Eniyihekim.com

Uzm.Dr. Mehmet Oytun Hastürk

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 14 yorum bulunmaktadır.
 • ECE.B tarafından:
  GERCEKTEN COK İYİ BİRS3EVDİM DOKTOR DAHA 1 KEZ GELDİM AMA HEMEN KENDİSİNİ SEVDİM VERDİĞİ İLACIDA KULLANIYORUM SİNİLERİMİ DÜZELTMESİNDE YARDIMCI OLUYO EN AZINDAN İKİDE Bİ SİNİRLENMİYORUM
 • S.Ö tarafından:
  Dün 4 yaşındaki oğlumuz için Sayın Oytun Hocamızla görüşmeye gitmiştik. Onunla beraber anne baba olarak biz de enerji depolayıp döndük. Piyango gibi bir gidişti bizimkisi. İnternetten araştırdık ve denedik. İyi ki gitmişiz. DEHB olduğundan şüphelendiğimiz çocuğumuz için daha önce başka bir doktora gitmiştik. Bizim şüphemizi doğrulamıştı doktor. Doğal gözlem yapabilmesi için kendi haline bıraktığımız çocuğumuz doğal olarak odada koşuşturdu, dolandı :). Doktor Bey yarım dakika geçmeden sert bir ses tonuyla "Çocuğu dışarı çıkarın babası. Biz annesiyle konuşalım" demişti. Babası ile oğlum çıkınca da "Görünen köy klavuz istemez. Çocuğunuz hiperaktif. Risperdal kullanacak......." demişti. Evet teşhis ve tedaviye bir şey diyemem. Elbetteki bu işin uzmanı olmak kolay birşey değil. Ama yaklaşım berbattı. Şimdi gelelim Oytun Hocamızaaaa..... Uzun yıllardır rastlayamadığım ve artık aç hale geldiğimiz "İNSANLIK" edremiyle dolup taşıyor kendisi adeta. İyi insan= iyi hekim demek değil fakat "iyi hekim" kavramının içinde bence iyi insan olmak da olmalı. Bilhassa çocuk psikiyatristi ise. Oytun Hoca İyi insan+iyi hekim. Oğlum kreşte herkesin bir kankası olduğunu ama kendisinin kankası olmadığını söylemişti bana. Ben de ikizinin ismini söyleyip o senin kankan ya demiştim. İkizi "Hayııııır, benim kankam Egemen sen değilsin" demişti. Çok üzülmüştüm. Boşver ben senin kankanım diyerek gönlünü almaya çalışmıştım. Dün polikliniğe gittik ve sanki biz tembih etmişiz gibi Oytun Hocamız bizim ufaklığı görür görmez "Hey kanka naber" dedi. Oldukça uzun süren görüşmemiz süresince sürekli oğluma tabiri caizse gaz verdi (benim evde yaptığım gibi). Çünkü her DEHB olan çocukta görülme sıklığı yüksek olduğu gibi biz dede son zamanlarda özgüveni azalmaya başladı. Kendini arkadaşlarından dışlanmış hissettikçe, diğerlerinin daha başarılı olduğunu gördükçe geçen sene son derece yüksek olan özgüveni bu sene düşmeye, içine kapanmaya başladı. Bu yüzden evde sürekli cesaret verip potansiyellerini övmeye çalışıyordum. Doktorumuz da böyle yaptı. Bir doktorun beğenisini kazanmış olmak oğlumu çok mutlu etti. Artık onun kankası bir doktor. Onun tabiriyle “Vaaaav anne kankam doktoooor”. Hocam ilaç kullanımı hakkındaki görüşleriniz de bizi çok mutlu etti. Daha yazmak istediğim çoook şey var. Sağolun. Lütfen olurda bir gün değerinizin anlaşılmadığını düşünürseniz yine de tevazuunuzdan vazgeçmeyin. Günümüzde kendini ulaşılmaz gösterenler bırakın daha değerli olduklarını düşünedursunlar. İnanıyorum ki sizinle görüşen herkes açık ara olumlu farkınızın, teşhis ve tedavinizdeki isabetin farkındadır. Sünçilisan ettimse affola.. Saygılarımla.. 05.02.2014
 • S.s.ç. tarafından:
  Teşekkürler oytun bey desteğiniz ve ilginizden çok memnunuz yaklaşımlarınız ve düşünceleriniz harika umarım dalınızda bir numara olursunuz gerçi şimdiden aranan ve randevu bulunamayan Dr.ünvanı almış durumdasınız.Başarılarınızın devamını dilerim.
 • Ali tarafından:
  Oytun abi gerek kişilikle,gerek muhabbetle harika bir insan.Onun sayesinde sorunum çözüldü.Bana hoşgeldin ali abi deyip elimi sıkan başka doktor görmemiştim.
 • ezgi tarafından:
  oytun abi çok tatlı dilli ve çok iyi bi insan bugün randevu almaya gitmiştim ama fiş kalmamıştı :) 10 kere gidip gelipte fiş bulamasamda yinede oytun abiden muayane olmak için bi 10 kere daha gidip gelirim gerekirse :)
 • asiiyenin annesi tarafından:
  çok mükemmel bir doktor veinsan kendisine çok teşekür ederim kızımın ve bizim hayatımızıolumlu çokşeylere sebep olduğu için
 • Tuncay Duran tarafından:
  Ben çok doktor gördüm çok hastane gezdim ama bu kadar sevimli bu kadar pozitif yaklaşımları olan ve hasta- doktor ilişkisini bu kadar gerilimsiz ve rahat hissettirerek yapanı görmedim . "Abi neden geldin bizim dükkana ?" şeklinde karşısındakini rahatlatan ve ağzından çok güzel laf alan bir hekim daha az bulunur herhalde ... Şiddetle tavsiye ederim ... Oytun hocam seni çok seviyoruz ve nolur hiç değişmeyin ve çok uzun yıllar böyle kalın :))
 • şirinee tarafından:
  Gördüğüm en tatlı doktorlardan biri hastalarına abla abi diye hitap etmesi , bi arkadaş gibi davranması ,moral verici konuşmaları gerçekten çok hoşuma gidiyo :))
 • büşra bal tarafından:
  ben 19 yaşındayım ve benimle gerçekten ilgileniyor. oytun bey hayatımda gördüğüm en mütavazi doktorlardan biri.çok doktor değiştirdim ama gerçekten oytun abiyi çok seviyorum inanılmaz saygı duyuyorum gnümüzde onun gibi doktorlar gerçekten parmakla gösterilicek kadar az kaldı.ondan çok şey öğrendim kesinlikle hiperaktivite sorunu yada dikkat dağınıklığı olan kişilere ya da velilerine söylüyorum onunla tanıştıktan sonra kendinizi şanslı bile hissedeceksiniz :) iyiki daha hareketliyim daha az şey kaçıracağım diye:) doktorum oytun HASTÜRK her şey için gerçekten çok teşekkür ederim
 • temmuz can semen tarafından:
  mükemmel bir doktorsun, senin sayende özgüvenimi kazandım ilaçlar beni kassa da...:)
 • hasta yakını tarafından:
  doktor bey sadece hastaya yaklaşımı ve bilgisiyle değil, mütevazi kişiliği ile de çok mükemmel bir insan.bize kattıkları için kendisine çok çok teşekkür ederiz
 • Fatma Çördük tarafından:
  Herkese tavsiye ederim.4 yaşındali çocuğuma iyiki diğer doktorları dinleyip ilaç kullanmamışım.Oytun Beyi dinledik tavsiyelerine uyduk.Problemimiz çözüldü.Sağolsun...İyi ki var...
 • takıntılı tarafından:
  yaa cidden çokk tatlı bi adam hastalarına abi,abla diye hitap etmesi,motive edici konuşma şekli,bunun dışında arada bi hastayı dürten konuşmalar yapması gerçekten çok mükemmel.İnsanı acayip rahatlatıyo ,hastalarına bi doktor gibi değil de bi abi gibi yaklaşıyo.
 • oncel tarafından:
  Tanıdığım en - evet argo tabirle - en kafa doktor . Muayyene sırasında Metallica dinleyebilmek mükemmeldi. 10 numara insan , 10 numara ağabey 10 numara doktor :)
Doktor hakkında toplam 14 yorum bulunmaktadır.
Çalıştığı Kurumlar
İzmir Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi İsmet Yorgancılar Basın Sitesi Semt Polikliniği, İzmir (Semt Polikliniği)
Başhekim,
Adres : 150 SOK.NO:1 BASIN SİTESİ BASIN SİTESİ SEMT POLİKLİNİK KONAK
Tel : 232 2325007
Fax : 2440405
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Semt Polikliniği  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Doc.Dr. EYÜP SABRİ ERCAN
Çocuk Psikiyatrisi,İzmir
Uzm.Dr. İLKER ERDOĞAN
Çocuk Psikiyatrisi,İzmir
Ass.Dr. HANDAN ÖZEK
Çocuk Psikiyatrisi,İzmir
Prof. Dr. SÜHA MİRAL
Çocuk Psikiyatrisi,İzmir
Ass.Dr. ERMAN USLU
Çocuk Psikiyatrisi,İzmir
Ass.Dr. İPEK PERÇİNEL
Çocuk Psikiyatrisi,İzmir
Prof. Dr. BELKIS MÜGE TAMAR
Çocuk Psikiyatrisi,İzmir
Uzm.Dr. FATMA SİBEL ÇIKOĞLU DURAK
Çocuk Psikiyatrisi,İzmir
Uzm.Dr. AYŞE KUTLU
Çocuk Psikiyatrisi,İzmir
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
29889
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
33
Doktor Hastürk’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!