Eniyihekim.com

Prof. Dr. Ahmet Gül

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 8 yorum bulunmaktadır.
 • kemal büyükyazı tarafından:
  15 yıldır ahmet beyin hasta olarak tedavisi altındayım görevim nedeniyle farklı hastahanelere çok gittim ama degil tedavi olmak teşhis bile yıllarca koyulamadı en sonunda doktor tavsiyesiyle ahmet beye ulaştım yıllarca çektigim agrılar dan kurtuldum ve bugun 20-25 yıl öncesine nazaran çok daha iyiyim ramatizmal hastalıklar konusunda güvenim ve inancım sonsuzdur tavsiye ederim
 • A. SİBEL ÜSTE tarafından:
  9 yıldır Ahmet Bey'in hastasıyım ve onun gibi mükemmel bir doktor ile karşılaştığım için şükrediyorum.Sistemik lupus eritematozus hastayısım ve teşhisi koyan sadece Ahmet Bey'dir. Kendisi aynı zamanda inanılmaz naziktir. Alanında en iyisidir.Hatta dünya hali ola ki ona bir şey olur da ne yaparız diye düşündüğüm de olmuştur. Umarım kendisi gibi kıymetli doktorlar yetiştiriyordur. Allah herkesi doktoruna düşürsün diyorum ve Sn Ahmet Bey'e teşekkürlerimi sunuyorum.
 • hümeyra uyulmaz tarafından:
  ben de yaklaşık 3 yıldır ahmet beyin hastasıyım.Ahmet bayi tanımadan önce kaç romatolog dolaştım prof,doç yada uzman.hiçbirisi kart etmedi.hatta bir tanedi benim hastalığımın son evresinde verilen ve yan etki olarak akciğer kanseri yapabilen bir iğne bile vermeye kalktı.ama Ahmet beye muayene olmaya başladıktan sonra çok çok daha rahatım.muayenenin yanısıra hastayı korkutmadan hastalığıyla ilgili doyurucu bilgi vermesi çok güzel.bana romatolog soran herkese şiddetle önerdiğim tek doktordur kendisi.Allkah ondan razı olsun.
 • MİNE tarafından:
  Sn.Ahmet Gül,bu yorumu size sonsuz teşekkürlerimi sunmak ve aynı ya da benzer durumda ki hastalara bir faydam olur diye yazıyorum. 1994-1995 senelerinde, dayanılmaz ağrı yüksek ateş döküntü hareket kabiliyetimde zorluk gittikçe kötüye giden bir hal moral çöküntüsü içerisindeydim.Bir çok hastahane ve doktor dolaştım hiç biri teşhis koyamadı ve lenfoma ya da lösemi olabilir diyenler oldu.Ümitlerimin tükendiği bir anda kendimi Ahmet Bey'in karşısında buldum.Bir kaç tahlil sonrası bir haftadan kısa sürede teşhisini koydu ve tedaviye başladı.Her geçen gün daha iyi oldum ve tamamen iyileştim.Tüm bilgi ve tecrübesinin yanında hastalarıyla kurduğu olağanüstü bağı tarifte zorlanıyorum.Kendisi benim bu dünyadaki meleklerimden biridir.Önce ALLAH sonra kendisi sayesinse sağlığıma kavuştum.Ülkemde sizin gibi değerli bir hoca olduğu için gurur duyuyorum ve eminim ki öğrencilerinizi kendi bilgi ve doğrularınızla yetiştiriyorsunuzdur.ALLAH size uzun ve sağlıklı başarılarla dolu bir ömür versin,yaşadığım müddetce dualarımda yer alacaksınız.Dilerim sizi, kendi ellerimle yaptığım nazar ağacı nazarlardan korusun veya korumaya devam etsin.......Selam ve Saygılarımla...Mine.......
 • BANU tarafından:
  HAYATIMIN DÖNÜM NOKTASI=PROF.DR.AHMET GÜL EĞER AHMET BEYE MUAYENE OLAMASAYDIM BEN YARIN YANLIŞ TEŞHİS SONUCU KOTİZON TEDAVİSİNE BAŞLAYACAKTIM.... AHMET GÜL E HAYATIMI BORÇLUYUM KENDİSİNE ÇOKKK TEŞEKKÜR EDİYORUM... LÜTFEN HER PROF ÜNVANI ALMIŞ DOKTORLARA GÜVENMEYİN....
 • hicran tarafından:
  Hastalığıma teşhis konulana kadar bir çok doktor gezdim hepsi yanlış tedavi uygulamışlar. Dr. Ahmet Gül tedaviye başladıktan sonra bütün ağrılarım kesildi. Artık eklemlerim şişmiyor. Lakin rutin kontrole gitmem gerekiyor Ahmey bey çok yoğun olduğu için bir türlü randevu alamıyorum bunada çok üzülüyorum Ahmet beye ihtiyacı olan çok hasta olduğunu düşünüyorum en kısa zamanda bir cözüm bulunması ümüdiyle herkeze geçmiş olsun :))))
 • Burcu tarafından:
  Ankilozan spondilit hastası olduğumu öğrendiğimde henüz 19 yaşındaydım. Şu an 24 yaşındayım ve 4 yıldır bu hastalıkla yaşamayı öğrendim. Öncelikle şiddetli sırt ağrılarıyla hayatımı kabusa döndüren ancak birgün ayak parmağım şişene kadar ne olduğunu bilmediğim rahatsızlığımın ankilozan spondilit adında romatizmal bir hastalık olduğunu özel bir hastanede öğrendim. Ve bu özel hastanedeki doktorum aracılığıyla birgün Prof.Doktor Ahmet Gül'ün varlığından haberdar oldum ve Çapa'daki özel muayenehanesine gidip gelmeye başladım. Şu an çok nadiren oluşan sırt ağrılarım dışında bir rahatsızlığım olmamasını Sayın Ahmet Gül'e borçluyum. Hayatımda bir kez daha böyle bir doktor tanıyacağımı hiç zannetmiyorum. Hastaneye ilk gittiğimde gerçekten çok çok kötü durumdaydım. Ayaklarımdaki,dizlerimdeki şişlikler, uykularımı kaçıran ağrılarım yüzünden kabus dolu günler geçiriyordum. Sinirlerim yıpranmış, psikolojik olarak kendimi hiç iyi hissetmiyordum. Ahmet Hocamın verdiği moral,destek ve doğru tedavi yöntemleri sayesinde şu an turp gibiyim. Ona minnet borçluyum. Gerçekten mükemmel bir hekim. Sayın Ahmet Gül'e herşey için çok çok teşekkür ederim. Hocam iyiki varsınız...
 • Sinem tarafından:
  Türkiye'nin hatta dünyanın en iyi romatologlarından dır. Gerek bilimsel araştırmalarıyla tıp bilimine olan katkıları gerek hastalarıyla olan muhteşem iletişimi ve uyguladığı tedavileri gerekse öğretim üyesi olduğu tıp fakültesindeki öğrencilerinin eğitimine verdiği katkıları açısından BİR NUMARAdır. İhtiyaç duyan hastalara şiddetle tavsiye ediyorum.
Doktor hakkında toplam 8 yorum bulunmaktadır.
Çalıştığı Kurumlar
Ahmet Gül MUAYENEHANESİ, İstanbul (Muayenehane)
Adres : Vali Konağı Caddesi Korman Apartmanı 100/2 Nişantaşı
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Muayenehane  
İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi, İstanbul (Tıp Fakültesi)
Doktor,
Adres : MİLLET CAD. ÇAPA FATİH
Tel : 212 4142000
Fax : 6311350
Yatak Sayısı : 1537 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Tıp Fakültesi  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Prof. Dr. ORHAN ARAL
Romatoloji,İstanbul
Prof. Dr. HASAN YAZICI
Romatoloji,İstanbul
Prof. Dr. VEDAT HAMURYUDAN
Romatoloji,İstanbul
Prof. Dr. MURAT İNANÇ
Romatoloji,İstanbul
Prof. Dr. LALE ÖCAL
Romatoloji,İstanbul
Doc.Dr. SEVİL KAMALI
Romatoloji,İstanbul
Prof. Dr. SEBAHATTİN YURDAKUL
Romatoloji,İstanbul
Prof. Dr. MELİKE MELİKOĞLU
Romatoloji,İstanbul
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
100436
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
16
Doktor Gül’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!