Eniyihekim.com

Prof. Dr. Reşat Serhat Erbayraktar

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 4 yorum bulunmaktadır.
 • Sedat Selçuk tarafından:
  Gece uykudayken nöbet geçirmişim.Yataktan düşmüşüm ve kendimde değildim.Çekilen Tomoğrafi ve MR sonucunda beynimin sağ tarafında göz arkasında ceviz büyüklüğünde tümör tespit edildi.Alanında başarılı olduğunu öğrenmemle hemen ameliyat kararını verdik.Başarılı bir ameliyat ile kitleyi oldı.Hasta olarak doktora güven duymak önemli.bir haftada hastaneden çıkıp iki ay sonra öğretmenliğe devam ettim.Çok yakından ilğileniyor.Herkes için öneririm
 • MEHMET ŞÜKRÜ ŞEKER tarafından:
  14.05.2011 sabah saat 07.00 esişm şiddetli bir baş ağrısıyla bağırmaya gözlerini açamamaya başladı.DİDİM DEVLET HASTANESİNE götürdüm normal bir başağrısı dediler eve gönderdiler.ben emin olmadım bu olaydan eşimi MEHMET ŞÜKRÜ ŞEKER kendi aracımla izmir dokuz eylül üniversitesi hastanesine getirdim. dakika 5 BT sonucunda eşimin çok ağır bir beyin kanaması geçirdiği ortaya çıktı.ÇOK DEĞERLİ DOKTOR OZAN BEY gerçekleri bana anlattı. servise yatırıldık.DR SERHAT BEY ile tanışma TESADÜF böyle başladı.8 gün içerisinde 4 beyin kanaması FAK ANEVRİZMA yaşadık.ekip yani doktor grubu çok iyiydi.her ameliyat sonrasında binlerce dua ettim sizlere ekibinizle birlikte eşimi bana bağışladınız.HERYERDE SİZDEN VE EKİBİNİZDEN MEMNUYİNETLE BAHSEDİYORUZ EŞİMLE.ŞÜKÜRLER OLSUN.RABBİM SİZLERİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN.DR EKİBİNİZDEN CEREN BEY,GÖKTUĞ BEY,KORAY BEY,OZAN BEY CANLA BAŞLA ÇALIŞTILAR.NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZDIR YETMEZ.NRŞ BÖLÜMÜ HEMŞİRELERİNİZ YARDIMCI PERSONEL ELİNDEN GELEN HERŞEYİ YAPTI.SİZİ KUTLUYORUM HER HALİNİZLE HARİKA BİR İNSANSINIZ.DURUŞUNUZ DOKTORLUĞUNUZ BİLGİLENDİRMELERİNİZ.BENİM EŞİMİN YAŞADIKLARI KARŞISINDA AYAKTA DURABİLMEMİ SAĞLADINIZ.HERZAMAN YANIMIZDA OLDUNUZ.ANNE VE BABANIZA DA HÜRMETLERİMİZİ SUNUYORUZ SİZİN GİBİ HASTALARINA CANI GİBİ BAKAN BİR EVLAT YETİŞTİRMİŞLER.ben bu mesajı eşim adına yazdım.
 • Cemil Arıkan tarafından:
  Tam sekiz ay doktor doktor dolaştıktan, bel fıtığı teşhisiyle fizik tedavi gördükten, MR'lar, BT'ler çekilip bir sonuca ulaşamadıktan ve en son bir fizik tedavi uzmanının verdiği egzersiz programını uygularken belden aşağı vücudumun tamamen felç duruma gelmesinden sonra âcil olarak sevk edildiğim Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesinde hem de bir operasyona girmek üzere iken, Ameliyathanenin giriş bölümünde ilk defa tanıştığım ve muayene olduğum Muhterem Serhat Hocam, hem beni yeniden ayağa kaldırdı, hem de aylarca uğraştığım hastalığımın teşhîsinde yardımcı oldu. Sadece "el muayenesi" ile teşhis koyup, "yarın ameliyata alacağım" diyen hocam, gerçekten ertesi günü öğleden sonra yaptığı ameliyatla belden aşağısı hareketsiz olan vücudumun yeniden eski fonksiyonunu kazanmasını sağladı. Onun sâyesinde hem vücudumun tutmayan bölgesi tutar oldu, hem de tedavideki gecikmenin daha çok problem çıkarabileceği hastalığımın teşhîsi yapıldı ve tedâvîsine başlandı. Şimdi Kanser tedavîsi görüyorum. İnşâallah bu hastalıktan şifa bulursam bu, teşhisin gecikmesine engel olan Serhat Hocam sâyesinde olacak. Allah ilminizi arttırsın ve size sağlık ve âfiyet versin Hocam. Allah râzı olsun. Tabâbet ilminiz deryalar gibi Sanki canlara can katıyor hocam. Tahlil, Röntgen, BT, MR yerine Sizin "elleriniz" yetiyor hocam Cemil Arıkan
 • Bulent Narbay tarafından:
  Serhat Hoca 15 gun evvel boyun fitigi ameliyatimi gerceklestirdi. Muthis bir boyun, sol omuz ve sol kol agrisi/acisi ile girdigim ameliyattan bir kus gibi ciktim. Ameliyat sonrasi hicbir agrim olmadi ve agri kesici dahi almadim. Ertesi gun taburcu olup 2inci gun yurt disina uctum. 1 hafta icinde isime basladim. Ameliyat oncesi "aman cok riskli" diye benni engellemeye calisan yakinlarim ameliyat sonrasi "aman hocam biz de olalim bu ameliyati" dediler. Ellerinize saglik Hocam, hersey super.
Doktor hakkında toplam 4 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
4 kişi Prof. Dr. Reşat Serhat Erbayraktar için değerlendirme yapmış
Çalıştığı Kurumlar
Reşat Serhat Erbayraktar Muayenehanesi, İzmir (Muayenehane)
Adres : Yunusoğlu Ilıca Konakları Mithatpaşa Caddesi Palandöken Sk. No:24/A2
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Muayenehane  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Ağrı Pompası Apse Insizyonu Ve Drenajı Arteriografi Baklofen Pompası Tedavisi Beyin Anevrizması Onarımı Beyin Pili Programlanması Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt) Brakiterapi Da Vinci Robotik Cerrahi Derin Beyin Stimülasyonu Dikiş Disk Protezi Uygulaması Diskektomi Diskografi Diskogram Eeg(Elektroensefalografi) Ekstratemporal Kortikal Rezeksiyon Elektromiyografi Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi Endoskopik Cerrahi Endoskopik Diskektomi Endovasküler Embolizasyon Endovasküler Koilleme Enjeksiyon Im Enjeksiyon Iv Epidural Steroid Enjeksiyonu Epilepsi Cerrahisi Epilepsi Tedavisi Fonksiyonel Hemisferektomi Gamma-Knife (Gamma Bıçağı) Radyo Cerrahi Genel Çocuk Cerrahisi Hemaferez Hidrosefali Şant Uygulaması Jackson Pratt Dren Kateter Yerleştirme Korpus Kallozotomi(Epilepsi Cerrahisi) Kraniotomi Laserasyon Onarımı Lezyonektomi Lobektomi Lop Rezeksiyonu(Epilepsi Cerrahisi) Mikrocerrahi Mikrovasküler Kırpma Mikrovasküler Oklüzyon Minimal Invaziv Cerrahi MRI Multipl Subpial Transeksiyon Nebulizatör Nöroonkolojik Cerrahi Omurga Cerrahisi Omurga Stabilizasyon (İnstrumentasyon) Ameliyatları Parsiyel Nefrektomi Pediatrik Endoskopik Cerrahi Pediatrik Laparoskopik Cerrahi Pediatrik Toraks Cerrahisi Preoperatif Değerlendirme Radyoterapi Rezektif Epilepsi Cerrahisi Robot Destekli Cerrahi Robotik Cerrahi Serebrospinal Sıvı Analizi Spinal Enjeksiyon Stereotaktik Radyocerrahi Şiroterapi(Sinir Dondurma) Tam Kan Sayımı-Hemogram Temporal Lop Rezeksiyonu Tümör Nekrozu Faktörü (Tnf) Vasküler Cerrahi Venografi Ventriküloperitoneal Şant Uygulama Vns(Vagal Sinir Stimülasyon Tedavisi) X-Ray Yapay Mesane Yoğunluk Ayarlı Radyoterapi (Yart)
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Prof. Dr. KEMAL YÜCESOY
Beyin ve Sinir Cerrahisi,İzmir
Prof. Dr. NURİ ARDA
Beyin ve Sinir Cerrahisi,İzmir
Prof. Dr. NURULLAH YÜCEER
Beyin ve Sinir Cerrahisi,İzmir
Prof. Dr. EMRE METİN GÜNER
Beyin ve Sinir Cerrahisi,İzmir
Ass.Dr. MEHMET OZAN DURMAZ
Beyin ve Sinir Cerrahisi,İzmir
Opr.Dr. ORHAN KALEMCİ
Beyin ve Sinir Cerrahisi,İzmir
Ass.Dr. GÖKTUĞ AKYOLDAŞ
Beyin ve Sinir Cerrahisi,İzmir
Ass.Dr. BEK AKİLBEKOV
Beyin ve Sinir Cerrahisi,İzmir
Ass.Dr. GÜNDÜZ KADİR İSTAN
Beyin ve Sinir Cerrahisi,İzmir
Prof. Dr. ÜMİT ACAR
Beyin ve Sinir Cerrahisi,İzmir
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
7068
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
0
Doktor Erbayraktar’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!