Eniyihekim.com

Uzm.Dr. Cem Gönül

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 5 yorum bulunmaktadır.
 • NAZLI YILDIZ tarafından:
  Akapunktur servisinde kilo vermek ve diğer rahatsızlığım için tedavi görüyorum.Ellerimde çok fazla terleme oluyordu bu şikayetim için gitmediğim hastane, yaptırmadığım tahlil kalmadı ama şifamı bulamadım Dr. Cem bey bu rahatsızlığıma akapunkturun yardımcı olabileceğini söyledi ve sadece 4. seansta terlemede gözle görünür şekilde azalma oldu ve kilo vermeye başladım. Cem Bey hem branşımda çok başarılı hem çok mütevazi biri. İlginiz için Dr. Cem Gönüle ve yardımcısı hemşire hanıma çok teşekkür ederim. Bu şekilde rahatsızlığı olan herkese gönülden tavsiye ederim.
 • nilgün tarafından:
  Cem Bey hem mükemmel bir doktor hem de çok iyi bir insan.Hala işini bu kadar iyi yapan insanların da olduğunun bir kanıtıdır kendisi.
 • PINAR tarafından:
  Hastaneye ilk gittiğimde kilolarımdan dolayı hayata negatif bakıyordum ve ümitsizdim fakat Cem bey 6 ay gibi bir sürede beni tekrar hayata döndürdü diyebilirim kilo vermenin yanında yaşam tarzımda değişti kendisinin verdiği bilgiler doğrultusunda yemek yeme anlayışımızdaki yanlışı ve doğruyu öğrendim, kendisine ve yanında görev yapan tüm hemşirelere sonsuz minnettarlığımı sunarım.....
  Hekimin bu yoruma cevabı :
  Pınar Hanım çok teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Böyle devam ederseniz de verdiğiniz kiloları geri almayacaksınız. En önemlisi de bu...Dr.Cem GÖNÜL
 • Betül tarafından:
  Beni tekrar hayata bağlayan bir insandır. Haftada 3-4 kez acil servise giden birisi olarak herkese tavsiye ederim. Hastaya olan tavırlarıyla hayatımda hiç böyle bir doktor görmemiştim. Kendisine sonsuz teşekkürler...
  Hekimin bu yoruma cevabı :
  Nalan Hanım çok teşekkür ederim. Migren hastaları için akupunktur gerçekten iyi sonuçlar veriyor. Umuyorum daha kaliteli ve ağrısız bir hayata merhaba dersiniz.
 • Nalan Denizci tarafından:
  Bu yaştan sonra bana yeniden umut verdiği ve hayata bağladığı için çok teşekkür ediyorum.
Doktor hakkında toplam 5 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
5 kişi Uzm.Dr. Cem Gönül için değerlendirme yapmış
Çalıştığı Kurumlar
İzmir Bozyaka Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, İzmir (Eğitim Ve Araştırma Hastanesi)
Adres : SAİM ÇIKRIKÇI CAD.NO:59 KARABAĞLAR
Tel : 232 2505050
Fax : 2614444
Yatak Sayısı : 688 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Eğitim Ve Araştırma Hastanesi  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
3263
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
9
Doktor Gönül’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!