Eniyihekim.com

Opr.Dr. Şeyda Atabay Yıldız

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 51 yorum bulunmaktadır.
 • MELAHAT ŞANLI tarafından:
  7 yaşındaki oğlumun gözlerini kontrol için bir doktor ararken rastladığımız op dr şeyda hanım oğlumun gözlerindeki bozukluğu zamanında teşhis ederek uygun gözlük kullanmasını sağladı ve kontrol altına aldı, şimdi kontrol ile takip ediyor kendisinden memnunuz tüm ailemizin göz doktoru oldu sağolsun.
 • Fulya Çelik tarafından:
  Hayatımı bu denli etkileyen bir göz probleminden böylesine 5 dakikada ve hatasız kurtulabileceğimi bilseydim bu lazer işlemini bir saniye geciktirirmiydim diye pişman olmaktan kendimi alamıyorum.Çok takdir edilecek bir teknoloji ile ve 5 dakika süren bir işlemle süper bilgili bir doktor olan Şeyda Hanım sayesinde hayatınız hemen değişiyor ve süper görmeye başlıyorsunuz bana her şey çok güzel bir rüya gibi geldi.
 • Hatice İDİZ tarafından:
  Göz torbalarını aldıran bir dostumun tavsiyesiyle Doktor Şeyda Hanımın maharetli ellerine güvenerek kararımı verdim arkadaşım dostum gibi bende Şeyda hanım tarafından ameliyat edilerek göz torbalarını aldırdım yanılmamışım,tavsiye edildiği kadar maharetli ve deneyimli olan bu eller beni 15 yaş gençleştirdi öylesine mutlu oldumki doktoruma ne kadar teşekkür etsem az geliyor çook teşekkür ederim sevgli doktorum Sayın Şeyda Atabay Yıldıza.....
 • Yusuf Ekinci tarafından:
  Katarakt Ameliyatında doktor tecrübesinin ve mercek kalitesinin öneminin çok fazla olduğunu öğrenerek özellikle ve öneriyle tercih ettiğim doktorum Şeyda Atabay Yıldız katarakt ameliyatımı üstün başarıyla gerçekleştirdi..Şeyda Atabay Yıldız dan çok memnun olarak evime her yeri her şeyi çok iyi görerek çok mutlu geldim.tşk.
 • Gülcan Deniz tarafından:
  Gözlerim enfeksiyon kapmış içi, kıpkırmızı olmuş ve devamlı sulanmaktaydı o zor durumda gitmiş olduğum Göz doktoru Şeyda Hanım Kızımın deneyimi ve son teknolojiyi kullanarak yaptığı t edavi gözlerimin enfeksiyondan temizlenip eski sağlıklı haline dönmesini sağladı.Sonsuz teşekkürlerimi ve minnettarlığımı belirtmek isterim..
 • Kemal Özdere tarafından:
  Son günlerde gözlerimden çok rahatsızdım eskisi gibi iyi göremiyor gazetemi okumakta zorlanıyordum. Kızımla birlikte göz doktoru araştırması içine girdik.Kızım İzmirin en iyİ göz doktorlarını internetten araştırmaya koyuldu.Araştırmalarımız sırasında Şeyda AtabayYıldız hanımın ismine ulaştık randevu alarak muayeneye gittim. meğerse gözümde yaşlılıktan dolayı katarakt olmuş,Şeyda hanım sağolsun beni ameliyat etti.Çok şükür çok iyi görebiliyorum.Böylesine başarılı bir doktora ulaşabildiğim için çok mutluyum.Tşk ederim.
 • seher atasoy tarafından:
  OP DR Şeyda hanım tarafından gözümde bulunan bir lekenin ameliyatı yapıldı ,tertemiz olan gözümün ameliyatında emeği geçen tüm ekip ve özellikle uzman elleriyle bu ameliyatımı başaran doktoruma minnettarım.
 • Yusuf Ilgaz tarafından:
  Selam,Muğla da yaşıyorum orada göz muayenesi olduğum da katarakt ameliyatı önerdiler. Ben de İzmir'e akrabamın yanına geldim.Çünkü akrabam bu ameliyat için kendisinide kataraktan kurtaran doktoru Şeyda hanımı öneriyordu.Doktor Şeyda Hanım ve kliniği Maya göz her konuda öylesine iyilerki bende çok memnun olarak kataraktan kurtulmuş olarak Muğla ya döndüm.Muğla da tüm çevreme bu doktoru tavsiye ediyorum.
 • BEKİR TİĞİT tarafından:
  Rahatsızlığımın seyriyle ilgili önlemleri gecikmeden alan ve gerekli bilgilendirmeleri bana ve yakınlarıma açıkca titizlikle yapan ,yaptığı işi tam ve layıkıyla severek yapan hekim sorumluluğunun bilincinde olarak teşhis ve tedavinin sonuna kadar olan sürede hasta için en önemli şey olan moral ve desteği tam olarak verebilen ve beni iyileştirip sağlığıma kavuşturan Doktor Şeyda ATABAY yıldız 'ı kutluyor çok teşekkür ediyorum.
 • demet tarafından:
  Sayın Şeyda Atabay Yıldız için söylemek istediğim çok memnun kaldığımız.. Annemde istem dışı oluşan göz kasılması oluştuğunda komşumuzun da doktoru olan ve komşumuz tarafından tavsiyeyle başvurduğumuz Şeyda Atabay Yıldız çok kısa bir sürede annemeiin bu problemini çözdü .TEŞEKKÜR EDERİZ.
 • NİHAT GÜLGÜN tarafından:
  Küçücük bir operasyonla çok iyi görebilirsin ! Muayene odasından çıktıktan sonra Şeyda Hanımın az önce söylediği bu cümleler kulaklarımda yankılanıyordu .Hiç zaman kaybetmeden Şeyda hanımın istemiş olduğu gerekli tahlilleri yaptırdım.Şeyda hanımın ilgisi hoşgörüsü anlayışı insanları çok sevdiğinin de göstergesiydi, bu sefer şansım yaver gidiyordu.Tahlillerim doktor hanımın istediği gibi normal çıktı ve ben operasyona girdim.Operasyondan bir gün sonra son kontrol için girdiğim odadan gözümün iyileştiğini görerek kuş gibi hafifliyerek çıktım,Doktor Şeyda Atabay Yıldız ismi benim hayatımda bir dönüm noktasıdır.
 • AHMET AYDEMİR tarafından:
  Katarakt ameliyatı için gittiğim ilk günden itibaren yüzündeki gülümseme hastasına yoğun ilgi ve takip harikuladeydi.Ben çok memnun kaldım.Kendisini tavsiye eden iş arkadaşım Eara Öz'e ve doktor şeyda hanıma minnettarım.
 • Halime Sonay tarafından:
  Öncelikle lazer operasyonu yaparak Gözlük ve lens derdinden beni kurtaran şeyda hanıma çok teşekkür ediyorum.gözlük ve lens takmadan çok net görmeye başladım rüya gibi..Duygularımı ve sevincimi ifade etmekte bile zorlanıyorum,hayat böyle çok çok daha güzelmiş.
 • turan ALTINTAŞ tarafından:
  Her gün en az 3 adet gazete okuyan birisi olarak son bir senedir yakını görememeye başlamıştım.Gazeteyi uzaklaştıryor, okumak için çok zorlanıyordum.Bir gözlük almıştım ama sabahları saatime baktığımda gözlük takmadan ne mümkün saati görmek hayat zorlaşmıştı ..Maya göze muayene için gittiğimde çok güleryüzlü bir doktorla karşılaştım.O güleryüzünün yanında hakikaten bilgiside fevkaladeymiş.Acısız ağrısız müdahaleyle ertesi gün gözümü açtığımda her yer ışıl ışıldı.Görmem bir gün içinde bayağı kaliteleşti.Ne kadar övgü kelimesi sıralasam azdır.Doktor harika bir doktor.
 • Hikmet YAHYA tarafından:
  2 ay önce Maya Göz kliniğinde lazerle operasyon geçirdim,lazer operasyonuyla gözlerimdeki sorun OP dr Şeyda hanım tarafından giderildi.Gözlerimdeki bozuklukla ilgili hiç bir bir problemim ve hiç sorunum kalmadı .Operasyon sonrasın da Çok iyi görmeye başladım.Ben çok memnun kaldım.
 • DENİZ TARCAN tarafından:
  Gözlerimin altında oluşmuş olan göz altı torbalarından şikayetçiydim..Beni çok rahatsız eden bu torbalardan kurtulmanın yollarını ararken benim gibi aynı durumda olan ve ameliyatla bunlardan kurtulanlarla tanıştım.Çok memnun olanlara rastladığım gibi ameliyat olduğu halde göz altında topaklar oluşanlarla da karşılaştım.Kafam iyice karıştığı bir zamanda Şeyda hanımla tanıştım Göz altı riskli bir bölgeymiş bunuda öğrenince müdahaleyi yapacak doktorun özellikle göz doktoru olmasını tercih ettim..İlk görüşmemiz de Şeyda hanımın kendinden ve işinden emin hali ve hastalarının memnuniyeti karar vermemde çok etkili oldu. Şeyda hanımın becerisiyle göz altı torbalarından kurtulmuş oldum.Çok da memnunum resmen gençleştim.Ona bu konuda çok minnettarım.
 • suna azizoglu tarafından:
  Sayenizde 2 metre ötesini bulanık görüyorken şimdi her şeyi çok iyi ve net görüyorum.Bu lazer operasyonunun bu denli başarılı olacağını bilsem hiç zaman kaybetmezdim.Başarınız çok fazla ,çok teşekkür ederim.
 • esin esen tarafından:
  Göz altı dolgusu iiçinOp.Şeyda hanımı buldum ,doktor hanım çok güzel planladıktan sonra istediğim gibi göz altı dolgu operasyonunu yaptı çok acı duymadan çok makul bir ücretle istediğim oldu,doktorumu bu başarısından dolayı kutluyor herkese tavsiye ediyorum.
 • Aylin-Koray Yazıcı tarafından:
  İlk doğduğunda bebeğimiz uzun bir süre oksijen çadırında yaşadı hastaneden taburcu edilirken göz doktoruna yönlendirildik, eşimle bizde en değerli varlığımız yavrumuzun gözlerini en iyi doktora emanet edelim istedik çok araştırmalarımızın sonucu bizi Şeyda Hanıma ulaştırdı .Şeyda hanım güzel gözlü bebeğimizin şimdi göz sağlığını takip ediyor ,küçüğümde göz tansiyonu oluşmuş fakat doktorumuza güveniyor ve bir an önce müdahale edildiği için kendimizi çok şanslı sayıyoruz.
 • levent buluş tarafından:
  En yeni teknolojiyi kullanarak bana yeniden görme kabiliyetimi kazandıran,ilgi ve alakasıylada verdiği hizmet bakımından 10 numara diyebileceğim bir Göz hastalıkları doktoru olan Şeyda Hanıma sonsuz teşekkürlerr.
 • aysun oytun tarafından:
  Beş yıldır şeker hastalığıyla mücadele ediyorum.Göz muyenesi rutin kontrollerinde katarakt oluştuğunu öğrendim.İzmir de özel ve bu ameliyat için tecrübesi olan bir hekim olsun istedim.Oğlum Şeyda hanımı öğrenmiş.Şeyda hanımla görüşme sağladığımızda bu ameliyatı olabileceğimi söyledi .Ameliyattan sonra gözlüklerimden de kurtuldum çok rahatladım.Kataraktla ilgili sorun yaşayan herkese Şeyda hanımı tavsiye ediyorum.
 • sabiha koray tarafından:
  Her yönden çok memnun kaldığımız bir hekim , kendisine minnettarız. 2 yaşındaki oğlumuzun gözlerinde şaşılık vardı onu izlemeye aldı uzun bir süre tedavisini yaptı,bizde oğlumuzla doktor Şeyda Hanımın söylediği her türlü şeyi yaparak çok ilgilendik, tedavi sonucu çok başarı gösterdi ,oğlumuzun gözleri düzeldi şu an gözleri çok düzgün bakışları normale döndü.
 • Lemide SANLI tarafından:
  Operasyondan önce çok fazla sorum vardı,sorularım cevap bulmadan operasyon olmaya ise hiç niyetli değildim.Kafamdaki soru işaretlerinin hepsine Şeyda Hanımın Göz Kliniği Mayada cevap buldum.Hatta aynı durumda olan ve iyileşmiş hastalaryla karşılaştım herkes çok memnundu.Vee şimdi süper görüyorum bu rahatlığı iyi göremeyen herkese diliyorum benim gibi iyileşsinler çünkü görememek çok zor iyi görmek ise harka bir olay göz sağlığı her şeyden önemliymiş.Uzaktaki yakındaki tüm yazıları her şeyi rahatça görünce anladım.Sadece şunu açıklamak yeter sanırım.. Yıldızlar Daha yakınlaştı çok uzak görünmüyorlar artık...
 • Nazlı Aslı Dağdel tarafından:
  Sarkan göz kapağımı ameliyatla düzelten Şeyda Hanıma minnettarım.TeŞeKKür EDERİM.Ameliyattan önce her an yüzümün sanki çok mutsuzuşum gibi bir ifadesi vardı ,sordum araştırdım göz kapağı estetiği üzerine İzmirde profesyonel bir doktor olan Şeyda Hanım göz kapağımdaki bu torbaları ameliyatla yoketti.Çok araştırdım hakikaten Şeyda Hanım bu konuda çok tecrübe sahibi.
 • HASAN ALTUN tarafından:
  Hizmet kaliteniz ile profesyonel yaklaşımlarınız bir hastanız olarak beni cezbetti.Ayrıca gözlerimdeki yakını görememe sorunumun bana yaptığınız o kısacık zamandaki operasyonla çok iyi bir görme kazandırdınız ve bana dünyaları bağışladınız ne diyebilir nasıl teşekkür edebilirim ki bilemiyorum.Sağolun, Varolun..
 • SACİDE AYIK tarafından:
  Katarakt operasyonumu başarıyla gerçekleştiren DOKTOR ŞEYDA ATABAY YILDIZ VE EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDER SAYGILAR SUNARIM.BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.
 • TUĞBAY EZGİNER tarafından:
  lazer operasyonumu gülen yüzü, deneyimli elleriyle ağrısız, canımı hiç yakmadan yapan doktor Şeyda Atabay Yıldız hanımefendiye sonsuz saygılarımı sunar herkese Op. Dr Şeyda hanımı önermek isterim.
 • GÜLCAN KARA tarafından:
  Doktor hanım estetikte çok başarılı ,gözlerimin önceki görünüşü ve ameliyattan sonraki görünüşünde çok büyük fark var ,iyiki estetik yaptırmışım eski fotoğraflarıma bakmak bile istemiyorum ameliyattan sonra çok güzel oldu o kadar içime sindi o kadar sevdimki, doktor hanıma her gün dua ediyorum.
 • ESRA KORKMAZ tarafından:
  Konusunda uzman ,güvenilir, özverili bir op.olan şeyda Hanım gözlerimde mevcut olan göz bozukluklarını lazerle tedavi ederek iyileştirdi çok şükür ki artık lenslerin zahmetini çekmiyorum ,çok rahatladım . Çok tşk ederiz.
 • sacide ozan tarafından:
  Sayın Şeyda Atabay Yıldız tüm aile fertlerimizin göz sağlığının takibini yapıp göz hastalıklarında ailemize çok büyük destekleri olan çok değerli bir doktordur.Herkese tavsiye ederim. Doktor hanımı tanıdıktan sonra zaten bana hak vereceksiniz..
 • Mahmut Atmaca tarafından:
  Ben ve eşim Şeyda Hanıma çok teşekkür ediyoruz. Üst göz kapağımdaki düşüklük nedeniyle yüz ifadem yorgun ve sanki uykusu varmış gibiydi.Çok kere ''yorgunmusun?'' sorusuyla karşılaşmaktan bıkmıştım.Bir estetik cerrahisinde muayene oldum. Eşime üst göz kapağını düzelttirmek istediğimi söyledim.Eşim kesinlikle bir göz doktorunun bu ameliyatı yapması için ısrarlıydı Çalıştığı bankadaki arkadaşlarından Şeyda Hanımın kartvizitini getirdi, beni ısrarla göz çok önemli organımız diyerek Şeyda Hanıma yönlendirdi.Eşimin fikirlerine çok önem veririm daima haklı çıkar bu seferde haklı çıktı. Operasyondan sonra çok memnun oldum. Şeyda hanımın mesleğindeki bilgi tecrübe ve insani özelliklerine hayran kaldık.
 • CEMRE DURGUN tarafından:
  Sağ gözümde oluşan kızarıklık ve ağrı için DR Şeyda Atabay Yıldızı öneren ablamla birlikte Maya Göze gittik en son teknolojiyi kullanan ve çok hijyen bir yer olan Maya klinikte Her yer ve doktoru süperdi,çok güzel bir muayeneden sonra gözümde çıkmış bulunan kızarıklığın arpacık olduğunu öğrendim en önemliside bende göz tansiyonu varmış Şeyda Hanım tarafından öylesine güzel bir muyeneden geçirildimki meğerse göz tansiyonu varmış ve erkenden bunu öğrenmem ve tedaviye başlanması benim için çok büyük şanstı.Gelen hastalarını özenle muyeneden geçiren ve işini layıkıyla yapan DR Şeyda Hanıma şükranlarımı gönderiyorum.Sağlık ve başarılarının devamı dileğimle...
 • Akın Sağlam tarafından:
  Sevgili doktorumm, sizin yaptığınız katarakt ameliyatından sonra çok iyi görmeye başladım,gazete okuyamıyorken okuyorum,araç kullanabiliyorum,sevdiğim fakat göremediğim için yapamadığım her şeyi artık sayenizde tekrar yapmaya başladım bana tekrar görmemi kazandırdığınız için sonsuz teşkkürler...
 • Mine Çokarlı tarafından:
  Alt göz kapağımdaki sorun op.dr.Şeyda Atabay Yıldız tarafından giderildi,43 yaşındayım göz altındaki torbalar yüz ifademi olumsuz yönde etkiliyordu,Ameliyat işlemi lokal anesteziyle Şeyda Hanımın usta elleriyle 1 saat gibi kısa sürede tamamlandı 10 gün sonrada iyileşti,cerrahiden önce 10 yaş yaşlı gösteren yüz ifadem şimdi 10 yaş daha kendi yaşımdanda genç gösteriyor bu beni çok motive etti kendimi 30 lu yaşlarda hissetmeye başladım bu işlem hem özel hayatıma hemde iş hayatıma yansıdı tşk ederim.
 • seyiit AKÇAM tarafından:
  Dr Hanım göz hastalıkları tedavisinde çok profesyonel, ben buna bire bir şahit oldum.Ankaradan tatil için İzmir Seferisar'a geldim,Plajda rüzgardan dolayı gözüme kum doldu,çıkarmak için ovaladım, denizden çıktığımda gözümü yanma ve batma hissinden dolayı hiç açamıyordum. bu arada gözüm çok fazla da kanlanmıştı,çok rahatsızdım,yanımdaki iki arkadaşta İzmir'e yabancıydı acilen cep telefonlarımızdan göz doktoru arayışına girdik ve Şeyda Hanım'ı bulduk. Pazar olmasına rağmen doktor Şeyda hanım beni Maya Göz kliniğine çağırdı,göz muayenesinden sonra orada gözüme damlattığı damlayla birlikte yanma ve batma hissi o anda geçti , bana 2 adet damla yazdı ,onları kullandım ertesi gün ise gözümdeki kanlanmada geçmişti, anında tedavi yapıp şikayetlerimi gideren doktor Şeyda Hanım'ın TEŞHİS VE TEDAVİSİ ÇOK BAŞARILI ONA MİNNETTARIM.
 • GÜLER TOZCAN tarafından:
  Bebeğim erken doğdu,Çocuk doktorumuzun tavsiyesiyle bebeğimin gözlerini Şeyda hanıma muayene ettirdik ,Neyse ki Şeyda Hanmıı tanıdık bebeğimin tedavisine çok erken başlandı büyük şansımız varmış ki bebeğimin doktoru böyle deneyimli bir doktoru tavsiye etmiş her iki doktorumuza da çok teşekkür ederiz.
 • Mert Koca tarafından:
  op.dr Şeyda Atabay Yıldız İzmir de Lazer de sizin başarınıza diyecek söz bulamıyorum.Beni lenslerle uğraşmaktan, tüm sıkıntılardan ağrısız ve sızısız bir günde lazerle kurtardınız,lens takıp çıkarmak hatta lenslerin kullanılması esnasındaki hijyen kuralları vs beni çok yoruyordu siz op olarak süper bir hekimsiniz sizi herkese tavsiye ediyorum.
 • LALE ARAS tarafından:
  Annemi göz muayenesi için Şeyda hanımın olduğu Maya Göze götürdüm teşhisi hemen koyan Şeyda hanım annemin göz muayenesini yaptı ve tanıyı çok çabuk koydu ve glokom olduğunu söyledi annem için uygun bir tedaviye başlandı bu sayede hastalığı kontrol altında tutulup görme kaybının ilerlemesini önlendi.Annemin göz sağlığının korunmasında bize çok yardımcı olan Şeyda Hanım a çok teşekkür ederiz.
 • ARZU AKYAZ tarafından:
  Dolgun dudakları olan hanımlara hep özenmişimdir.Tavsiyeyle gitmiş olduğum Maya gözde bu işlemi bende yaptırarak istediğim dolgun dudaklarıma kavuştum operasyon sonrası dudaklarım öylesine dolgunlaştıki bu kadar güzel bir sonuç çok büyük bir başarıydı doktorumun bu başarısı beni çok memnun etti.
 • Nilgün Güleç tarafından:
  Çok iyi bir sağlık hizmeti aldığım Maya Göz kliniğindeki bana emeği geçen herkese binlerce kez Teşekkürler.Hastalarına çok fazla önem veren Şeyda Atabay yıldız tarafından katarak operasyonuyla tekrar eski göz sağlığımı kazandım.Çok çok teşekkürler.
 • Nisa İnce tarafından:
  Sevgili doktorum iyi ki sizi tanımışım sayenizde yeni bir dünyaya adım attım,lazer operasyonunun beni bu kadar kolay rahatlığa kavuşturacağını bilseydim bu rahatsızlıkla bu kadar süre beklemez yıllar önce bu operasyonu olurdum şimdi 34 yaşındayım.Öğretmenim ,öğrencilerime gözlüksüz ders vermenin ve etrafı sağlıklı gözleriyle gören insanlar gibi görebilmenin keyfini yaşıyorum.Başarılarınızın daim olması dileğimle ellerine sağlık.
 • BİNNUR SARAÇ tarafından:
  Şeyda hanımı medyadan duydum,web sitesinde inceledim ve mail attım bana mail ve telefonla geri dönen doktor Şeyda hanımın çabukluğu ve özellikle çok açıklayıcı benim ilgilendiğim sormak istediğim her şeyi açıkca anlatması beni çok etkiledi kendisine bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.Beni çok rahatsız eden Göz altı kırışıklıklarından kurtulmak istiyordum bir yandan da tedirginlik yaşıyordum çünkü çevremden bir sürü olumsuz şeyler duymuştum ama doktor Şeyda Hanımın açıklamaları beni rahatlattı ,operasyon günü öylesine tedirgindimki ama boşunaymış çok başarılı bir operasyondan sonra şimdiki güzelliğimi elde ettim.Bu operasyonu olmak isteyenlere duyurmak isterim hiç düşünmeden kendinizi Şeyda Hanımın becerikli ve deneyimli ellerine emanet edin .saygılarla.Binnur
 • Seyhan güloğlu N.... tarafından:
  Her şey mükemmeldi .Göz kapağı estetiği için uzun süredir doktor arayışlarımın ve uğraşımın meyvesini Şeyda Atabay Yıldız hanımefendiyi bularak aldım.İyiki tanımışım,ÇOK İLGİLİ VE GÜLERYÜZLÜ TAVIRLARININ YANINDA MESLEĞİNDEKİ PROFESYONELLİĞİNİ göz ve yüzümde hissetmek öylesine güzel bir duygu ki, insanın istediği bir sonuca kavuşması rüya gibi! duygularımı anlatamıyorum sonuç harika .
 • kübra Şeremet tarafından:
  Şeyda hanımın uyguladığı Lazer sayesinde çok rahat gözlüksüz bir hayata geçiş yapmanın mutluluğunu yaşıyorum.Yıllardır 2,5 numara astiğmat ve 5 numara miyopla hayatımı sürdürmek zorunda kalmıştım.Hayatımı bu denli etkileyen göz kusurundan 10 dakika gibi kısa bir sürede kurtuldum.Çok takdir edilecek bu teknolojiyi çok takdir edilecek derecede iyi uygulayan doktoruma sonsuz Teşekkürler.
 • Figen Özyurt tarafından:
  Çok ince olan dudaklarımı hiç beğenmiyordum,Arkadaşımla bu konu hakkında konuşurken kardeşinin de dudak dolgusu yaptırdığından söz etti ve kardeşinin ameliyattan sonra ki dudaklarının fotoğrafını gösterdi .Doktorunu sorduğumda OP Dr Şeyda Atabay Yıldız olduğunu söyledi çok imrendim bende görüşmeye gittim,Maya gözü çok beğendim çalışanlar çok sıcakkanlı, ücretide çok fazla gelmedi bana.karar verdim ve dudaklarıma dolgu yaptırmak için randevu aldım.Lokal anesteziyle çok rahat bir operayon geçirdim.Şeyda hanımın eli çok hafifmiş çok rahat bir operasyon oldu.Operasyondan bir hafta sonra iyileşmştim,doktorum bu süre içinde oldukçada ilgiliydi. çok güzel ve dolgun dudaklara sahip oldum,önceden tanıyan ve beni aniden gören dudak dolgusu yaptırdığımı bilmeyenlerin dudaklarıma bakışını ve şaşkınlık içinde dudakların değişmiş ne kadar güzelleşmiş demeleri çok hoşuma gidiyor...Şeyda hanım sağolsun.
 • ESEN TÜMER tarafından:
  Çok temiz ve nezih bir klinik, oldukça güleryüzle karşılayan personelden sora muayeneye alındığımda aynı güleryüzle doktor tarafından da karşılanıp muayene edildikten sonra rahatsızlığımla alakalı çok açıklayıcı bilgiler aldım çok harika bir yer olan Maya gözü herkese tavsiye etmek geliyor içimden ben böyle pozitif bir kliniğe ilk defa rastladım .teşekkür ederim.
 • Adem YERLİYURT tarafından:
  Gözlerimde yanma ve kızarıklık vardı, batma hissinden de çok rahatsızdım acilen Şeyda Atabay Yıldıza başvurdum doktor Hanım gözümün mikrop kaptığını söyledi bana yazdığı reçeteyi aynen uyguladım gündüz damla gece ise merhem vermişti bir hafta içinde de gözlerim eski sağlığına kavuştu teşhisi süper bir doktor tedavimin bir an önce başlayıp bir an önce iyileşmek beni çok memnun etti sağolsun şeyda atabay yıldız......
 • Nurcan Dede tarafından:
  Şeyda Atabay Yıldız ..herkese tavsiye edebileceğim süper bir GÖZ DOKTORU..... Göz içi lens ameliyatımı yaparak bana dünyaları bağışladı ertesi gün işimin başındaydım,bir ay sonrada damla kullanmayı tamamen kestim.1 ay sonraki kotrolde rahatsızlığımdan eser kalmamıştı sayesinde gözlerim şahane görüyor iyi görebilmek bambaşka bir şeymiş insanların yüzlerini geriden tanıyamıyordum ameliyattan sonra görünce farkettim göz bozukluğu var ise hiç beklemeyin zaman kaybetmeden çaresine bakın çünkü dünya bambaşka görünüyor.. ama benim seçtiğim gibi iyi bir göz doktoru seçiniz derim.
 • erhan koç tarafından:
  Göz doktoru arayışı içindeydik, bir kaç kişinin tavsiyesiyle Bornovadaki Maya göze gittik ,3 yaşındaki kızımızın uzağı göremediği şüphesi içindeydik Maya Gözde doktor Şeyda hanım tarafından çok teferruatlı bir muayeneden geçirilen kızımız için tedavi başlandı üstelik kızımız muayene esnasında hiç tedirgin olmadı ve korkmadı zamanında böyle iyi ve işinde profesyonel bir doktora rastladığımız için çok mutluyuz. Sevil ve Erhan koç
 • Meltem Güler tarafından:
  Yüksek numara gözlük kullanıyordum. Hem de astigmat vardı. Gözlük kullanmak artık bir eziyet, yüktü. Özellikle yaz aylarında. Ne denize girebiliyordum ne de güneş gözlüğü kullanabiliyordum. Sonra bir arkadaşımın tavsiyesi ile Şeyda hanıma ulaştım. Muayenemi yaptı, ayrıntılı incelemelerden geçirdi. Ameliyat için herhangi bir risk olmadığını söyledi. Çok sevindim, çünkü benden bir önce muayene olan hastanın göz dokuları yetersizmiş. Bu yüzden ona başka önerilerde bulundu. Ama yine de çok güzel; para için herkesi ameliyat yapan bir doktor değil. İhtiyacınıza ve özelliklerinize göre doğru tedaviyi öneriyor. Bu çok güzel. Ama benim hiçbir riskli durumum yoktu. Ameliyat oldum. Bugün sayesinde denize girdim ve ilk defa o masmavi suları net gördüm. Ne güzel bir şeymiş. Hemen yazmak istedim. Ben bunca zaman sıkıntı çektim. Başkaları çekmesin. Eğer gözle ilgili bir sorununuz varsa Dr. Şeyda Atabay Yıldız kesinlikle doğru adres. Kliniği de çok özel bir yer. Görmeniz gitmeniz gerekir. Buradan kendisine teşekkür ediyorum.
 • N.O tarafından:
  Hastaya yaklaşımı çok iyi. Göz konusunda çok tecrübeli. Babama cok basarili bir katarakt ameliyatı yaptı. Anneme de kapak kaldirma ameliyati yaptı. Kesinlikle iki konuda da çok başarılı. Herkese tavsiye ederim.
Doktor hakkında toplam 51 yorum bulunmaktadır.
51 kişi Opr.Dr. Şeyda Atabay Yıldız için değerlendirme yapmış
Kişisel Web Sitesi : drseydaatabayyildiz. com
 • İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Uzmanlık
 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru
 • Muayene (Yıllık operasyon)
 • Cerrahi Müdahale/Ameliyat (Yıllık operasyon)
 • Lazer/Işın Tedavisi (Yıllık operasyon)
 • Estetik Cerrahi (Yıllık operasyon)
Çalıştığı Kurumlar
Seyda Atabay Yıldız MUAYENEHANESİ, İzmir (Muayenehane)
Adres : Kazım Dirik Mah. 184.Sk.No:73/2 Bornova/İZMİR
Opr.Dr. Şeyda Atabay Yıldız randevuları için 0850 333 34 39 numaralı telefonu arayabilirsiniz
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Muayenehane  
Anlaşmalı Kurumlar :
Eğitimi
Mesleki Deneyim
İzmir Özel AG Avrupagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi (Uzman Doktor, Başhekim, Mesul Müdür)
2012 - 2013
Akhisar Özel Doğuş Hastanesi (Uzman Doktor)
2010 - 2012
Fatsa Devlet Hastanesi (Uzman Doktor)
2008 - 2010
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Uyguladığı Teşhis/Tanı Yöntemleri
Bilgisayarlı Görme Alanı Testi
Fundus Flourossein Anjiyografisi
Ultrasonografi
Aldığı Eğitimler
International Course On Ophthalmic and Oculoplastic Reconstruction and Trauma Surgery, Viyana, Avusturya, 2011
Ulusal Oftalmoloji Kursu, Ankara, 2009
Ulusal Oftalmoloji Kursu, Ankara, 2006
Ulusal Oftalmoloji Kursu, Ankara, 2004
Üye Olduğu Dernek ve Kuruluşlar
Türk Oftalmoloji Derneği (TOD)
İzmir Tabip Odası
American Academy of Ophthalmology (AAO)

Aldığı Eğitimler

 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi, Tıp Doktoru, 2002
 • İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Uzmanlık, 2008
 • Ankara, Ulusal Oftalmoloji Kursu, 2004
 • Ankara, Ulusal Oftalmoloji Kursu, 2006
 • Ankara, Ulusal Oftalmoloji Kursu, 2009
 • Viyana, Avusturya, International Course On Ophthalmic and Oculoplastic Reconstruction and Trauma Surgery, 2011

Uzmanlaştığı Tedavi Alanları

 • Göz Altı Morlukları
 • Görme Bozukluğu
 • Çocuk Göz Hastalıkları
 • Katarakt
 • Göz Altı Dolgusu
 • Göz Kapağı Estetiği
 • Botoks
 • Katarakt Ameliyatı
 • Refraktif Cerrahi
 • Blefaroplasti
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
2331
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
36
Doktor Atabay Yıldız’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Opr.Dr. Şeyda Atabay Yıldız
Opr.Dr. Şeyda Atabay Yıldız
Göz Hastalıkları
Seyda Atabay Yıldız MUAYENEHANESİ
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Opr.Dr. Şeyda Atabay Yıldız
Opr.Dr. Şeyda Atabay Yıldız
Göz Hastalıkları
Seyda Atabay Yıldız MUAYENEHANESİ
Şeyda Atabay Yıldız

Bu doktordan randevu alabilirsiniz!

Eniyihekim.com vasıtasıyla alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Randevu Hattı : 0850 333 34 39
Randevu Al

Bu doktora soru sorabilirsiniz!

KAPAT