Eniyihekim.com

Uzm.Dr. Berrin Örs Oruğ

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 6 yorum bulunmaktadır.
 • Muhammed Ali Kılıç tarafından:
  Öncelikle bende herkes gibi randevu alırken zorlandım bunda mutabıkız :) Berrin hanım bana 23 Haziran 2014 tarihinde diş eti tedavisi uyguladı cerrahi müdahalede bulundu gerek ilk randevuda gerekse operasyon gününde bana bir hekim olarak yaklaşımı tedavi öncesi ve sonrasında yapmam gereken bilgileri aktarması çok hoşuma gitti. Ameliyatımı oldum üst çenem için de 1 yıl sonrası uygun olur dedi. Naçizane görüşüm işini severek yapan bir hekim. Allah yolunu açık etsin ve kendisinden razı olsun.
 • KADİR ÇELİK tarafından:
  çok iyi bir doktor.ama randaevu almak çok zor.telefonla alınamıyor.182 aradık telefonla randaevu alındığını ilettiler.ama hastane randuvunun sadece saat 17.00 internettten alındığını ilettiler.ya sabır.
 • Emine Araz tarafından:
  Doktor hn. int.randevu sisteminizden randevu almak çok güç.ağız sağlığı çok zor durumda olan bir hastayım Başka hastahaneyede başvurdum fakat sizi tavsiye ettiler. tam 17:00 da randevularınızın hepsi dolu nasıl randevu alabileceğim konusunda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.inanın zor durumdayım.Teşekkür ederim iyi çalışmalar..
 • Tuncay BÜYÜKKİBAR tarafından:
  doktor hanım yaklaşık 1 ay dır sizden randevu alabilmek için uğraşıyorum ama benim diş sağlığımın daha fazla bekleyebileceğini sanmıyorum dişlerimin hepsi sallanıyor ve aşırı derecede ağrılar başladı biran önce tedavi olmam gerekiyor dışarıda çok paralardan bahsediyorlar doktorlar gittim 13000 ile 19000 tl arası fiyat çıkarıyorlar bana bir yardımcı olabilirseniz en azından takip edebileceğim yolu gösterirseniz müteşekkir olurum
 • Fulya tarafından:
  Dişetlerimde aşırı derecede kanamalarım ve etrafı rahatsız edecek şekilde ağız kokusu vardı.Gitmediğim diş hekimi kalmamıştı.Diş taşların temizlenince geçer denmişti.Diş taşlarımda temizlendiği halde kanamalarım ve ağız kokusu devam ediyordu.Yakınımız olan bir diş hekimi tanıdığım vardı durumumu ona anlattım muayene etti dediki en kısa zamanda periodontolojiye gitmem gerektiğini söyledi.Berrin Hanıma randevu aldım.Muayene sonucunda dişetlerimden ameliyat olmam gerektiğini söyledi.Dişetlerimde ameliyat oldum.Gerçekten ağızımda ne koku,nede dişetlerimde kanamalarımdan eser kalmadı.Berrin Hanım gerçekten alanında başarılı bir doktor.Ağız yapım küçük olmasına rağmen sabırla ameliyatımı yaptı.Kendi branşı dışındada dişlerimde düzeltilecek yerlerin tedavisinide yaptı bu benim işim değil demedi.Berrin Hanıma her zaman dua ediyorum.İyiki Berrin Hanıma gelmişim.Teşekkür ederim beni dişeti problemlerinden kurtardığınız için.Dişeti rahatsızlığı olan çevremdeki kişlere Berrin Hanımı tavsiye ediyorum ve etmeyede devam edeceğim.
 • SEVİLAY SEZER tarafından:
  Berrin hn diş eti tedavisi için randevu almıştım ama bir yandan da çok korkuyorum tabii diş hekimlerinden.. Uzun süreli bir tedavi sonrasında diş etlerimden ameliyat oldum..Devlet hast bu kadar özenli, bu kadar düzenli ve oldukça titiz bir doktor ile ile defa karsılaştım.. Kendisine buradan herşey için bir kez daha teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim..
Doktor hakkında toplam 6 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
6 kişi Uzm.Dr. Berrin Örs Oruğ için değerlendirme yapmış

Branştaki diğer uzmanlar

Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
12934
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
10
Doktor Örs Oruğ’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!