Eniyihekim.com

Prof. Dr. Seçkin Çağırgan

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 5 yorum bulunmaktadır.
 • N..A. tarafından:
  SAYIN OKURLAR , ÖNCELİKLE HEPİNİZE ÇOK GEÇMİŞ OLSUN DİYOR VE YÜCE RABBİMİZİN DERTLERİNİZE ÇARE BULMASINI CANI GÖNÜLDEN DİLİYORUM. BEN 51 YAŞINDA , MİYELOM TANISI KONULMUŞ BODRUM'LU VE EGELİ BİR HASTA OLARAK, PROFESÖR DOKTOR SEÇKİN ÇAĞIRGAN BEYEFENDİYİ ÇOK ÖZEL , GÜZEL VE ÜSTÜN KİŞİLİK ÖZELLİKLERİNE SAHİP BİR İNSAN VE HEM DE ÇOK AMA ÇOK İYİ BİR DOKTOR OLARAK TÜM TANIDIĞIM VE TANIMADIĞIM HERKESE TAVSİYE EDİYORUM. KENDİSİNİ İLK GÖRDÜĞÜM VE TANIDIĞIM HAZİRAN 2013 TARİHİNDEN BUGÜNKÜ TEDAVİ SÜRECİME GELDİĞİM 5 AY İÇERİSİNDE,HEM POZİTİF YAKLAŞIMI,HEM DOĞRU TEDAVİ YÖNTEMLERİ VE DE SICAKLIĞINI HİSSETTİRDİĞİ O GÜZEL KALBİYLE , HASTALIĞIMI YENMEMDE BANA ÇOK CİDDİ BİR MANEVİ DESTEK VERMİŞTİR. PROFESÖR DOKTOR SEÇKİN ÇAĞIRGAN BEYEFENDİYE, VE EKİBİNDE BULUNAN O DİĞER GÜZİDE DOKTORLAR , YARDIMCI DOÇENT SERKAN OCAKÇI BEYEFENDİYE, YARDIMCI DOÇENT DOKTOR SELDA KAHRAMAN HANIMEFENDİYE,DOKTOR TURGAY ÖZEK BEYEFENDİYE,KİT ÜNİTESİ SORUMLU HEMŞİRESİ CEYLAN ACARLAR HANIMEFENDİYE, HEMŞİRE GÜLFER ÖZGÜR HANIMEFENDİYE VE AFEREZ BÖLÜMÜNDEKİ MELİHA HEMŞİREYE VE MEDİCAL PARK KARŞIYAKA İZMİR HASTANESİ İLİK NAKLİ BÖLÜMÜNDE ÇALIŞAN TÜM GÜZEL HEMŞİRE VE ÇALIŞANLARINA BANA VERDİKLERİ EMEKLERİ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER EDİYOR ,SEVGİLERİMİ VE SAYGILARIMI SUNUYORUM.
 • taşkın bilginer tarafından:
  Hastaliğımın başından sonuna kadar uyguladığı tedavi ve hastasına gösterdiği ilgi nedeniyle minnettarım.Teşekkürler..Yaşadığım deneyiminim müsbet neticelenmesi, gelecek hastalar için iyi bir örnektir.
 • müge tarafından:
  Annem lenfoma hastası Seçkin Bey'i de uzun seneler önce annemin rahatsızlığında tanıdım.Korku ve panik içinde ne yapacağımızı düşünürken Ege Üniversitesi' nde Seçkin Bey' i bulduk.İyi ki bulmuşuz.Buradan bu hastalıkla ilgili doktor araştıran herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim; hastalığın tedavisini dört dörtlük sürdüren, son derece titiz, detaycı, kararlarına güvenilen bir hekim.Küçük bir örnek tomografide çıkmayan kitleyi elle muayenede çıkarmış ve daha sonra isteği üzerine tekrar çekilen tomografide kitle bulunmuştur.Önce Allah'a sonra size teşekkür ederim Seçkin Hocam..
 • şule tarafından:
  selamlar... seçkin bey ile tanıştığımızda 18 yaşında idim ve hastalığımın tedavisi için gönderildiğim ege üniversitesi hastanesinde hemotoloji polikliniğinde kendisi ile tanışmamız ve tedaviye başlamamız sonrasında yaklaşık 9 ay kadar tedavi sürecim sürdü ve kendisinin çok iyi bir dr olduğunu ve şahit olduğum çok hastaya şifasında yardımcı olduğunu biliyorum.kendisinin yaşamında mutluluk ve mesleki hayatında daha çok başarılarının devamını dilerim...umarım beni hatırlar kendisi ...
 • balıkesir tarafından:
  Kullanıcımız yorum girmemiştir.
Doktor hakkında toplam 5 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
5 kişi Prof. Dr. Seçkin Çağırgan için değerlendirme yapmış
Çalıştığı Kurumlar
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, İzmir (Tıp Fakültesi)
Doktor,
Adres : ANKARA YOLU BORNOVA
Tel : 232 4441343
Fax : 3434343
Yatak Sayısı : 1880 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Tıp Fakültesi  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Prof. Dr. BÜLENT ÜNDAR
Hematoloji,İzmir
Prof. Dr. FATİH DEMİRKAN
Hematoloji,İzmir
Doc.Dr. MEHMET ALİ ÖZCAN
Hematoloji,İzmir
Doc.Dr. OKTAY BİLGİR
Hematoloji,İzmir
Uzm.Dr. ABDULLAH KATGI
Hematoloji,İzmir
Doc.Dr. ÖZDEN PİŞKİN
Hematoloji,İzmir
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
9701
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
2
Doktor Çağırgan’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!