Eniyihekim.com

Doç.Dr. Sevil Kamalı

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 13 yorum bulunmaktadır.
 • REFİYE DİNCEL tarafından:
  DR. SEVİL HANIM HAKİKATEN ALANINDA UZMAN OLDUĞUNU İLMİYLE VE TEVAZUSUYLA İSPATLAMIŞ BİR HEKİMDİR.ALMANYA'DA AYLARCA SÜREN TETKİKLERDEN SONRA TEŞHİSİNİ KOYABİLDİKLERİ ANCAK TEDAVİ EDEMEDİKLERİ HASTALIĞIN TEŞHİS VE TEDAVİSİNİ DOKTORUMUZ ÇOK KISA DENEBİLECEK BİR ZAMANDA SONUÇLANDIRMAKLA KALMADI O SÜREÇTE NE OLDUĞUNU BİLMEDİĞİ HASTALIĞINDAN DOLAYI HAYATINDAN ENDİŞE EDEN BABAMIN VE TABİİ BİZLERİN MORALIYLE DE YAKINDAN ALAKALANMIŞTIR.EŞİ ZOR BULUNUR NADİR HEKİMLERİMİZDEN BİRİ...TEŞEKKÜRLER SEVİL KAMALI...ANA- BABANIZ İNSAN YETİŞTİRMİŞ.ONLAR DA SİZ DE İKİ CİHANDA AZİZ OLUN...
 • doğan koç tarafından:
  tek kelimeyle harika bir doktordur kendisi kesinlikle tavsiye ederim. sevil hanıma muayene olmadan önce bir yıl boyunca isimini vermek istemediğim bir doktor tarafından yanlış tanı ve yanlış ilaç kullandım taki sevil hocamı tanıyana kadar. bana verilen bütün ilaçlarımı değiştirdi ve şuan Allah ma çok şükür gayet iyiyim. tekrar tekrar çok teşekkürler hocam.
 • nrt tarafından:
  Annemin rahatsızlına (Romatoid Artrid) Allah'ın izniyle çözüm bulan doktor. Hem iyi doktor hemde ilgili doktor bu zamanda bulmak zor. Çok teşekkür ederim. Allah sizden razı olsun.
 • erdal tarafından:
  Sayın hocam mrb.ben erdal uğur hastalık durumum ankilazon, sizden yeni randevu aldım, cok yogun olmanız, agustost tun 23 ne randevu verdiler.daha erken görüşürüz diye umut ediyorum.saygılarimla.
 • hatice tarafından:
  beni türk hekimlerine emanet edin sözü çok doğru sevil hoca gibi doktarlar gelmez bida ha 4 yıldır sevil hnm'in hastasıyım ve onun gibi mükemmel bir doktor ile karşılaştığım için şükrediyorum.
 • Türkan tarafından:
  Birçok hastaneye gitmeme rağmen ağrılarım dinmedi. En sonunda bir akrabam Sevil hanımı tavsiye etti. Verdiği ilaç-iğne ve rutin kontrollerle eskisine göre %90 iyileşme sağladı. Kendisine buradan çok teşekkür ederim.
 • PINAR KENANOĞLU tarafından:
  EŞİME CERRAHPAŞA'DA ANKİLOZAN SPONDİLİT TANISI KONULMUŞTU İLAÇLARIN YALNIŞ VERİLMESİ SONUCUNDA AYAKLARDA LENFÖDEM OLUŞMUŞ BUNU ANLAMADILAR EV 3 AY BOYUNCA ADAM AKILLI İLGİLENİLMEDİ BAŞKA BİR DAHİLİYE DOKTORUMUZ SAYESİNDE SEVİL HOCAYI BULDUK VE BİZİMLE ÇOK İYİ İLGİLENDİ EŞİMİ GÖRÜR GÖRMEZ ÇAPA TIP FAKÜLTESİNE YATIRDI VE TEDAVİSİNE BAŞLADI TEDAVİ ÇOK KISA SÜREDE SONUÇ VERDİ VE EŞİMLE ÇOK İYİ İLGİLENİLDİ SEVİL HOCAMA YAPTIKLARINDAN VE İLGİSİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM VE BANA BU KONUDA BİLGİ SORAN BÜTÜN TANIDIKLARIMA ONU ÖNERİYORUM.
 • ozan çakmak tarafından:
  süper bir doktor,oğlumun 4 yaşından beri doktoru,oğlum Ozan şimdi 11 yaşında,j.r.a.teşhisini Sevil hanım koydu ve o zamandan beri tedavisini yapıyor.Bizler Sevil hanımın tedavisinden çok memnunuz.ayrıca kendisinide çok seviyoruz.
 • Nermin tarafından:
  hastalığım hakkında hiç bir hekımden iyi yorum almamıştım taki sevil hanımla tanışana dek. Allah razı olsun o kadar iyi karşıladı ve o kadar motive etti ki kendime özgüvenim geldi. eğer onunla tanışmamış olsaydım 24 yaşında ciddi by-PAS amelıyatı geçirmiş olucaktım .HERŞEY TŞKLER dr hanım..
 • Aynur tarafından:
  Kullanıcımız yorum girmemiştir.
 • gökhan tarafından:
  sevil hocayı allah başımızdan eksik etmesin coook iyi bir dr cok dr gitmeme rahmen hastalımı bulamadılar sevil hocaya daha ilk gitihimde hastalımı buldu 3 yıldırda tedavi göriyorum allah ondan razı olsun
 • emine tarafından:
  8 yıl önce annem 2 ay boyunca yatalak kalmıştı. 1 ay hastanede yatmasına rağmen bir çözüm bulunamadı. fakat iki ay felçli gibi kalmasının ardından dr.Sevil hanımı bulduk. ve ilginç olan ertesi gün ayağa kalktı. Allah razı olsun. Gerçekten çok iyi bir doktor...
 • ASLIHAN tarafından:
  Sevil Hanımın yanına gidene kadar internetten çok olumlu görüşler okumuştum. Hem hastalık hakkındaki bilgisi hem de tedavi önerisi bizi gerçekten çok rahatlattı.
Doktor hakkında toplam 13 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
13 kişi Doç.Dr. Sevil Kamalı için değerlendirme yapmış

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Prof. Dr. AHMET GÜL
Romatoloji,İstanbul
Prof. Dr. LALE ÖCAL
Romatoloji,İstanbul
Prof. Dr. HASAN YAZICI
Romatoloji,İstanbul
Prof. Dr. ORHAN ARAL
Romatoloji,İstanbul
Prof. Dr. VEDAT HAMURYUDAN
Romatoloji,İstanbul
Prof. Dr. SEBAHATTİN YURDAKUL
Romatoloji,İstanbul
Prof. Dr. MELİKE MELİKOĞLU
Romatoloji,İstanbul
Prof. Dr. MURAT İNANÇ
Romatoloji,İstanbul
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
28041
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
8
Doktor Kamalı’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!