindim çok utandım.ama yeşim hanım verdiği manevi destek ile bıkmadan usanmadan dinledi. operasyon günüm geldiğinde ise hersey ayrıntısıyla anlatılıp,rahat hissetmem için ne gerekiyosa yapıldı.mustafa beyle yüz yüze görüştüğümüzde ise operasyon öncesi, benim ne kadar kötü bir psikolojide olduğumu anladı ve sevecen,cana yakın, profesyonel,işinin ehli birisi olduğunu tüm gerçekleriyle gösterdi.MUSTAFA bey sayesinde şimdi tertemiz bir hayata adım attım.belki benim yaşadıklarımı yasayan ve bu işi yaptırmak için cesareti olmayanlar hiçbir doktora güvenemeyenler vardır.ASSOS kadın doğum merkezi ve mustafa bey gibi mükemmel bir doktoru herkeze tavsiye ediyorum.doktoruma sonsuz teşekkürler.....
 • Y.T.Fidan tarafından:
  Aile doktorumun önerdiği doktor olduğu için dr Alihanoğlu ve dr Dilek hanıma kontrole gittim. Bebeğimin anne karnında gelişme geriliği vardı. Düzenli takip ve tedavi sonrasında çok şükür güzel ve sağlıklı bir normal doğum oldu . Çok teşekkür ederim. Özel Assos doğum merkezine ve Ege Pol hastanesine.
 • R.Kübra. K.... tarafından:
  Eniyihekim araştırmalarından buldu dr Alihanoğlu nu. Bir çok hekim arasından seçtim çünkü bana vermiş olduğu bilğilerini doğruluğu ve gerçekçi konuşması ve klinik merkez olması tercih etmemde büyük neden oldu. Istenmeyen bi durumdan kurtuldum sayenizde . Çok teşekkür ederim size ve eniyihekim sitesine.
 • Yasemin T. tarafından:
  doktor beyle tanışıklığımız 2007 yılına dayanıyor.. HPV tedavi sürecini birlikte atlattık.. şimdide en az yılda 2 kez rutin muayenelerde görüşüyoruz.. muayenehanesinin ortamı güzel ve yanında çalışanlarda hastalara karşı gayet ilgililer.. her türlü sıkıntımda telefonla kolay ulaşabildiğim, sorularımın cevabını alabildiğim alanında uzman bir hekim kendisi.. yardımları için teşekkür ediyorum.. bir kaç seneye kadar doğumda da görüşmek üzere diyorum:)
 • A.P tarafından:
  Hamileliğim sırasında Genital bölgemde oluşan et beni Hpv tedavisi sırasında tanıştım.güzel bir gebelik ve doğum oldu. Yaşamış olduğum tüm güzellikler ve hastanedeki yakın ilğiniz için size ve dr Hanım'a teşekkür ediyorum. Saygılarımla
 • Eylem E.... tarafından:
  Dr Alihanoğlu ve Dr Dilek Hanım'a çok teşekkür ederiz . Gebelik takibimi ve doğumum konusunda bana vermiş olduğunuz sağlıklı sağlık hizmeti için ve hastaya hasta haklarına verdiğiniz önem için teşekkür ederiz.
 • Lale. K.K tarafından:
  Labio düzeltme ameliyatı için dr mustafa beyden ve Dr.Rıza beyden randevu aldım.Bana verilen bilğiler ve sağlık hizmetinden çok memnun kaldım.Operasyon sonrası hiç ağrım olmadığı gibi günlük işlerime devam edebildim.Teşekkürler doktorum
 • K.D tarafından:
  Bekarlık döneminde nişanlıma birlikte tanıştık dr Alihanoğlu ile.Yaşamış olduğunuz kurtaj bizi dr beye götürmüştü.Öok başarılı bir operasyon olduk.Evlendikten sonrada eşimle yine dr Alihanoğlu beyi tercih etmememizin en büyük sebebi çok iyi bir hekim ve hastasına çok saygılı olması.çok tşk
 • G. F tarafından:
  Gebelik dönemimde başlayan ve daha sonrada geçmek bilmeyen inatçı vaginal mantar enfeksiyonu tedavimi başarıyla geçirdiğiniz için çok teşekkür ederim hocam.
 • H.h tarafından:
  Benim için önemli olan aslında küçük ama rahatsızlık duyduğum Genital bölgedeki renk ve simetri bozukluğunu düzeltiniz.Bundan sonra daha rahat iç çamaşırı ve bikini girebilecek duruma geldim.Teşekkürler dr um.
 • G.Feride Z . tarafından:
  Hasta yorumları ve doktorumun tavsiyesi üzerine dr Alihanoğlu nun kliniğine Özel Assos doğum a gittim. Çok memnun ayrıldım.Kendim ve arkadaşlarım bundan sonra gitmeyi düşünüyoruz.Çok nezih ve üst düzey sağlık hizmetinin yanında kadının kendini huzurlu ve güvende hissettiği bir klinik.Özel klinik ve özel doktor arayan tüm bayanlara jinekolog Dr.mustafa beyi tavsiye ederim. Merakınızı gidermek için bile olsa bi klinik ziyaretinde bulunmanızı öneriyorum.
 • R.....a tarafından:
  Diyarbakır dan araştırmalarım üzerine geldim. Benim ve ailem için önemli olan özel ve hassas bi konuyu düzeltmem gerekiyordu,geçmişte işlemiş olduğum ni hata nedeniyle ailemin daha fazla utandıramazdım.Sağolsun doktor Rıza bey ve Mustafa beyler bana çok yardımcı oldular.aynı gün tekrar geri döndüm. Çok teşekkür ederim .Çok sağolun.
 • ş.İ tarafından:
  Genital bölgemde ne olduğunu bilemediğim ve daha sonra araştırmalarım bunların etbeni yani sigil olduğunu ögrendiğim etparçaları karnıbahar görüntüsü beni çok üzde.Bu konuda dr.Mustafa bey e gittim eşimle birlikte,eşimde hiç bir bulgu olmamasına ragmen eşimden taşıyı olduğu için kaptığımı ögrendim ve çok üzüldüm.Eşim ortak tuvaletlerden kaptığını söyledi.Tedavimizi olduk ve eşimle bundan sonraki ilişkilerimizde nasıl korunmamız gerektiğini çok güzel anlattı ve koruyucu tedbirler aldık.Çok şiükür artık psikolojik olarak ve sağlık olarak kendimi daha iyi hissediyorum.Lütfen herkez siğil tedavisini olsun ve daha önemlisi HPV aşılarına dikketetsin.
 • T.Y tarafından:
  Merhaba dr.mustafa beyi ve Assos Kliniğini intrenette araştırma yaparken eniyihekim sitesi aracılığı ile buldum.İstenmeyen bi gebelik durumum vardı ve evli olmadığım için de kürtaj olmak durumundaydım.Dr.alihanoğlu ve Assos klinil bana çok samimi ve güven verdiği için tercihettim.Burdan size ve Assos sağlık çalışanlarına teşekkür ediyorum.Tüm bayanlara da tavsiye ederim.
 • E.Erdinç tarafından:
  Doğum doktoru değil sanki bir doğum , yaşam koçumuz oldu.gebeliğim boyunca bana vs eşime hiç bitmek bilmeyen enerjinizle vermiş olduğunuz değerli bilğin ve tedaviniz bizi bugünlere getirdi . Emeğinizi karşılamak imkansız. Teşekkürler
 • Remziye H. tarafından:
  37 yaşında Erken Menopoz a girdim ve bu benim için kabus gibiydi.genital bölge kurulu ve cinsel fonksiyonlardan bozulmanın yanı sıra çok fazla ateş basması ve ayaklarımın altından ateş çıkıyordu.Araştırmalarım ve gazete ,dergilerdeki makalelerden dr.alihanoğluna ulaştım . Bana birtakım tahliller yaptırdı ve şikayetlerimden çok kısa süre içinde kurtuldum ve artık eskidi gibi adet görebiliyorum.tşk ederim hocam
 • Yağmur.B tarafından:
  Burdan beni yeniden yaşama tutunmaya ve nerdeyse imkansızı başaran doktorum mustafa beye ve sağlık ekibine çok teşekkür ederim .Eski eşimden kapmış olduğum Genital siğil ve rahim ağzı CIN 2 tedavimi yaparak beni rahim ağzı kanserinden kurtardığınız için çok ama çok sağ olun . Teşekkürler
 • H.Z tarafından:
  Antalya'da aile hekimimin tavsiyesi üzerine İzmir den dr Alihanoğlu na geldim. Benim ve ailem için son derece önemli ve gizli kalmasını istediğim bekaret düzeltme operasyonu için güvenebileceğimiz bir doktor araştırmalarım beni dr Alihanoğlu na getirdi.İzmir i hiç bilmememe rağmen hiç zorluk çekmedim,dr beyin klinik aracı beni hava alanından aldı ve aynen operasyon sonrası tekrar hava alanına bıraktı.operasyon çok güzel ve ağrısız geçti , yürüyerek merdivenleri indim kendimi daha iyi hissediyorum. Antalya'da kendi aile hekimime de operasyonu kontrol ettirdim , çok beyfendi biriydi hiç kırmadı. Operasyon çok başarılı olmuş dedi içim daha da rahatladı. Çok tşk ederim
 • Y.Rukiye tarafından:
  Vajinismus problemimizde bize yardımcı olduğunuz ve çoxülemeyeceğini inandığımız durumda bize önce umut işığı verdiği sonrada tedavimizi yaptığınız için size çok tşk ediyor saygılarımızı sunuyoruz.
 • R.Fikriye tarafından:
  Jinekoloji doktoru aramalarım sonrası dr alihanoğlunu buldum , hamileliğim ve kürtaj olmam gerekiyordu.ağrısız ve sorunsuz bir kürtaj işlemim gerçekleşti. Dr Mustafa beye ve dr. Ümit beye teşekkür ederim.
 • M.G tarafından:
  Faktör 5 eksikliğim nedeniyle 4 kez düşük yaptım ve gebe kalmaktan korkar olmuştum.eşim ve ben araştırmalarımız üzerine egejinekoloji den dr Mustafa beyi bulduk. Bize verdiği tedavi sonrası riskli dönemi atlattık.şimdi doğum hazırlıkları yapıyoruz.tşk ederim
 • M.G tarafından:
  Faktör 5 eksikliğim nedeniyle 4 kez düşük yaptım ve gebe kalmaktan korkar olmuştum.eşim ve ben araştırmalarımız üzerine egejinekoloji den dr Mustafa beyi bulduk. Bize verdiği tedavi sonrası riskli dönemi atlattık.şimdi doğum hazırlıkları yapıyoruz.tşk ederim
 • İ. D tarafından:
  Gebeliğim riskli ve düşürme tehdidim ,kanamamın olduğu dönemde tanıştım doktor mustafa beyle, bana verdiğiniz tedaviler ve pozitif enerjinizle şimdi doğurttuğunuz oğlumuz 1 yaşında.Çok teşekküreder saygılarımızı sunarız.
 • T.D.erdi tarafından:
  Hastalık hastası olduğunu düşünüyordum artık geçmek bilmeyen tekrarlayan mantar rahatsızlığımı geçirdiğiniz için çok ama çok teşekkür ederim.saygılar
 • P.Yıldızlar.Orhan tarafından:
  Merhaba gebelikle ilğili hazırlıksız olduğumuz bir sorunumuz vardı.Ailemin haberi olmadan nişanlımla birlikte dr.Mustafa beyin kliniğine gittik ,çok güzel ve başarılı bir operasyonla sorunumuzdan kurtulduk.Ayrıca gebelikten etkin korunma yöntemleri hakkında detaylı bilği aldık.Teşekkür ederiz.
 • Ş.K tarafından:
  Gynekolojik rahatsızlığım ve adet sancılarım nedeniyle Dr Alihanoğluna gittim.Kadın Doğum kliniği ve hasta yaklaşımları çok hoşuma gitti,gerçekten kendimi özel hasta gibi hissettim.Gebelikten korunma yöntemlerini de bana çok güzel anlattılar.Çok teşekkür ederim.
 • 14 yıllık Vajinismus hastanız Lale tarafından:
  14 yıllık Vajinismus hastasıyım, evliliğim süresince birçok tedavi için çok doktor ,psikolog,psikolojik destek tedavileri aldım, hatta çaresizlik insana çok saçma şeylerde yaptıra biliyor , (cinci )hocalara dahi gittim üstümde ki büyü vs varsa kaldırsın diye çok paralar harçadım. Dr.Alihanoğlu nun ismini bir hastasından duydum ve hiçbir umudum yokken önce kendim eşimden gizli gittim sonra tedavi olabileceğime inandım ve eşime bahsettim.Eşimle birlikte gittik , yok böyle bir hasta doktor uyumu, ilk seanstan sonra zaten biz evde devamını getirdik.çok teşekkür ederiz .vajinismus la yaşamayı alışmış olmanın verdiği ezilmişlik psikoloji durumdan kurtardığınız için ve daha mutlu bir çift olduğumuz için......
 • Rumuz :Kader tarafından:
  Dr Alihanoğlu ismini arkadaşımdan duydum.Arkadımda benim gibi eski nişanlısının terketmesi üzerine toplumsal baskı ve zorunluluktan dolayı kızlık zarı operasyonu için gitmiş ve çok memnun kaldığını söylediği için , arkadaşıma çok güvendiğim den dolayı bende gittim. Gerçektende arkadaşım az bile demiş , hasta mahrumiyeti ve gizliği ne çok önem veren bir doktor. Şehir dışından gelmiş olmam izmirin yabancısı olmam hiç sorun olmadı. Beni hava alanından özel klinik araçlarıyla aldırıp operasyon sonrası tekrar bırakmaları çok hoşuma gitti. Çok güvenli ve profosyonel bir saglık kliniği. Teşekkür ederim beni ve ailemi bu utanç verici olaydan kurtardığınız için.
 • A.k tarafından:
  Nerdeyse tedavisi imkansız olduğunu düşündüğüm siğil tedavimi yapıp beni ve eşimi kurtardığınız için tekrarlaması ihtimaline karşılık tedbirler alarak önlediğiniz için ve hepsinden de önemlisi bize bu tedavı sırasında göstermiş olduğunuz anlayış , nezaketiniz için çooooook teşekkür ederiz.
 • G.h.D tarafından:
  Dr Alihanoğlu benim ve ailemizin 12 yıllık doktorudur. Evlendikten sonra da gebeliğim ve doğumumuzu yapmıştır. Başarılarının devamını dikerim . Saygılarımla hocam
 • Y.E tarafından:
  Gebelik takiplerim sırasında bana ve eşime gebeliikle ilgili tüm sorularımızı sabırla dinleyip bizi doğru bilgilendirdiğiniz için, gebeliğim boyunca bana ve eşime gösterdiğiniz tüm ilği ve alaka için, kendim ,eşim ve kızımız Dilara adına teşekkür ediyoruz.Ellerinize sağlık doktorcum.
 • L.k tarafından:
  Hymenoplasty operasyonu için araştırma yaparken birçok isim duydum ancak en güvenilir ve klinik ortamı sağlık şartların güvenilirliği , hastaya gösterilen V.I.P hizmet i en önemlisinde hasta bilgilerinin gizli olması beni size yönlendirdi. Çok teşekkür ederim.
 • E.h tarafından:
  Mustafa beye ve hemşiresine ne kadar teşekküretsem , bunu yazmakla anlatmakta bitiremem. Daha önce de başka bir özel klinikte kürtaj olmuştum ama yaşadığım ağrı ve sancıyı anlatamam.Dr Mustafa bey gerçekten çok farklı hiç birşeyi hissetmedim hiç ağrı duymadım. Bundan sonra gebelik istemiyorum ve nasıl korummam konusunda da çok kapsamlı bilği aldım.şayet olurda tekrar gebelik olursa ilk ve tek tercihim dir dr Alihanoğlu dur.
 • Ş.U tarafından:
  Normal jinekolojik ve smear kontrollerime gittiğim sıradan bir rutin kontrollerim sırasında meme ve hormon profili yapmamı isteginiz için teşekkür ederim.sizin sayenizde memem de ki iyi huylu kanser erken yakalandı . Meme ameliyatı sonrası artık size bir can borcum olduğunu düşünüyorum. Çok teşekkür ederim .
 • C.G tarafından:
  Merhaba! Çözümünün imkansız olabileceğini düşündüğüm sorunuma çare ararken doktorum karşıma çıktı.Herkesin kadın doğumdan çekindiği gibi bende işin açıkcası çok korkarak gitmiştim.Kendisi hakkında araştırma yapıp gidecek zamanımda yoktu,bir an önce sorunu çözmem gerekiyordu.Gözüm kapalı ne olacaksa olsun diyerek çıktım yola.Yaklaşık 2,5 yıl olacak kendisini tanıyalı.Tedavimle yakından ilgilendi inanılmaz özveri gösterdi.Sorunun çözümü bu kadarmıydı dedim.Demekki ne kadar abartmışım.Çünkü karşımda kibarlığıyla,samimiyetiyle,insani yaklaşımıyla ve hekimlik bilgisiyle beni inanılmaz rahatlatan biri vardı.En önemlisi güven verdi.Kime gideceğini bilemeyen, güven, huzur ve bilgiyi aynı yerde arayan,aranızda yeterli iletişim ve güven bağını kurabilecek bir doktor arıyorsanız herkese şiddetle tavsiye ediyorum sevgili doktorum Mustafa ALİHANOĞLU'nu. Bence hekime gidip kaliteli bir sağlık hizmeti alabilmek için belki de en önemli şart güvendir. Onun yanında kendimi hep rahat hissediyorum. Kendisine sayenizde bir kez daha teşekkür ederken başarılı ve mutlu günler diliyorum.Hayatımın çok önemli kişilerinden birisi oldu. Ayrıca söylemeden geçemeyeceğim.Kendisine yakışır bir muayenehanesi oldu ,çok ferah,modern dizayn edilmiş,şık ve hijyenik.Gelen bir daha oradan ayrılmak istemeyecek.Böyle şeker bir doktorun hastası olduğum için kendimi dünyanın en şanslı insanı hissediyorum. Sevgiyle Kalın.............
 • İsil g. tarafından:
  Harika hatta mükemmel bir doktor... hastanın bütün sıkıntılarını ve sorunlarını anlar konuşmalarıyla hstanın psikolojisini anlar hem de çare bulur. çok güleryüzlü beyefendi bir insandır. sağolsun bizi yavrumuza kavuşturdu. bütü umutların tükendiği bir anda hayatımıza girdi ve herşey değişti. çocuğumuzun olamayacağını düşünüyorduk ancak onun sayesinde topaç 2 gibi bir oğlumuz oldu. kendisine çok çookk teşekkür eder; herkese şiddetle tavsiye ederim. ışıl
 • L.Y tarafından:
  Arka arkaya 5 tane gebeliğim oldu her gebeliğim 6 hafta ile 8 hafta arasında düşük veya kalbi durdu.Nedenini bir türlü bulamadık.Dr.alihanoğlu na gittim bu konuda yardım ve anne olmak istediğimi birdaha düşük olmamamsı için yapılması gerekenleri sordum.Eşim ve ben hatta tüm ailemiz çok üzgün hatta umutsuzduk.Dr Mustafa alihanoğlu birtakım testler istedi benden ve eşimden, sonuç olarak benim kanımla eşimin kanı arasında uyumsuzluğa bağlı aşırı pıhtılaşma oluyormuş.Tedaviye başladık .Şimdi ilk defa 25 haftalık gebeyim bu kadar büyümesi bile mucize çok teşekkür ederim.İnşallah Doğumu özel egepol hastanesinde dr umla birlikte normal olmasını planlıyoruz.
 • S.l. tarafından:
  merhabalar,ben selda.2,5 yıllık evliyim ve evlendiğimizde vajinismus problemi yaşıyorduk,bir çok doktora gittim ve çare bulamamıştım ama tesadüfen doktor bey in sitesini gördüm ve iyiki görmüşüm.Allah'ıma bin şükür,allah doktor bey den bin kere razı olsun beni bu dertten,illetten 2,5 ay önce kurtardı,doktor beye ve hemşirelerine ne kadar teşekkür etsem azdır.beni boşanmanın eşiğinden kurtardılar.şimdide bebeğimizin olmasını bekliyoruz.benim gibi vajinismus illetiyle boğuşan herkese sesleniyorum mustafa bey' e gidin ve yuvanız dağılmadan,huzursuz,mutsuz olmadan bu problemden kurtulun. herkese vajinismus suz bir günler dilerim herşey sizin elinizde unutmayınn...
 • D.C tarafından:
  Ben de çoğu kadın gibi jinekoloğa gitme korkusu yaşayan ve derdini tam olarak ifade edemeyen kadınlardan biriydim. Ta ki Dr alihanoğlu nu rastlayana kadar. Dr. Mustafa Bey'e herhangi bir tavsiye üzerine gitmedim, fakat ne kadar doğru bir karar verdiğimi şu anda anlıyorum. Hayatımın en zor dönemlerinde, rahatsızlığım boyunca bana gerçekten çok yardımcı oldu. Mustafa Bey alanında uzman olduğu kadar kadın psikolojisinden çok iyi anlayan oldukça duyarlı ve anlayışlı bir doktor. Garantisini veriyorum kesinlikle pişman olmayacaksınız. Ayrıca kendisine buradan tekrar teşekkürlerimi iletiyorum.
 • G.R.t tarafından:
  Istenmeyen erken gebeliğim vardı. Eşimle ayrılma aşamasında olduğumuz için birlik te dr Alihanoğlu na gittik ve özel durumumuzu ve gebeliğin bizim için uygun olmadığını söyledik. Gebelik haftası 10 haftayı geçmediği için ve eşiminde rızası dahilinde ağrısız başarı Vakum kürtaj işlemi yapıldı.Doktorumdan ve klinik çalışma hizmetlerinden çok memnun kaldım .
 • K. Ş.t tarafından:
  Dergide Genital estetik üzerine makalenizi okudum ve bu benim doktorum olmalı dedim ve gittim. Gerçektende öyle oldu , yıllarca boşuna üzülmüşüm, canımı boşuna sıkmışım. Yaklaşık 30-35 dakika süren bir operasyon oldu ağrı acı hiç birşey hissetmedim dersem yalan olmaz.sonrası da çok güzel , aradığımı buldum artık çok tşk ederim.
 • E.p tarafından:
  Vajinismus şikayetim üzerine araştırma ve bilğin toplamaya başladım.Daha önce egejinekoloji ye giden hastaları araştırdım ,tedavi olup yardımcı olmak isteyen hastalarla mail yoluyla bilği istedim ve dr Alihanoğlu na gitmeye karar verdim.7 yıllık Vajinismus hastasının bu kadar kolay çözüle bileceğini rüyamda görsem inanmazdım. Dr Alihanoğlu na ve asistanı gülümser ablaya teşekkür ederim.
 • v.P tarafından:
  Kadın doğum ve genital estetik ameliyatlar konusunda tecrübeli ve deneyimli bir uzman arayışım beni dr.mustafa beye götürdü.Beni genç kızlığımdan beri rahatsızlığını duyduğum genital dudaklarda şekil simetri bozukluğu vardı.Bu durum aileselmi bilmiyorum ancak ablamda da aynı sorun olduğunu biliyordum.Ablam benim kadar bu konuda hassas olmadığı için yaptırmayı istemedi.Ben resmen kafaya takıntılıydım.Dr.Mustafa beyin kliniğinde muayane sonrası operasyon oldum,çok kısa ve ağrısız bir operasyon sonrası klinikten yürüyerek ayrıldım.Çok şükür hiç korktuğum gibi geçmedi.Bu konuda doktor beye ve yanında ki hemsire hanıma çok teşekkür ederim.
 • Oya M.... tarafından:
  Vajinismus rahatsızlığım nedeniyle gebe kalamıyordum.Kendi ailem dahil hiç kimseye gerçekleri anlatamadık,8 yıllık evliiliğimiz eşimin ailesi tarafından bitirilmek istendi,çocuğu olmayan kadın diye arkamdan konuşuluyordu.Oysa ki neden daha kötüydü biz hala eşimle birlikte olamamış ve bunu birbirimizi çok sevdiğimiz için hiç kimseye söyleyemedik.Gizli araştırmalarımız üzerine dr.Alihanoğlu hocamı bulduk ve 2 seans ta bendeki kasılma ,korku ve geriçekme eşimi ittirmeleri bitirdi.Şimdi çok daha mutluyuz,ayrıca gebelik tedavisinide kendi başladı.En kısa zamanda gebe kalırsınız dedi.Çok teşekkür ederim,Mustafa Hocam.Ayrıca klinikte çalışan yeşim hanıma da sonsuz teşekkürler kardeşim.
 • Z.H tarafından:
  Merhaba, jinekoloj arayışım çok önemli bir sorundan kaynaklanıyordu.Aile doktoruma bu konudan bahsettim kendisine çok güveniyordum ve onun tavsiyesine desteğine ihtiyacım vardı.beni dr Mustafa beyin kliniğine gönderdi. Çok memnun kaldım . Teşekkür ederim
 • K.Şi.. tarafından:
  Genital bölgem beni renk ve şekil bozukluğu olarak uzun zamandır rahatsız ediyordu.Hasta yorumları ve hastaların operasyon sonrası memnuniyetleri beni dr Mustafa beye yönlendirdi .Bende operasyon olmaya karar verdim ve oldum.45 dk süren ağrısız diyebileceğim çok konforlu bir işlemden sonra günlük yaşantıma döndüm. Yapılan operasyondan ve yeni Halim'den çok memnunun.çok teşekkür,saygılar
 • S. L tarafından:
  Dr Mustafa beyin adını Karşıyaka da ve öğretmen arkadaşlarımdan çok duyuyordum.Bende randevu aldım dr beyin kliniğinden. Rutin kontrollerimi ve menopoz kontrollerimi yaptırdım.Dr bey den ve hemşiresi gülseler Hanım'dan teşekkür ederim.
 • Melike U. tarafından:
  Kendisiyle tanışmam ve de doktorum olması bu site sayesinde olmuştu. Bu kadar insan tavsiye ettiyse elbette vardır bir nedeni diyerek kendisine ulaştım. İyi ki de yapmışım bunu. Güleryüzü, ilgisi, samimi ve nezih ortamı, en önemlisi de konusunda oldukça başarılı olması farklılığını yeterince kanıtlar nitelikteydi. Sabrı ve başarısıyla geçen tedavi sürecim için öncelikle kendisine ve sonrasında da Mustafa Bey'i tanımama sebep olan sizlere çok teşekkür ederim.
 • P.H tarafından:
  Dr.Alihanoğlu nu hastanede görevli aile doktorum önerdi.İstenmeyen bir gebeliğimiz vardı ve kürtaj olmam gerekiyordu.Özel ve hijyenik bir merkez , hastane ortamı olması tercihimiz di çünkü Muayane şartlarında kürtaj olmanın riskleri konusunda çok tedirgindim.Bu nedenle dr Alihanoğlu nun kliniğini seçtim.Çok başarılı ve 10 dk ı geçmeyen ağrısız bir işlemin arkasından günlük yaşantıma aynen devamettim.sağ olun dr bey
 • P....K...Ş tarafından:
  Sosyal nedenlerden dolayı hiç yaptırmayı doğru bulmadığım ve saçma olduğunu düşündüğüm kızlık zarı - hiymen tamirini araştırmalarım üzerine yaptırdım.Çok zor ve psikolojik olarak gittiğim klinikte benimle bir kadın doğumcu gibi değil bir uzman psikolog gibi ilğilenip rahatlatlı.İçinde bulunduğum psikolojik korku ve utanç duygusunu çok güzel yatıştırdı,15 dk süren ağrısız ve sorunsuz minik operasyon için dr. Mustafa bey e teşekkür ederim.Bundan sonraki hayatımda dr Mustafa beyi bir doktor olarak değil bir ABi olarak hatırlatacağım.Ailemin ve benim onurunu kurtardığınız için tekrar teşekkür ederim.
 • Sevgi tarafından:
  Merhabalar Mustafa Beyi internette kendi problemimle ilgili araştırma yaparken buldum.Ve direk kendisiyle iletişime geçtim.Yaklaşımı,ilgisi,desteği tarif edilemez.Çok panik bir haldeyken beni çok iyi bir şekilde motive etti.Ne zaman kendimi kötü hissedip kendisine soru sorduysam büyük bir içtenlikle cevapladı ve arayarak tam destek çıktı.Aklımda birçok soru işareti olmasına rağmen hiç beklediğim gibi olmadan çok iyi bir şekilde operasyonumu gerçekleştirdi.Son derece memnun kaldım.Mustafa bey uzmanlık alanında en iyisi üstüne tanımıyorum.Bundan sonra da kendisi benim daimi doktorumdur.Herşey için çok teşekkür ediyorum.Kendimi Mustafa Bey sayesinde çok daha iyi hissediyorum.Bütün bayanlara sonuna kadar tavsiye ediyorum.Hem işinin en iyisi hemde mükemmel bir insan.
  Hekimin bu yoruma cevabı :
  Merhaba Sevgi Hnm, geçmiş olsun.Yazınız ve yorumunuz için teşekkür ederiz. Kliniğimizi herzaman arayabilirsiniz.Sağlıcakla kalın,iyi günler dileriz. Gyn.Opr.Dr.Mustafa Alihanoğlu Özel Assos Kadın Doğum Merkezi Alsancak-İzmir 444 50 84 05303883863
 • L.Şaki. tarafından:
  Dr.mustafa Alihanoğlu nü tanımıyordum bır arkadasım tavsıyesıyle gttım kendıne guvenen bır hekım olarak gordum oncelıkle hastasını psıkolojık olarak hazırlıyor ben kurtaj olmak ıcın gttım cok korkuyordum ama hıc korktugum gıbı olmadı cok genc basarılı gelecek vaad eden bır doktor guler guzlu konuskan bırı yanında calısanlarda cok sıcak ve guler yuzlu ınsanlar calıstıgı yerde cok hıjyenık bence standartların cok cok ustunde kendısıne cok tesekkur edıyorum.Yanlızca kendim için değil tüm ailem adına tşk ederim.
 • v. TAN tarafından:
  Dr mustafa hocamı gebeliğimi takipettiği ve bana doğum konusunda yardım ve desteği için. doğum sonrası yardımları ve kontrolü için teşekkür kendim,eşim ve kızım adına ederim.......................
 • Yıldız.D tarafından:
  Jinekolog arayışım beni arakadaşımın doktoru olan mustafa beye ve Opr.Dr.Ümit beye gönlendirdi.Kontrolüm çok güzel ve başarılı geçti.& aylık kontrole gitmeye çalışacağım.Hpv aşılarımı yapmaya başladık.Teşekkür ederim.Dr.Mustafa Beye ve Dr.Ümit Beye
 • Y.Er... tarafından:
  Hastananma regly günlerim düzensizliği ve ağrılı oluyordu. Tedavimi dr Mustafa bey yaptı.Hormon bozukluğu ve iltihapta bağlı oluyormuş.Artık daha iyi ve rahatım.Düzenli kontrollerime gidiyorum.
 • Şule F. tarafından:
  Dr Mustafa bey"i tavsiyeediyorum çünkü; *8 yıldır çok iyi tanıyorum *Kızımın doğumu sırasında bana her türlü maddi ve manevi destek olup ,özel hastanede doğum yapmama rağmen benden özel doktor ücreti ödemeyeceğimi söylediğim zaman" hiç sorun değil, hiç canınızı sıkmayın size, bu da benden doğum hediyem olsun" diyen doktor. *3. Gebeliğim de bebeğimin anne karnında iken sakat olduğunu daha 14.haftada tespit eden ve down send. Tespiti yapan ve gebeliğimi sonlandırmam için beni yönlendiren doktor. Sizin hakkınızı burda saymakla bitirenem.Allah sizden razı oldun derim.
 • G.L tarafından:
  İstenmeyen ,plansız bir gebeliğimi ögrendiğimde çok korktum,ne yapacağımı bilmiyordum.Araştırmalarım beni daha önce arkadaşımın da kürtajını yapan dr.mustafa beye yönlendirdi.Ağrısız ve başarılı bir işlem olduğu için dr uma teşekkür edetim.
 • Buse H. tarafından:
  Merhaba benim Dr.Mustafa Hocamla tanışman bundan 12 yıl önce tamamen arkadaşımın doğumun da hasta ziyareti sırasında olmuştu.O günden beri benim ve tüm ailemizin doktorudur.Teşekkürler hocam.
 • J. K tarafından:
  Kardeşimin doktoru olduğu için gittim.Adet düzensizliğim ve ağrılarım oluyordu.Yapılan inceleme sonrasında hormon bozukluğu ve gizli guatır hastası olduğum çıktı.gebe kalamasam ve kilo problemim de buna bağlıyorum . Çok teşekkür ederim .
 • V.A tarafından:
  Merhaba ilk eşimden ayrıldıktan sonra,genital estetik ve vajina daraltma ameliyatı olmam gerekiyordu.Yeni bir başlangıç için bunu yapmam gerektiğini hessediyordum.Araştırmalarım üzerine dr.Mustafa bey ve Dr.Rıza beyin kliniği olan Assos Kadın Doğum Merkezine gittim.Operasyonum çok başarılı geçti.Ortalama 30 dk lik bir müdahale sonrasında günlük yaşantıma devam ettim.Şimdi yeni bir hayatım ve birlikteliğim var.Çok mutluyuz çok teşekkürler Dr.Mustafa bey ve DR.Rıza bey.
 • H.Yılmazer tarafından:
  Kadın Doğum operatör Dr. Mustafa Alihanoğlu' nu internet aracılıyla tanıştım.araştırdım,hep iyi şeyler duydum ve okudum. Kendisi çok ilgili bir doktor.muayeneye gittiğim gün çok sıcak karşılandım. personel güler yüzlü ve sıcak. ilk gebeliğimin takibini yapıyor. her şeyi sorabiliyorum.gerektiğinde telefonla soru sorabiliyorum.içim çok rahat .güzel ve sorunsuz gebelik süremi geçiriyorum. inanıyorum ki bebeğim de çok iyi. doğumdan sonra da kontrollerime ve muayenelerime gelecegime inanıyorum. herkese tavsiye ediyorum.
 • Nill.R tarafından:
  Toplum ve kendimce çok ciddi bulduğum fakat ailemle bile paylaşamadığım sorunumu arkadaşımın tavsiyesi üzerine Dr. MUSTAFA BEY'e başvurarak çözdüm. Kendisi çok sevecen, samimi ve işinde son derece profesyonel ve istediğiniz herşeyi paylaşıp her türlü sorununuza çözüm getirebilecek bilgi ve beceriye sahip mükemmel bir doktor. Bilgilenme açısından bile olsa herşeyi sorabilirsiniz Böyle bir doktor bey'in hastası olduğum için kendimi dünyanın en şanslı insanı hissediyorum ve şiddetle herkese tavsiye ediyorum. saygılarımlaa..
 • K.y tarafından:
  Normal doğumu çok istiyordum ancak doktorlar bana sezeryan doğumu öneriyorlardı.Bunun üzerine arkadaşımın da doğumunu yaptıran dr.alihanoğlu na gittim.Özel ....hastanesinde çok güzel ve epidural anesteziye ağrısız normal doğum yaptı.dr Mustafa Bey'den ve ekibinden çok memnun kaldım.teşekkürler
 • Pakize İ. tarafından:
  Jinekolok arayışım için arkadaşlarıma sordum.her iki arkadaşım da bana dr Mustafa beyi ve Assos kliniği önerdiler.bende gittim ve çok menün kaldım.teşekkürederim bana ve eşime göstermiş olduğunuz yakın ilği için.
 • Kamacı D . tarafından:
  Ben de çoğu kadın gibi jinekoloğa gitme korkusu yaşayan ve derdini tam olarak ifade edemeyen kadınlardan biriydim. Ta ki kendisine rastlayana kadar. Dr. Mustafa Bey'e herhangi bir tavsiye üzerine gitmedim, fakat ne kadar doğru bir karar verdiğimi şu anda anlıyorum. Hayatımın en zor dönemlerinde, rahatsızlığım boyunca bana gerçekten çok yardımcı oldu. Mustafa Bey alanında uzman olduğu kadar kadın psikolojisinden çok iyi anlayan oldukça duyarlı ve anlayışlı bir doktor. Garantisini veriyorum kesinlikle pişman olmayacaksınız. Ayrıca kendisine buradan tekrar teşekkürlerimi iletiyorum.
 • Nuh. T tarafından:
  Merhaba iyi günler operator doktur mustafa nuri alihanoğlu ile sizin aracılığınızla iletişime geçerek randevu aldım.Özel bir sorunun vardı.Nişanlımla bilikte gittik öncelikle ultarasonla kontrol attikten sonra çok başlarılı bir şekilde işlemi gerçekteştirdi ve kontrol dogrultusunda işleme son verdi.Kendisindeb ve çalışma arkadaşlarından son derece memnun kaldı tüm site ziyaretçilerine tavsiye ederim.Doktorum olarak mustafa beyle devam etmek istiyorum. saygılarımla
 • A.deniz tarafından:
  Arkadaşımın tavsiyesi uzerıne gittiğim bi doktordur.cok memnun kaldım.gerek calışma ortamı gerekse personel kadrosuyla memnun kaldığım biyerdir.calışma ortamı çok temiz ve güvenilirdir,personeli ise ilgili,güleryüzlü ve konuşkandır.hastanın kendini rahat hissetmesini saglar.en cokta ilgimi ceken kısmı dr.mustafa beyin hastalarına ilgili güleryüzlü ,ve son derece bilgili olması hastalarını en küçük ayrıntılarda bilgilendirmesidir.alanında gidebileceğim tek doktordur.herkese gönül rahatlıgıyla tavsiye edebilirim.memnun kalacağınıza inanıyorum.
 • Kamile-Bülent h. tarafından:
  Merhaba eşimle birlikte çözemediğimiz ve nerdeyse bizi boşanma noktasına getiren Vajinismus sorunumuz vardı.Bu konu bizi ve ailemizi olumsuz yönde etkiliyor çocuk istemimiz çok fazla oluyordu.Daha önce Vajinismus tedavisi olduğunu öğrendiğim bir hasta ile internette iletişime geçtim ve doktorunun dr Mustafa bey olduğunu çok kolay bir şekilde başarıya ulaştıklarını söyledi.bende aynı şekilde dr Alihanoğlu na gittim ve şimdi çok mutluyuz.teşekkür ederiz
 • İbrahim Eroğlu tarafından:
  Mustafa ALİHANOĞLU'nun muayenehanesinde defalarca bulundum.Gerek mesleki bilgisi,gerekse karakter ve kişisel özellikleriyle mükemmel bir insan olduğunu bize gösterdi.Sadece bir doktor değil hayatımızın her aşamasında yardımlarından faydalandığımız bir dost kazandırdı bize.Kendisini arkadaş tavsiyesiyle tanıdık ve bu yüzden bizde ısrarla tavsiye ediyoruz.Tanıdığım o kadar çok "paracı" doktordan sonra Mustafa beyin kıymetini bir kere daha anladık.
 • Ceren.B tarafından:
  psikolog tunc tataker aracılıgı ile dr. mustafa bey ile tanısma sansım oldu . neredeyse evliligim vajinusmus problemim yuzunden bitme asamasına gelmisti . denemedigimiz yol yontem hatta kocakarı ilacı kalmadı . tam umudumuzu kesmistik ki aslında sorunumuzun cozulemeyecek birsey degilmis . sadece isini seven ozveriyle calısan dogru doktoru bulana kadarmıs tum sorunlar . ilk seansta cok buyuk yol aldık . iyiki kendisini tanımısım bu konuda sorunu olan her kim varsa siddetle dr. mustafa alihanoglu nu tavsiye ediyorum .
 • T.d.özen tarafından:
  Hastaların ve doktorların yorumları üzerine yıllık jinekolojik Muayane olmak için dr arayışlarım beni dr mustsfa beye götürdü. Istanbul da ki doktorumdan çok memnundum ancak İzmir e görevim nedeniyle geldim.İzmir de artık dr um Dr.mustafa bey .Eski takiplerim için ,İstanbul'daki dr uma tlf açması ve durumum hakkında bilği öğrenmesi benimle ilgilenmesi tedavimin geri kalanının devamı açısından söndürecek önemli oldu. Herşey için çok teşekkür ederim. Bundan sonraki tedavimi rahatlıkla sizde devam etmek istiyorum.
 • T.Hakimoğlu tarafından:
  Jinekolog arayışlarım beni aile hekimim onayıyla dr.Mustafa Alihanoğluna götürdü.3 yıllık evli ve cinsel problemlerimiz( Vajinismus) vardı.Dr.Mustafa beyin sayesinde tek seans ta çözüldü.Benim gibi eşimde son derece şaşırdık ve memnun kaldık.Çok teşekkür ederim.
 • F.G tarafından:
  Adet düzensizliği ve yumurtalık kisti tedavisi için doktor arayışlarım beni dr Mustafa Alihanoğlu na yönlendirdi.Muayane sonrası polikistik over tespit edildi.dr beyin tedavisi çok başarı oldu fazla kilolarımdan da kurtuldum.teşekkür ederim
 • Kutluak B. tarafından:
  internet cok arastırdım cok iyi doktor oldugunu duymustum ve düşündüğüm gibide oldu. gercekten cok hijyenik bir ortam.yapılan operayondan memnun kaldım. ilk girdiğimizde güler yüzle karşılanmak cok güzeldi. sanki daha önce tanıyormus gibi cok iyi karsılandım. bi hasta olarak özel olarak ilgilenilmek çok güzeldi. doktorumdan ve burada calısanlardan cok memnun kaldım. emınım ki artık tüm operasyonlarda buraya gelmeyi tercih edicem. herkeze öneririm.
 • Tuğba B. tarafından:
  doktor bey'e bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gelmiştim.şuan hamileyim ve son derece pozitif bir yaklaşımda olan doktorumdan çok memnunum. ben ve bebeğim emin ellerdeyiz.sizlerede tavsiye ediyorum. güleryüzlü ve konuşkanlığı bir yana mesleğine olan ciddiyetle yaklaşımıyla benim ve eşimin güvenini kısa zamanda kazandı.hijyenik ortam ve güleryüzlü çalışanlarıyla kalbimizi kazandılar. Doktor Mustafa ALİHANOĞLU'NU herkese tavsiye ediyorum.
 • E.B.E tarafından:
  Doktor mustafa alihanoğlu 'nu 2004 yılında tanıdım.kendisini internette buldum ve tavsiyeler üzerine kendisine geldim.evlilik öncesi hazırlık rutin kontroller için geldim ve çok memnun kaldım .ardından 2005 yılında bi gebeliğim oldu ama dış gebelik olduğu için sonlanması gerekiyordu ve mustafa beyin gerek doktorluğuna gerekse hijyenik ortamına güvenerek gebelik son buldu ve 2004-2005 yılı itibari ile her 6 ayda bir her bayanın yapması gerektiği gibi sağlığımı düşünerek mustafa beye muayne oluyorum...acil bir durum olmadığı sürece telefonda dahi yardımlarını esirgemiycek öncelikle bi dost,güvenilir bir hekim olarak herkesin tanımasını öneriyorum.mesleki hayatında başarılarının devamını diliyorum demiycem bile çünkü uzmanlığı yeterince ortada onu tanımaya çalışıcak insanların ve taleplerin yükselmesini diliyorum sadece.tüm destekleri için burdnda teşekkürlerimi iletiyorum.
 • H.Be... tarafından:
  Kadın hastalıkları rahatsızlığımla ilgili araştıurma yaparken Dr.Mustafa Alihanoğlu ulaştım ve kendisine mesaj yazarak rahatsızlığımı dile getirdim.Bana çok kısa sürede dönerek rahatsızlığım hakkında detaylı bilgi vererek küçük bir operasyonla tedavi olabileceğimi aktardı.Doktorumun güler yüzlü ve samimi oluşundan dolayı kendimi rahatlıkla ifade edebildimve geçirdiğim operasyon sonucu çok memnun kaldım. Daha sonra kontrol ve muayenelerde aynı samimi ve ilgisi devam etti. Özel ameliyat esnasında ve sonrasında her hangibir olumsuzluk yasamadım Kendisine çok teşekkür ederim .
 • R.Ü tarafından:
  Opr.Dr.Mustafa Bey e rahatlatıcı yaklaşımı ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. çok tedirgin ve stresli bir şekilde gittiğim kliniğkten tamamen içim rahat ve yeterli bilgiye sahip olarak ayrıldım. Daha önce Annemin rahim rahatsızlığı döneminde kendisi ile tanışmadığım için çok üzüldüm .. Ayrıca birlikte çalıştığı hemşirede çok rahatlatıcı ve sıcak bir hanımefendi. Tüm Ege li kadınlar için kazanç olarak görüyorum.Teşekkür ederim
 • Merve k. tarafından:
  Doktor mustafa alihanoğlu' na internetten ulaştım. Adet düzensizliğim vardı. Randevu alıp geldiğimde çok alakadar bi muayane ile karşılaştım. Çok memnun kaldım. Ultrasyonla muayenem yapıldı. Arkasından bir ilaç tedavisi gördüm.sonucunda adet düzensizliğim geçti. Şuan gayet sağlıklıyım. Hiç bir sorunum kalmadı aklıma takılan herşeyi rahatlıkla doktor beye danışıp cevaplarımı aldım.her zaman her saat ulaşabileceğiniz bir doktor. mesleki hayatında başarılarının devamını diliyorum. Doktor mustafa alihanoğlunu herkese tavsiye ediyorum.
 • G.k tarafından:
  Dr Mustafa beyle tanışmamız 4 sene önce olmuştu.3. Doğum sonrası idrar kaçırma ve cinsel birtakım sorunların başlaması üzerine araştırmalarım üzerine dr Mustafa beyle tanıştım. Assos klinikte Muayane oldum ve bana Vajina kaslarımın normal doğuma bağlı kısmen yürütüldüğünü ve deforme olduğunu söyledi.Dr Mustafa beyle Vajina Daratma ve idrar torbasını kaldırma operasyonu oldum. Kendimi çok iyi hissediyorum, idrar sorunlarım kalmadığı gibi eşimle de cinsel olarak daha mutluyuz.Saygı değer dr.mustafa beye hala yıllık kontrollerim ve smear testi için gitmekteyim.teşekkürler
 • S. Y tarafından:
  Dr.Mustafa beyle tnışmamız tamamen arkadaşımın tavsiyesi üzerine güvene dayalı oldu.Arkadaşımın doğumu için hastaneye geçmiş olsuna gittiğim zaman Dr.alihanoğlu ile tanıştım. Gebelik ve doğumu çok başarılı geçmiş çok mennun kaldığını söylediği için bende doktorum olmasını rica ettim.Benim sorunum çukulata kisti olarak bilinen endometrioz du.Tedavimiz hala devam ediyor ve şimdilik sonuçlar oldukça güzel ve adetlerim düzen girdi, Tüm bayanlara dr.mustafa beyi ve Kliniğini tavsiye ederim.
 • Necmiye A. tarafından:
  Merhaba, Mustafa Doktorumuzu bir arkadaşımız sayesinde tanıdım ve hayatımda dibe çöktüğüm en kötü gündü ancak verdiği tedavi sayesinde kısacık zamanda iyileştim kendimi mutlu hissettim onun varlığına ve sağlığına duacıyım.Mesleğinde çok titiz hastasına yaklaşımları inanılmaz sıcak,insancıl ve güven verici olmasından dolayı kendini tanıdığım için çok şanslıyım.Buradanda kendisine teşekkürü borç bilirim.
 • G.R tarafından:
  Bir hastası olaraktan kendısınden cok memnun kaldm.Dogum yapacak tum hanımlara tavsıye ederım..Guvenılır bır doktor bence..En guzel yanıda normal doğum a hastalarını yönlendirmesi ve gerçekçi olması.Ama benim gibi normal doğumdan koruyorsanız hiç zorlamadan sezeryan a alması.Ne diyeyim Allah bin kere razı olsun.
 • Operator Doktor Mustafa Alihanoğlu sayasinde Tavsiye ediyorum sitersini tanıdım ve kayıt oldum.Mustafa Beyle birlikte uzun zamandır birlikte çalışmaktayım.Gebe takibi ve ağrısız doğumda bir çok hastaya birlikte müdahale ettik. Ayrıca Opr.Dr.Mustafa Alihanoğlu Jinekolojik cerrahi ve genital estetik cerrahi konusunda sonderece bilği ve deneyim-tecrübe sahibidir.Assos kadın Doğum merkezinde birlikte çalışmaktan sonderece memnunum. Tüm hastalara ve gebelere tavsiye ederim.
 • Selmin B. tarafından:
  Vajinismus problemim için internette araştırma yaparken Mustafa Bey'i buldum. Hakkında yazılanlar son derece olumluydu ve bu sebeple onu tercih ettim ve doğru kararı verdiğimi görüşmeye gidince anladım. Hem kendisi hem de çalışanları tarafından son derece ilgili ve güler yüzlü bir şekilde karşılandık. Problemimin çözümü konusunda son derece karamsar iken doktorum beni rahatlattı ve ilk seanstan sonuç aldık. Böyle bir probleminiz vara hiç durmadan Mustafa Bey'e gidin, bu sorunun sizi daha fazla yıpratmasına izin vermeyin. Doktoruma ve Gülseren Hanım'a tekrar teşekkür ederim.
 • Zafer Şengün tarafından:
  Eşimin rahatsızlığı nedeniyle birçok kadın doğum uzmanına gittik bir türlü sonuç alamadık. Daha sonra bir arkadaşın tavsiyesiyle Dr.Mustafa Alihanoğlu ile tanıştık ve hem hekim hem de insana yaklaşımı ile doğru hekimi bulmuş olduk. Ülkenin böyle hekimler ihtiyacı olduğunu düşünüyor kendisine çok teşekkür ediyorum...
 • H.T tarafından:
  Merhaba Dr Mustafa beyi arkadaşım tavsiyesi üzerine gittim.İstenmeyen plânız bir gebelik söz konusuydu.öncelikle muayene ve kontrol olduk bilğilendirildik daha sonra ultrason eşliğinde ağrısız Vakum kürtaj la kürtaj oldum.hiç birşey hatırlamıyorum dersem yalan olmaz.Merkez ortamında vakum kürtaj olmayı tercihettiğim için kendimi bilğili sayıyorum.Beni size gönderen arkadaşım a ve tüm saglık personelinize teşekkür ederim.
 • Sn. Dr. Mustafa ALİHANOĞLU ile tanışmamız ona jinekolojik sorun yaşayan bir danışanımı yönlendirmemle başladı. Sonrasında kendisiyle hem profesyonel boyutta hem de dostluk boyutunla bir çok paylaşımımız oldu. Mustafa Bey gerek mesleki birikimi ve profesyonelliği ile gerekse insani nitelikleriyle her zaman tavsiye ettiğim bir uzman olmuştur. Kendisine jinekoloji ile ilgili yönlendirdiğim tüm danışanlarım her zaman son derece memnun olduklarını belirtmişler ve olumlu geri bildirimler vermişlerdir. Kadın hastalıkları ve doğum konusunda Dr. Mustafa ALİHANOĞLU'nu içtenlikle tavsiye ederim.
 • Emine .B.T tarafından:
  Doktor mustafa alihanoğlu 'nu 2004 yılında tanıdım.kendisini internette buldum ve tavsiyeler üzerine kendisine geldim.evlilik öncesi hazırlık rutin kontroller için geldim ve çok memnun kaldım .ardından 2005 yılında bi gebeliğim oldu ama dış gebelik olduğu için sonlanması gerekiyordu ve mustafa beyin gerek doktorluğuna gerekse hijyenik ortamına güvenerek gebelik son buldu ve 2004-2005 yılı itibari ile her 6 ayda bir her bayanın yapması gerektiği gibi sağlığımı düşünerek mustafa beye muayne oluyorum...acil bir durum olmadığı sürece telefonda dahi yardımlarını esirgemiycek öncelikle bi dost,güvenilir bir hekim olarak herkesin tanımasını öneriyorum.mesleki hayatında başarılarının devamını diliyorum demiycem bile çünkü uzmanlığı yeterince ortada onu tanımaya çalışıcak insanların ve taleplerin yükselmesini diliyorum sadece.tüm destekleri için burdnda teşekkürlerimi iletiyorum.
 • Funda .E tarafından:
  merhaba, ben mustafa nuri alihanoğlu ile yaklasık 3 sene önce bir yakınımın vasıtası ile tanıştım.....kendisinin çok iyi bir kadın doğum uzmanı oluşunun yanı sıra karakteri sağlam ve dürüst bir insan olması benim için iyi bir dostluğun başlangıcı olmuştur.3 yıldır süren bu arkadaşlık ile birlikte dr mustafa beyin tıbbi anlamda bir çok konuda desteğini gördüm.Ve çevremde ki yakınlarımın şahsi kadın doğum uzmanlığını da yapmakta olan mustafa bey bir arkadaş,bir hekim den öte bizim için ailemizden biri gibi olmuştur. alanında her konuda kendini çok iyi kanıtlamış olan sevgili mustafa bey çalışmakta olduğu merkezinde tüm sağlık ekibi ile sizlerede yardımcı olabileceğine inandığım, içtenliğine,samimiyetine ve mesleki dürüstlüğüne ...sizlerinde güvenerek yardımlarını alabileceğiniz saygın bir hekimdir..
 • Sevinç Z. tarafından:
  mustafa beyı aile dostumuzun tavsıyesı uzerıne tanıdık.benım bebegım dogum sonuna kadar dusuk tehlıkesı vardı en basta bebegımızın dusmesını engelledı son aylarda bı devlet hastanesıne rahatsızlandıgım ıcın yatıs yapıldı .ve bebegımde gelısım gerılıgı bebegımın 1 ay gerıden geldıgını ve oksıjen yetersızlkıgı oldugu ogrendık.bunu son ay duyunca aılecek dunya basımıza yıkıldı bı cok kadın doktoruna gıttık bebegı almalarını ıstedık kendı doktorum dahı bu dogumu yapamam dıyıp basından saldı bızı. rısklı dogum oldugu ıcın en uygun bı arastırma hastanesı dendı bebegınız kucuk hem kuvez bulun dendı .ızmırın hangı hastanesıne gıttıysek kuvez bulamadık.aılecek bı karar aldık ve mustafa beye gıtmeye karar aldık..mustafa bey kendınden emın bır sekılde tek kelımeyle ben bu cocugu allahın ıznıyle sag salım dunyaya getırecegım dedı psıkolojık yondende cok rahatlattı bızı ve hemn doguma gırdık.kımsenın yapamadıgı dogumu mustafa bey yapmıstı ve sag salım gununden 1 ay dogmasına ragmen oglum kuveze bıle gırmeye gerek duymadı bende oglumda hayatımızı mustafa beye borcluyuz.mustafa beyın basarılı bır doktor oldugunu duymustuk ama bukadar basarılı olacagını tahmın etmemıstım.kendısı calıstıgı ekıp cok samımı cok ıcten ınsanlar ..suan oglum 3.5 yasında.ve ıkıncı cocuguma hamıle kaldım yıne mustafa beye gıttık.bız mustafa beyın en cok su ozellıgını begenıyoruz bu meslegı para ıcın degıl once ınsanların hayatını kurtarmak sağsalim saglıklı bıreyler dunyayı getırmeyı pılanladıgını gorduk.oglumu bana benıde ogluma bagısladıgı ıcın aılecek hep kendısıne dua edıyoıruz.mustafa bey tek kelımeyle egenın en 1 numaralı doktoru .
 • mutluluk tarafından:
  Mucize doktorum bana ışık cesaret veren melek insan basta insan öyle iyi yürekli öyle candan ki doktorum değil abim oldu.Verdiği güven duygusu hastalığımı yenmemde en buyuk etken iyiki buldum sizi öyle mutluyuz ki....sizin sayenizde....sadece sizin...2006 yılında evlendik esimle severek.hiç duymadığım vajınusmus adlı bir hastalık.TAM 7 SENE.Daha önce hiçbir dr gitmedik hep bi dr arayındaydım ama bulamamıstım.tesadüfen mustafa beyi buldum ve yazdım sorunumu bana hemen döndüler ve görüsmeye gittik ben öyle umutsuzdum ki anlatamam herkes bebek soruyordu kacıyordum insanlarda boynum hep bukuktu esim melek gibidir sevgimiz öyle büyük ki bu sorun bizi cok yıprattı böyle yasamaya alısmıstık benim umudum yoktu konusamazdık blie bu konu hakkında aglardık biliyor musunuz o günler geride kaldı mustafa beyin sayesinde hemde ilk seansta sorunumuz çözüldü sadece bir kerede dualarımız sizinle iyiki buldum sayenizde cok mutluyuz düsünsenize sayenizde bebegimiz olabilecek anne olabilecegim hayali bile güzel ALLAHIM sizi korusun herzaman mutlu olun sayenizde ben bu hastalıktan kurtuldum yüzümüz gülüyor bize gösterdiniz samimiyet içtenlik güven sayesinde mutluyuz sayenizde iyiki varsınız iyiki buldum sizi sizi asla unutmayacagım hemsire hanım asla unutamam sizi benim heyecanıma sayıt oldunuz sakınlestirdiniz güzel gözlü kız sana nazar değmesin kendime cok yakı hissettim hepinizi sizi asla unutamam özledim sizi hersey için cok tesekkür ederim biliyor musunuz ne kadar uzun yazsam kelimeler sizi anlatmaya yetmez sağolun kelimeler yetmez mutluyuz bilin sizin sayenizde sizde hep mutlu olun hayatta ve hep böyle kalın candan.........
 • Fatma A. tarafından:
  Dr. Mustafa alihanoğlu 'yla bir arkadaş toplantısında taniştık . Ve çevrede ki tavsiyeler üzerine muayenesine geldim ilk gebeliğim için iyi bir doktor olduğunu düşündüm ve düşündüğüm gibide oldu ve şuan 7. Ayımdayım herşey yolunda gidiyor bunda mustafa beyin gerek doktorluğu gerekse desteği çok fazla oldu ilk hamileliğim olduğu için biraz korkularım vardı ama sayesinde çok güzel bir gebelik geçiriyorum gerçkten mustafa beye geldiğim ve onun kliniğinde muayene olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum çalışanlarıda kendi gibi güleryüzlü burdan mustafa beye teşekkürlerimi sunuyorum meslek hayatında başarılarının devamını diliyorum ve burdannn herkeze mustafa alihanoğlu 'nu tavsiye ediyorum ....
 • B.Y tarafından:
  Aile hekimimin tavsiyesi üzerine Dr Mustafa beyle tanıştık.6 yıllık evliydik ancak evli bakireler olarak tabir edilen Vajinismus çıkmazının içindeydim. Birçok Dr a ve bir kaç kezde cinsel terapi uzmanına gittik eşimle birlikte ancak geldiğimiz son nokta hep aynını oldu.korku ve kasılmalarımdan beni Dr Mustafa bey ve yanında olan beni tedavi de hiç yalnız bırakmayan melek gibi hemşiresi sayesinde Vajinismusu yendim.Dr Mustafa beye ve hemşire Hanım'a ve tüm saglık merkezinde çalışanların hepsinden Allah razı olsun diyorum. Ben ve eşim artık daha mutluyuz yeni evlenmiş gibi hissediyoruz. Geç te olsa sizi bulmama yardımcı aracı olan aile doktorum Yasemin Hanım'a da teşekkür ederim.
 • H.g.D tarafından:
  Ben uzman doktor mustafa alihanoglu na dunyalar tatlisi kizim elifin dogum doktorudur.kizim elif simdi iki yasinda ve cok zeki ve cabuk ogrenme ozelligi bulunuyor.ben ve esim bunu doktor mustafa beyin benim gebeligimi takip etmesine borclu oldugumuzu dusunuyoruz.cunku gebelik takiplerimde doktorumun bana soyledigi tum ek gidalari vitaminleri ozellikle balikyagi haplarimi ictim mustafa bey bana balikyagi konusunda mutlaka icmemi ve icersen dogum sonrasi bebeginin hafizasi ve zekasinin diger bebeklerden farkli olacagini soylemisti.benim gibi akbank calisani bir cok mesai arkadasimda dr mustafa beye gittiler ve gitmekteler.bende onlardan biriyim .dr mustafa beyi tum anne adaylarina tavsiye ederim.
 • G.A tarafından:
  Doktor Mustafa Alıhanoglu na arkadasımın tavsıyesıyle geldım cok memnun kaldım cok ılgılı saygılı sıcak kanlı bır doktor tedavı sırasında gayet anlayıslı ve sakın bır tavır sergıleyerek bana cok yardımcı oldu aynı zamanda yanında calısan ıkı guzel bayanında davranısları saygılı ve sevecen tavırları benı etkıledı bundan sonra en ufak bır problemde gelecegım tek yer Mustafa Beyın klınıgıdır.Burdan kendısıne saygı ve sevgılerımı ıletıyorum meslekı hayatında basarılar dılıyorum.... DOKTOR MUSTAFA ALIHANOGLUNU HERKESE TAVSIYE EDIYORUM...
 • yagmur devrim tarafından:
  Dt. Mustafa alihanoglu size ne kadar tesekkur etsem azdir. 3 yillik evliyim daha once bir dusuk yaptim. Baska bir hekim kurtaj a alicaken beni. Mustafa by e direk gittik kurtaja gerek olmadigini soyledi kurtaj olmadan dusuk yaptim. Suan yeni bir gebelige doktorum beni hazirliyor.ilginiz ve alakaniz icin size sonsuz tesekkurederim. Bikmadan usanmadan ayni seyleri defalarcacanlattiginiz icin sabriniz icin de tesekkurederim.iyki varsiniz..
 • A .S.B tarafından:
  Dr Bey'le; geçen yıl hamile kaldığımda internetten tavsiyeediyorum.com dan ulaşıp tanıştım. Kendisinin düzenli kontrolleri sırasında erken teşhisi sonucunda bebeğimizde anomali -sakatlık farkedildi. Dr Bey'in erken tanısı sayesinde , bebeğimiz 14 haftalıkken gebeliğe son verildi. Tekrar kontrollerimi ve takibimi kendisi devam etti, şu an 6 ay aradan sonra tekrar hamileyim. Herşey yolunda gidiyor. Mustafa Bey, çok başarılı, güleryüzlü bir doktor. Herkese tavsiye ederim, iyi ki doktorum kendisi :)
 • K.Ç. tarafından:
  Dr. Mustafa Alihanoğlu 'nu internette dolaşırken buldum. çok inceledim araştırdım hakkında ki yazıları yorumları okudum ve telefonla ulaşıp aklımdaki sorular için bilgi aldım... ve muaayenesine gittim dr. beyle görüştük konuştuk aklımda ki tüm soruları sordumm çok yardımcı oldu çalışma ortamı ve çalışanları çok iyi insanlar çok hijyenik çok güzel bir yer ve gerçekten içten söylüyorum ki herkesin sorununa çare olucak mükemmel bir doktor. Dr. Mustafa Alihanoğlu nu herkese tavsiye ediyorum ....
 • Ö.Y tarafından:
  Burayı internetten buldum ve dal merkezi olduğu için tercih ettim. Condyloma şüphesiyle geldim. İlk muayenelerimi oldum ve daha sonrasında lazerle yakma işlemi yapıldı. Bir daha tekrarlamadı. Tek seansta çözüme ulaştık. Burdan Dr. Mustafa Alihanoğlu'na teşekkürlerimi sunuyorum beni bu rahatsızlıktan kurtardığı için. Şimdi tekrarlamaması için düzenli bir şekilde aşılarımı oluyorum. Ve şunu da eklemek istiyorum çalışanları çok güler yüzlü ve anlayışlı. Ayrıca çok temiz ve hijyenik bir ortam. Burdan herkese Dr. Mustafa Alihanoğlunu tavsiye ediyorum. Mesleki hayatındaki başarılarının devamını diliyorum.
 • yasemin tarafından:
  vajinusmus problemi yaşıyordum 3.5 yıllık evliyim internetten mustafa alihanlıogluna yapılan yorumları okudum ve tedaviye gittik ilk seans sonucunda ve yarım saat suren bir tedavide problemimizi tamamen çözdük hemşire hanıma ve doktor beye çokk çook teşekkür ederim sıcak yaklaşımınız ve güler yüzünüz sayesinde çok rahattım şimdi daha iyi anlıyorum evli oldugumu iyi ki sizleri tanımışız. emeginize saglık.
 • G.H tarafından:
  İnternette rahatsızlığımla ilgili araştıurma yaparken Dr.Mustafa N.Alihanoğlu ulaştım ve kendisine mesaj yazarak rahatsızlığımı dile getirdim.Bana çok kısa sürede dönerek rahatsızlığım hakkında detaylı bilgi vererek küçük bir operasyonla tedavi olabileceğimi aktardı.Doktorumun güler yüzlü ve samimi oluşundan dolayı kendimi rahatlıkla ifade edebildimve geçirdiğim operasyon sonucu çok memnun kaldım. Daha sonra kontrol ve muayenelerde aynı samimi ve ilgisi devam etti. ameliyat esnasında ve sonrasında her hangibir olumsuzluk yasamadım Kendisine çok teşekkür ederim .
 • Kadın Hastalıkları konusunda ilk akla gelen isimlerden olan ve güler yüzü, doğru tanı ve tedavi uygulamalarıyla hasta memnuniyetini en yüksek seviyelere çıkarmayı amaçlayan, uzun yıllardır tanıdıgım arkadaşım Dr. Mustafa Alihanoğlu'na yönlendirdiğim tüm yakınlarım, arkadaşlarım ve hastalarıma yönelik gerek yaptıgı cerrahi işlemler, gerekse tıbbi ve etik yaklaşımları nedeniyle teşekkür ederim ve bu alanda şikayetleri olan ve danışmanlık hizmeti almak isteyen tüm hastalara tavsiye ederim..
 • H.y. tarafından:
  jinekolog operatör Dr. Mustafa Alihanoğlu' nu internet aracılıyla tanıştım.araştırdım,hep iyi şeyler duydum ve okudum. Kendisi çok ilgili bir doktor.muayeneye gittiğim gün çok sıcak karşılandım. personel güler yüzlü ve sıcak. ilk gebeliğimin takibini yapıyor. her şeyi sorabiliyorum.gerektiğinde telefonla soru sorabiliyorum.içim çok rahat .güzel ve sorunsuz gebelik süremi geçiriyorum. inanıyorum ki bebeğim de çok iyi. doğumdan sonra da kontrollerime ve muayenelerime gelecegime inanıyorum. herkese tavsiye ediyorum.
 • D.k.a tarafından:
  Dr.Mustafa Alihanoğlu 'nu internetten bulmuştum arkadaşımın çok özel bi durumu vardı ve onu çözmek için gittik ve gittiğimiz zaman sorunu çözüme ulaştırdık... çok memnun kaldık. Daha sonrasında benim de adet düzensizliklerim vardı arıyıp bilgi aldım daha sonrasında randevu alıp gittim ve problemimi çözdük şimdi gayet iyiyim kadın hastalıklarıyla ilgili hiç bi problemim yok... kendisine ve çalışanlarına teşekkür ediyorum .. Mustafa ALİHANOĞLU 'NU HERKESE TAVSİYE EDİYORUM .. Meslek hayatında başarılarının devamını diliyorum...
 • Canan A.V tarafından:
  Doktorumla üç yıl önce rahim ağzı kanserine yakalanınca tanıştım.İlk tanıştığımda aldığım pozitif enerji herşeyin yolunda gideceğinin işaretiydi.Sevgi dolu ve samimi yaklaşımıyla hastalığım süresince korkularımı yenmeme yardımcı oldu.Başarılı bir ameliyatla sağlığıma kavuştum.Üç yıldır her aradığımda sorunlarımla yakından ilginenir.Hastalığım sayesinde yakında bir dost kazanmış oldum.Dr Mustafa beye her konuda çok güveniyorum çevremdeki herkese tavsiye ediyorum.Başıma gelen bu hastalıkta doktorumun Mustafa bey olması en büyük şansımdı.Teşekkürler Dr ALİHANOĞLU
 • N.D tarafından:
  Merhaba daha önce genital düzeltme operasyonu için gitmiş olduğum doktordan ve operasyon sonrası genital bölge şekli istediğim gibi olmadığı gibi bi değişik olmuştu.Ağlayarak daha önce gitmediğim ancak adını çok duyduğum ancak bayan doktor olmadığı için tercih etmediğim Gyn.Opr.Dr.Mustafa Bey e ve Gyn.Opr.Dr.Ümit beye randevu alarak gittim.Başımdan geçenleri ve daha önce ilk operasyon için gelmediğim için çok pişman olduğumu ve düzetme yapılmasını hayatımın zehir olduğunu ağlayarak anlattım.Sağ olsun Dr beyler normal de başkasının yaptığı operasyona müdahale etmek prensiplerinde olmamasına rağmen benim ağlama ve israrıma dayanamayıp operasyonumu ,düzetme ameliyatını yaptılar.Operasyon sonrası çok kısa süre içinde istediğim şekle ve sağlığıma kavuştum.Bir kadın için özel durumumun psikolojinin ne olduğunu kısmen anlatmaya çalıştım.Allah Dr.Mustafa beyden ve Dr.Ümit beyden ,çalışan sağlık personelinden razı olsun. Kendimi yeniden iyi hissediyorum artık.Tekrar tekrar teşekkür .
 • Burcu k. tarafından:
  İnternetten uzun araştırmalarım sonucunda Doktor Mustafa beyle tanıştım, randevu alıp kliniğine gittim. muayeneden, hastalarıyla olan ilgisinden, samimiyetinden ve çalışan arkadaslarından son derece memnun kaldım. aklımda olan soruları net olarak cevabını alabildim. bu yüzden kesinlikle tavsiye ediyorum ve kesinlikle güvenebileceğiniz kişiler...böyle bir sıkıntınız varsa kesinlikle doğru adres assos kadın hastalıkları ve doğum dal merkezi diyorum ...
 • Fatma İ.A tarafından:
  Uzun zamandır var olan problemimi aslında nasıl çözülecegni bilmeme rahmen, cesaret edemiyordum. fakat Dr Mustafa Alihanoglu ve ekıbiyle tanışmam. benim bu problemimi cok kolay aşmama neden oldu, doktor bey ve ekibinin ilgi ve alakaları öncelikle kendimi cok iyi hissetmeme neden oldular. sonuçtan cok memnun kalmam da cabası oldu. bu tür problemi olan bütün bayan arkadaşlara tavsiye ederim. Doktor beyin bundan sonraki meslek hayatında başarılar dilerim...
 • Gülcin O.Y tarafından:
  Şimdiye kadar İzmir'de 3 ayrı jinekoloğa gittim. Yaklaşım tarzları, ulaşılamamazlık, çalışanlarının hastalarına müşteri gözüyle bakarak yaklaşımları beni çok rahatsız etmişti. Mustafa beye tavsiyeediyorum.com sitesi aracalığı ile ulaştım. Doktorum ve çalışanları yaşadığım olumsuz deneyimlerimin aksine kendimi rahat hisstememi sağlıyarak benimle ilgilendiler. Ayrıca Mustafa bey hastasının beklenti ve sorunlarını etkin şekilde karşılayan bir doktor olduğu sayesinde tüm sorunlarım son buldu. Kendisini ısrarla İzmir'li bayanlara tavsiye ediyorum :) Teşekkürler Mustafa bey...
 • A.K tarafından:
  İnternet üzerinden iyi bir Kadındoğum uzmanı araştırıyordum.Ve Mustafa Bey ile ilgili yorumları okuduktan sonra doktorumu seçmiş oldum.asoss kadındoğum dal merkezine gittiğimde randevularla ilgilenen arkadaşın güleryüzlü karşılamasından sonra aynı şekilde pozitif hemşiremizle tanıştım,Mustafa Bey ile ilgili söylenebilecek çok şey var ama içlerinden seçebildiklerim; En önemlisi Uzman,güleryüzlü ve insani duyguları gelişmiş diyebilirim.Bilgi ve tecrübesiyle gönül rahatlığı ike tercih edebilirsiniz.Burdan Assos dal merkezinin tüm çalışanlarına çok teşekkür ederim...
 • H.C.Ç tarafından:
  Dr. Mustafa Bey, bizi eşimin her iki gebeliğinde de (bir insan ve uzman olarak) en iyi şekilde desteklemiştir. Her türlü sorumuza verdiği cevap ve ayrıntılı açıklamaları ile doğum öncesi ve sonrası tüm aşamalar hakkında bizi bilgilendirerek rahatlatmış, gerektiğinde de sağlıklı kararlar almamıza çok yardımcı olmuştur. İlk önce kızımızı daha sonra da oğlumuzu sağlıklı bir şekilde dünyaya getirip bize teslim eden Dr. Mustafa Bey'e buradan da sonsuz teşekkürlerimizi iletiriz. Daha nice mutlu anne ve babalara, Dr. Mustafa Bey!
 • Nilüfer A.k tarafından:
  kadın doğum dr olan mustafa bey hastalarına karşı cok hassas ve cana yakın.muayenehanesi son derece temiz tertipli ve hiyjen.Eski dr 10 yıl garantili dediği spral ete yapışmıştı operasyonla onu aldı.Belli bir süre sipiralsiz doğum kontrol yöntemleri denetti ve başarılı oldu.spirallimle ilgili problemi cözdü.Tekrar sipiralle kontrolu sagladı.muayene ve sorası izlemeye devam etti.Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi verdi.İşyerindeki calışma arkadaşları ,ekibi cok iyi.en az dr kadar bilgililer
 • Y.i.A tarafından:
  Operator Doktor Mustafa beye bir hasta yönlendirmesi yaptım.Hastanın şikayeti Genital dudaklarda şekil ve renk bozukluğu olduğu için partneriyle cinsellik sırasında öz güven kaybı yaşadığından bahsetmişti .Araştırmalarım bu konuda çok fazla hastası olduğunu duyduğum dr Mustafa bey ve kliniğinde birlikte çalıştığı dr.ümit bey e yönlendirdi.ön görüşmeye birlikte gitti ve operasyon için en uygun zamanı seçtik.operasyon gününde de arkadaşımın yanında oldum. Çok başarılı ve ağrısız bir mini operasyonla arkadaşımın özel sorununu çözdüğü için çok teşekkür ederiz.
 • Elif F. A tarafından:
  merhaba, ben mustafa nuri alihanoğlu ile yaklasık 3 sene önce bir yakınımın vasıtası ile tanıştım.....kendisinin çok iyi bir kadın doğum uzmanı oluşunun yanı sıra karakteri sağlam ve dürüst bir insan olması benim için iyi bir dostluğun başlangıcı olmuştur.3 yıldır süren bu arkadaşlık ile birlikte dr mustafa beyin tıbbi anlamda bir çok konuda desteğini gördüm.Ve çevremde ki yakınlarımın şahsi kadın doğum uzmanlığını da yapmakta olan mustafa bey bir arkadaş,bir hekim den öte bizim için ailemizden biri gibi olmuştur. alanında her konuda kendini çok iyi kanıtlamış olan sevgili mustafa bey çalışmakta olduğu merkezinde tüm sağlık ekibi ile sizlerede yardımcı olabileceğine inandığım, içtenliğine,samimiyetine ve mesleki dürüstlüğüne ...sizlerinde güvenerek yardımlarını alabileceğiniz saygın bir hekimdir..
 • Hande U. tarafından:
  Merhaba.Ben Mustafa Beyle ilk hamileliğim sırasında;doktor araştırırken; rahatsızlandığın anda gittiğim hastanede karşılaştım.Şansım varmışki o gece nöbetçi olan doktor oymuş. Bugüne kadar gittiğim doktorlar arasında en iyisiydi sanki ailesinden biriymişim gibi ilgileniyordu.O günden sonra doktor araştırmaktan vazgeçtim.Çünkü konusunda uzmandı... Hamileliğim 13 hafta sürdü..Bu 13 hafta boyunca doktora gittiğim zamanlarda kendimi emin ellerde hissettim hep..üstelik her gittiğimde psikolojik anlamdada bir rahatlama hissediyordum bugüne kadar hiç böyle olmamıştı. Her zaman karşılaştığımız anlarda beni ve eşimi güler yüzle karşılıyor bizimle sohbet ediyor bizi sanki çok eskiden beri tanıyormuş gibi davranıyordu...Hamileliğim düşükle sonuçlandı iyi yanını düşünürsek bu deneyim bizim karşımıza Mustafa Bey'i çıkarmış oldu...Bana soran herkesede tavsiye ediyorum...
 • BB tarafından:
  6 yıllık evliliğim boyunca çözemediğim vajinismus illeti için araştirma yaparken buldum mustafa beyi iyikide bulmusum daha önce birçok doktora gitmeme rağmen hiçbir doktordan fayda goremedim ama mustafa bey ve yardımcısı gülseren hanım sayesinde bu dertten cok kisa surede kurtuldum cok harika bir doktor yaklasimi cok iyi ve cok beyfendi bir gulseren hanima ayrica tesekkurler kesinlikle tavsiye ederim
 • Esra türeyen tarafından:
  assos kadın hastalıklarına geldiğim için cok memnunum. Burda ilgi anlayış diğer tüm hastanelerden daha yoğundu ve panik yapmamama neden oldular. Güler yüzlü insanlarla karşılaştım ve kendimi cok rahat hissettim. Herhangi bir acil durumda burayı tüm arkadaşlarıma tavsiye edicem ve kendimde burayı tercih edicem.doktor beye ve tüm çalışanlarına başarılar diliyorum ve mesleki hayatında da başarılar diliyorum..HERKESE DR. MUSTAFA ALİHANOĞLU 'NU TAVSİYE EDİYORUM...
 • Dilek Dicle tarafından:
  Bu uzman doktoru çok sıkıntılı bir sağlık süreci yaşarken internette araştırma yaparken buldum.İletişim bilgilerini arayıp kendisine hemen ulaştım.Birkaç saat sonra sağlık merkezinde kendisiyle tanıştığımda ve bana gerekli muayeneleri yapıp tedavi sürecini anlattığında kafamdaki bütün soru işaretleri netleşmişti.Hatta ağlayarak girdiğim muayeneden oldukça sakin ve huzurlu ayrılmıştım.Daha sonraki tedavi sürecinde herşeyle tek tek ilgilendi ve çok kısa bir sürede eskisinden daha sağlıklı bir hale gelmemi sağladı.Mustafa beyle tanışana kadar izmirde 6-7 başka uzman doktora daha gitmiştim. Hiçbiri bana onun kadar güven vermedi ve onun kadar kesin iyleşme şansı tanımadı.Ama 3 ay gibi kısa bir zamanda Mustafa bey beni tamamen iyileştirdi.Hatta daha sonra iyleşme %100 olmaz diyen doktorların 1-2 tanesine gidip hani tamamen iyleşmem imkansızdı dedim.Kendisi insana sonsuz güven ve huzur veren, şartlar ne kadar kötü olursa olsun iyileşme umudunu yitirtmeyen, insancıl mesleki açıdan yurtdışındaki yenilikleri takip edip sorunsuzca uygulayabilen, kendini sürekli yenileyen iyi bir doktor. Bir hasta ve doktor arasında güven en önemli değerdir.Kendisi neşeli,huzurlu,insancıl,saygılı,açık sözlü güvenilir biri.En önemliside mesleğini çok seviyor ve temel ahlaki ilke ve prensiplere uygun bir şekilde başarıyla icra ediyor.Çalıştığı yer son derece hijyenik,günümüz şartlarına göre modern donanımlı ekipmanlarla donatılmış,her semtten insanın kolaylıkla ulaşabileceği kadar merkezi bir konumda ve en önemlisi her kesimden ,her bütçeden insanın tedavi olabileceği ekonomik koşullara uygun olarak tasarlanmış.Yanında çalışan ekibi son derece güleryüzlü,saygılı profesyonel insanlar.Herşey için sonsuz teşekkür ederim...İyiki sizi tanıdım ve hastanız oldum. Gerçekten çok şanslıyım:))Herkese tavsiye ediyorum.
 • Özgür ... tarafından:
  Burayı internetten buldum ve dal merkezi olduğu için tercih ettim. Condyloma şüphesiyle geldim. İlk muayenelerimi oldum ve daha sonrasında lazerle yakma işlemi yapıldı. Bir daha tekrarlamadı. Tek seansta çözüme ulaştık. Burdan Dr. Mustafa Alihanoğlu'na teşekkürlerimi sunuyorum beni bu rahatsızlıktan kurtardığı için. Şimdi tekrarlamaması için düzenli bir şekilde aşılarımı oluyorum. Ve şunu da eklemek istiyorum çalışanları çok güler yüzlü ve anlayışlı. Ayrıca çok temiz ve hijyenik bir ortam. Burdan herkese Dr. Mustafa Alihanoğlunu tavsiye ediyorum. Mesleki hayatındaki başarılarının devamını diliyorum.
 • Havva' h.m tarafından:
  doktorum ile yaklaşık 2 yıl önce tanıştım.hiç daha önce bir doktorum olmamıştı ben şuanda bir anne isem bu önce Allahın sonrada doktorumun sayesinde.ben şuanda 2,5 aydır anneyim.9 ay boyunca doktorumdan hizmet aldım.ve nisan ayında da sorunsuz süper bir doğum yaptım ve doğum yapmama rağmen hala telefonla desteğini bizden hiç esirgemedi.onu çok seviyoruz.iletişimimiz hiç kesilmedi 24 saat telefonlarımıza cevap veren bir arkadaş bir abi bir kardeş gibi.O bir doktor değil bir DOST.iyiki varsınız.SİZİ KESİNLİKLE TÜM BAYANLARA,TÜM AİLELERE,TÜM ANNE ADAYLARINA TAVSİYE EDİYORUM...
 • Nuri mutlukal ve eşi tarafından:
  merhabalar,mustafa bey i bir seneyi aşkın süredir hem ben hem eşim yakınen tanıyoruz.Bizler bilmediğimiz,hakim olamadığımız konularda,ilk defa tanıdığımız birilerine güvenmekte hep zorluk çekeriz.Eşim ve ben O'nun muayanesine rastgele denilebilecek bi şekilde gittik.O bize gösterdiği yöntemlerde hep başarılı oldu.Tesadüfen tanıdığımız bu müthiş şahsiyet mesleğinde ki mükemmel başarısından da öte;insani yönü ve hasta doktor ilşkisi ile,beni ve eşimi adeta büyüledi.İlk defa tanıştığımız doktorumuzdan çok memnun kaldık.Mustafa bey sizin bize göstermiş olduğunuz iyiliği,kızıma her bakışımda hatırlıyor ve bu güzelliğinizle temiz kalpliliğinizi bir ömür unutmuycam.Siz bizce doktordan önce gerçekten mükemmel bir insansınız.Sizin yanınızda kendimizi hep çok rahat hissettik.Hatta havva ile sırf rutin ziyaretlerimize devam edelim diye şimdiden ikinciyi bile düşünür olduk..Arkadaşlar eğer Mustafa Bey'in uzmanlık alanı ile ilgili bi durmunuz varsa,bizce hiç düşünmeden O'nun kapısını çalabilir sizde bu mükemmel insanla tanışma ayrıcalığına erişebilrisiniz..
 • Gülçin tarafından:
  Mustafa bey i hamile olduğumu anladığım zaman internet aracılığı ile buldum. İlk hamileliğim bir düşükle sonuçlandı. Ama Mustafa Bey bana ve eşime o kadar güzel moral verdiki bir sene sonra yine hamile kaldığımda kendisine gittik ve 9 ayı beraber geçirdik. tüm bu zamanda kendisi hem bana hem eşime her açıdan çok rahatlatıcı ve açıklayıcı oldu.doğumumda çok rahat ve kolay oldu tabi benim açımdan :) Eğer sorduğunuz her soruya yanıt istiyorsanız ve mutlu bi hamilelik geçirmek istiyorsanız Mustafa Beyi kesinlikle tavsiye ediyorum.
 • Kani Tekin tarafından:
  etik kurallarla çalışan her hastasına özel bi ilgi gösteren çağdaş mesleğinde kendisini sürekli yenileyen hastalarının tüm soru işaretlerini yanıtlaya bilen sonderece titiz sonderece mütevazi son derece kibar.sıcak kanlı dürüst ve mesleğine tutkun her insana eşit yaklaşa bilen bir Jinekolokdur...Not bu siteyi paylaşım sitesi olarak kullanan herkeze tavsiye ediyorum.Kendisinden hizmet alan hastaları sayesinde tanıştık.Yönlendirdiğimiz tüm hastalarımız hep memnuniyetle gari döndü.Son derece insancıl bir o kadar pozitif bir kişi.Karşısındaki insanı en sıkıntılı durumda bile profosyönelce rahatlatabiliyor.En kuvvetli yönü işine büyük bir ciddiyetle sahip çıkmasıdır.Meslektaşlarından farkı ise her hastaya hitap edebilecek kültüre bilgi ve beceriye sahip olabilmesidir.
 • Başak D. tarafından:
  Ben Mustafa Bey'e tavsiye üzerine gittim.herkesin kadın doğumdan çekindiği gibi bende işin açıkcası çok korkarak gitmiştim.tavsiyede bulunan arkadaş başka doktorlara gittiğini ama Mustafa Bey'in yanında kendisini çok daha rahat hissettiğini,hekimlik bilgisine güvendiğini benim de kendisi gibi olduğumu ve memnun kalacağımı söyledi. bunun üzerine Mustafa Bey'e gittim.ve gördüm ki kibarlığıyla,samimiyetiyle,güler yüzlülüğüyle,insani yaklaşımıyla ve hekimlik bilgisiyle beni de inanılmaz rahatlattı ve en önemlisi güven verdi.şimdi yeni bir jinekolog arayanlara ve hayatında ilk kez kadın doğuma gidecek olanlara diyorum ki MUSTAFA NURİ ALİHANOĞLU......
 • Deniz H tarafından:
  mustafa beyi 2003 yılından beri tanıyorum ve kendisini çok seviyorum 2003 yılında bir tavsiye üzerine kendisine gittim ve tanıştım çok iyi bir hizmet aldım memnun kaldım ilk doğumumu gerçekleştirdi sağlıklı bir erkek çocuğa sahip oldum sayesinde mesleki açıdan iyi bir doktor bilgili tecrübeli kendime yakın buldum bence zaten mükemmel bir doktor ve şuanda bir bebek daha bekliyorum en kısa zamanda tekrar yanına gidicem ona güveniyorum kişisel özelliğe gelince güleryüzlü konuşkan sempatik çalıştığı yerleri biliyorum temiz ve hijyenik buluyorum
 • Özlem Ö. tarafından:
  Öncelikle şunu vurgulamak istiyorum ki doğum öncesi süreç de bir kadın için doğum anı kadar önemlidir. Bu süreçte ortaya çıkacak her türlü ihtimal ve yeni durumları, zaten hassas bir dönemde olan gebe kadının, doğru ve yerinde anlamlandırması mümkün olamayabilmekte ve bu durum sorunların ve yeni durumların abartılarak yaşanmasına neden olabilmektedir. İşte böyle bir dönemde, kendimizi her ne kadar uzmanlık alanı "kadın hastalıkları ve doğum" olan bir doktora emanet etsek de biricik kızımın dünyaya gelmesinde, en önemli desteğimiz, Sevgili doktorumuz Mustafa N. Alihanoğlu, aynı zamanda bir terapist duyarlılığıyla, yukarıda bahsettiğim durumlarla ilgili, beni detaylı bir şekilde bilgilendirerek ve en önemlisi rahatlatarak, oldukça problemsiz ve travmasız bir doğum yapmamı sağlamıştır. Bütün kadınlara böyle kolay doğumlar dilerken, öncelikle de Sevgili Mustafa N. Alihanoğlu gibi alanında yetkin ve işine duyarlı doktorların da var olduğunu ve onlara bir şekilde ulaşmalarını tavsiye ederim.
 • Derya A.... tarafından:
  Merhaba Ben Uzun Yıllardan Beri Pko Hastasıyım Uzun süre önce tevadi olmuştum ama ilaca ara verince kistlerim tekrar oluştu ve Mustafa Bey'e gitmeye karar verdim. Güleryüzlü ve samimi bir doktor. Size herşeyi okadar güzel anlatıyorki karşınızdakinin arkadaşınız olduğunu düşünmeye başlıyorsunuz. İşinde çok iyi benim hastalığım konusunda sayesinde çok daha bilinçlendim. Kendidine gitmeden önce sanki hiç çocuk sahibi olamayacak bir hasta gibi hissediyorsum ama aslında hiç alakası olmadığını bana çok iyi aşıladı. Kendisine çok teşekkür ederim. Ve herkese tavsiye ediyorum. Kesinlikle işinde iyi bir uzman sıcakkanlı samimi güleryüzlü ve ilgili bir Doktor aryanlara özellikle tavsiye ediyorum.
 • Ruşen K. tarafından:
  Sorununuzu enine boyuna anlamaya çalışan,alanına hakim,bulduğu çözüm yollarıyla konuya oldukça vakıf,iletişim becerisi son derece yüksek,güven veren bir hekim.Jinekoloji gibi hassas bir alan için rahatlıkla tavsiye edilebilecek bir doktor...İnternet kanalıyla bulup,birçok hekim deneyiminden sonra doğru kişi duygusunu net olarak hissedebiliyorsunuz.Çalıştığı klinik,personeli ve hizmet kelitesi ile oldukça başarılı,tedavi sürecimin başında olmama rağmen verdiği güven ve hizmet dolayısıyla kendisine çok teşekkür ediyorum..
 • Ebru R. tarafından:
  opr. dr. mustafa beyi arkadaşım tavsiye etti.aslında korkarak gittim kendise.sonuçta kürtaj olmam gerekiyordu.ilk kez olmasından dolayı çok korkuyordum.mustafa bey operasyon aşamalarını ve sonrasını anlatınca rahatlamam kaçınılmazdı.kendisinin yaklaşım tarzı, kişiye ve kişinin hastalığına son derece ilgili yaklaşmasından dolayı kendisini tavsiye ediyorum.gerek muayene ofisi gerekse yanında çalışan personeller son derece iyiydi.ve şimdi diyorum ki iyi mustafa beye gitmişim.
 • S.aslan tarafından:
  Mustafa beyle başka bir hastasının aracılığıyla tanıştım tanıştıktan sonra doktorum olmasına karar verdim. Hastaya yaklaşım ve bilği konusunda oldukça saygılı ve bilğili.Operasyon için kendisine daha sonra birçok hasta gönderdim tüm gönderdiğim arkadaşlarımdan teşekkür aldım .Tüm hastaları memnun etmek mümkün değil ancak sağolsun mustafa beyden şikayet eden hiç kimseyi duymadım şahit olmadım.Hastalarıyla mükemmel iletişim kuruyor ve maddi manevi yardımcı olarak tüm sağlık sorunlarıyla bizzat ilğilenip tedavi ediyor.İyi size gelmişim diyorum.Herkeze de tavsiye ederim mustafa beyi
 • Esra Sili tarafından:
  Dr.Mustafa beyle çok kısa süre önce tanıştım ve tanıştıktan sonra kendisinin aradığım doktor olduğuna kesinlikle karar verdim.Çünkü Dr.Alihanoğlu sonderece bilği birikimine ve anlayış hoşgörü ve becerikli bir kişilğe sahip.Tüm arkadaşlarımı ve aile yakınlarıma tavsiye ettim.Gelecek zamandada kendisinden doğumum konusunda yardımcı olmasını istiycem.İyiki varsınız ve sizi tanıma fırsatı buldum. Teşekkür eder herkeze örnek bir doktor olarak tavsiyemi bırç bilirim.
 • F.Tolga tarafından:
  Ben vajinusmus hastasıyım.Yani cinsel bir hayatım yoktu. Doktorumun adresine hastalıgımla ilgili araştırma yaparken ulaştım.Hastalıgımın verdigi caresizlik ruhu içerisinde kendisiyle görüşmeye başladım. İlk görüşmeye gittigimde şikayetlerimi sabırlı bir şekilde dinleyip ne durumda oldugumu anlaması ve bana tedavi şeklimi anlatırken kendinden emin olması,güven vermesi doğru yerde olduguma yönelik duygularımı kuvvetlendirdi. Ayrıyeten tedavi süresince hastalığıma özen gösterdigini hissettirdi. Daha evvel rahatsızlığımla ilgili birkez daha tedavi girişimde bulunmuştum.Diger doktorun uyguladıgı yöntemlerden dolayı memnun kalmadıgım için tedaviyi yaklaşık 1yıl önce bıraktım.Şuanki doktorum terapi ve uygulama yöntemiyle beni tedavi ettigi için memnun kaldım.Dogru ilaçları dogru zamanda kullandım ve sonuç olarak iyileştim. Doktoruma;güvenli,dürüst,akıllı,hassas,güleryüzlü özellikleri yakıştırmak mümkün;tanıdıgım kadarıyla... Dairesine ulaşım acısından iyi ama arabanızla gidilginde park sorunu yaşayabiliyorsunuz(toplu taşıt araçlarını kullanınız)Randevu alınırken calışanların yardımıyla kolayca uygun zamanda randevu alabiliyorsunuz.
 • Tuğba T.Diker tarafından:
  İlk çocuğumun doğumunu Mustafa Bey yaptırdı.Bir kadın için ilk doğum bilinmeyenlerle dolu ve ürkütücü bir olaydır.Dr. Mustafa Bey ile ben bu süreci keyifle geçirdim.Kendisine doğum sonrasında eşim teşekkür ettiğinde -Ben teşekkür ederim ,sen en değerli varlıklarını bana güvenle emanet ettin -dedi. Gerçekten sağlığınızı,evladınızı,canınızı emanet ettiğiniz kişiye güvenmek zorundasınız.Ve doktor bey gerek gebelik izleme döneminde, gerekse doğum süreci ve sonrasında güvenimizi boşa çıkarmadı.Şimdi ikinci bebeğime hamileyim ve Dr.Mustafa N. Alihanoğlu ndan başka bu süreci geçirmek istediğim başka bir doktor yok. Kendisine sonsuz teşekkürler... Tuğba Temli DİKER
 • Serpil G. tarafından:
  İki üç yıl kadar yardım aldım.Oğlum Çağan'ın doğumunu gerçekleştirdi.. Çok memnun kaldım.. Doğum sonrasındaki kontrollerimde bana çok yardımcı oldu.Hamileliğim boyunca bana çok yardımcı olur.Gerek kontrollerim gerekse psikolojik destek anlamında bana çok yardımcı oldu.Yapılan test ve araştırmalar kendimi daha iyi hissetmemi sağladı... işini gerçekten çok iyi yaptığını düşünüyorum.gerçekten insanı çok rahatlatan ve insanın kendisini mutlu ve huzurlu hissetmesini sağlayan yönleri olduğunu düşünüyorum. Herkese Tavsiye ediyorum
 • D.Y tarafından:
  mustafa alihanoğlu'nu kuzenim aracılığıyla tanıdım.ve kendisini görür görmez çok sevdim.muhteşem sıcakkanlı ve iyi bir insan.benim herhangi bir kadın hastalıklarıyla ilgili sorunum olmadı ama birçok konuyla ilgili ondan fikir aldım:) ve işime yaradı.kendi uzmanlık alanında ise çok başarılı bir doktor olduğuna inanıyorum.genç yaşına rağmen işini gerçekten çok iyi yaptığını düşünüyorum.gerçekten insanı çok rahatlatan ve insanın kendisini mutlu ve huzurlu hissetmesini sağlayan yönleri olduğunu düşünüyorum.o kadar güleryüzlüki çözemeyeceği bir sorununuz olamaz o yüzden mutlaka mustafa alihanoğlu'nu tercih etmenizi tavsiye ederim..
 • Vijdan Ö. tarafından:
  Dr. Mustafa Bey'i kendisi de çok memnun kaldığı için bana da kız kardeşim tavsiye etti. Göğsümde uzun süredir devam eden bir ağrı ve oluşan bezeler şikayeti ile gittiğim Dr Mustafa Alihanoğlu'nu tanıdığım için çok memnun kaldım... Muayene ve tedavi süresince kendisinin hastaya son derece ilgili oluşu ve tedavimin istikrarlı ve başarılı bir şekilde devam etmesi sonucu şu anda ağrılarımdan ve bezelerden kurtuldum. Gerek muayene süreci gerekse insanlığı bir doktordan beklenilenin çok üstünde. Kendisine çok teşekkür eder... Tüm benzer ve jinekoloji ile ilgili şikayeti olan hastalara kesinlikle tavsiye ederim.
 • D.Ş tarafından:
  8 yıllık evliliğimiz vajinismus sorunu yüzünden bitmek üzereydi.Birçok hastane ve özel doktor psikolojik destek almama rağmen bu korku ve kasılmalarımın önüne geçemiyordum. Herkez bana parmak eğzersizi ve aynı şeyleri anlatıyor korkacak birşey yok diyordu. Ben ve eşim artık bu sorunu kabullendik ve çocuk sahibi olmak için tüpbebek yapmayı planlıyorduk. Dr.mustafa alihanoğlu nun vajinismus konusundaki başarılarını Dr.ömer Bey'den duydum. Bana Dr.mustafa beyin tlf verdi .Dr.Alihanoğlu nun kliniğinden randevu aldık ve aynı gün tedaviye başladık.Eşim ve ben çok kısa süre içinde bu sorundan kurtulduk. Bizim için mucize olmuştu ve artık kendimi kontrol edebiliyor ve bacaklarım istemsiz kasılmıyor,eşimi ittirmiyordum. Dr beye ve asistanı çalışma ekibine hemşire Hanım'a çok teşekkür ederiz. Size ne kadar teşekkürlerimizi sunsak azdır.Aynı zamanda beni size gönderen Dr. Ömer beye de çok teşekkür ederim.
 • Havva D. tarafından:
  merhaba biz bayanlar kadın hastalıkları doktorunu ziyaret etmenin ve o masaya yatmanın ne kadar sıkıntı verici olduğunu biliriz.bende aynı sıkıntıları yaşayarak ve hastalık belirtilerimin ruhsal anlamda da sıkıntılarını yaşayarak gittim mustafa alihanoğlu'nun muayenehanesine. 2 ayrı jinekoloğun rahatsızlığımla ilgili kalıcı çözümler uygulayamaması sonrasında mustafa bey ile tanıştık. Ben doktorumdan çok memnunum. kadın hastalılarıyla ilgili tüm sıkıntılarım çözüme kavuştu uygulanan tedavi yöntemi ile.samimiyeti ve güler yüzü ile jinekoloji muayanehanesinde olmanın verdiği sıkıntıyı yaşatmıyor buda önemli bir nokta benim için. Bundan sonraki rutin kontrollerimide mustafa bey gerçekleştirecek. ben gönül rahatlığıyla gidiyorum tedavi olmaya aynı sorunları sizde yaşıyorsanız gönlünüz müsteri olarak gidip ziyaret edebilirsiniz mustafa alihanoğlunu. sevgiler
 • Esra Ü. tarafından:
  selam.doktor beyi yaklaşık 6 seneden beri tanıyorum.vajinal bir problemim vardı.aile dostumuzun tavsiyesi üzerine kendisine gittim.bu kadar iyi niyetli ve güleryüzlü bir doktor ancak çocuk doktorları olur sanıyordum.hastalığıma çare buldum daha sonra kendisine gidemedim.şu söylemeliyim günde bir çok kişiye bakıyorlar ama hastalarını unutmuyorlar.tanıdıktan 2 sene sonra çalıştığım yere tasadüf sonucu geldi,ben kendisini tanımadım bana hastalığımın nasıl olduğunu sordu ben şaşırdım.yakın zamanda tekrar kendisini ziyaret etmek istiyorum.4 yıllık bir evliliğim var ve daha çocuk sahibi olamadım bunada bir çözüm bulacağına inanıyorum.böyle bir portalda yer aldığı için tebrik ediyorum.
 • Ayşegül Bozlar tarafından:
  Dr.mustafa n. Alihanoğlu çok sabırlı güler yüzlü ve sorulan ve öğrenmek istediğiniz her soruya özenle sizi bilgilendirerek cevap veriyor.evet biz eşimle mustafa beye gittiğimizde çocuk sahibi olmak istediğimizi belirttik bize bulunduğu tavsiyeler ve uyarıları dikkate alarak uyguladık ve şimdi ikiz bebişlerimiz var.daha sonrada her konuda desteklerini bizden esirgemiyor bukadar anlayışlı insan zor bulunur.kendisine binlerce teşekkürler.atatürk'ünde dediği gibi "beni türk hekimlerine emanet edin" işte dr. Mustafa n. Alihanoğlu bana ve eşime göre doktor gibi doktor teşekkürler mustafa bey iyiki varsınız.(oğlumun göbek adı mustafa ) ayşegül_türkay bozlar
 • Banu Altintop tarafından:
  2001 yılında mens agrılarım yüzünden acıl ve farklı bır doktora ıhtıyacım vardı.bır arkadasım sayesınde tanıdım alıhanoglunu.hekımlıgı,ınsanlıgı ve yaklasımlarıyla çok baskaydı.kendını özel ve önemlı hıssetmenı saglıyor.sımdı 23 aylık bır kızım var ve tabıkı mustafa alıhanoğlu takıbıyle.yurtdısında bulunduğumuz aylarda dahı sadece telefonla benı yönlendırırdı.baska bır doktoru hıç düsünmedık.kızım,esım ve kendı adıma hersey ıçın çok tesekkür ederız,ıyıkı varsın.merıç banu altıntop. banu.altintop@gmail.com
 • Mefaret Yılmaz tarafından:
  Bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine gittiğimiz ve doktorumuz olmasından dolayı çok memnun kaldığımız hocamızla yaklaşık 2 yıl önce tanıştık.Önceleri bebeğimiz olmuyor diye üzülüyor kendimize stres yapıyorduk. Ancak doktorumuzla tanıştıktan sonra sistemli bir şekilde önce psikolojik olarak rahatladık ve çok geçmeden de bebeğimize hamile kaldık.Şimdi bebeğimiz tam 1 yaşında. Sıcak tutum ve davranışları, dost canlısı yapısı ve bilgi birikimi ile tüm anne baba adaylarına tavsiye ediyorum.
 • Tuğçe Tabakoğlu tarafından:
  Mustafa bey bir kadın doğumcu olarak tanışabileceğiniz en şevkatli doktordur en zor sınavımda tanıştık düşük yaptıktan iki hafta sonra tekrar hamile kalmamı sağlamış sağlıklı bir bebeğimin olmasında büyük sabır ve ilgi göstermiştir Allahım ondan razı olsun bütün çevremde. Ona gitmektedir tavsiye ederim
 • ebru e. tarafından:
  mustafa bey ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. son derece nazik, kibar, anlayışlı, sabırlı ve yetenekli bir insan. 6 ay boyunca gitmediğim hastane görünmediğim doktor kalmadı ama son derece basit bir operasyonu mustafa bey hariç kimse akıl edip de yapamadı. yani söyleyeceğim şu ki hiç hastane hastane doktor doktor gezip de zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın. mustafa bey ve ekibine ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim..
 • V.S tarafından:
  Dr beyi araştırmalarım üzerine buldum .Günümüzde çok konuşulmayan ancak ancak nerdeyse toplumun büyük bir kısmının büyük sorunu olan Genital şekil bozulması dı benim sorunum.İlk eşimle ayrıma nedenimizdi diyebileceğim bir öz güven eksikliği yaratan bir durumdu.Dr mustafa bey ve Dr rıza bey operasyonumu birlikte yaptılar.Çok büyütmüşüm gözümde yaklaşık 30-35 dk süren keyifli bir sohbetle başladı ve bitti.Şimdi artık daha kadınsı geliyorum ve özgüvenim daha iyi.Çok teşekkür ederim hocalarıma iyiki varsınız.
 • Mehmet A. tarafından:
  Sevgili aile doktorumuz Mustafa..Kendisi Liseden arakadaşım olmasına rağmen yıllar sonra bu değerli arkadaşımla İzmir'de tekrar iletişim kurabildik.Ve yılların kaybına inat dostluğumuzu sımsıkı şekilde devam ettiriyoruz.Bunun yanında eşimin de doktoru olmasıyla beraber bu değerli insanın mesleğindede gayet başarılı bilgili ve dahada önemlisi alçakgönüllü olması beni gururlandırıyor.en önemli artısı her türlü tıbbi kontrol ve operasyonda hastalarını en ince ayrıntısına kadar sabırla aydınlatmaya çalışması ve giden insanların ona hiç çekinmeden her türlü sorununu aktarabilmesi bence.Yolun açık olsun arkadaş.
 • Aslı@serkan tarafından:
  Mustafa Bey ile ilk düşük yaptığımda tanıştım. İlk defa ve nöbetçi olduğu hastanede tanışmamıza rağmen mevcut doktorumdan görmediğim ilgi ve alaka ile karşılaştım. Çok genç olmasına rağmen bilgi birikimi, mesleğine olan sevgisi ve kendisine olan güveni ile bizi çok rahatlattı. Eşim ve ben bizim doktorumuz Mustafa Bey olmalı diye o an karar verdik. O günden sonra eşimle beraber rutin olarak kendisine muayeneye gittik. Bugün 27 aylık Üstün adında bir oğlumuz var. Hastası olduğumuz süre zarfında her konuda bize yardımcı oldu. Kendisini tanıdıktan sonra 4 arkadaşımızı da kendisine yönlendirdik. İleride İzmir in sayılı doktorları arasında olacağına inancımız tamdır. Mustafa Bey her şey için çok teşekkür ederiz.
 • Esra k. tarafından:
  Bir hastanın doktorunda aradıgı en önemli özellikler deneyim,güven duygusu,eksiksiz ilgi ve kişiye vereceği sağlıklı bi yaşamdır.Bunları bana sağlayan sevgili doktorum Dr. Alihanoglu'na minnet borçluyum.Bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştıgım Dr. Mustafa Alihanoglu'nun kliniğinde son derece korktugum bir operasyon geçirdim.Güven verici ve motive edici telkinleri sayesinde korkularım sona erdi.Aradan yıllar geçti artık hastası değilim;ama yine de istedigim an Mustafa Bey'i arayıp herhangi bir konuda yardım alabiliyorum yani bana verdiği bir hizmet karşılıgında bir ömür hastası oldum.Ona çok sey borcluyum.Bir bayan olarak Dr. Mustafa Alihanoglu'nu iç rahatlıgıyla herkese tavsiye ediyorum. Tesekkürler Mustafa Bey hayat veren ellerinize saglık..!
 • Hatice Ş.D tarafından:
  Benim Opr.Dr.Mustafa Alihanoğlu na bir can borcum var.Anneme bugün sarılabilyor, anne diye biliyorsam onun sayesindedir. 3 yıl önce annemin hiç bir şikayeti yokken normal bir kontrol için kadın doğumcu ararken , canım doktorumla tanıştık. Mustafa bey annemi muayane ve kotrol ettikten sonra bizden bazı küçük ama önemini daha sonra anladığım bazı tahliller istedi. Ben bu tahlilerin gerakliliği konusunda aklımda sorular varken, Doktor mustafa bey bu tahlilerin yapılmasını konusunda sabırla beni ikna etti. Ve yapılan tahliler sonucunda kadın doğumla ilğili hiç bir sorun olmadığını ama annemin akcigerlerinde bir sorun olabileceğini söyledi. Ama annem de bende böyle bir şikayetimiz yok ama dedik. Doktorbey bizden akciğer bilgisayarlı filmini istedi. O filimde annemin akciğerlerinde 2 cmlik kanser çıktı ve annemin kanserli akciğeri bir kısmı alındı .Ve gögüs hastalıkları uzmanı olmamasına rağmen annemin kadın doğumcusu olmasına rağmen annemin ciğer kanseri olduğunu buldu ve annem onun sayesinde şimdi yanımda.Allah sizden ve sizin gibi doktorlarımızdan razı olsun.
 • G. H tarafından:
  Merhaba Dr Mustafa beyi tanıdığıma ne kadar teşekkür etsem az olur. Beni en zor anımda eşimle birlikte destek olduğu için ve doğum sonrası emzirme problemimde bile yardımcı olan saglık personeline çok teşekkür ediyorum.ilerde kızım büyüdükten sonra da yine anne olmak istiyorum ve yine size geleceğiz .siz bizim aile doktorumuz oldunuz .iyi ki varsınız doktorcum.
 • Ebru Sak tarafından:
  Başarılı bir doktor olduğuna ilk görüşte inandım.Çünkü o kadar pozitif bir kişiliğe sahip ki tüm merak ettiklerimin cevabını çok rahat bir şekilde albiliyorum.Saygın biri benim için.2.5 Aydır hastasıyım ve çok memnunum. Hamileyim ,bebeğimle ilgili olumlu veya olumsuz gelişmeleri rahatça dinleyebiliyorum. Beni görüş ve konuşmalarıyla rahatlatıyor. Güler yüzlü,pozitif yaklaşımları olan,saygılı,işini başarıyla gerçekleştiren,aydın bir kişi MUSTAFA BEY..İyi bir jinekolog arayan tüm bayanlara bu doktoru tavsiye ediyorum..TEŞEKKÜRLER.
 • Alev Çam tarafından:
  Dr.Mustafa Alihanoğlu ile mart ayında tanıştım küçük bir operasyon geçirdim şuan çok sağlıklıyım.kendisine istediğim her saat telefonla ulaşabiliyorum,ve kesinlikle yardımcı oluyor.bu bir hasta için çok önemli bir ayrıntı.diğer meslektaşlarından onu ayıran en önemli özelliği hastasıyla detaylı bir şekilde ilgilenmesi ve güven duygusu vermesi.konuşmaları ile güven veriyor,rahatlatıyor.mesleğini en iyi şekilde yaptığına inanıyorum.o artık benim daimi doktorum.kesinlikle tavsiye ederim.
 • Yuray tarafından:
  syn Dr.Mustafa Alihanoğlu ile ilk olarak nette irtibat telefonunu bularak tanıştım ve ardından hiç çekinmeden İstanbuldan kalkıp İzmire muayenehanesine kadar güvenle gittim. Hasta ve doktor arasındaki iletişimi o kadar güven verici ve o kadar rahatlatıcı ki ben son derece güveniyorum ve herkese tavsiye ediyorum. Tam bir profesyonel: güleryüz,hizmet ve güven...hepsi bir arada.herkese tavsiye ediyorum.çekinmeden rahatlıkla gidip muayene olabilir ve sorunlarınızla ilgili tam bilgiyi alabilirsiniz.içiniz rahat olsun...
 • irem Ö. tarafından:
  mustafa beye ilk muayene olmaya geldiğimde çok sorunlu bir dönemden geçiyordum tavsiye üzerine geldiğim mustafa bey 5 senedir vazgeçemediğim doktorum oldu. sadece bir doktor gibi değil hastasına bir arkadaş kadar yakın ve anlayışlı davranan doktorum Mustafa Alihanoğlunu kendini güvende hissetmek isteyen ve her zaman her istediğini rahatlıkla sorup çözüme ulaşmak isteyen tüm bayanlara tavsiye ediyorum.Ayrıca Gülseren hemşire ve Mustafa beyin asistanı Yeşim sizlere her konuda bir aile gibi yaklaşıyor kesinlile anlatılmaz yaşanır.. gülseren hemşireye yeşime herşey için sonsuz teşekkürler sizi seviyorumm..
 • günce Y. tarafından:
  Mustafa Bey tanıdığım en güleryüzlü en ilgili en yardımsever doktor.ona sorularınızı çekinmeden sorabilirsiniz.o da usanmadan yanıtlayip sizi bilgilendirecek ve en iyi şekilde tedavi edecektir. Istanbulda yaşamama rağmen doktorum izmirde.butun arkadaşlarım ona gidiyor ve hepsi çok memnun.
 • Lida Çakı tarafından:
  Sonderece işini bilen,samimi ve güvenilir bir Doktor.Tavsiye üzerine gitmiştim kendisine ve kime tavsiye ettiysem çok iyi bir hekim oldugunu onayladılar.jikonolji özellikle güven ve rahatlık hissinin önemli oldugu bir dal ve Mustafa bey bu konuda gerçekten çok başarılı.Güler yüzü,bilgi birikimi ve tecrübesiyle şahane bir doktor..
 • Büşra Ateş tarafından:
  Merhabalar buradan yenı bır Dr arayışı içerisinde olanlar için yazıyorum izmir de kadın doğumda profesyonelliğin tek adresi Mustafa beydir.kendısınile tanişmamız netten araştırmalarım sonucunda olmuştur.ılk muayneme gittiğimde yeni bir gebelik başlangıcım vardı ve muaynede Mustafa bey bizi hiç umutlandırmadan düşük olasılığı çok fazla olan bır gebelık dedi ve nıtekımde öyle oldu bu ön görü Mustafa beyin işinde ne kadar iyi olduğunu gösterer bence.daha sonra ise kürtaj gerektiren bır düşük yasadım ve operasyon bıttığinde doğal olarak moralimiz çok gözüktü Mustafa beyin bizimle konuşması içimizi çok rahatlattı ve bır ay sonra tekrar hamile kaldım ve bu gebeliğiminde sağlıklı bır gebelik olması için elinden gelen herşeyi yaptı ve şimdi oğlum üç buçuk yaşinda ve sağsalim kucağima aldıysam bu Mustafa beyin sayesindedir .mustafa beyin kalitesini ve tecrübesini bilen biliyordur bilmeyenler için söylüyorum kendınızı emin ellerde hissedebileceğiniz nadir kadın doğum uzmanlarındandır.gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum o ailemizden biri...
 • Işıl sadıç karabaş tarafından:
  Sevgili Doktorum, tam da herhalde bizim artık çocuğumuz olamayacak dediğimiz anda çıktı karşımıza. Samimiyeti, güler yüzü, engin mesleki bilgi ve tecrübesiyle bize ışık oldu.Uyguladığı tedaviyle çocuk sahibi olmamızı sağladı. hatta şu an ikinci çocuğumuz dünyaya geldi. Çevremde çocuğu olmayan herkese kendisini tavsiye ediyorum. İyi ki varsınız size çok teşekkür ederim.
 • Burcu Şenkara tarafından:
  kelimeler yetmeyecek sevgili Alihanoğlu'nun mesleğini anlatmaya; mesleğinde profesyonelliğinin yanı sıra size güven veren, samimi ve güler yüzlü tarzı ile size destek veren başka bir doktor var mıdır? Pek zannetmiyorum ! zor geçirdiğim hamilelik dönemimde, sağlıkla oğlum'u kucağıma aldım . Sizin gibi bir doktorum olduğu için çok şanslıyım. Tşk'ler :)))
  Hekimin bu yoruma cevabı :
  Merhaba yazınız için teşekkür ederiz.Sizlere daha iyi sağlık hizmeti verebilmek için bundan sonrada elimizden gelen tüm imkanları sunacağız.Tıbbın hiç durmadan ilerlemesi nedeniyle bizlerde bu yeni gelişmeleri takip ve uygulama için yurt içi ve yurt dışı eğitim veya olgu sunumu kongrelerimiz olmakta.Bu nedenle bazen randevu alamayabilirsiniz.Lütfen bize gelmeden önce kongrede olup olmadığımızı ögrenmenizi rica ediyorum.Sizlere hizmet vermekten onur ve şeref duyarım.Teşekkür ederim. Gyn.Opr.Dr.Mustafa Nuri Alihanoğlu Assos Kadın Doğum Merkezi Alsancak-İzmir 05303883863 444 50 84
 • Selin Karataş tarafından:
  Ablamın doktoru olduğu için opr.dr.mustafa Alihanoğlu na gittim. Eşimle birlikte gebelik planlarımız vardı.gebelik öncesi danışmanlık ve gerekli tıbbi kontroller yapılması gerektiğini biliyordum.Gerekki tüm tahıl ler ve kontroller yapıldı . Hiç bir sorunum çıkmadı çok şükür. Şimdi sağlıklı gebelik planlarımız için içimiz daha rahat.doktor Mustafa Bey'den ve çalıştığı sağlık merkezinden çok memnun kaldık.
  Hekimin bu yoruma cevabı :
  Merhaba yazınız için teşekkür ederiz.Sizlere daha iyi sağlık hizmeti verebilmek için bundan sonrada elimizden gelen tüm imkanları sunacağız.Tıbbın hiç durmadan ilerlemesi nedeniyle bizlerde bu yeni gelişmeleri takip ve uygulama için yurt içi ve yurt dışı eğitim veya olgu sunumu kongrelerimiz olmakta.Bu nedenle bazen randevu alamayabilirsiniz.Lütfen bize gelmeden önce kongrede olup olmadığımızı ögrenmenizi rica ediyorum.Sizlere hizmet vermekten onur ve şeref duyarım.Teşekkür ederim. Gyn.Opr.Dr.Mustafa Nuri Alihanoğlu Assos Kadın Doğum Merkezi Alsancak-İzmir 05303883863 444 50 84
 • B.K. R tarafından:
  Merhaba arkadaşım tavsiyesi üzerine gittiğim .Özel bölge renk ve şekil bozukluğu tedavisi için birçok klinik,doktor araştırmalarım oldu.Ancak beni araştırmalarım Dr.Mustafa beye götürdü.Tedavi de yeni geliştirilen cerrahi uygulamalarla artık çok daha rahat ve öz güvenim yerinde.Daha önce neden gitmemişim diyorum. dr.Mustafa beyden çok memnun kaldım. Benim gibi rahatsızlık çeken ve bu konuda kendini çaresiz hisseden ,tüm kendine önem veren bayanlara öneriyorum.
  Hekimin bu yoruma cevabı :
  Merhaba yazınız için teşekkür ederiz.Sizlere daha iyi sağlık hizmeti verebilmek için bundan sonrada elimizden gelen tüm imkanları sunacağız.Tıbbın hiç durmadan ilerlemesi nedeniyle bizlerde bu yeni gelişmeleri takip ve uygulama için yurt içi ve yurt dışı eğitim veya olgu sunumu kongrelerimiz olmakta.Bu nedenle bazen randevu alamayabilirsiniz.Lütfen bize gelmeden önce kongrede olup olmadığımızı ögrenmenizi rica ediyorum.Sizlere hizmet vermekten onur ve şeref duyarım.Teşekkür ederim. Gyn.Opr.Dr.Mustafa Nuri Alihanoğlu Assos Kadın Doğum Merkezi Alsancak-İzmir 05303883863 444 50 84
 • Büşra ateş tarafından:
  Merhaba herkesin içini rahatlan bir yazı yazmak istedim gerçi Mustafa beyi bilen biliyor ama bilmeyenler ve Dr arayışı içerisinde olanlar için yazıyorum Mustafa bey görüp görebileceğiniz en iyi ve tecrübeli kadın doğum uzmanıdır yaklaşık 4 sene önce hamile kalıp netten araştırmalarım sayesinde tanışmiştım kendisi ile muayne esnasında düşük tehlikesi çok fazla olan bı gebelik var deyip hiç umutlandırmadı benı nıtekımde öyle oldu ve düşük yaptım kürtaj gerektiren bir düşük oldu ameliyatımı tabimi Mustafa bey yaptı açıkçası herkesın olduğu gibi benımde bır daha hamile kalamayabiilirmiyim diye kafamda soru işaretleri vardı ve Mustafa bey öyle içimi rahatlatıcı bir şekilde konuştu ki bunun üzerine bir ay sonra tekrar hamile kaldım ve gebeliğin sağlıklı bir gebelik olması için elinden gelen herşeyinysptı yaptı ve en nihayetinde doğumum sezeryan olarak gerçekleşti isteğim ve Mustafa beyin doğrultusu üzerine gerek doğum gerek operasyon mükemmel geçti ve ben oğlumu kucağıma aldım bu gün ikimizde sağlıklı isek Mustafa beyin sayesindedir iyiki sizi tanımıştım ve iyiki Dr um olmuşsunuz buradan herkese söylüyorum kadın doğumda gönül rahatlığı ile Mustafa beye yüzde yüz güvenebilirsiniz
  Hekimin bu yoruma cevabı :
  Merhaba yazınız için teşekkür ederiz.Sizlere daha iyi sağlık hizmeti verebilmek için bundan sonrada elimizden gelen tüm imkanları sunacağız.Tıbbın hiç durmadan ilerlemesi nedeniyle bizlerde bu yeni gelişmeleri takip ve uygulama için yurt içi ve yurt dışı eğitim veya olgu sunumu kongrelerimiz olmakta.Bu nedenle bazen randevu alamayabilirsiniz.Lütfen bize gelmeden önce kongrede olup olmadığımızı ögrenmenizi rica ediyorum.Sizlere hizmet vermekten onur ve şeref duyarım.Teşekkür ederim. Gyn.Opr.Dr.Mustafa Nuri Alihanoğlu Assos Kadın Doğum Merkezi Alsancak-İzmir 05303883863 444 50 84
 • burcu guldaglar tarafından:
  Mustafa bey cok sevdigim,guvendigim,inandigim iyi bir doktordur. Ayrica ailemizin doktorudur. Insani rahatlatan inanilmaz bir enerjiye sahiptir. Hem hastasini, hemde hastasinin ruhunu ciddiye alan ender doktorlardan birisidir. Kendisinin asamayacagi hastasini da olumsuz yonde etkileyecek en ufak bir soruna gecit vermez. Tam anlamiyla super super super dir
  Hekimin bu yoruma cevabı :
  Merhaba yazınız için teşekkür ederiz.Sizlere daha iyi sağlık hizmeti verebilmek için bundan sonrada elimizden gelen tüm imkanları sunacağız.Tıbbın hiç durmadan ilerlemesi nedeniyle bizlerde bu yeni gelişmeleri takip ve uygulama için yurt içi ve yurt dışı eğitim veya olgu sunumu kongrelerimiz olmakta.Bu nedenle bazen randevu alamayabilirsiniz.Lütfen bize gelmeden önce kongrede olup olmadığımızı ögrenmenizi rica ediyorum.Sizlere hizmet vermekten onur ve şeref duyarım.Teşekkür ederim. Gyn.Opr.Dr.Mustafa Nuri Alihanoğlu Assos Kadın Doğum Merkezi Alsancak-İzmir 05303883863 444 50 84
 • burcu tarafından:
  Kendisi super iyi,bilgili vede insani cok rahatlatan bir doktordur. Ne sikintiniz varsa aninda cozumleyip her turlu kosulda gideren ender tanidigim doktorlardan birisidir. Asla paraya deger vermez onun icin ilk once hastasi, hastasinin ruhu, sağlığı once gelir. Ailecek kendisine cok guveniriz her zamanda guvenecegimizi biliriz.
  Hekimin bu yoruma cevabı :
  Merhaba yazınız için teşekkür ederiz.Sizlere daha iyi sağlık hizmeti verebilmek için bundan sonrada elimizden gelen tüm imkanları sunacağız.Tıbbın hiç durmadan ilerlemesi nedeniyle bizlerde bu yeni gelişmeleri takip ve uygulama için yurt içi ve yurt dışı eğitim veya olgu sunumu kongrelerimiz olmakta.Bu nedenle bazen randevu alamayabilirsiniz.Lütfen bize gelmeden önce kongrede olup olmadığımızı ögrenmenizi rica ediyorum.Sizlere hizmet vermekten onur ve şeref duyarım.Teşekkür ederim. Gyn.Opr.Dr.Mustafa Nuri Alihanoğlu Assos Kadın Doğum Merkezi Alsancak-İzmir 05303883863 444 50 84
 • Yusuf İ. tarafından:
  Dr.Mustafa beyi uzun zamandır tanıyorum ve takip ediyorum.5 yıl önce partnerimin yaşadığı bir sorun üzerine bir arkadaşımın tavsiyesiyle dokturumuzla tanışmış olduk.Son derece memnun kaldık.O günden bugüne ailemizin doktoru oldu ve tavsiye ettiğim dostlarımdan memnun kalmayanını duymadım.Ben de bir doktor adayıyım ve Mustafa bey idolüm diyebilirim size..
  Hekimin bu yoruma cevabı :
  Merhaba yazınız için teşekkür ederiz.Sizlere daha iyi sağlık hizmeti verebilmek için bundan sonrada elimizden gelen tüm imkanları sunacağız.Tıbbın hiç durmadan ilerlemesi nedeniyle bizlerde bu yeni gelişmeleri takip ve uygulama için yurt içi ve yurt dışı eğitim veya olgu sunumu kongrelerimiz olmakta.Bu nedenle bazen randevu alamayabilirsiniz.Lütfen bize gelmeden önce kongrede olup olmadığımızı ögrenmenizi rica ediyorum.Sizlere hizmet vermekten onur ve şeref duyarım.Teşekkür ederim. Gyn.Opr.Dr.Mustafa Nuri Alihanoğlu Assos Kadın Doğum Merkezi Alsancak-İzmir 05303883863 444 50 84
 • Ömer GENÇ tarafından:
  Dünyanın en zor,en onurlu,en federkarhane görev yapan size ve bütün doktorlarımıza buradan şükranlarımı sunar,sağlık ve esenlikler dilerim...Saygılarımla...
  Hekimin bu yoruma cevabı :
  Merhaba yazınız için teşekkür ederiz.Sizlere daha iyi sağlık hizmeti verebilmek için bundan sonrada elimizden gelen tüm imkanları sunacağız.Tıbbın hiç durmadan ilerlemesi nedeniyle bizlerde bu yeni gelişmeleri takip ve uygulama için yurt içi ve yurt dışı eğitim veya olgu sunumu kongrelerimiz olmakta.Bu nedenle bazen randevu alamayabilirsiniz.Lütfen bize gelmeden önce kongrede olup olmadığımızı ögrenmenizi rica ediyorum.Sizlere hizmet vermekten onur ve şeref duyarım.Teşekkür ederim. Gyn.Opr.Dr.Mustafa Nuri Alihanoğlu Assos Kadın Doğum Merkezi Alsancak-İzmir 05303883863 444 50 84
 • F.Ö tarafından:
  merhaba iyi ki mustafa beyi tanıdım mükemmel ötesi bir insan işini iyi yapan bir doktor tedavim sürecinde ve sonrasında beni hiç yalnız bırakmadı teşekkürler doktorum her şey için
  Hekimin bu yoruma cevabı :
  Merhaba yazınız için teşekkür ederiz.Sizlere daha iyi sağlık hizmeti verebilmek için bundan sonrada elimizden gelen tüm imkanları sunacağız.Tıbbın hiç durmadan ilerlemesi nedeniyle bizlerde bu yeni gelişmeleri takip ve uygulama için yurt içi ve yurt dışı eğitim veya olgu sunumu kongrelerimiz olmakta.Bu nedenle bazen randevu alamayabilirsiniz.Lütfen bize gelmeden önce kongrede olup olmadığımızı ögrenmenizi rica ediyorum.Sizlere hizmet vermekten onur ve şeref duyarım.Teşekkür ederim. Gyn.Opr.Dr.Mustafa Nuri Alihanoğlu Assos Kadın Doğum Merkezi Alsancak-İzmir 05303883863 444 50 84
 • yeşim savtekin tarafından:
  merhaba ; genel olarak "kadın hastalıkları ve doğum " özellikle içinde bulunduğumuz kapalı bir toplum içinde yaşayan bizlerin çok rahat hareket edemediği bir tıp dalıdır. Çözülmesi gereken bir sorunumuz olduğunda , kendiliğinden geçmesini beklemeyi bile göze alırız. Kadın olarak incineceğimiz - hor görüleceğimiz hissine kapılırız. Ama Sn. MUSTAFA NURİ ALİHANOĞLU konusunda o kadar başarılı ve bir o kadar da, kendinizden biri gibi hissettiren bir doktor ki , tüm kaygılarınızı bir kenara bırakıp güvende hissediyorsunuz. Kendisini tanıdığım için çok şanslıyım. başarılarının devamını diliyorum..
  Hekimin bu yoruma cevabı :
  Merhaba yazınız için teşekkür ederiz.Sizlere daha iyi sağlık hizmeti verebilmek için bundan sonrada elimizden gelen tüm imkanları sunacağız.Tıbbın hiç durmadan ilerlemesi nedeniyle bizlerde bu yeni gelişmeleri takip ve uygulama için yurt içi ve yurt dışı eğitim veya olgu sunumu kongrelerimiz olmakta.Bu nedenle bazen randevu alamayabilirsiniz.Lütfen bize gelmeden önce kongrede olup olmadığımızı ögrenmenizi rica ediyorum.Sizlere hizmet vermekten onur ve şeref duyarım.Teşekkür ederim. Gyn.Opr.Dr.Mustafa Nuri Alihanoğlu Assos Kadın Doğum Merkezi Alsancak-İzmir 05303883863 444 50 84
 • ışıl c. tarafından:
  Doktoruma bir arkadaş tavsiyesi üzerine gittim yaklaşık 3 yıldır devam etmekteyim kesinlikle bunca yıl doktor arayıp gezdiğimiz yıllar boşuna geçtiğini anladım şiddetle tavsiye ederim kendisi ve ekibi çok ilgi ve alakalı her konuda başarılı çok memnun kaldık izmirde gidilmesi gereken sayılı doktorlardan biri....
  Hekimin bu yoruma cevabı :
  Merhaba yazınız için teşekkür ederiz.Sizlere daha iyi sağlık hizmeti verebilmek için bundan sonrada elimizden gelen tüm imkanları sunacağız.Tıbbın hiç durmadan ilerlemesi nedeniyle bizlerde bu yeni gelişmeleri takip ve uygulama için yurt içi ve yurt dışı eğitim veya olgu sunumu kongrelerimiz olmakta.Bu nedenle bazen randevu alamayabilirsiniz.Lütfen bize gelmeden önce kongrede olup olmadığımızı ögrenmenizi rica ediyorum.Sizlere hizmet vermekten onur ve şeref duyarım.Teşekkür ederim. Gyn.Opr.Dr.Mustafa Nuri Alihanoğlu Assos Kadın Doğum Merkezi Alsancak-İzmir 05303883863 444 50 84
 • beyhan ogunmez tarafından:
  Sayesinde cok guzel ve sağlıklı iki hamilelik gecirdim bebeklerimde saglikli cok şükür mustafa beye başarılarının devamını diliyorum esim murat ben beyhan sevgilerimizle hetsey gonlunuzce olsun. :))
 • Filiz erkmen tarafından:
  Harika bir doktor psikolojik olatak o kadar kendini rahat hissetttiriyor , insan ilişkileri yüksek candan ve samimi oluşu onu süper dr yapıyor . O bir uzman işinde bir numara desem hiç abartmış olman mustafa alihanoğlu sizi tanıdığım için çok mutluyum iyi ki varsınız..
 • carmenta tarafından:
  Merhaba :) Jinekolojik süreçler her kadının korkulu rüyasıdır.Fakat Mustafa Bey gibi bir doktorunuz varsa bu korkularınız yersizdir .Güler yüzlü cana yakın,hastasıyla yakından ilgilenen,rahatlatan doktorumu gözü kapalı tavsiye ediyorum.Alanında uzmanlaşmış bilgi potansiyeli yüksek azimli çalışkan olması da onun için artı bi değerdir.Kendisine teşekkür ediyorum jinekolojik süreçlerimde bana destek olduğu için sorunlamı çözdüğü için...:)
 • fatma tarafından:
  Oncelikle çok iyi yardımsever özverili anlayışlı bir insan mesleğinde ehil başarılı tıbbi bilgisi yüksek donanımlı bir doktor iyiki varsınız:-))sizi tanıdığım için ssnsliyim mesleginizde daha nice iyi başarılı yıllar diliyorum. ....
 • Hatice Güçlü tarafından:
  Kesinlikle tanıştığım en iyi doktor dersem abartmış olmam sanırım çok yakından ve samimi bir şekilde ilgilendi. Güven verdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Sevgilerimle :)
  Bu yorum Opr.Dr. Mustafa Alihanoğlu tarafından cevaplanmıştır
 • Selma tarafından:
  Beni rahatsız eden özel bir durumumdan dolayı bugün Mustafa beyle görüştüm ve mutlu bir şekilde çıktım oradan gerçekten hemşire hanım olsun sekreter bayan olsun benimle çok iyi ilgilendiler hepsine sonsuz tşk ederim .;)
  Bu yorum Opr.Dr. Mustafa Alihanoğlu tarafından cevaplanmıştır
 • yagmur devrim tarafından:
  merhabalar... 6_6 haftalıkken sabah uyandığımda kananmam geldı .sureklı gıttıgım doktorumu arayıp kanamam olduğunu soyledım. buraya gelmene gerek yok dedı. bı ılac ısmı verdı ılaca başlamamı soyledı. aksam saatınde benden bı parça otururken camasırıma bebegım dustu. doktorumu aradım cumartesı aksamı mesaı bıtımı bu arada doktorum ozeldı) suan ıcın yapabılecegımız bısey yok dedı pazartesı gununu beklıycez dedı. pazartesı gunu sabah tan aradım dusuk yaptım ben durumum açıl dedım oglen 12.00 a randevu verdıler. saat 12.00 da gıttım kesede büzüşme olduğunu soyledı doktorum saat 14.00 a kürtaj ıcın randevu verdı. esım doktoruma kürtajı esım yarın olsa suan kendını hazır hıssetmıye bılır dedı. hemen kürtaj olması lazım gece kanaması cogalabılır kan kaybeder kürtaj ıcın sıra bulamazsınız dedı bıze. bu arada hava almak ıcın dışarıya esım çıkardı benı... o sıra aklımıza gelen tek doktor MUSTAFA ALİHANOGLU oldu. hemen aradık yardımcısı hemen randevu verdı bıze. mustafa by ulturasona aldı benı kesınlıkle KURTAJA gerek yok dedı.. gece kanamam cogalırsa ne yapıcaz dedık gece saat kac olursa olsun benı arıyabılırsınız hastanede buluşuruz böyle bı durumda dedı. ama gerek kalmadı. ıcınde kalan parça yok dedı PARA kazanmak ıcın senı kürtaja alamam gereksız yere dedı. ılac yazdı bana 4 gun sonra tekrar bekliyorum senı dedı. tekrar gıttıgımde tekrar kürtaja gerek yok dedı.ve kurtajsız dusuk yaptım. bu saatten sonra başka doktora asla gıtmem. cevremdekı tum sevdıklerıme MUSTAFA ALIHANOGLU nu tafsıye edıcem nezıh bır ortam tertemız heryer güler yuzlu ınsanlar daha ne olsun.. mustafa by e ve tum ekıbıne sonsuz tesekkurederım ılgılerınden dolayı....
  Bu yorum Opr.Dr. Mustafa Alihanoğlu tarafından cevaplanmıştır
 • suna k. tarafından:
  iki kez düşük gerçekleştirdim.Artık birdaha gebe kalamam ,kalırsam da tekrar düşük olacak diye korkuyordum.Araştırmalarım üzerine dr.mustafa beyle tanıştım bana birtakım testler ve hormon tahlilleri yaptı.Sagolsun benim sorunum çok az kadında görünen bir bozuklukmuş.Bunun tedavisini gebe kalmadan 3 ay önce göbekten yapılan bir iyne ile yapılıyormuş.Bu tedaviyi araştırdık ve dr umla birlikte uyguladık.Çok şükür zorlu bir süreçten sonra normal doğuma hazırlanıyoruz.Doktoruma ve çalışan tüm dr ve hemşire ekibine teşekkür ederim.
  Hekimin bu yoruma cevabı :
  Merhaba yazınız için teşekkür ederiz.Sizlere daha iyi sağlık hizmeti verebilmek için bundan sonrada elimizden gelen tüm imkanları sunacağız.Tıbbın hiç durmadan ilerlemesi nedeniyle bizlerde bu yeni gelişmeleri takip ve uygulama için yurt içi ve yurt dışı eğitim veya olgu sunumu kongrelerimiz olmakta.Bu nedenle bazen randevu alamayabilirsiniz.Lütfen bize gelmeden önce kongrede olup olmadığımızı ögrenmenizi rica ediyorum.Sizlere hizmet vermekten onur ve şeref duyarım.Teşekkür ederim. Gyn.Opr.Dr.Mustafa Nuri Alihanoğlu Assos Kadın Doğum Merkezi Alsancak-İzmir 05303883863 444 50 84
 • Rana Y. tarafından:
  Doktorum Mustafa Beyle aile sağlığ uzmanım aracılığı ile tanıştım.3 yıllık evli ve çözemediğimiz bir sorunumuz vardı.bu sorunu aile hekimimize bahsettim o da bana Dr.mustafa beyi tavsiyeetti, daha önce benim gibi sorunu olan iki hastasını da iyileştirmiş .bende randevu alarak eşiyle birlikte gittik .iyiki de girmişiz çok kısa süre içinde 2 seans gibi kısa düre içinde sorunumuzdan kurtulduk.dr Mustafa beye ve aile uzmanım Zeynep Hanım'a çok teşekkür ederim.
 • Özge E. tarafından:
  Her hastanın böyle bir doktoru olsa insan hastalık nedir bilmez :) Bu kadar ilgili bir kadro ve doktor bulamazsınız kesinlikle tavsiye ediyorum. En ince ayrintısıyla hasta geçmişini öğrenerek güler yüzle yaklaşan mustafa bey artık favori doktorumdur :)
 • Arzu Y. tarafından:
  Merhaba dr mustafa bey benim en zor anımda eşimle birlikte bana destek olarak karar vermemde ve uygulamamda yardımcı olduğu için teşekkür ederim.Birlikte çalıştığı kurum doktorları ve sağlık personeliyle birlikte teşekkür ederim.Daha iyi ve güzel günlerde karşılaşmak dileklerimle
 • Ayşegül aydınlar tarafından:
  Slm doktorumu kendi araştırmalarım sonrasında tesadüfen buldum.Sağlık problemim oldukça özel ve gizli olduğu için kimseyle paylaşamıyordum.Bu nedenle çok fazla kimseye hiç bir arkadaşıma açılamadım ,doktor tavsiyesi isteyemedim.Kendi araştırmalarımla tanıştığım doktorumdan son derece memnun kaldım.Sorunumu başarıl bir şekilde çözdü artık daha rahat ve kendimi daha güvende hissediyorum.Tekrar teşekkür ederim.
 • cem kınık tarafından:
  Gyn opr dr mustafa beyi ve opr dr.Riza unal i tavsiye ederim.Assos kadin dogum merkezin de calisan hemsire ve tum saglik personeline gostermis oldukkari ozverili yogun calismakarindan dolayi minnetlerimi sunarim.
 • Belkis Çayır tarafından:
  Opr.uzman doktor benim ve ailemizin , yakın çevremizi doktorudur.vajinismus rahatsızlığımı geçtim ve çok güzel bir kızım oldu.tedavimde ve doğumumda bana yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.saygılarımla hocam
 • Gülperi Durmaz tarafından:
  Özel assos kadin hastslikkari ve aile sağlik merkezini ve tüm cali§anlarini , doktorum dr mustafa beye sonsuz tesekkurlerimi sizin araciliginizla iletmek istiyorum.
 • Eliz tarafından:
  Merhabalar! Ben 1 buçuk ay önce kasık ağrısı şikayetimle hastahaneye gittim apantisit dendi ameliyata hazırlandım ve son anda vazgeçildi ağrım geçmedi ve 5 hastane ve 1 özel doktora gittim en son çikolata kisti denildi ve jinekolog doktorum acil ameliyat dedi. Kabul etmedim son olarak Dr Mustafa Nuri alihanoğlu' na gittim ve tedaviyle ameliyata gerek kalmadan 15 günde iyileştirdi şuan hiç bi şikayetim yok gayet iyiyim herkese tavsiye ederim. Teşekkürler...
 • Yavuz Yıldız tarafından:
  Mustafa beyin hastasının eşiyim,eşimin gebeliğinin ilk günlerinden doğumuna kadar gösterdiği ilgi,güleryüzü,konulara olan hakimiyeti,randevularına hassasiyeti ve bizlere aktardığı bilgiler ve sorunsuz,problemsiz bir doğum yaptırdığı için kendisine çok teşekkürlerimi sunuyorum,herkesede tavsiye ediyorum.Mustafa beyin gördüğüm kadarıyla beğenmediğim yada eksik kaldığı hiçbir yanı yok,diğer doktorlarda bulamadığımız herşey fazlasıyla kendisinde mevcut
 • Ali Osman tarafından:
  Merhaba dr, mustafa beyi ve birlikte çalıştığı opr dr ümit beye sizin aracılığınızla teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Bende ve partnerimde genital siğil denilen rahatsızlık için gittik .bize göstermiş oldukları ilği ve tedavi sürecindeki yardımları için teşekkürediyoruz.
 • E.T tarafından:
  MUSTAFA BEYİ ÇOK ÇARESİZ OLDUGUM BİR DÖNEMDE İNTERNETTEN PROBLEMİMİ ARAŞTIRIRKEN GÖRMÜŞTÜM..2 YILLIK EVLİYDİM AMA Bİ TÜRLÜ İLİŞKİYE GİRECEK CESARETİ BULAMIYORDUM KENDİMDE.. ŞUAN BU PROBLEMİ YAŞAYANLARA NASIL İMKANSIZ GELİYORSA BENİM İÇİN DE O KADAR İMKANSIZ GİBİYDİ.. VAJİNİSMUSUN ÇÖZÜLEBİLİR BİR PROBLEM OLDUGUNU ÖGRENDİĞİM ZAMAN DOKTOR ARAYIŞINA GİRDİM VE MUSTAFA BEYLE TANIŞTIK..VERDİĞİ GÜVENLE DAHA İLK SEANSTA BUNU BAŞARABİLECEĞİME İNANDIRDI BENİ.. AMA EN ÖNEMLİSİ EŞİNİZİN VE SİZİN BİRBİRİNİZE GÜVENMENİZ... 2. SEANSTA ÇÖZDÜK PROBLEMİMİZİ BİZ :) MUSTAFA BEYE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM TEKRARDAN.. EGER HALA DÜŞÜNÜYORSANIZ NE YAPAYIM DİYE DAHA FAZLA ZAMAN KAYBETMEDEN MUSTAFA BEYLE TANIŞIN UNUTMAYIN Kİ ZAMAN ÇOK ÇABUK GEÇİYOR.
 • F. A. tarafından:
  öncelikle merhaba.ben 6 yıllık evliyim.bu zaman süreci içerisinde eşimle bi türlü ilişkiye giremedik.araştırdıktan sonra vajinismus olduğunu anladık.psikoloğa gittik.ama bir faydasını göremedik sadece bizim için zaman kaybı oldu.daha sonra kendime çözüm yolu aramaya başladım ve burayı buldum.hiç zaman kaybetmeden gittik.ilk seansta sorunun tamamına yakını çözüldü.Dr. Nuri Alihanoğluna ve çalışanlarına teşekkür ederim.böyle bir sorununuz varsa kesinlikle zaman kaybetmeden başvurun çok faydasını göreceksiniz.
 • kadriye tarafından:
  Doktor arkadaşımın tavsiyesi üzerine Dr.Mustafa Alihanoğlu na gitmeyi karar verdim.Gitmeden önce de bi araştırma yaptım.Mustafa bey ve Dr.Rıza bey hakkında olumlu yorumlar ve tavsiyeler edindikten sonra daha rahat bir şekilde eşimle birlikte çalıştıkları merkezden randevu alarak gittim.Randevuyu mustafa beyden alamadım Dr.Rıza beyden randevu alabildim,dr.mustafa vbey açil doğumda olduğu için randevuları Rıza beye verdiler.Neyse Dr.Rıza bey ve Diğer Assos Kadın Doğum hemşirelerinden çok memnun kaldım.Gebelik takibimi ve mümkün olursa da doğumumu yaptırmayı planlıyorum.Şimdiden çok teşekkür ederim.
 • İsmet tarafından:
  Dr.Mustafa Alihanoğlundan çok mennun kaldım.Dr.Mustafa Alihanoğlu benimle ve eşimle çok ilğilendi.Vajinismus problemini çok kısa süre içinde çozduk.Minnetarım
 • Musa bey ve eşi Berna hem tarafından:
  Öncelikle şunu vurgulamak istiyorum ki doğum öncesi süreç de bir kadın için doğum anı kadar önemlidir. Bu süreçte ortaya çıkacak her türlü ihtimal ve yeni durumları, zaten hassas bir dönemde olan gebe kadının, doğru ve yerinde anlamlandırması mümkün olamayabilmekte ve bu durum sorunların ve yeni durumların abartılarak yaşanmasına neden olabilmektedir. İşte böyle bir dönemde, kendimizi her ne kadar uzmanlık alanı “kadın hastalıkları ve doğum” olan bir doktora emanet etsek de biricik kızımın dünyaya gelmesinde, en önemli desteğimiz, Sevgili doktorumuz Mustafa N. Alihanoğlu, aynı zamanda bir terapist duyarlılığıyla, yukarıda bahsettiğim durumlarla ilgili, beni detaylı bir şekilde bilgilendirerek ve en önemlisi rahatlatarak, oldukça problemsiz ve travmasız bir doğum yapmamı sağlamıştır. Bütün kadınlara böyle kolay doğumlar dilerken, öncelikle de Sevgili Mustafa N. Alihanoğlu gibi alanında yetkin ve işine duyarlı doktorların da var olduğunu ve onlara bir şekilde ulaşmalarını tavsiye ederim.
 • Belgin tarafından:
  Doktor Mustafa beyi tavsiye üzerine gittim. 20 yasında kızımın genital organında tekrarlayan apse enfeksiyon-yarasi vardı. Bu konu için gitmediğimiz doktor çalmadığımız kapı kalmamıştı. Dr.mustafa bey ve Dr.arkadaşı Dr.ümit Bey'den -Allah razı olsun tedavi sonrasında hastalığımız birtaha tekrarlamadı. Kontrollerımıze aksatmadan gidiyoruz. Herkeze Dr. Must afa beyi ve Dr. Ümit mutluyu tavsiye ederim. Bu yazıyı bir anne olarak yazıyorum tekrar teşekkür ederim.
 • Sibel l. tarafından:
  Genital bölgemdeki şekil bozukluğ için gittim.Genital dudak düzetme operasyonu oldum.Eşimle ilğili cinsel sorunlarıma ve görüntü çirkinliğine neden oluyordu.Dr.Mustafa bey ve Dr.Rıza beyın başarılı operasyonu sonrası şimdi çok mutluyum.Teşekkür ederim.