Eniyihekim.com

Uzm.Dr. Şeref Targan

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 14 yorum bulunmaktadır.
 • Remzi Şirinoğlu tarafından:
  Dr. Şeref Targan izmir'de ikamet etmememize rağmen sanki yan dairemizde oturan komşumuz gibi her imdadımıza yetişen, en paniklediğimiz anlarda bile "bak şimdi..." diye başlayan ve en anlaşılır şekilde durumu anlatan ve bizi rahatlatan üslubuyla, samimi, içten ve yardımsever kişiliğiyle müthiş bir insan. Bebeğimizin 8 aylık doğması, kilosunun 2.350 gr. olması ve 4 gün küvezde kalması bizi ve ailemizi büyük bir psikolojik travmaya sokmasına karşın, Şeref Bey'in programları ve tavsiyeleri ile bebeğimiz catch-up denilen hızlı yükseliş ile ortalama boy ve kilonun üzerine çıktı. Gerek yurtdışı gerekse yurtiçinde katıldığı paneller nedeniyle ulaşılamadığı olsa da genel itibariyle telefonlarının açık olması ve durumu sizin bilmeniz müthiş bir güven vererek rahatlamanızı sağlıyor. Eğer benim gibi İzmir'e kilometrelerce uzakta yaşıyorsanız bulunduğunuz yerde acil durumlar için bir doktorla tanışmanızı ama sonucun mutlaka Şeref Bey'e iletilmesini tavsiye ediyorum. Çünkü Şeref Bey bu tip durumlardan asla rahatsız olmayan, meslektaşını eleştirmeden tedavinize şekil verebiliyor. Eşimin ve benim önce Allah'a emanet ettiğimiz oğlumuz, sonra Şeref Bey'e emanettir. Verdiği hizmet ödediğimiz bedelin üzerinde... Her fırsatta teşekkürü bir borç biliriz.
 • İBRAHİM AÇIKGÖZ tarafından:
  Şeref bey ve ekibi ile ilk tanışmamız 6 ay önce arkadaşlarımın tavsiyesi ile oldu. bugüne kadar 7/24 sorduğumuz her soruya cevap aldık, tavsiyelerini uyguladık ve harika sonuçlar aldık. teşekkür ederiz.
 • Aynur Uzunca tarafından:
  Akrabalarımız dahil tüm çocuklarımızın doktoru olmaya devam ediyor Şeref Bey. her zaman ılımlı yaklaşımı- ilgisi ve çocuklarımıza karşı gösterdiği sevgi dolu iletişim çok güzel. her daim ulaşabilmemiz ve mecburi durumlarda kullandırdığı ilaçlar nokta atışı gibi.. çocuk hastalıklarında ebeveynlere gösterdiği sabır ve rahatlatıcı konuşmaları da çok iyi. kesinlikle çocuk doktoru arayanlara tavsiye ederim
 • CK tarafından:
  ÇOK MEMNUN KALDIK SÜPER BİR DOKTOR RANDEVUYU BİR BAYANDAN ALDIK GİTTİGİMİZDE BİZİ YİNE BİR BAYAN KARŞILADI SARIŞIN GÖZLÜKLÜ GÜLER YÜZLÜ BİR BAYAN HEMEN BEBEGİMİZİ KUCAGINA ALDI VE BİZE YARDIMCI OLDU HER ŞEY MÜKEMMELDİ ÇOK MEMENUN KALDIK HERKESE TAVSİYE EDERİZ
 • tuğba tarafından:
  Benim 2 çocuğum var .İkisininde doktoru Şeref bey .Bütün hekimlerimiz iyidir ama mesleğini bu kadar layıkı ile yapan nadir doktorlardandır herhalde .Maddiyattan uzak, günün her saatinde rahatça arayabileceğiniz , gece yarısı aradığınızda bile senin tonunu değiştirmeyen, çok yoğun çalıştığı halde her an yardımcı olmaya çalışan çok iyi bir insan Büyük kızım şimdi üniversite sınavlarına hazırlanıyor onun sayesinde doktor olmak istiyor.Allah kendisinden razı olsun.Onu tüm sevdiklerine bağışlasın.İyi ki varsınız.
 • tarafından:
  müjde hanım...ben bu söylediklerinize inanamıorummm...başıınız sağolsun ama bence bu işte bi hata var..kendisini çok yakın tanıorummm kesinlikle böyle bir tarzı yok..
 • müjde tarafından:
  keşke bende diğer kullanıcılar gibi bir yorum yazabilseydim ama tamda tersi düşünceler içindeyim..15 ocak günü kurup olan 13 aylık kızımı muayenehanesine götürdüğümde üstünkörü 10 dklık bir kontrol sonrası önemli bişeyi olmadığını söleyerek,bizi hastaneye değil eve yönlendirdi..kızım 3 saat sonra ağırlaşarak solunumu ve arkasından kalbi durdu..arkasından 45 günlük bir hastane sürecinde kızımızın beyninde ciddi hasar ve ödem oluştu ve 45. gün onu kaybettik..ve doğduğu günden beri kendisinin ilgilendiği hastasını doktorumuz bir kere bile aramadı,yanımıza gelmedi ve hatta sanırım vefatından bile hala haberi yok..kendisine özellikle 13 aylık elifimiz adına herşey için çok teşekkür ederiz....
 • İBRAHİM YILMAZ tarafından:
  kızımız 4 aylıkken tanıştık, mükemmel birisi, kızım 7 yasında halen gidiyoruz. çok memnunuz.
 • banu çelik tarafından:
  oglum su an 11 yasında dogumundan ıtıbaren kontrol ve rahatsızlıklarında seref beyın teshıs ve verdıgı ılaclardan cok memnunduk.kendısıne cok tesekkur ederız
 • başak aladağ tarafından:
  oğlum 52 günlüktü Şeref beyle tanıştığımızda oğlum 1ay sonra 3 yaşını dolduracak okadar süper bir doktor ki muayenesine gittiğimiz zaman çok güzel ilgileniyor.akşam geç saatlarde bile arasak çok güzel bir şekilde bizimle konuşuyor.herkese tavsiye ederim.teşekkürler ŞEREF BEY...
 • nur binicioglu tarafından:
  doktorumuz olarak mükemmel olmasına karşılık,mükemmel bir kişiliğe de sahiptir kendisi..ALLAH ondan sonsuz razı olsun...başımızdan hiç bir zaman eksik etmesin:)
 • nur tarafından:
  kesinlikle mükemmel bir doktor olmakla birlikte son derece insancıl,sıcak kanlı,pozitif...her yönüyle dörtdörtlük bir doktor:)ailece onu çok seviyoruz..
 • Hasan SANDAL tarafından:
  Çocuğunuzun sağlığı ve gelişimi konusunda kesinlikle gözü kapalı güvene bileceğiniz, kesinlikle maddiyatçı olmayan sıcak kanlı ve bilgi ve becerisiyle size güven veren bir doktordur. Beslenme sorunundan dolayı ölümün eşiğine gelen kızımın hayatını önce Allah sonra Şref beye borçluyuz.Kendisnne çok teşekkür ediyoruz.
 • gizoz tarafından:
  kızımın doğumundan beri takibini yapıyor.ilgisinden ve istediğimiz her an kendisine ulaşabiliyor olmktan çok mutluyuz.bizi gereksiz yere strese sokmadığı ve extralar konusunda asla ısrarcı olmadığı için,ayrıca uzun yıllar Behçet Uz çocuk hastanesinde çalıştığı için kendisine çok çok güveniyoruz.
Doktor hakkında toplam 14 yorum bulunmaktadır.
Çalıştığı Kurumlar
Şeref Targan Muayenehanesi, İzmir (Muayenehane)
Doktor,
Adres : İNÖNÜ CAD.YAZGAN APT. NO:367 K1 D1 HATAY
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Muayenehane  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Adipsi (Susama Yokluğu) Akut Böbrek İltihabı Akut Bronşit Alerjik Astım Alerjik Bronşit Alkaptonüri Allerjik Rinit Amipli Dizanteri Ateş Bademcik Hastalıkları Bademcik İltihabı Bağırsak Enfeksiyonu Bağırsak Gazı Bağırsak İltihabı Bağışıklık Sistemi Problemleri Balgam Bayılma Bebeklerde Gaz Sancısı (Colic) Boğaz Ağrısı Boğaz Enfeksiyonu Boğaz İltihabı Böbrek Taşı Bronşektazi Bronşit Bulaşıcı Hastalıklar Büyüme Ağrısı Büyüme ve Gelişme Problemleri Büyümüş Lenf Bezleri Charge Sendromu Çiçek Hastalığı Çocuk Böbrek Hastalıkları Çocuk Hastalıkları Çocuk Kan Hastalıkları Çocuklarda Gelişme Bozuklukları Çocuklarda Yüksek Ateş Demir Eksikliği Dizanteri Enfeksiyonlu Yara Erken Ergenlik Problemi Faranjit Gaz Sancısı Gribal Enfeksiyon Grip Havale Hepatit A Hepatit B Hızlanmış Ergenlik İdrar Kaçırma İdrar Torbası İltihabı İdrar Torbası Sarkması İdrar Yolları İltihabı İdrar Yolu Enfeksiyonu İdrarda Kristal Atılımı İnek Sütü Alerjisi İnmemiş Testis İshal İsilik Kabakulak Kabızlık Kan Hastalıkları Kansızlık (Anemi) Karın Ağrısı Katılma Nöbeti Kızamık Kızamıkçık Kistik Fibrozis Konjenital Kistik Adenomatoid Malformasyon Kronik Bronşit Krup Kulak Ağrısı Kulak Enfeksiyonları Kulak İltihabı Kusma Menenjit Mide Ağrısı Nezle Orta Kulak İltihabı Öksürük Pnömoni Prematüre Bebek Prematüre Doğum Rotavirüs İshali Sarılık Sepsis Sık Tekrarlayan Enfeksiyon Sistinüri Soğuk Algınlığı Solunum Yolu Enfeksiyonu Su Çiçeği Tonsillit Uyku Apnesi Ürtiker Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu Üsye Üşütme Viral Enfeksiyon Yeme Bozuklukları Yenidoğan Sarılığı Zatürree

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Uzm.Dr. VELİ KARABUĞA
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,İzmir
Uzm.Dr. HURŞİT APA
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,İzmir
Uzm.Dr. SALİH ÇAĞRI ÇAKIR
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,İzmir
Uzm.Dr. OKTAY DİKMEN
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,İzmir
Uzm.Dr. SALİH SEMERCİ
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,İzmir
Uzm.Dr. TALHA AKİL
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,İzmir
Uzm.Dr. FİGEN AKDENİZOĞLU CAN
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,İzmir
Uzm.Dr. ZELİHA ARIKAN
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,İzmir
Uzm.Dr. ZEYNEP RUA ÖZHAN
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,İzmir
Uzm.Dr. MURAT HIZARCIOĞLU
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,İzmir
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
14046
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
3
Doktor Targan’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!