Eniyihekim.com

Uzm.Dr. Yalçın Ademoğlu

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 4 yorum bulunmaktadır.
 • Lale SAYAR tarafından:
  İyi günler Yalçın Bey ben mutlu ettiğiniz fakat sizi üzen hastanızım.Maalesef hayatımdaki belirsizlik ve sürekli yeniden bacağımı kaybetme korkusuyla ani çıkışlarım için özür dilerim.Yıllar geçti ama ben halen size nasıl teşekkür edeceğimi bilemedim.Lütfen beni affedin siz beni dinleyen nadir doktorlardandınız.Size minnettarım.Nasıl bir hediye alsam da mutlu edebilsem diye düşünüyorum yıllardır(2004-2005),hem de kendimi bağışlatsam.Elimdeki yara hiç morarıp canımı yakmadı.Size haksızlık ettiğim için beni bağışlayın.Siz çok iyi bir insan ve harika bir doktorsunuz.Şimdilik hediyem aileniz sizin ve Said Bey ve ailesinin sağlığı için dua etmek.Herşey için siz iki mükemmel dokturuma teşekkür ediyorum.Biliyorum ki orda çalışan herkes kuşkusuz sizi örnek alıp sizler kadar iyiler.İyiki varsınız.
 • serkan.akkuş tarafından:
  yalçın bey benim hayatımı kurtrdınız.2005 yılında büyük.bir iş kazası geçirdim tam 45 dakka makinada silindir arasında kaldım.sonucu beni hayata bağladınız kopmakta olan kolumu adeta yeni baştan yaptınız.allah 1 deyil bindefa razı olsun siz ve ekibinize.sizden ricam ağrılarım çok arttı ne yapabilirim. çalışan olduğum için muayene çok fazla geldi.bana yardımcı olursanız çok sevinirim
 • Serkan tarafından:
  Ben yillar once is kazasi gecirdim.bir daha okuyamaz diyen egitimcilere inat tibbi bilgilerini zorlayarak meydana getidigi basari ile suanda nomal fiİki eksikliyi.olmayan bir insan gibi yasamimi surduruyorum. Suabda yurt disinda cok basarili bir sekilde meslegimide surduruyorum.tesekkurler Yalcin abi.sen bir hayatta vermis oldun bana.
 • mehtap tarafından:
  oğlum 2 aylıkken yalçın beyle tanıştık brakiel pleksus felci vardı takip ve ameliyat etti.çok hassas bir ameliyatı başarıyla yaptı memnun kaldık.halen tedavimiz fizik tedavi olarak devam ediyor oğlumda epey ilerleme oldu ama zaman ve sabır istiyor.hastane olarak da memnun kaldık tavsiye edrim.doktorumuza minnettarız rabbim başarılarını daim etsin.
Doktor hakkında toplam 4 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
4 kişi Uzm.Dr. Yalçın Ademoğlu için değerlendirme yapmış
Çalıştığı Kurumlar
Özel Emot El Ve Mikrocerrahi Ortopedi Hastanesi, İzmir (Özel Hastane)
Adres : KAHRAMANLAR MAH. 1418.SOK.NO:14
Yatak Sayısı : 62 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Özel Hastane  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
965
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
0
Doktor Ademoğlu’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!