Eniyihekim.com

Opr.Dr. Şeyda Atabay Yıldız

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 96 yorum bulunmaktadır.
 • ayla baydal tarafından:
  Bana cesaret verdiniz bende size çok güvendim güvenimi boşa çıkarmadınız operasyon sonucu nu çok beğendim estetik konusunda harikalar yaratıyorsunuz bende yarattığınız gibi.Siz gerçekten çok takdir edilecek insanlığa çok yararlı bir hekimsiniz ben buna şahit oldum.Teşekkür ederim.
 • ayşe sürmen tarafından:
  Yazıyı okuyan herkese merhaba ,ben bir türlü cesaret edemediğim göz çevreme botoks yaptırdım botoks için sorduğum bir kaç kişi olumlu bazılarıda çok olumsuz şeyler söylemişti ama neyseki yaptırmışım çünkü Şeyda Hanım sanki bir sanatkar gibi mesleğini icra ediyor göz çevrem ve kaşlarım süpeer oldu doktoruma minnet ve şükran duyuyorum sevgi ve saygılarımı gönderiyorum.
 • berfin demirci tarafından:
  Beni İtinayla muayene eden çok farklı bir doktor olan Şeyda Hanım göz çevremdeki kırışıklıklar için beni operasyona aldı operasyon başarılı geçti, herhengi bir problem yaşamadan kırışıklıklarım gitti bu operasyonu yaptırdığıma çok memnunum yüzüm eskisinden çok genç görünüyor doktoruma teşşekkür ederim.
 • Mustafa Kibar tarafından:
  İnternetten mail yoluyla randevu alıp muayene olduktan sonra doktor lazer içn uygun olduğumu söyledi lazer operasyonuyla gözlerimdeki bozukluk düzeldi operasyondan sonra ne gözlüğe nede lense ihtiyaç duymuyorum böyle yaşam çok daha farklı bu operasyonu olmalarını benim gibi gözlerinde sorun olanlara tavsiye ederim.
 • seda Çoşman tarafından:
  Her zaman her şeyin en iyisini araştıran çok seçici biriyimdir, göz çevresiyle alakalı problemlerimin çaresini en iyi doktorlardan olduğunu duyduğum op dr Şeyda Atabay Yıldız da buldum, operasyon sonrası hem doktor seçimimin hemde göz çevresine uygulanan operasyonunun çok başarılı olmasıyla mutluluğum arttı teşekkür ederim, doktoruma minnettarım
 • Öznur tarafından:
  Öncelikle sayın Şeyda Hanıma olan Memnuniyetimi Belirtiyor ,Teşekkürlerimi İletiyorum.Dudaklarımın yapısından dolayı her aynaya baktığımda kendime güvenim azalıyordu Şeyda Hanımın uyguladığı dudak dolgusundan sonra aynayla barıştım kendime güvenim arttı.Şeyda hanım bu alanda fazlasıyla başarılı çok da güleryüzlü hoş ilgili bir doktor.
 • asli adanur çetin tarafından:
  Çok iyi bir göz uzmanı olan Şeyda Atabay Yıldızı bulduğum gibi biz insanların her zaman her şeyin en iyilerine layık olduğumuzu düşünenlerdenim.Üstelik sağlığımla ilgili bir durumda da işimi hiç şansa bırakan bir kişiliğim yok.Hemde bu çocuğumla ilgili olursa.Ben biricik kızımı Doktor Şeyda Hanıma götürüyorum onun takibinde olan kızımın göz rahatsızlığının tedavisiyle çok ilgilenen ve son derece memnun olduğumuz doktorumuz Şeyda Hanıma çok güveniyorum.
 • PERİHAN C------------ tarafından:
  Şeyda Hanımın Yaptığı botokstan çok memnunum aynaya her baktığımda neyseki yaptırmışım diyorum her şeyin bir çaresi var sözü çok yerinde bu doktorlara Allah uzuuuun ömürler versin..
 • Güllü Taşdel tarafından:
  Göz çevresindeki kırışıklıklarım için btroks yaptırdım.Çok teşekkür ederim.Artık bundan böyle doktorum Şeyda ATABAY YILDIZDIR BAŞKA DOKTOR TANIMAM.....................
 • Mine Erkmen tarafından:
  Bir yakınımın tavsiyesiyle doktor hanıma ulaştım.Ciddi doktor aaştırmaları yaparak bulduğum doktor hanımın çok mütavazi ve içten anlatım tarzı ile hastalrının yorumları operasyona karar vermemde çok etkili oldu.Kolay kolay ikna olamam ama doktor hanım bana çok güven verdi,sonuç olarak ameliyat oldum şu anda göz çevremde tam istediğim gibi bir görünüm var .kendisine güveniyor ve herkese öneriyorum.sevgiyle kalın.
 • ALİYE VAROL tarafından:
  Görselliğin ön planda olduğu bir mesleğim var görsellik konusunda bu yüzden çok hassasım. Son yıllarda gözlerimin kenarlarında kırışıklıklar meydana, geldi göz altında çukurluk vardı,üstelik uzun zamandır göz rahatsızlığım için lazer düşünüyordum araştırarak bulduğum Şeyda Hanıma gözlerimi emanet ettim, ettiğime de sonradan çok mutlu oldum çünkü problemlerimi iki hafta gibi kısa bir sürede halletti ,sanki elinde sihirli bir değnek vardı . lazerle göz rahatsızlığımı ben hiç hissetmeden giderdi, göz estetiğini de süper diyebileceğim bir başarıyla yaptı.Ülkemizde böylesine başarılı doktorları görebilmek çok güzel.
 • Kübra ceyhan tarafından:
  Sanki elinde sihirli değnek var göz operasyonundan sonra herkes ne kadar genç görünüyorsun demeye başladı doktoruma minnettarim.Herkese doktor Şeyda hanımı tavsiye ederim
 • aysun koran tarafından:
  Işık dolgusu yaptırdım çok memnun kaldım zaten küçük oğlumda var olan göz bozukluğunun takibini yapan, yakından tanıdığımız ve mesleğindeki başarısını görerek bilerek tedavisine giren bir aile olduğumuzdan dolayı ışık dolgumu da en son sistem ve üstün bilgisiyle başaracağından hiç şüphe duymadım doktorumuza ailece güveniyor her zaman takdir ediyoruz.sevgiler..
 • aysun uğurlu tarafından:
  Göz altı torbaları ve üstteki kırışıklıklar için operasyon olmaya karar verdim iş yerinden arkadaşım aynı operasyonu oldu hayli değişti güzelleşti önceki halinden çok farklı görünüşe kavuştu,Arkadaşımın yeni halini gördüğümde benimde bu operasyonu olmam gerektiği konusunda karar vermemi sağladı.Operasyon öncesi fazlasıyla stresliydim benim stresim çok olmasına rağmen doktor hanımın hastasına ilgisi anlayışı sabrına diyecek söz yok.Hem operasyon yönünden çok başarılı, hemde güleryüzlü ve çok sabırlı bir hekim .
 • Nazlı Altun tarafından:
  Doktor hanımı tesadüfen internetten tanıdım,sonra kendi sitesine girip inceleme yaptığımda gördüm ki hastalarının hepsi çok memnun 1 yıldır botoks için doktor arayışı içinde olmam dolayısıyla zaten aradığım tüm özelliklerin kendisinde mevcut olduğunu öğrenerek başvurdum planlama sonrası botoks yapıldı ağrı sızı olmadan doktor seçimimin çok başarılı olmasıylada doğru orantılı olarakta botoks işleminin başarısı gerçekleşti.Öylesine ki beklentimden fazlası gerçekleşti sanki omuzlarımdan büyük bir yük indi ben doktorumu buldum.
 • seher tarafından:
  Göz estetiği denilince en iyi doktorlar arasında ismi geçen Şeyda Atabay Yıldız'a bende arkadaşımın yönlendirmesiyle gittim.Oldukça yaşlı bir yüz ifadesine sahipken operasyondan sonra hayal bile edemediğim güzel bir yüz ifadesine sahip oldum.Şimdi de dudak dolgusu düşünüyorum, dudak dolgusu hiç aklımda yokken Şeyda Atabay Yıldız 'ın bu alandaki başarısını hastalarını görünce karar verdim.Bir gün içinde insanın başka bir hale girmesi güzelleşmesi hayal gibi.Doktorumun uzmanlığındaki tecrübesi süper.
 • aylin kömürcü tarafından:
  Tedavisi 2 yıldır devam eden canımdan çok sevdiğim küçücük oğluşumun gözlerini emanet ettiğimiz desteğini bizden esirgemeyen heyecanlı bir anne olarak benim her sorumu çok sabırlı dinleyip cevaplayan sevgili ve çok değerli doktorumuz çocuklara anne şefkatiyle yaklaşıyor sakin ve kibarlıkla kuvvetli iletişim kuruyor.O kadar çok memnunuz ki kendisini takdir ediyor, minnettarlığımı belirtmek istiyorum.
 • Hatice kara tarafından:
  Çocuğumun göz tembelliği tedavisinde ŞEYDA doktorumuz sayesinde çok iyi sonuç aldık halen tedavi devam ediyor kızımda doktorunu çok seviyor .Çocuk psikolojisini çok iyi anlayan ve tedavi sürecinde kendini kızıma çok sevdiren Şeyda hanıma minnettarim
 • saffet alpay tarafından:
  Göz ve çevresiyle ilgili estetik operasyonlarda başarısı mükemmel olan dr Şeyda ATABAY YILDIZ Lokal anestezi ile yaklaşık 1 saatte göz kapağımdaki düşüklüğü operasyonla kaldırdı.Baş ağrısınada sebep olabilen bir durum olduğunu operasyon planlandığı muayenede öğrendim.Baş ağrısı şikayetlerim bu operasyondan sonra geçti.Yüzüme daha genç bir görünüm kazandırdı.Teşkkürler......
 • K.Sevinç tarafından:
  Şeyda Hanım bana göz altındaki çukurluğun gderilmesi için göz altı ışık dolgusu yaptı bir ay sonra kontrole gittim her şey yolunda ve ben doktorumdan çok memnunum.
 • HALİL FIRAT tarafından:
  Kızım Selda Fırat ın göz ameliyatını yapan Şeyda Atabay Yıldız a çok teşekkür ederim başarıların devamını dilerim.Ameliyattan önce çok endişe duydum ama artık o endişelerimin hiç birisi kalmadı doktor Şeyda Atabay Yıldız çok mükemmel bir operatör..
 • ÖZGÜR CAN tarafından:
  Alt ve üst göz kapaklarımda iyileştirme istediğim şekilde Doktor Hanım tarafından gerçekleştirildi son halimden çok memnunum.,Çok teşekkür eder başarılarının devamını temenni ederim.. Memnuniyetimi buradan söylemek istedim.
 • Fazlı Demir tarafından:
  Sol göz kapağım düşük hatta bir gözüm diğerinden çok küçükmüş gibi ve görüş alanım kısıtlıydı doktor hanımın çok basit düzeltilebilir diye bahsetmesi bana büyük cesaret verdi ve sol göz kapağımı ameliyatla diğer göz kapağım gibi normale döndüren operasyonu başarıyla yaptı şu an iki göz kapağımda aynı ,göz kapağımdaki düşüklük artık yok bu ameliyat göz kapağımın tam açılmasını sağladı.Gözlerim şimdi aynı büyüklükte görünüyor ve tam olarak görebiliyorum.Bu gün Kurban bayramı ..Öylesine huzurluyum sevinçliyimki çifte Bayram Yaşıyorum.
 • Yurdanur tarafından:
  Hastasına içtenlikle cevap veriyor. Çok doğru şekilde dolgu yaparak ince olan dudaklarımn kalınlaşmasını sağladı İstediğim şekilde dudaklara kavuştum bu alanda mükemmel bilgili birisi .Kendisini tanıdığım için şanslıyım.
 • R--T tarafından:
  Daha 38 yaşındayım ama gözlerimin altı mor renkteydi,hemde gözlerimin altında oluşmuş olan çöküklük beni 45 -50 yaşında gösteriyordu bu durum beni bayağı üzüyordu,önce neden morluklar mevcut diyerek cilt doktoruna başvurdum,cilt doktorundan ışık dolgusuyla bu morluğun tedavi edilebileceğini öğrendim.Sonrasında Işık dolgusunu yapabilecek bir doktor soruşturdum. Şeyda Hanımın ismini aldım.İnternetten araştırdım bir çok hastasına ışık dolgusunu uyguladığını öğrendim.Randevu alıp görüştükten sonra ışık dolgusunu yaptırmak için gittim.Uygulandıktan 5-6 gün sonra göz altındaki morluklar geçmeye başlamıştı 2 hafta sonra tamamen kayboldu.Görünüş olarak 25 yaşıma tekrar döndüm diyebilirim.Yani açıkcası yeni görünüşüm çok mükemmel oldu.Işık dolgusu düşünüyorsanız tavsiye ederim.
 • Ayla Kahveci tarafından:
  Üst Göz kapağı ameliyatı olmaya karar verdiğimde eşim özellikle Şeyda Atabay Yıldızın bu ameliyatı yapmasında ısrarcıydı beni ikna etti çünkü annesinin doktoruydu eşim ve ailesi doktorlarından çok memnundu .Eşimle birlikte muayeneye gittim ,göz muayenesi ve doktorla görüşmemiz çok olumlu geçti eşimin beni ısrarla götürmesini ameliyattan sonra çok daha iyi anladım .Çünkü Şeyda Atabay Yıldız dan bende çok memnun ayrıldım Ameliyat sonrası da çok ilgilendi .Bende artık çok iyi olan doktor Şeyda Atabay Yıldız ı yakın çevreme ve arkadaşlarıma öneriyorum
 • emre Tuğbay tarafından:
  Bende doğumsal göz kapağı düşüklüğü mevcuttu .Tam olarak gözümü açamama nedeniyle de hem görmem kısıtlanıyor hemde estetik yönden çirkin görünüyordu bu durum çok canımı sıkıyordu çareyi iyi bir doktora gitmekle buldum.Şeyda Atabay Yıldız bu derdimin dermanı oldu.Göz estetiğinde çok başarılı olduğuna şahit olduğum Doktor Şeyda Atabay Yıldız bu konuda çok becerli ve profesyonel Teşekkürlerimi sunarım.
 • Aydan Ustabaşı tarafından:
  Merhaba,ben Şeyda Hanım gibi bir doktorla tanışma fırsatı yakalayan şanslı hastalarından biriyim.Doktor Hanım göz çevreme botox işlemi uyguladı,göz çevrem kaşlarım o kadar muhteşem bir yapıya kavuştu ki! sanki doktorumun elinde sihirli bir değnek varmış gibi güzelleşti Yüz anotomisine tamamiyle hakim bir op doktor olan ve benim işlem öcesi oluşan stresten kaynaklanan endişelerim çok doğal karşılayarak da o tatlı dili ve hastasına karşı o nazik davranışlarıyla gönlümde taht kurdu.
 • Bahadır Türker tarafından:
  Kalınlaşmış katarak var ve başarı şansı az denilen babamın göz ameliyatında,ameliyat öncesi endişelerini bize yaşatmadınız ,üstelik başka göz doktorları tarafından başarı şansı çok zor denilen ameliyattaki üstün başarınızla bizleri sevince boğdunuz ne kadar minnet duyup teşekkür etsekte azdır sevgilerimizle..
 • Sadiye Eraslan tarafından:
  Göz problemlerimin çözümünde , Yaradandan sonra en çok size güvendiğim birisi olarak güvenimi boşa çıkarmadığınız için Teşskkür ederim.Sevgi dolu insanlığınız ve zarifliğinizin yanında bana gösterdiğiniz gülen yüzünüz için Teşekkür ederim.Ameliyatımla alakalı o korku dolu anlarımda size yansıttığım gerginliğime sabırla ve anlayışla kerşılık verdiğiniz için Teşekkür ederim.Ameliyatımın çok başarılı sonlandırılmasında geçen emeğiniz için Teşekkür ederim.Benim bu gün sağlıklı gözlerle ve çok mutlu olarak buraya görüşlerimi yazmama en büyük etken olduğunuz için çok çok teşekkür ederim.Bir kez daha Her şey için çok teşekkür ederim.
 • Adnan Metin Parlak tarafından:
  Beni aydınlığa rahata kavuşturan Dr Şeyda Atabay Yıldız oldu..Yıllarca uzağı iyi göremediğim halde gözlük kullanamadım.Gözlük burnumun üzerine baskı ve baş ağrısı yaptı bu yüzden de az görsemde kullanamadım.32 Yaşındayım uzağı az görebildiğim için gözlerimi kısarak bakmaktan yüzümde erken yaşta kırışıklıklar mevcut, üstelik küçük yaşlarımdan itibaren göz bozukluğu nedeniyle göz ağrısı baş ağrısı çektim .Şeyda Atabay Yıldız tüm bu şikayetlerimi tek bir ameliyatla ortadan kaldırıp bemi aydınığa kavuşturdu .uzağı görmemle bana dünyaları verdiler sanki ,şimdi uzaktaki tabelaları ,alt yazılı filmlerdeki yazıları vs. zorlanmadan okuyabiliyorum .İyi görerek yaşam çok kaliteli.Bunu ameliyattan sonra anladım daha önce farkında bile olamadım.Benim durumunda olan herkese bu ameliyatı mutlaka olunuz derim.
 • Alev Yıldıray tarafından:
  Sol gözümde var olan katarakt için Şeyda Atabay Yıldız a gözümü emanet ettim.Çünkü kendisine ameliyat olan yakın dostumun bu doktor hakkındaki övgü dolu sözüne, doktorun başarılarına ve bana verdiği sağlam güvene kanaat getirdim..Yanılmadım.Fazlasıyla minnettar kaldım .Herkese tavsiye ederim.
 • gülsüm ergan koca tarafından:
  45 yaşında çalışan bir bayanım,son yıllarda göz kapağımda sarkma ve kırışıklıklar oluştu bu yüzden yorgun ve sanki üzgünmüşüm gibi bir hava oluştu yüzümde.Bu beni iş yerinde çok rahatsız ediyordu her gün yorgun ve bitkinmişim gibi görünmekten bıktım.Bir çok araştırmalardan sonrası göz kapağı estetiğiyle bu sorunumun çözüleceğini öğrendim.Yine bir çok doktor araştırmalarım neticesinde önerilerle bulduğum Şeyda Atabay Yıldız hanıma bu operasyonu oldum.Hemde aynı anda hem alt hemde üst kapağı düzelten ve operasyon sonrasındada yakın ilgi gösteren doktor gerçekten çok ilgiliydi verdiği merhem ve temizleme önerileri çok işime yaradı.Doktor Şeyda Atabay Yıldız Hanıma sevgilerimi sunar ,memnuniyetimi belirtir ,her şeyin istediği gibi gönlünce olmasını temenni ederim.
 • Zehra Pekdiri Aras tarafından:
  İşini severek ve layıkıyla yapan bir hekim.Teşhis koyduktan sonra gözlerimde var olan problemin tedavi aşamalarında arkadaşca tavırlarıyla hastasına moral ve desteği çok güzel sağlıyor.İyileşmem için gösterdiği çaba destek ve ilgi çok fazlaydı takdir ettim.
 • Serpil Özüpek tarafından:
  TŞK EDERİM.Çok başarılı bir göz operasyonu geçirdim.Operasyonu yapan Şeyda hanımefendi gerçekten deneyimleriyle ve bilgisiyle tercih edilecek en iyi göz hekimlerinden birisi ..Operasyon öncesi çok sıkıntılı ve tedirgin dakikalar yaşadım ne söylense heyacanımı bastıramadım .Ama şükürler olsunki doktorum sayesinde sağlıklı gözlere kavuştum.
 • CEYDA A. tarafından:
  Şeyda Atabay Yıldız tarafından Göz altı torbalarıyla ilgili bir ameliyat oldum. Operasyon esnaında canım hiç yanmadı ,devam eden günlerde de doktorumun ilgisi ve takibi devam etti ,ameliyattan iki hafta sonra beni tanıyanlar tarafından ne kadar genç görünüyorsun sözlerini duymaya başladım.Göz altındaki kırışıklık ve torbaların insanların yüz ifadesinin bu kadar değişeceğini hiç tahmin etmezdim ama öyle çok fark varki, ameliyat olmadan önceki yüz ifademden 15 yaş daha genç bir görünüm kazandım..Bu ameliyatla kendime güvenim çok arttı çok mutlu oldum.Doktoruma Çok teşekkürlerimi ve selamlarımı gönderiyorum.Saygılarımla..
 • İlyas Karaçam tarafından:
  İkiz bebeklerimizin gözlerinin kontrolü için Doktor Şeyda Atabay Yıldızı tercih ettik.Şikayetlerini söyleyemeyecek kadar küçük olan yavrularımızın gözleriyle ilgili problemlerine çabucak tanı koyup tedavi sürecini başlattı. Yakın ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz.Alev ve İlyas Karaçam
 • selin dizdar tarafından:
  Göz muayenem için Maya göze gittim, tam randevu saatinde çok teferruatlı bir muayeneden geçirildim.sonra doktor hanım gözleirim için koyduğu teşhisle ilgili çok güzel açıklamaları ve aydınlatıcı bilgiler veriyor.Ben çok memnunum..tşk.
 • sevda karahan tarafından:
  Avusturya da ikamet ediyorum.Yıllardır gözlük kullanırım çok duymuştum lazer operasyonlarını, ama kendim için hiç düşünmüyordum. tabi ki arkadaşımı gözlüksüz dantel örerken gördüğüm güne kadar..Türkiye ye izine gelmiştim.Türkiye de yaşayan ve benim gibi gözlük kullanmak zorunda olduğunu bildiğim arkadaşımla buluştuğumuzda gözlüğünü takmadan dantel örmeye başladı.Merak ettim çünkü Türkiyede iken çok samimi olduğumuzdan dolayı biliyorum gözlüksüz böyle şeyleri yapabilmesi mümkün değil..Şeyda Atabay Yıldıza Lazer operasyonu olduğunu artık gözlük kullanmadığını ve çok iyi gördüğünü söyledi.İşte Şeyda Atabay Doktorumla tanışma hikayem böyle başladı.Bende gittim Maya göze Şeyda Atabay Yıldız a lazer operasyonuyla gözlerimi tedavi ettirdim.Bu doktoru Avusturya da herkese tavsiye ediyorum.Kendisine ve ekibine teşekkür ederim.
 • Halit YAĞIZ tarafından:
  51 yaşındayım son günlerde çok bulanık ve sisli görmeye başladım.Doktora gittim iki gözümde de katarakt tanısı kondu çaresi ise ameliyat dendi, ameliyat olursam ya gözlerimi kaybedersem diye içime büyük korku düştü öyle huzursuz olduğum günlerde arkadaşlarımla konuşurken Şeyda Hanımın ismini duydum.İki arkadaş ta ona katarakt ameliyatı olmuş çok memnun kalmışlardı.Onlardan cesaret alıp Şeyda Hanımın olduğu Maya Göz Kliniğine başvurdum.Misafir gibi itina ile karşılandım ,ortam çok çok temiz ve çalışanlar çok güleryüzlüydü sonra muayene için içeri girdiğimde çok güleryüzlü bir doktor olan Şeyda Hanımla tanıştım.Çok keyifli bir muayeneden sonra Çok basit bir operasyonla gözleriniz eski sağlığına kavuşacak diyen doktor hanım kendinden o kadar emin konuşuyordu ki kabul ettim bir kaç kanı tahlili vermişti onları yaptırdım,sonra ameliyat için gittim.Çok heyecanlıydım ama inanın boşunaymış muayene ediliyorum zannettiğim bir ameliyat sonrası gerçekten ben ameliyatmı oldum demekten kendimi alamadım.Hasta olan için çok kolay geçen bir yarım saatten sonra gözlerim çok iyi görmeye başladı.Benim gibi endişelenen herkese içtenlikle söylüyorum hiç korkulacak bir durum yok eğer gözlerinizde benim gibi katarakt oldu ise hiç beklemeyin kendinizi boş yere yıpratmayın bir an önce Şeyda Hanım gibi deneyimli bir doktora hemen başvurun ve bu ameliyatı olun...
 • Sevilay ER tarafından:
  Özverisi,ilgisi,takibi ve insan sevgisiyle harika bir doktor olan Şeyda Hanımı takdir ediyor ameliyatımda gösterdiği ilgi ve anlayış için bir kez daha teşekkür ediyorum.
 • REMZİ KAYA tarafından:
  Güleryüzlü ,işnde çok başarılı ve çok iyiniyetli bir hekim,Ameliyat öncesi bir çok endişelerim vardı fakat ameliyattan sonra görüyorumki bu endişelendiklerimn hiç birisini yaşamadım.Çok kalınlaşmış başarı şansı az olan katarakt ameliyatını başarıyla sonuçlandıran doktorumuz hem tecrübesi hemde Maya gözdeki tavır ve davranışlarıyla on numara.
 • Nisa Özgür tarafından:
  Şeyda hanım gözlerimdeki bozukluğu operasyonla iyileştirdi.Çok memnun kaldığım için tavsiye ediyorum. Benim gibi yüksek derecede göz bozukluğu olanlar , konforlu ,güvenli ve çok daha rahat bir hayata geçiş yapmak istiyorsanız gözlerinizi Op.Dr Şeyda Atabay Yıldızı'ın güvenli ellerine teslim edin.Hayatınızın ne kadar kolaylaştığını ve kaliteleştiğini operasyondan sonra hemen farkedeceksiniz ve yaşamınızın ne kadar kolaylaştığını göreceksiniz.
 • Tansu. Dilek tarafından:
  Kardeşim Şeyda hanımı bana önerdi ,yıllardır lens kullanırım bir çok problem çıkıyor lens kullanmanın zahmetinden kurtulmak için lazerle göz operasyonunu tercih ettim.Şeyda Atabay Yıldız doktorum bu işin profesyoneli hiç zahmet çekmeden acı duymadan operasyonu tamamladı.harika bir yöntem insanlar için bulunmaz bir teknoloji ve doktorum Şeyda Hanım'da çok profesyonel başarılarının devamını dilerim.
 • Ayhan sezgin tarafından:
  Teşekkür ederim,beni Şeyda hanımla tanıştıran arkadaşım Erhan''a..ayrıca kafamı karıştıran ve endişe duymama neden olan sorularıma sabırla ve benim psikolojimi anlayarak cevaplayan sonrada lazerle gözlerimin tedavisini yapıp beni sağlıklı gözlere kavuşturan doktor Şeyda HAnıma çok teşekkür etmek isterim.SAygılarımla ..Ayhan sezgin
 • MELAHAT ŞANLI tarafından:
  7 yaşındaki oğlumun gözlerini kontrol için bir doktor ararken rastladığımız op dr şeyda hanım oğlumun gözlerindeki bozukluğu zamanında teşhis ederek uygun gözlük kullanmasını sağladı ve kontrol altına aldı, şimdi kontrol ile takip ediyor kendisinden memnunuz tüm ailemizin göz doktoru oldu sağolsun.
 • Fulya Çelik tarafından:
  Hayatımı bu denli etkileyen bir göz probleminden böylesine 5 dakikada ve hatasız kurtulabileceğimi bilseydim bu lazer işlemini bir saniye geciktirirmiydim diye pişman olmaktan kendimi alamıyorum.Çok takdir edilecek bir teknoloji ile ve 5 dakika süren bir işlemle süper bilgili bir doktor olan Şeyda Hanım sayesinde hayatınız hemen değişiyor ve süper görmeye başlıyorsunuz bana her şey çok güzel bir rüya gibi geldi.
 • Hatice İDİZ tarafından:
  Göz torbalarını aldıran bir dostumun tavsiyesiyle Doktor Şeyda Hanımın maharetli ellerine güvenerek kararımı verdim arkadaşım dostum gibi bende Şeyda hanım tarafından ameliyat edilerek göz torbalarını aldırdım yanılmamışım,tavsiye edildiği kadar maharetli ve deneyimli olan bu eller beni 15 yaş gençleştirdi öylesine mutlu oldumki doktoruma ne kadar teşekkür etsem az geliyor çook teşekkür ederim sevgli doktorum Sayın Şeyda Atabay Yıldıza.....
 • Yusuf Ekinci tarafından:
  Katarakt Ameliyatında doktor tecrübesinin ve mercek kalitesinin öneminin çok fazla olduğunu öğrenerek özellikle ve öneriyle tercih ettiğim doktorum Şeyda Atabay Yıldız katarakt ameliyatımı üstün başarıyla gerçekleştirdi..Şeyda Atabay Yıldız dan çok memnun olarak evime her yeri her şeyi çok iyi görerek çok mutlu geldim.tşk.
 • Gülcan Deniz tarafından:
  Gözlerim enfeksiyon kapmış içi, kıpkırmızı olmuş ve devamlı sulanmaktaydı o zor durumda gitmiş olduğum Göz doktoru Şeyda Hanım Kızımın deneyimi ve son teknolojiyi kullanarak yaptığı t edavi gözlerimin enfeksiyondan temizlenip eski sağlıklı haline dönmesini sağladı.Sonsuz teşekkürlerimi ve minnettarlığımı belirtmek isterim..
 • Kemal Özdere tarafından:
  Son günlerde gözlerimden çok rahatsızdım eskisi gibi iyi göremiyor gazetemi okumakta zorlanıyordum. Kızımla birlikte göz doktoru araştırması içine girdik.Kızım İzmirin en iyİ göz doktorlarını internetten araştırmaya koyuldu.Araştırmalarımız sırasında Şeyda AtabayYıldız hanımın ismine ulaştık randevu alarak muayeneye gittim. meğerse gözümde yaşlılıktan dolayı katarakt olmuş,Şeyda hanım sağolsun beni ameliyat etti.Çok şükür çok iyi görebiliyorum.Böylesine başarılı bir doktora ulaşabildiğim için çok mutluyum.Tşk ederim.
 • seher atasoy tarafından:
  OP DR Şeyda hanım tarafından gözümde bulunan bir lekenin ameliyatı yapıldı ,tertemiz olan gözümün ameliyatında emeği geçen tüm ekip ve özellikle uzman elleriyle bu ameliyatımı başaran doktoruma minnettarım.
 • Yusuf Ilgaz tarafından:
  Selam,Muğla da yaşıyorum orada göz muayenesi olduğum da katarakt ameliyatı önerdiler. Ben de İzmir'e akrabamın yanına geldim.Çünkü akrabam bu ameliyat için kendisinide kataraktan kurtaran doktoru Şeyda hanımı öneriyordu.Doktor Şeyda Hanım ve kliniği Maya göz her konuda öylesine iyilerki bende çok memnun olarak kataraktan kurtulmuş olarak Muğla ya döndüm.Muğla da tüm çevreme bu doktoru tavsiye ediyorum.
 • BEKİR TİĞİT tarafından:
  Rahatsızlığımın seyriyle ilgili önlemleri gecikmeden alan ve gerekli bilgilendirmeleri bana ve yakınlarıma açıkca titizlikle yapan ,yaptığı işi tam ve layıkıyla severek yapan hekim sorumluluğunun bilincinde olarak teşhis ve tedavinin sonuna kadar olan sürede hasta için en önemli şey olan moral ve desteği tam olarak verebilen ve beni iyileştirip sağlığıma kavuşturan Doktor Şeyda ATABAY yıldız 'ı kutluyor çok teşekkür ediyorum.
 • demet tarafından:
  Sayın Şeyda Atabay Yıldız için söylemek istediğim çok memnun kaldığımız.. Annemde istem dışı oluşan göz kasılması oluştuğunda komşumuzun da doktoru olan ve komşumuz tarafından tavsiyeyle başvurduğumuz Şeyda Atabay Yıldız çok kısa bir sürede annemeiin bu problemini çözdü .TEŞEKKÜR EDERİZ.
 • NİHAT GÜLGÜN tarafından:
  Küçücük bir operasyonla çok iyi görebilirsin ! Muayene odasından çıktıktan sonra Şeyda Hanımın az önce söylediği bu cümleler kulaklarımda yankılanıyordu .Hiç zaman kaybetmeden Şeyda hanımın istemiş olduğu gerekli tahlilleri yaptırdım.Şeyda hanımın ilgisi hoşgörüsü anlayışı insanları çok sevdiğinin de göstergesiydi, bu sefer şansım yaver gidiyordu.Tahlillerim doktor hanımın istediği gibi normal çıktı ve ben operasyona girdim.Operasyondan bir gün sonra son kontrol için girdiğim odadan gözümün iyileştiğini görerek kuş gibi hafifliyerek çıktım,Doktor Şeyda Atabay Yıldız ismi benim hayatımda bir dönüm noktasıdır.
 • AHMET AYDEMİR tarafından:
  Katarakt ameliyatı için gittiğim ilk günden itibaren yüzündeki gülümseme hastasına yoğun ilgi ve takip harikuladeydi.Ben çok memnun kaldım.Kendisini tavsiye eden iş arkadaşım Eara Öz'e ve doktor şeyda hanıma minnettarım.
 • Halime Sonay tarafından:
  Öncelikle lazer operasyonu yaparak Gözlük ve lens derdinden beni kurtaran şeyda hanıma çok teşekkür ediyorum.gözlük ve lens takmadan çok net görmeye başladım rüya gibi..Duygularımı ve sevincimi ifade etmekte bile zorlanıyorum,hayat böyle çok çok daha güzelmiş.
 • turan ALTINTAŞ tarafından:
  Her gün en az 3 adet gazete okuyan birisi olarak son bir senedir yakını görememeye başlamıştım.Gazeteyi uzaklaştıryor, okumak için çok zorlanıyordum.Bir gözlük almıştım ama sabahları saatime baktığımda gözlük takmadan ne mümkün saati görmek hayat zorlaşmıştı ..Maya göze muayene için gittiğimde çok güleryüzlü bir doktorla karşılaştım.O güleryüzünün yanında hakikaten bilgiside fevkaladeymiş.Acısız ağrısız müdahaleyle ertesi gün gözümü açtığımda her yer ışıl ışıldı.Görmem bir gün içinde bayağı kaliteleşti.Ne kadar övgü kelimesi sıralasam azdır.Doktor harika bir doktor.
 • Hikmet YAHYA tarafından:
  2 ay önce Maya Göz kliniğinde lazerle operasyon geçirdim,lazer operasyonuyla gözlerimdeki sorun OP dr Şeyda hanım tarafından giderildi.Gözlerimdeki bozuklukla ilgili hiç bir bir problemim ve hiç sorunum kalmadı .Operasyon sonrasın da Çok iyi görmeye başladım.Ben çok memnun kaldım.
 • DENİZ TARCAN tarafından:
  Gözlerimin altında oluşmuş olan göz altı torbalarından şikayetçiydim..Beni çok rahatsız eden bu torbalardan kurtulmanın yollarını ararken benim gibi aynı durumda olan ve ameliyatla bunlardan kurtulanlarla tanıştım.Çok memnun olanlara rastladığım gibi ameliyat olduğu halde göz altında topaklar oluşanlarla da karşılaştım.Kafam iyice karıştığı bir zamanda Şeyda hanımla tanıştım Göz altı riskli bir bölgeymiş bunuda öğrenince müdahaleyi yapacak doktorun özellikle göz doktoru olmasını tercih ettim..İlk görüşmemiz de Şeyda hanımın kendinden ve işinden emin hali ve hastalarının memnuniyeti karar vermemde çok etkili oldu. Şeyda hanımın becerisiyle göz altı torbalarından kurtulmuş oldum.Çok da memnunum resmen gençleştim.Ona bu konuda çok minnettarım.
 • suna azizoglu tarafından:
  Sayenizde 2 metre ötesini bulanık görüyorken şimdi her şeyi çok iyi ve net görüyorum.Bu lazer operasyonunun bu denli başarılı olacağını bilsem hiç zaman kaybetmezdim.Başarınız çok fazla ,çok teşekkür ederim.
 • esin esen tarafından:
  Göz altı dolgusu iiçinOp.Şeyda hanımı buldum ,doktor hanım çok güzel planladıktan sonra istediğim gibi göz altı dolgu operasyonunu yaptı çok acı duymadan çok makul bir ücretle istediğim oldu,doktorumu bu başarısından dolayı kutluyor herkese tavsiye ediyorum.
 • Aylin-Koray Yazıcı tarafından:
  İlk doğduğunda bebeğimiz uzun bir süre oksijen çadırında yaşadı hastaneden taburcu edilirken göz doktoruna yönlendirildik, eşimle bizde en değerli varlığımız yavrumuzun gözlerini en iyi doktora emanet edelim istedik çok araştırmalarımızın sonucu bizi Şeyda Hanıma ulaştırdı .Şeyda hanım güzel gözlü bebeğimizin şimdi göz sağlığını takip ediyor ,küçüğümde göz tansiyonu oluşmuş fakat doktorumuza güveniyor ve bir an önce müdahale edildiği için kendimizi çok şanslı sayıyoruz.
 • levent buluş tarafından:
  En yeni teknolojiyi kullanarak bana yeniden görme kabiliyetimi kazandıran,ilgi ve alakasıylada verdiği hizmet bakımından 10 numara diyebileceğim bir Göz hastalıkları doktoru olan Şeyda Hanıma sonsuz teşekkürlerr.
 • aysun oytun tarafından:
  Beş yıldır şeker hastalığıyla mücadele ediyorum.Göz muyenesi rutin kontrollerinde katarakt oluştuğunu öğrendim.İzmir de özel ve bu ameliyat için tecrübesi olan bir hekim olsun istedim.Oğlum Şeyda hanımı öğrenmiş.Şeyda hanımla görüşme sağladığımızda bu ameliyatı olabileceğimi söyledi .Ameliyattan sonra gözlüklerimden de kurtuldum çok rahatladım.Kataraktla ilgili sorun yaşayan herkese Şeyda hanımı tavsiye ediyorum.
 • sabiha koray tarafından:
  Her yönden çok memnun kaldığımız bir hekim , kendisine minnettarız. 2 yaşındaki oğlumuzun gözlerinde şaşılık vardı onu izlemeye aldı uzun bir süre tedavisini yaptı,bizde oğlumuzla doktor Şeyda Hanımın söylediği her türlü şeyi yaparak çok ilgilendik, tedavi sonucu çok başarı gösterdi ,oğlumuzun gözleri düzeldi şu an gözleri çok düzgün bakışları normale döndü.
 • Lemide SANLI tarafından:
  Operasyondan önce çok fazla sorum vardı,sorularım cevap bulmadan operasyon olmaya ise hiç niyetli değildim.Kafamdaki soru işaretlerinin hepsine Şeyda Hanımın Göz Kliniği Mayada cevap buldum.Hatta aynı durumda olan ve iyileşmiş hastalaryla karşılaştım herkes çok memnundu.Vee şimdi süper görüyorum bu rahatlığı iyi göremeyen herkese diliyorum benim gibi iyileşsinler çünkü görememek çok zor iyi görmek ise harka bir olay göz sağlığı her şeyden önemliymiş.Uzaktaki yakındaki tüm yazıları her şeyi rahatça görünce anladım.Sadece şunu açıklamak yeter sanırım.. Yıldızlar Daha yakınlaştı çok uzak görünmüyorlar artık...
 • Nazlı Aslı Dağdel tarafından:
  Sarkan göz kapağımı ameliyatla düzelten Şeyda Hanıma minnettarım.TeŞeKKür EDERİM.Ameliyattan önce her an yüzümün sanki çok mutsuzuşum gibi bir ifadesi vardı ,sordum araştırdım göz kapağı estetiği üzerine İzmirde profesyonel bir doktor olan Şeyda Hanım göz kapağımdaki bu torbaları ameliyatla yoketti.Çok araştırdım hakikaten Şeyda Hanım bu konuda çok tecrübe sahibi.
 • HASAN ALTUN tarafından:
  Hizmet kaliteniz ile profesyonel yaklaşımlarınız bir hastanız olarak beni cezbetti.Ayrıca gözlerimdeki yakını görememe sorunumun bana yaptığınız o kısacık zamandaki operasyonla çok iyi bir görme kazandırdınız ve bana dünyaları bağışladınız ne diyebilir nasıl teşekkür edebilirim ki bilemiyorum.Sağolun, Varolun..
 • SACİDE AYIK tarafından:
  Katarakt operasyonumu başarıyla gerçekleştiren DOKTOR ŞEYDA ATABAY YILDIZ VE EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDER SAYGILAR SUNARIM.BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.
 • TUĞBAY EZGİNER tarafından:
  lazer operasyonumu gülen yüzü, deneyimli elleriyle ağrısız, canımı hiç yakmadan yapan doktor Şeyda Atabay Yıldız hanımefendiye sonsuz saygılarımı sunar herkese Op. Dr Şeyda hanımı önermek isterim.
 • GÜLCAN KARA tarafından:
  Doktor hanım estetikte çok başarılı ,gözlerimin önceki görünüşü ve ameliyattan sonraki görünüşünde çok büyük fark var ,iyiki estetik yaptırmışım eski fotoğraflarıma bakmak bile istemiyorum ameliyattan sonra çok güzel oldu o kadar içime sindi o kadar sevdimki, doktor hanıma her gün dua ediyorum.
 • ESRA KORKMAZ tarafından:
  Konusunda uzman ,güvenilir, özverili bir op.olan şeyda Hanım gözlerimde mevcut olan göz bozukluklarını lazerle tedavi ederek iyileştirdi çok şükür ki artık lenslerin zahmetini çekmiyorum ,çok rahatladım . Çok tşk ederiz.
 • sacide ozan tarafından:
  Sayın Şeyda Atabay Yıldız tüm aile fertlerimizin göz sağlığının takibini yapıp göz hastalıklarında ailemize çok büyük destekleri olan çok değerli bir doktordur.Herkese tavsiye ederim. Doktor hanımı tanıdıktan sonra zaten bana hak vereceksiniz..
 • Mahmut Atmaca tarafından:
  Ben ve eşim Şeyda Hanıma çok teşekkür ediyoruz. Üst göz kapağımdaki düşüklük nedeniyle yüz ifadem yorgun ve sanki uykusu varmış gibiydi.Çok kere ''yorgunmusun?'' sorusuyla karşılaşmaktan bıkmıştım.Bir estetik cerrahisinde muayene oldum. Eşime üst göz kapağını düzelttirmek istediğimi söyledim.Eşim kesinlikle bir göz doktorunun bu ameliyatı yapması için ısrarlıydı Çalıştığı bankadaki arkadaşlarından Şeyda Hanımın kartvizitini getirdi, beni ısrarla göz çok önemli organımız diyerek Şeyda Hanıma yönlendirdi.Eşimin fikirlerine çok önem veririm daima haklı çıkar bu seferde haklı çıktı. Operasyondan sonra çok memnun oldum. Şeyda hanımın mesleğindeki bilgi tecrübe ve insani özelliklerine hayran kaldık.
 • CEMRE DURGUN tarafından:
  Sağ gözümde oluşan kızarıklık ve ağrı için DR Şeyda Atabay Yıldızı öneren ablamla birlikte Maya Göze gittik en son teknolojiyi kullanan ve çok hijyen bir yer olan Maya klinikte Her yer ve doktoru süperdi,çok güzel bir muayeneden sonra gözümde çıkmış bulunan kızarıklığın arpacık olduğunu öğrendim en önemliside bende göz tansiyonu varmış Şeyda Hanım tarafından öylesine güzel bir muyeneden geçirildimki meğerse göz tansiyonu varmış ve erkenden bunu öğrenmem ve tedaviye başlanması benim için çok büyük şanstı.Gelen hastalarını özenle muyeneden geçiren ve işini layıkıyla yapan DR Şeyda Hanıma şükranlarımı gönderiyorum.Sağlık ve başarılarının devamı dileğimle...
 • Akın Sağlam tarafından:
  Sevgili doktorumm, sizin yaptığınız katarakt ameliyatından sonra çok iyi görmeye başladım,gazete okuyamıyorken okuyorum,araç kullanabiliyorum,sevdiğim fakat göremediğim için yapamadığım her şeyi artık sayenizde tekrar yapmaya başladım bana tekrar görmemi kazandırdığınız için sonsuz teşkkürler...
 • Mine Çokarlı tarafından:
  Alt göz kapağımdaki sorun op.dr.Şeyda Atabay Yıldız tarafından giderildi,43 yaşındayım göz altındaki torbalar yüz ifademi olumsuz yönde etkiliyordu,Ameliyat işlemi lokal anesteziyle Şeyda Hanımın usta elleriyle 1 saat gibi kısa sürede tamamlandı 10 gün sonrada iyileşti,cerrahiden önce 10 yaş yaşlı gösteren yüz ifadem şimdi 10 yaş daha kendi yaşımdanda genç gösteriyor bu beni çok motive etti kendimi 30 lu yaşlarda hissetmeye başladım bu işlem hem özel hayatıma hemde iş hayatıma yansıdı tşk ederim.
 • seyiit AKÇAM tarafından:
  Dr Hanım göz hastalıkları tedavisinde çok profesyonel, ben buna bire bir şahit oldum.Ankaradan tatil için İzmir Seferisar'a geldim,Plajda rüzgardan dolayı gözüme kum doldu,çıkarmak için ovaladım, denizden çıktığımda gözümü yanma ve batma hissinden dolayı hiç açamıyordum. bu arada gözüm çok fazla da kanlanmıştı,çok rahatsızdım,yanımdaki iki arkadaşta İzmir'e yabancıydı acilen cep telefonlarımızdan göz doktoru arayışına girdik ve Şeyda Hanım'ı bulduk. Pazar olmasına rağmen doktor Şeyda hanım beni Maya Göz kliniğine çağırdı,göz muayenesinden sonra orada gözüme damlattığı damlayla birlikte yanma ve batma hissi o anda geçti , bana 2 adet damla yazdı ,onları kullandım ertesi gün ise gözümdeki kanlanmada geçmişti, anında tedavi yapıp şikayetlerimi gideren doktor Şeyda Hanım'ın TEŞHİS VE TEDAVİSİ ÇOK BAŞARILI ONA MİNNETTARIM.
 • GÜLER TOZCAN tarafından:
  Bebeğim erken doğdu,Çocuk doktorumuzun tavsiyesiyle bebeğimin gözlerini Şeyda hanıma muayene ettirdik ,Neyse ki Şeyda Hanmıı tanıdık bebeğimin tedavisine çok erken başlandı büyük şansımız varmış ki bebeğimin doktoru böyle deneyimli bir doktoru tavsiye etmiş her iki doktorumuza da çok teşekkür ederiz.
 • Mert Koca tarafından:
  op.dr Şeyda Atabay Yıldız İzmir de Lazer de sizin başarınıza diyecek söz bulamıyorum.Beni lenslerle uğraşmaktan, tüm sıkıntılardan ağrısız ve sızısız bir günde lazerle kurtardınız,lens takıp çıkarmak hatta lenslerin kullanılması esnasındaki hijyen kuralları vs beni çok yoruyordu siz op olarak süper bir hekimsiniz sizi herkese tavsiye ediyorum.
 • LALE ARAS tarafından:
  Annemi göz muayenesi için Şeyda hanımın olduğu Maya Göze götürdüm teşhisi hemen koyan Şeyda hanım annemin göz muayenesini yaptı ve tanıyı çok çabuk koydu ve glokom olduğunu söyledi annem için uygun bir tedaviye başlandı bu sayede hastalığı kontrol altında tutulup görme kaybının ilerlemesini önlendi.Annemin göz sağlığının korunmasında bize çok yardımcı olan Şeyda Hanım a çok teşekkür ederiz.
 • ARZU AKYAZ tarafından:
  Dolgun dudakları olan hanımlara hep özenmişimdir.Tavsiyeyle gitmiş olduğum Maya gözde bu işlemi bende yaptırarak istediğim dolgun dudaklarıma kavuştum operasyon sonrası dudaklarım öylesine dolgunlaştıki bu kadar güzel bir sonuç çok büyük bir başarıydı doktorumun bu başarısı beni çok memnun etti.
 • Nilgün Güleç tarafından:
  Çok iyi bir sağlık hizmeti aldığım Maya Göz kliniğindeki bana emeği geçen herkese binlerce kez Teşekkürler.Hastalarına çok fazla önem veren Şeyda Atabay yıldız tarafından katarak operasyonuyla tekrar eski göz sağlığımı kazandım.Çok çok teşekkürler.
 • Nisa İnce tarafından:
  Sevgili doktorum iyi ki sizi tanımışım sayenizde yeni bir dünyaya adım attım,lazer operasyonunun beni bu kadar kolay rahatlığa kavuşturacağını bilseydim bu rahatsızlıkla bu kadar süre beklemez yıllar önce bu operasyonu olurdum şimdi 34 yaşındayım.Öğretmenim ,öğrencilerime gözlüksüz ders vermenin ve etrafı sağlıklı gözleriyle gören insanlar gibi görebilmenin keyfini yaşıyorum.Başarılarınızın daim olması dileğimle ellerine sağlık.
 • BİNNUR SARAÇ tarafından:
  Şeyda hanımı medyadan duydum,web sitesinde inceledim ve mail attım bana mail ve telefonla geri dönen doktor Şeyda hanımın çabukluğu ve özellikle çok açıklayıcı benim ilgilendiğim sormak istediğim her şeyi açıkca anlatması beni çok etkiledi kendisine bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.Beni çok rahatsız eden Göz altı kırışıklıklarından kurtulmak istiyordum bir yandan da tedirginlik yaşıyordum çünkü çevremden bir sürü olumsuz şeyler duymuştum ama doktor Şeyda Hanımın açıklamaları beni rahatlattı ,operasyon günü öylesine tedirgindimki ama boşunaymış çok başarılı bir operasyondan sonra şimdiki güzelliğimi elde ettim.Bu operasyonu olmak isteyenlere duyurmak isterim hiç düşünmeden kendinizi Şeyda Hanımın becerikli ve deneyimli ellerine emanet edin .saygılarla.Binnur
 • Seyhan güloğlu N.... tarafından:
  Her şey mükemmeldi .Göz kapağı estetiği için uzun süredir doktor arayışlarımın ve uğraşımın meyvesini Şeyda Atabay Yıldız hanımefendiyi bularak aldım.İyiki tanımışım,ÇOK İLGİLİ VE GÜLERYÜZLÜ TAVIRLARININ YANINDA MESLEĞİNDEKİ PROFESYONELLİĞİNİ göz ve yüzümde hissetmek öylesine güzel bir duygu ki, insanın istediği bir sonuca kavuşması rüya gibi! duygularımı anlatamıyorum sonuç harika .
 • kübra Şeremet tarafından:
  Şeyda hanımın uyguladığı Lazer sayesinde çok rahat gözlüksüz bir hayata geçiş yapmanın mutluluğunu yaşıyorum.Yıllardır 2,5 numara astiğmat ve 5 numara miyopla hayatımı sürdürmek zorunda kalmıştım.Hayatımı bu denli etkileyen göz kusurundan 10 dakika gibi kısa bir sürede kurtuldum.Çok takdir edilecek bu teknolojiyi çok takdir edilecek derecede iyi uygulayan doktoruma sonsuz Teşekkürler.
 • Figen Özyurt tarafından:
  Çok ince olan dudaklarımı hiç beğenmiyordum,Arkadaşımla bu konu hakkında konuşurken kardeşinin de dudak dolgusu yaptırdığından söz etti ve kardeşinin ameliyattan sonra ki dudaklarının fotoğrafını gösterdi .Doktorunu sorduğumda OP Dr Şeyda Atabay Yıldız olduğunu söyledi çok imrendim bende görüşmeye gittim,Maya gözü çok beğendim çalışanlar çok sıcakkanlı, ücretide çok fazla gelmedi bana.karar verdim ve dudaklarıma dolgu yaptırmak için randevu aldım.Lokal anesteziyle çok rahat bir operayon geçirdim.Şeyda hanımın eli çok hafifmiş çok rahat bir operasyon oldu.Operasyondan bir hafta sonra iyileşmştim,doktorum bu süre içinde oldukçada ilgiliydi. çok güzel ve dolgun dudaklara sahip oldum,önceden tanıyan ve beni aniden gören dudak dolgusu yaptırdığımı bilmeyenlerin dudaklarıma bakışını ve şaşkınlık içinde dudakların değişmiş ne kadar güzelleşmiş demeleri çok hoşuma gidiyor...Şeyda hanım sağolsun.
 • ESEN TÜMER tarafından:
  Çok temiz ve nezih bir klinik, oldukça güleryüzle karşılayan personelden sora muayeneye alındığımda aynı güleryüzle doktor tarafından da karşılanıp muayene edildikten sonra rahatsızlığımla alakalı çok açıklayıcı bilgiler aldım çok harika bir yer olan Maya gözü herkese tavsiye etmek geliyor içimden ben böyle pozitif bir kliniğe ilk defa rastladım .teşekkür ederim.
 • Adem YERLİYURT tarafından:
  Gözlerimde yanma ve kızarıklık vardı, batma hissinden de çok rahatsızdım acilen Şeyda Atabay Yıldıza başvurdum doktor Hanım gözümün mikrop kaptığını söyledi bana yazdığı reçeteyi aynen uyguladım gündüz damla gece ise merhem vermişti bir hafta içinde de gözlerim eski sağlığına kavuştu teşhisi süper bir doktor tedavimin bir an önce başlayıp bir an önce iyileşmek beni çok memnun etti sağolsun şeyda atabay yıldız......
 • Nurcan Dede tarafından:
  Şeyda Atabay Yıldız ..herkese tavsiye edebileceğim süper bir GÖZ DOKTORU..... Göz içi lens ameliyatımı yaparak bana dünyaları bağışladı ertesi gün işimin başındaydım,bir ay sonrada damla kullanmayı tamamen kestim.1 ay sonraki kotrolde rahatsızlığımdan eser kalmamıştı sayesinde gözlerim şahane görüyor iyi görebilmek bambaşka bir şeymiş insanların yüzlerini geriden tanıyamıyordum ameliyattan sonra görünce farkettim göz bozukluğu var ise hiç beklemeyin zaman kaybetmeden çaresine bakın çünkü dünya bambaşka görünüyor.. ama benim seçtiğim gibi iyi bir göz doktoru seçiniz derim.
 • erhan koç tarafından:
  Göz doktoru arayışı içindeydik, bir kaç kişinin tavsiyesiyle Bornovadaki Maya göze gittik ,3 yaşındaki kızımızın uzağı göremediği şüphesi içindeydik Maya Gözde doktor Şeyda hanım tarafından çok teferruatlı bir muayeneden geçirilen kızımız için tedavi başlandı üstelik kızımız muayene esnasında hiç tedirgin olmadı ve korkmadı zamanında böyle iyi ve işinde profesyonel bir doktora rastladığımız için çok mutluyuz. Sevil ve Erhan koç
 • Meltem Güler tarafından:
  Yüksek numara gözlük kullanıyordum. Hem de astigmat vardı. Gözlük kullanmak artık bir eziyet, yüktü. Özellikle yaz aylarında. Ne denize girebiliyordum ne de güneş gözlüğü kullanabiliyordum. Sonra bir arkadaşımın tavsiyesi ile Şeyda hanıma ulaştım. Muayenemi yaptı, ayrıntılı incelemelerden geçirdi. Ameliyat için herhangi bir risk olmadığını söyledi. Çok sevindim, çünkü benden bir önce muayene olan hastanın göz dokuları yetersizmiş. Bu yüzden ona başka önerilerde bulundu. Ama yine de çok güzel; para için herkesi ameliyat yapan bir doktor değil. İhtiyacınıza ve özelliklerinize göre doğru tedaviyi öneriyor. Bu çok güzel. Ama benim hiçbir riskli durumum yoktu. Ameliyat oldum. Bugün sayesinde denize girdim ve ilk defa o masmavi suları net gördüm. Ne güzel bir şeymiş. Hemen yazmak istedim. Ben bunca zaman sıkıntı çektim. Başkaları çekmesin. Eğer gözle ilgili bir sorununuz varsa Dr. Şeyda Atabay Yıldız kesinlikle doğru adres. Kliniği de çok özel bir yer. Görmeniz gitmeniz gerekir. Buradan kendisine teşekkür ediyorum.
 • N.O tarafından:
  Hastaya yaklaşımı çok iyi. Göz konusunda çok tecrübeli. Babama cok basarili bir katarakt ameliyatı yaptı. Anneme de kapak kaldirma ameliyati yaptı. Kesinlikle iki konuda da çok başarılı. Herkese tavsiye ederim.
Doktor hakkında toplam 96 yorum bulunmaktadır.
96 kişi Opr.Dr. Şeyda Atabay Yıldız için değerlendirme yapmış
Kişisel Web Sitesi : drseydaatabayyildiz. com
 • İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Uzmanlık
 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru
 • Muayene (Yıllık operasyon)
 • Cerrahi Müdahale/Ameliyat (Yıllık operasyon)
 • Lazer/Işın Tedavisi (Yıllık operasyon)
 • Estetik Cerrahi (Yıllık operasyon)
Çalıştığı Kurumlar
Seyda Atabay Yıldız MUAYENEHANESİ, İzmir (Muayenehane)
Adres : Kazım Dirik Mah. 184.Sk.No:73/2 Bornova/İZMİR
Opr.Dr. Şeyda Atabay Yıldız randevuları için 0850 333 0 344 numaralı telefonu arayabilirsiniz
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Muayenehane  
Eğitimi
Mesleki Deneyim
İzmir Özel AG Avrupagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi (Uzman Doktor, Başhekim, Mesul Müdür)
2012 - 2013
Akhisar Özel Doğuş Hastanesi (Uzman Doktor)
2010 - 2012
Fatsa Devlet Hastanesi (Uzman Doktor)
2008 - 2010
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Uyguladığı Teşhis/Tanı Yöntemleri
Bilgisayarlı Görme Alanı Testi
Fundus Flourossein Anjiyografisi
Ultrasonografi
Aldığı Eğitimler
International Course On Ophthalmic and Oculoplastic Reconstruction and Trauma Surgery, Viyana, Avusturya, 2011
Ulusal Oftalmoloji Kursu, Ankara, 2009
Ulusal Oftalmoloji Kursu, Ankara, 2006
Ulusal Oftalmoloji Kursu, Ankara, 2004
Üye Olduğu Dernek ve Kuruluşlar
Türk Oftalmoloji Derneği (TOD)
İzmir Tabip Odası
American Academy of Ophthalmology (AAO)

Aldığı Eğitimler

 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi, Tıp Doktoru, 2002
 • İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Uzmanlık, 2008
 • Ankara, Ulusal Oftalmoloji Kursu, 2004
 • Ankara, Ulusal Oftalmoloji Kursu, 2006
 • Ankara, Ulusal Oftalmoloji Kursu, 2009
 • Viyana, Avusturya, International Course On Ophthalmic and Oculoplastic Reconstruction and Trauma Surgery, 2011

Uzmanlaştığı Tedavi Alanları

 • Göz Altı Morlukları
 • Görme Bozukluğu
 • Çocuk Göz Hastalıkları
 • Katarakt
 • Göz Altı Dolgusu
 • Göz Kapağı Estetiği
 • Botoks
 • Katarakt Ameliyatı
 • Refraktif Cerrahi
 • Blefaroplasti
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
3241
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
65
Doktor Atabay Yıldız’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Opr.Dr. Şeyda Atabay Yıldız
Opr.Dr. Şeyda Atabay Yıldız
Göz Hastalıkları
Seyda Atabay Yıldız MUAYENEHANESİ
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Opr.Dr. Şeyda Atabay Yıldız
Opr.Dr. Şeyda Atabay Yıldız
Göz Hastalıkları
Seyda Atabay Yıldız MUAYENEHANESİ
Şeyda Atabay Yıldız

Bu doktordan randevu alabilirsiniz!

Eniyihekim.com vasıtasıyla alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Randevu Hattı : 0850 333 0 344
Randevu Al

Bu doktora soru sorabilirsiniz!

KAPAT