Eniyihekim.com

Prof. Dr. Abdurrahman Çömlekçi

Prof. Dr. Abdurrahman Çömlekçi

Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

Abdurrahman Çömlekçı Muayenehanesi

İzmir

Randevu Hattı : 0850 333 0 344
Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 12 yorum bulunmaktadır.
 • Mevlan Derin SOLMAZ tarafından:
  Sonsuz teşekkürler ile başlamak istiyorum. Çok teşekkürler hocam. Başka başka doktorlar kafamızı karıştırdıktan sonra adeta bir ışık gibi çıktınız karşımıza. İlginiz ve bilginiz ile tüm detayları ile hastalığımızı anlattınız. Çözüm yolu açtınız. Adı son derece sevimsiz(kanser) olan bu hastalığın korkulacak kadar önemli olmadığı ancak sizin üslubunuzla anlatılabilir. Sakin ve rahatlatıcı tavrınız emin olun hastalarınızda da aynı duyguyu oluşturuyor. Her hastanızla bazen 1 saati aşan sürelerle ilgileniyorsunuz. Bu da sizin insana verdiğiniz değerin açık bir göstergesi. Çok teşekkür ederim hocam. Şu anda sizin koyduğunuz teşhis ve önerdiğiniz tedavi ile hayatıma sağlıklı olarak devam edeceğim. Saygılarımla.
 • İkbal ÇATALKAYA tarafından:
  Sevgili Hocama öncelikle teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.Aşağı yukarı 20 yıldır guatır hastasıyım ilaçla hep geçer diye ve hep korku endişesiyle birlikte hem hastalığımı hem de tedavimi kendi ellerimle ihmal ettim ama yanılmışım Sayın Hocam ile bir doktorumun tavsiyesiyle tanıştım bana çok kızdı bu denli ihmalkarlığım yüzünden çok haklıydı tüm sonuçlarıma tedavilerime aldığım ilaçlara hiç mübalasız saatlerce baktı inceledi ve bana döndüki mutlaka ameliyat olman gerek hocam çok korkuyorum dedim karar vermemde bu denli etkili olmasaydı eğer ben yine rahatsızlıklarımla birlikte savaşıyor olacaktım en kısa zamanda ameliyat oldum iyiki olmuşum guatır çok büyümüş öyleydi zaten zor bir ameliyat geçirdim ameliyattan sonra yine görüşmemiz gerektiğini söyledi yine yanına gittim zaten böyle bir alaka görmedim hem kendisi hem de sekreteri Arzu Hanım hastalarını ayrı ayrı takip ediyor gitmesen bile inanın gitmek isteyeceksin şimdi sayesinde ve tavsiyeleriyle birlikte inanın çok rahatım Sayın Hocama Muğla'dan sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum iyiki var iyiki ben kendisini tanıma fırsatı bulmuşum başka guatır hastası arkadaşlarımı da tavsiye ediyorum hiç tereddütsüz tanıdıkları için hiç pişman olmayacaklar.
 • yelda çallıoğlu tarafından:
  abdurrahman beye gittiğimde bütün vücudumun uyuşuktu ve tek seferde tansion ölçme aleti ile sorunumu anlayıp hemen hastaneye yatırdı ve türkiyedeki kalsiyumların vücudumda enzinim yapmaıdğını yasak yiyeceklerimi ortaya çıkardı gittiğime hiç pişman olmadım adete psikolog gibi konuşup anlatıyor ve asla endişeye sokmuyor çok memnunum ve iyiki gitmişim
 • Cahit Candan tarafından:
  İnternet üzerinden doktorları incelerken kendi rahatsızlığımla ilgili olarak sayın Doktor Prof. Dr. Abdurrahman Çömlekçi'yi kendime yakın gördüm ona gittim.Gittiğimde bir saatten aşkın zaman ayırdı bana eskiye dair her türlü bilgiyi aldı benden.Ben şeker hastasıyım . Şekerim hep yüksekti hiç düşüremiyordum. Fakat hocama gittikten sonra tedavi için verdiği ilaçların tesiri ile şuan çok rahatım. Çok memnun kaldım. Yakınlarımı dostlarımı yönlendiriyorum.
 • Bedia tarafından:
  25 yıldır yakınlarım hocama gidiyor ve onların tavsiyesi üzerine gittim.Hocaya ilk gittiğimde kan değerim çok düşmüş ilaç almamı söyledi gece olduğu için alamadım.Sabah erken saatte eşimi arayıp eşinizin ilacını mutlaka alın unutmayın diye uyarması beni çok etkiledi bunu her doktor yapmaz.Tedavim halen devam ediyor.Hastalığımın ne olduğunu hakkında hiç bilgim yoktu beni aydınlattı ve neler yapmam gerektiğini açıkladı .Abdurrahman hocaya giden akrabalarımında tedavilerini en iyi şekilde sonuçlandırdı.Buradan herkese doktorumuzu tavsiye ederim.Gittiğinizde karşınızda çok ilgili ve işinde çok çok iyi bir doktor göreceksiniz.
 • BAKİ ZEYTÜNLÜOĞLU tarafından:
  SAYIN HOCAMIN ÖNCE İNSANLIĞINA, DOKTORLUĞUNA, SON DERECE HAYRAN OLDUM. HERKESE ÖNEREBİLECEĞİM SÜPER BİR DOKTORDUR. KENDİSİNE DENİZLİDEN SAYGILARIMI SUNUYORUM.
 • Jale Akbulut tarafından:
  Sayın hocam bilgisi,ilgisi,nezaketi ve sakinliği ile örnek bir doktordur.Her yönüyle 'En İyi Hekim' sıfatını hakkeden değerli hocama saygılarımı sunuyorum.
 • dr.funda sağlam tarafından:
  Tanıdığım en çalışkan endokrinoloji hocası...kişiliği ve engin bilgisiyle örnek almamak mümkün değil... keşke ülkemizdeki tüm hocalar benzer olabilseydi.
 • Utku ÖZDEMİR tarafından:
  doktorluğu olsun, hastayla iletişimi olsun çok ama çok beğendiğim bir hekimdir.Kişilik olarak da tanıdığım en fedakar insanlardan biridir.içim rahat etsin diye, haftasonumu rahat bir şekilde geçireyim diye yapılacak işlerini erteleyip MR sonuçlarımı Radyologlarla birlikte inceleyip sonucunu bana söyledi..Çok memnunum kendisinden..Allah razı olsun.
 • sebiha özazman tarafından:
  ilgili mütevazi teşhis ve tedavisinde mükemmel bir doktor.herkeze öneririm.
 • Ebru Toscalı tarafından:
  Sayın prof.dr.Abdurrahman Çömlekçi beyle hipertroidi (graves hastalığı) sebebiyle tanıştım.ve şu an böyle mükemmel bir hekimle tedavi şansım olduğu için şükrediyorum.Hastalıklar konusunda hassas bir kişiliğe sahip olmama rağmen Abdurrahman beyle ilk tanıştığım andan beri ona çok güvendim.Güleryüzlü,hastasıyla çok ilgilenen,herşeyden önce hastasını dinleyen ve şikayetlerini dikkate alan,tedavi sürecinde psikolojik olarakda hastasını rahatlatan,çok başarılı bir hekim. doktorum sayesinde eski saglığıma kavuşuyorum.Sayın hocamıza minnettarım,gösterdiği ilgi ve hassasiyet için kendisine teşekkür ediyorum.benim gibi bu rahatsızlığı oluşan kişilerede sayın hocamla tanışmalarını öneririm.
 • nurşen öztürk tarafından:
  abdurrahman beyle 2007 yılında hamilelik sürecimde tanıştım.şeker hastası bir anne olarak doktorumun sayesinde(kendisine minnettarım)çok sağlıklı bir kızım var.kendisine hem insanlık hemde hekimlik açısından gösterdiği ilgi için çok teşekkür ediyorum
Doktor hakkında toplam 12 yorum bulunmaktadır.
12 kişi Prof. Dr. Abdurrahman Çömlekçi için değerlendirme yapmış
Kişisel Web Sitesi : www.abdurrahmancomlekci.com
 • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi - Profesörlük Ünvanı
 • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi - Doçentlik Ünvanı
 • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi - Yan dal İhtisas
 • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık
 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru
Çalıştığı Kurumlar
Abdurrahman Çömlekçı Muayenehanesi, İzmir (Muayenehane)
0– devam (2014 yıl)
Adres : Mimar Sinan Mah. 1359 Sk No:5 D:10 Alsancak, İzmir
Prof. Dr. Abdurrahman Çömlekçi randevuları için 0850 333 0 344 numaralı telefonu arayabilirsiniz
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Var Kurum Tipi : Muayenehane  
Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi, İzmir (Tıp Fakültesi)
Doktor, 1990– devam (24 yıl)
Adres : MİTHATPAŞA CAD. BALÇOVA
Tel : 232 4122222
Fax : 2777777
Yatak Sayısı : 1000 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Tıp Fakültesi  
Eğitimi
Profesörlük Ünvanı 2009 -
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Akedemik Kariyer
İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi 1999 - Halen
İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi 1990 - Halen
Üye Olduğu Dernek ve Kuruluşlar
Türk Diyabet Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi
The Endocrine Society (USA) Üye
Society for Endocrinology (UK) Üye
American Diabetes Association Üye
Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma hastalıkları Yönetim Kurulu Üyesi
American Association of Clinical Endocrinologists Üye
Yabancı Dilleri
İngilizce
Hastaların Sormuş Olduğu Sorular
Doktora sorulmuş toplam 1 soru bulunmaktadır.
 • Soru tarihi : 29 Eylül 2013 Pazar
  Kizim 9 yasinda ve surekli el ve ayaklari terliyor ders yaparken yazisini yazamiyor ben biraz arastirdim ama bir cok hastaligin habercisi olabilirmis doktora gelmemiz gerekirmi beni bilgilendirirseniz sevinirim tesekkrler
Doktora sorulmuş toplam 1 soru bulunmaktadır.

Aldığı Eğitimler

 • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi , Profesörlük Ünvanı
 • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi , Doçentlik Ünvanı
 • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi, Yan dal İhtisas
 • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi , Uzmanlık
 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi, Tıp Doktoru
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
25329
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
10
Doktor Çömlekçi’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Prof. Dr. Abdurrahman Çömlekçi
Prof. Dr. Abdurrahman Çömlekçi
Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
Abdurrahman Çömlekçı Muayenehanesi
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Prof. Dr. Abdurrahman Çömlekçi
Prof. Dr. Abdurrahman Çömlekçi
Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
Abdurrahman Çömlekçı Muayenehanesi
Abdurrahman Çömlekçi

Bu doktordan randevu alabilirsiniz!

Eniyihekim.com vasıtasıyla alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Randevu Hattı : 0850 333 0 344
Randevu Al

Bu doktora soru sorabilirsiniz!

KAPAT