Eniyihekim.com

Prof. Dr. Nevzat Tarhan

Prof. Dr. Nevzat Tarhan

Psikiyatri

NP İstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi

Ümraniye, İstanbul

Randevu Hattı : 0850 333 0 344
Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 1 yorum bulunmaktadır.
Doktor hakkında toplam 1 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
1 kişi Prof. Dr. Nevzat Tarhan için değerlendirme yapmış
 • Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi - Profesörlük Ünvanı
 • Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi - Doçentlik Ünvanı
 • Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi - Yardımcı Doçentlik Ünvanı
 • Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi - Uzmanlık
 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru
Çalıştığı Kurumlar
NP İstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi, İstanbul (Özel Hastane)
Adres : Alemdağ Cad. Site Yolu No: 27 Ümraniye
Prof. Dr. Nevzat Tarhan randevuları için 0850 333 0 344 numaralı telefonu arayabilirsiniz
Yatak Sayısı : 49 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Özel Hastane  
Eğitimi
Profesörlük Ünvanı - 1996
Doçentlik Ünvanı - 1990
Yardımcı Doçentlik Ünvanı - 1988
Mesleki Deneyim
Adli Tıp Kurumu (Bilirkişi)
1996 - 1999
Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi (Öğretim Üyesi)
1996 - 1999
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Agorafobi Aile İçi İletişim Sorunları Alkol Bağımlılığı Altını Islatma Problemi Anksiyete Bozukluğu Anoreksiya Antisosyal Kişilik Bozukluğu Atipik Psikoz Baş Ağrıları Baş Dönmeleri Bayılmalar Bipolar Bozukluk Borderline Kişilik Bozukluğu Bulimia Nervoza Çocuk Ve Ergen Psikolojisi Çocuklarda Gelişme Bozukluklar Dehb Deliryum Demans Depresyon Dikkat Eksikliği Distimik Bozukluk Duygu Durum Bozukluğu Dürtü Kontrol Bozukluğu Ereksiyon Sorunu Evlilik Sorunları Hiperaktivite Hipokondriazis Histrionik Kişilik Bozukluğu İktidarsızlık İletişim Problemleri İlişki Problemleri İnternet Bağımlılığı Kabus Bozukluğu Kekemelik Kişilik Bozuklukları Konuşma Bozuklukları Konversiyon Bozukluğu Kumar Bağımlılığı Madde Bağımlılığı Madde Kullanımıyla İlişkili Bo Majör Depresif Bozukluk Manik Depresif Bozukluk Motivasyon Eksikliği Narsistik Kişilik Bozukluğu Obsesif Kompülsif Bozukluk (OK Öfke Kontrol Bozukluğu Özgül Fobi Özgüven Sorunu (Kendine Güven Panik Atak Panik Bozukluğu Paranoid Kişilik Bozukluğu Psikiyatrik Bozukluk Psikolojik Bozukluk Psikotik Bozukluklar Ruhsal Bunalım Sara (Epilepsi) Sınav Kaygısı Sinir Bozukluğu Sinir Hastalığı Somatizasyon Bozukluğu Somatoform Bozukluk Sosyal Fobi Stres Şizofreni Şizoid Kişilik Bozukluğu Şizotipal Kişilik Bozukluğu Takıntı Travma Travma Sonrası Stres Bozukluğu Unipolar Depresyon Uyku Bozukluğu Uykusuzluk Uyurgezerlik Uyurgezerlik (somnambulizm) Vajinismus (Vajinusmus) Vücut (Beden) Disformik Bozukl Yeme Bozuklukları Zihinsel Özür
Üye Olduğu Dernek ve Kuruluşlar
Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi
Adli Tıp Kurumu Bilirkişi
Hastaların Sormuş Olduğu Sorular
Doktora sorulmuş toplam 10 soru bulunmaktadır.
 • Soru tarihi : 08 Mayıs 2014 Perşembe
  merhaba Sayin Nevzat tarhan 7sene önce oglum emre 15 yasindayken asiri namaz kilmasi ,Oruc tutmasi kendisini alim hatta mehdi zannetmesi ders notlarini birden kötülesmes ve agresif olmasi daha bir cok ürkütücü nednlerden dolayi bir hastaliga yakalanmak üzere oldugunu hissetim.internetten en iyi hastane nersi diye girdigimde karsima nöröpiskiyatri cikti avusturyadan istanbula gelerek oglumu muayene ettirdim.görevli doktorlariniz emrenin yatmasi gerktigini bende kendisinin istemedigini Uygun bir sekilde sakinlestirici yaparak yatirmalarini söyledim ancak görevli calisan elemanlariniz oglumun üzrine atlayarak yere yatirdilar annesinin gözü önunde hirpaladilar esim de bayildi netice itibaiyla3 gün yatirabildim elemanlariniz bu sekilde yatirdigi icin anneyi ikna ikna edemedim ve cikardim dr bülent bey cok israr etti ancak olmadi hastaneniz cok bakimli ve tecrübeli doktorlariniz var oglum 3 günd e hastanenizde bir aylik enerji almis kendin gelmisti bügün 7 sene oldu hastanenizde emre ödemisin kayitlari vardir ve sifresi de persembe tedaviyi redediyor bana yardimci olabilir Uygun bir ilac en azinda yaniniza getirebilece Kadar size minnettar kalir borcumu da öderim saygilar hocam.
 • Soru tarihi : 08 Mayıs 2014 Perşembe
  yeğenim 21 yaşında,4 yıl önce babannesinin vefatından sonra yüzünde tik oluştu. dr. götürdük geçiktrilmiş yas olabilir 6 ay beklemeliyiz dedi. giderek düşüncesinde bozulmalar oldu ilaca başlandı. ve daha hızlı olumsuz değişmeler oldu.(şüphecilik,kaygı,tasa, korku ,panik, endişe) ilaçlara cevap vermediği için 15 günde bir depo iğnesi vuruluyordu ama oda etkili olmadı ayda bir iğneye geçildi (xepleon) 2. vurulışunda ağır kriz geçirdi 2 ay hast. yattı. şu an hastaneden çıkalı 1 sene oluyo ama yine atak hali belirdi iğne ilaçtan başka bir şey bilmiyoruz ki bunlarda çok etkili olmuyor olumlu yönde bi değişiklik yok doktorlarda çok zorlanıyor onlarında aklı karışıyor yeğenimin bu haline. ve şu an din değiştirmek, cinsiyet değiştimek, herhangi bi organına zarar vermek istiyor ancak böyle kurtulacağını sanıyor.bir çok psikoz hastasında değişik şekilde ama yeğeniminki çok karışık kimse yardımcı olamıyo.bu arada psikoz tanısıyla tedavi görüyo. Sizin görmenizi istiyorum sizden de duymak istiyorum ne yapmam lazımm lütfen yardımcı olun acil dönüş yapın randevu alayım mı?
 • Soru tarihi : 08 Mayıs 2014 Perşembe
  mrb hocam ; yaşadığım sorunları madeler halinde yazmak istiyorum; 1) unutkanım (isimleri hatırlıyamıyorum vb ) 2) dikkatimi toplayamıyorum ,okuduklarımı anlamıyorum ve odaklanmıyorum hemen unutuyorum ardından 3) sosyal etkiliklere katılamıyorum ,arkadaşlarımla anlamıyorum ,hemen sıkılıyorum , arkadaş ortamlarından konuşmaktan , onların arasına girmekten hep kaçıyorum 4)huzursuzum hep , aceleciyim ,çok dalgalı bir yaşamım var , her an karar değiştirebiliyorum ,,,,, hocam ,gerçekten çok zor durumdayım ve bunalımdayım ,yardımcı olursanız çok sevinirim. cevabınızı bekliyecem sabırsızlıkla..imkanım olsaydı yanınıza gelirdim ,urfada yaşıyorum ,yaşım 26. önerilerinizi ve gerekiyorsa ilaıç öneriniz varsa sevinirim. 2 yıl önce burda bi doktara gitim ilaç yazdı ( esmax ve nootropil ) ilk aylarda faydalı oldu ama daha sonra pek bi yararı olmadı .saygılar
 • Soru tarihi : 08 Mayıs 2014 Perşembe
  20 Yaşında Galatasaray lisesini bitirmiş ve İst. Şehir Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünde okuyan bir oğlum var. Kendisine Prof.Dr.Bengi Semerci tarafından B tipi yaygın gelişim bozukluğu tanısı 7 yaşında iken kondu. Ancak zekası iyi durumda olduğu için okuyabildi. Ama sınavlarda yavaş hareket ediyor.Stres ve kaygıdan dolayı da OKB si var ve ileri derecede temizlik takıntısı ve kolye takıntısı yüzünden üniversiteye gidiş geliş dışında evden hiç dışarı çıkmıyor. Hiç arkadaşı kalmadı. Tek arkadaşı 12 yaşındaki kardeşi toplumdan kaçıyor. Size tedavi için gelsek bize yardımcı olabilir misiniz? Ya da bize tedavi için daha yararlı bir yer önerebilir misiniz? Sizden en kısa zamanda cevap bekliyorum. Saygılarımla
 • Soru tarihi : 08 Mayıs 2014 Perşembe
  Doktor bey oğlum esrar kullanıyor20 kasımda amatemde yattı 11 aralıkta çıktı ama yeniden başladı 2 haftadır kullanıyor acaba siz bu konuda bize yardımcı olabilirmisiniz veya ne yapmam gerek çok çaresizim lütfen bana yardımcı olun yalvarıyorum ne yapacağımı bilemiyorum.
 • Soru tarihi : 08 Mayıs 2014 Perşembe
  1 tane çocuğum var erkek çocuğu çok haraketli göz teması çok fazla kurmuyor ben zorla kurdurmaya çalışıyorum ama 5buçuk yaşında ve bizim yada okulda öğretmeninin söylediğini dikkatli dinlemiyor bu sene anasınıfına gidiyor geçenyılda gitmişti aynı okula öğretmeni geçenyılki öğretmeni 2 hafta önce öğretmeni oğlumu sınıftan attı istemedi ve şimdi başka sınıfta sebepse onu dinlememesi öğretmen bir konu anlatırken dinlemeyip alakasız hareketler yapıp konuyla alakasız kelimeler kullanmak nasıl oğlumla diyolok kurcağımı bilmiyorum çok üzgünüm mümkünse oğlumu görmenizi istiyorum bana yardım edin lütfen madden çok parlak durumda değiliz birkez geldik hastanenize ama devamını getiremedik maalesef tabi sizde görmedininz oğlumu.
 • Soru tarihi : 08 Mayıs 2014 Perşembe
  Erkek kardsim 82 doğumlu 12 yıl dır rahatsız arif verimli ağır deprosyon demişti 10 yıldan fazla ilaç kullanıyor askerde çürükaldı nevrrotik bozukluk dediler. erenköy hastn ve diğer dokdorlar çevresel faktör. bibolar. duygudurum bozukluğu vs. her bi hekim farklı bi tanı koyuyor. ekonomik durumumuzda iyi değil. sizinle y.köy sienar ktp fuarında tanışmıştık. kartınızı verdiniz bana yazın demiştiniz. bize yardımcı olurmusunuz.? annemde kalp hastası ve çok üzülüyor kardeşimin durumuna. onlara bakmakla mükellefim. sizin tecrübelerinize bilginize inanıyor ve saygı duyuyorum kitaplarınızıda okuyorum. kredi kartımız yok. senet yoluyla biraz vadeyle imkan tanırsanız. allah razı olsun derim. yeterki kardeşim iyileşsin artık. saygılarımla..arz ederim..
 • Soru tarihi : 08 Mayıs 2014 Perşembe
  16 seneden beri şizofreni tanısı konulan oğlum şuanda 28 yaşında. 800 mg solyan sabah 1 akşam 1 ilacı kullanmakta. üniversiteyi ve askerliğini bitirdi ama şuanda rahatsızlığı devam ediyor. bu yuzden çalışmıyor.maddi durumumuz çok iyi değil. bize nasıl yardımcı olabilirsiniz?
 • Soru tarihi : 08 Mayıs 2014 Perşembe
  Panik atak veanksiyete bozukluğu var ama bütün ilaçları kullandım ve doktorlar verilecek ilaç kalmadığını söylüyorlar bende yutkunma zorluğu nefes alırken panikleme zor nefes alma ama diyaframdan alamama hareketlerimdede bozulma var şu anda sadece rivotril kullanıyorum gaz sancıları geğirme sürekli bir düzelmede yok ne yapabilirim.
 • Soru tarihi : 08 Mayıs 2014 Perşembe
  Eşimden boşandım.boşanmamızda maddı ve manevi zarar gördü.ıkımızıde istemiyor.kensini sevmiyor.yaşamayı sevmiyor.kötü arkadaşlarından kurtaran babayı da istemiyor.benide istemiyor ne yapacağimı bilmiyorum .bana yardımcı olursanız çok sevineceğim.
Doktora sorulmuş toplam 10 soru bulunmaktadır.

Aldığı Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Tıp Doktoru, 1975
 • Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi, Uzmanlık, 1982
 • Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi, Yardımcı Doçentlik Ünvanı, 1988
 • Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi, Doçentlik Ünvanı, 1990
 • Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi, Profesörlük Ünvanı, 1996
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
27167
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
5
Doktor Tarhan’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Prof. Dr. Nevzat Tarhan
Prof. Dr. Nevzat Tarhan
Psikiyatri
NP İstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Prof. Dr. Nevzat Tarhan
Prof. Dr. Nevzat Tarhan
Psikiyatri
NP İstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi
Nevzat Tarhan

Bu doktordan randevu alabilirsiniz!

Eniyihekim.com vasıtasıyla alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Randevu Hattı : 0850 333 0 344
Randevu Al

Bu doktora soru sorabilirsiniz!

KAPAT