Eniyihekim.com

Doç.Dr. Mehmet Küçük

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 12 yorum bulunmaktadır.
 • A.D. tarafından:
  DR.MEHMET KÜÇÜK Bey son derece hastalarla ilgilenen dikkatli, hastalara ne yiyip içmesi gerektiğini söyleyen, hastalarla çok iyi ilgilenen içten samimi bir doktorumuz annemin doktoru. Annem çok memnun ve değiştirmeyi düşünmediğimiz değerli doktorumuz...
 • Aslıhan Çelik tarafından:
  Tüm desteğiniz için teşekkürler. hem insan hem de hekim olarak son derece düzgün bir insan. Bir hekim olarak son derece bilgili ve güven verici. Allah herşeyi gönlünce versin diyebileceğim bir insan.
 • Baki Gündoğan tarafından:
  Uzman Dr.Mehmet Küçük, bence mesleğinin ayrıntılarına iyice girmiş içtenlikle ve özveri ile görev yapan sayılı hekimlerden olduğunu her onu ziyaret edişimde daha da iyi müşahede etmekteyim.Bu günlerde bazı sorunlarımdan dolayı tahlil sonuçlarım yüksekçe çıktı, bütün ayrıntıları ile önlemlerimin nasıl alınması gerektiğini sabırla tenbihledi,moralim düzgün olarak yanından ayrıldım.Teşekkür ederim.!
 • ZEKİ tarafından:
  MRB. NECMETTİN BEY BEN 2009 BİR TIRAFİK KAZASI GEÇİRMİŞTİM SİZ ŞİŞLİDE KILINİK ŞEFİYDİNİZ ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN BENİM TOPUK GİDECEKTİ SİZİN SAYENİZDE KURTULDUM VE ÇOK KİŞİLERDE TAVSİYE EDİYORUM SİZİ MESLEK HAYATINDA DAİMİ BAŞARILAR DİLERİM BEN ZEKİ AKBULAK TLF 0535 372 04 69
 • NURCAN tarafından:
  Merhaba öncelikle Mehmet Hocayla tanıştığım için gerçekten çok memnun oldum.Ben polikistlik böbrek hastası olan biriyim ilk defa sizin güler yüzünüz sayesinde hastalığımı kabullenmeye başladım randevu düşürmek inan çok zor keşke başka zamanlarda gelebilseniz. iyi çalışmalar diliyorum size.
 • turan kemalogulari tarafından:
  sayin doktor bey; size bni muayene ettiginiz icin ck tesekkur ederim keske tum doktorlar sizin gbi olsa size yeniden coook tesekkur ederim.
 • Sariye Şana tarafından:
  Çok İyi Bir doktor Güler Yüzlü Samimi ve İlgilenen Doktor Her Hastaneye böyle Doktor lazım
 • Baki Gündoğan tarafından:
  Ben 70 yaşına tırmanmakta olan,sürekli tansiyon ve baş dönmesi şikayetlerimle,budan birkaç sene önce Okm.Devl.Hast.Uzman Dr.Mehmet Küçük ile tanıştım,onun hastası olarak bugünlere, olabileceğim iyi durumlara kavuşarak geldim. Vücudumuzun çok önemli ve yorucu bir görevi olan böbreklerimizin bende artık görev sınırlarına yaklaştığı sıralarda Dr.Mehmet Küçük bilgisi,tavırları,yaklaşımı,sabırlılığı, güler yüzülü yol göstermesi ve tavsiyeleri ile, çok şükür böbreklerimi daha henüz görev yaptırarak koruyabiliyorum.Burada kendisine teşekkürlerimi bildirmek isterim.Demek ki seçkin insanların nekadar yararlar sağladığını oraya giden herkesten görebiliyoruz.İyiki varsınız, devletimiz ve hastanelerimiz sizin gibi hekimleri el üstünde tutmalıdır.Onlara da sağlıklı günler dilerim.
 • nazlı galata tarafından:
  en az beş yıldır OKMEYDANI SSK da DR MEHMET KÜÇÜK. hastasıyım...ilk muayeneye gittiğimde şaşırmıştım... hasta olarak böyle iyi karşılanacağımı tahmin etmemiştim açıkçası kendimi özel hastane de gibi hissettim... sebebi doktorumun güler yüzü hastalığıma yaklaşımı ...beni bilgilendirmesi ...hastalığımı araştırması gerekli tetkiklerle...ve sonrası tedavi kısa kesiyorum övgü az kalır iyi ki varsınız doktorum sizin gibi doktorlara ihtiyacımız var hep bizimle kalın meslek aşkınıza hayranım ...sayenizde bilinçli ve moral gücü yüksek bir hastayım iyiki varsınız yüreğinize emeğinize sağlık TEŞEKKÜRLER...
 • ayşe uysal tarafından:
  selam doktorum sana binlerce teşekkürü borç bilirim allah senden senin gibi canla başla çalışanlardan nasip etsin şşükür şimdilik iyiyim söylediklerini harfiye yapıyorum hep bitkisel ve eldiven kullanıyorum alerjilrim azaldı şükür beklerim eriklerimiz oldu
 • ergün ünal tarafından:
  Kullanıcımız yorum girmemiştir.
 • Nuran kılıç tarafından:
  Kullanıcımız yorum girmemiştir.
Doktor hakkında toplam 12 yorum bulunmaktadır.

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Ass.Dr. MEHMET KÜÇÜK
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,İzmir
Uzm.Dr. HALİL YAZICI
Nefroloji,İstanbul
Uzm.Dr. VEDAT ÇELİK
Nefroloji,İstanbul
Uzm.Dr. SERDAR OSMAN NALÇACI
Nefroloji,İstanbul
Prof. Dr. ZİYA MOCAN
Nefroloji,İstanbul
Prof. Dr. REZZAN ATAMAN
Nefroloji,İstanbul
Prof. Dr. AYDIN TÜRKMEN
Nefroloji,İstanbul
Uzm.Dr. OKTAY ÖZKAN
Nefroloji,İstanbul
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
11587
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
9
Doktor Küçük’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!