Eniyihekim.com

Uzm.Dr. Füsun Arda Özşahin

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 12 yorum bulunmaktadır.
 • C.B. tarafından:
  1 yılı aşkın süredir gitmediğim profesör kalmadı. Ancak hiç bir doktor ürtiker hastalığıma bir teşhis koyamadı. Füsun Hanım'a binlerce kez teşekkür ediyorum. Tedavinin ilk gününde iyileşme meydana geldi. Konusunda çok uzman aynı zamanda direk teşhise yönelik çalışması, hasta ile iletişimi ve ilgisi bakımından gerçekten herkese kesinlikle tavsiye edebileceğim bir uzman doktor.
 • öznur tarafından:
  Detayli anlatmama gerek yok, gidin ve gorun doktorun ne kadar iyi oldugunu oncelikle onun yuzune bakip anliyorsunuz zaten, inanilmaz guzel bir yuzu var, ben kendisine gitmeye devam edicem. Tabiki sira bulabildikçe...
 • secil yilmaz tarafından:
  5 AYDIR RANDEVU ALMAYA CALISIORUM AMA HENÜZ BASARMIS DEGILIM FUSUN HANIM COK BASARILI BI DOKTOR BUKADAR IYI OLMASA DOLUP TASMAZDI.BI AN ONCE RANDEVU ISTIYORUM VITILIGO BASLANGICI DEDILER VE FUSUN HANIMI COK ONERDILER UMUDUM BI TEK FUSUN HANIM DAHA YASIM COK GENC 22 YASIMDAYIM VE BU HASTALIGI YENMEK ISTIYORUM.
 • büşra satıcı tarafından:
  Randevuyu zaten zor alıyoruz bide randevuları iptal edip duruyorsunuz napcamızı şaşırdık ya bu nasıl bir iş ?cevabınizi kisa sürede bekliyorum evimiz uzak olduğu için zor oluyor
 • burcu kaya tarafından:
  sizi cok tavsiye ettiler 3 aydır randevu almaya calistım ve kızım 9 yaşında vitiligo hastası her yerlera götürdüm son carem sizsiniz randevu tarihimi sabırsızlıkla bekliyorum
 • cece tarafından:
  Füsün hanım çok ilgili ve alanında uzaman bir doktor eğer cilt probleminiz varsa şiddetle tavsiye ediyorum.1 yıldır tedavi görüyorum ve ciddi bir problemim yok cilt yüzeyine uygulanan tedaviyle devam ediyoruz ve artık cildime kozmetik uygulamadan dışarıya çıkabiliyorum.
 • ahmet ağır tarafından:
  Doktor hanımı,15 vyıldır tanıyorum ,kamu personeliyim teknik işçi statüsünde çalıştığımdan makina teçhizatlarla çalışırken zaman zaman yaralanma yada,bıçak falçata kesikleri oluşuyor ellerimde çalışmam esnasında,tedavi için gittiğim çoğu büyük hastanelerde,göremediğim tedavi ve iyileştirmeyi Doktorum sayın füsun hanımın tedavisinde gördüm ve iyileştim bir hasta olarak kendisini çok başarılı buluyorum,böylesine konusunda kendini iyi yetiştirmiş bir insana saygılarımı sunuyor başarılarının devamını diliyorum.
 • Kel adam tarafından:
  İlgili bir doktor. Sadece eczaneden alınacak hazır ilaçlarla değil, kendi yapabileceğiniz karışımlar ve doğal tedaviler hakkında da isabetli bilgilendirmeler yapıyor. Özel kurumların kapmaması, her zaman ulaşılabilecek bir hekim olması dileğiyle.. :) Ünü aldı başını gidiyor zaten buralarda :)
 • hocanım tarafından:
  sayın doktorum,isabetli teşhisiniz ,güler yüzünüz için size çok teşekkür ederim.mübarek ramazan bayramınızı kutlar,başarılarınızın devamını dilerim....
 • melih sütçüoğlu tarafından:
  dr. hnm bütün randevularınız dolu vücüdumda 5 seneyye yakındır. mantarlar var yaz aylarında çoğalıyor samanyolu denen bir türmüş ama kime gittiysem kimse geçiremedi rahatsız oluyorum randevularınız dolu olduğu için ulaşamadım size önerebileğiniz bişey varmı?
 • Ayşe tarafından:
  Yıllarca akne problemim oldu ve sürekli olarak ilaç kullandım, akne izi ve aknelerime kesin bir çözüm bulamamıştım,denemediğim ilaç, kozmetik ürün, gitmediğim doktor kalmamıştı, aknelerim geçtiğinde ilaç tedavisini bıraktırıyordu doktor ve 1-2 ay sonra tekrar çıkıyorlardı. Ancak Füsun Hanım saesinde gerçekten temiz ve sağlıklı bir cildim oldu, çok memnum kaldım kendisinden 2.5 senedir tedavi görüyorum ve neredeyse yüzümde hiç iz kalmadı, siyah noktalarım kayboldu. Ve bu süreçte de ağır ilaçları sık dozlarla da almadım, uzun ama az dozda bi tedavi gördüm; yan etkisini de hiç görmedim o nedenle.Bunların dışında ufak tefek ciltle ilgili şikayetlerimde de kendisi inanılmaz derecede hızlı sonuç verecek şekilde tedaviler uyguladı. Kendisinden çok memnunum çok da iyi bir hekim olduğunu düşünüyorum. Şiddetle de bu bölümle ilgili sıkıntınızda gitmenizi tavsiye ederim; tabiki doktorumuzun söylediklerine de harfiyen uymanız gerekecektir; aksi takdirde hiç bir işe yaramaz...
 • Ayşe tarafından:
  Yıllarca akne problemim vardı, sürekli ilaç kullanıyorudm ve bırakınca tekrarlıyordu, şu an harika bir cilde sahibim Arda Hanım sayesinde. Tedavi uzun sürüyor ama sonuç mükemmel!
Doktor hakkında toplam 12 yorum bulunmaktadır.
Çalıştığı Kurumlar
İzmir Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi İsmet Yorgancılar Basın Sitesi Semt Polikliniği, İzmir (Semt Polikliniği)
Doktor,
Adres : 150 SOK.NO:1 BASIN SİTESİ BASIN SİTESİ SEMT POLİKLİNİK KONAK
Tel : 232 2325007
Fax : 2440405
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Semt Polikliniği  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Uzm.Dr. MEHMET OYTUN HASTÜRK
Çocuk Psikiyatrisi,İzmir
Opr.Dr. LEVENT ÇUHADAR
Genel Cerrahi,İzmir
Prof. Dr. TUĞRUL DERELİ
Dermatoloji,İzmir
Prof. Dr. OKTAY AVCI
Dermatoloji,İzmir
Uzm.Dr. GÜNGÖR YILMAZ
Dermatoloji,İzmir
Uzm.Dr. BETÜL TAŞ AVCI
Dermatoloji,İzmir
Opr.Dr. TUNCER SAÇAR
Dermatoloji,İzmir
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
31757
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
48
Doktor Arda Özşahin’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!