Eniyihekim.com

Doç.Dr. Cevat Kırma

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 9 yorum bulunmaktadır.
 • sabahat katip tarafından:
  . dr. cevat kırma,güzel insan.. herşeyden önce mükemmel biri, harika bi dr, sevgili dr,um allah senden razı olsun o güler yüzün hiç solmasın, beni öyle güzel yönlendirdinki herşey çok güzel geçti sayende, çook tşkr ediyorumii ... sağolun varolun... sabahat katip,,,,
 • mehmet gezmiş tarafından:
  4. anjiyomu cevat hocaya oldum keşke ilk anjiyomu 0lsaydım 4 kere aynı sıkıntıları yaşamazdım cevat hoca nasıl birisi derseniz diğer docentlerin damardan teli geçiremediği yerde cevat hocam asistanına balonla stent uygulamasını yaptırdı allah ondan razı olsun Kapalı damarlarda bir numarasın hocam.
 • HİLAL AKDAĞ tarafından:
  farklı bir hastannede anjiyo olan babamın anjiyo sonucu by pass olması gerekti.Bir yakınımız vasıtasıyla CEVAT KIRMA hocamızla tanıştık.babamın ameliyatının riskli olduğunu öğrenmiştik.hocamızın güzel anlatımı ilgisi konuya hakim oluşu sayesinde koşu yolu kalp hastanesine güvenimizi arttırdı ve sayın hocamız MESUT ŞİŞMANOĞLUNA yönlendirmesi sayesinde değerli hocamızla tanışmamıza vesile oldu.babamın ameliyatı güzel geçti ve iyleşme süreci hızlı oldu.sayın hocamıza teşekkür ediyoruz.Allah CEVET hocamızı ve ekibine sağlık sıhat versin ve başımızdan eksik etmesin.
 • hakan tarafından:
  Merhabalar ben Hakan YAMAN. 5 nisan 2013 cuma gecesi kiymetli annemi siddetli gogus ağrısı sebebi ile Kosuyolu kalp ve damar hastanesinin aciline getirdim ve ayni gece anjiyo'ya alindi fakat basarili olunamadi.Akraba ve arkadadlarimin yogun araştırmaları sayesinde Cevat KIRMA bey'den annemin anjiyosuna girmesini ve doktorumuz olmasini istedik ve kendileri bizi kirmadi ve cok yardimci oldu.2 Mayis gunu annem yeniden anjiyo'ya alindi.Cevat bey ekibi ve ekibi cok basarili bir operasyonla annemin tikali olan damarini acmayi basardilar (tum ihtimaller sifir iken).ALLAH KENDILERINDEN BINLERCE KEZ RAZI OLSUN.bana annemi 1 hafta da olsa saglikli olarak gosterdikleri ve annemi rahat ettirdikleri icin.11 mayis 2013 cumartesi sabahi annemi kaybettim ve aksi gibi pazartesi gunu de Cevat beye kontrole gidecektik....
 • GÜLTEN ERDOĞAN tarafından:
  MERHABALAR DR.CEVAT BEY İKİ YIL ÖNCE ANNEMİN ANJİO TEDAVİSİNDE BULUNMUŞTU.ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN ANNEM ŞU ARALAR İYİ İLAÇ TEDAVİSİNE DEVAM EDİYOR.VE AYÇA HANIM ODA DA YARDIMCISI ALLAH ONDANDA RAZI OLSUN AMA CEVAT BEY GİBİ HEKİMLERİMİZİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN.
 • vildan yenal tarafından:
  Cevat hocam annemin ve benim en sevdiğim doktorumuz. Annemi Allah'ın da izniyle hayata döndüren Cevat hocam kalp rahatsızlığı olan her hastanın mutlaka gitmesi gereken ilk doktor kesinlikle. Rahatsızlığınızla ilgili aklınıza takılan ne varsa (bazen saçma da olsa) güler yüzüyle size yanıt verip içinizi rahatlatır. Herşey için çok teşekkürler hocam, iyi varsınız:)
 • irfan tarafından:
  çok az insanda bulunan mütevaziliği ve hep gülen güzel yüzüyle umut ve sağlık dağıtan bir insan...
 • NACİ ZENGİNCE tarafından:
  DÜNYAYA BİR DAHA GELSEM HASDA OLSAM.DA OLMASAMDA Dr OLARAK TANIMAK İSTİYECEĞİM TEK KİŞİ. Güleryüzlü ,Yumuşak ,Kalpli ,yimser ,Bilgili ,Güven ,veren,işinin uzmanı ve ehli daha ne diyeyim bu söylediklerim çoooook az 2002 den beri Benim DOKTORUM İYİ VARSIN HOCAM SAYGILAR SUNAR ÖNÜNDE EĞİLİRİM
 • t.feyzullah örsçelik tarafından:
  Böyle değerler ne kadar çoğalırsa ülkemize kazançtır.Güler yüzlü , çalışkan kendini hep yenileyen mükemmel bir doktor.İyi ki varsın.
Doktor hakkında toplam 9 yorum bulunmaktadır.
Çalıştığı Kurumlar
İstanbul Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, İstanbul (Eğitim Ve Araştırma Hastanesi)
Klinik Şefi,
Adres : DENİZER CAD. CEVİZLİ
Tel : 216 4594440
Fax : 3390441
Yatak Sayısı : 441 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Eğitim Ve Araştırma Hastanesi  
Anlaşmalı Kurumlar :
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Abdominal Aort Anevrizması(Aaa) Onarımı Abdominal Aort Anevrizmasının Endovasküler Onarımı Ablasyon Ambulatuvar Kardiyak Izleme Anjiyografi Anjiyogram Anjiyoplasti Aort Anevrizmalarında Onarım Ve Kaldırma Aort Kapak Replasmanı Aortik(Kalp) Anevrizma Cerrahisi Aritmide Ablasyon Tedavisi Arteriografi Aterektomi Balon Valvüloplasti Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt) Biventriküler Pacemarker Cox-Maze Prosedürü Dekalsifikasyon(Kalp Kapakçıkları Hastalıkları Tedavisinde) Efor Treadmil Testi Eforlu Ekg Ekg Eko(Ekokardiyografi) Ekogram(Ultrason) Elektrofizyolojik Test Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi Enjeksiyon Im Enjeksiyon Iv Esd (Sedimantasyon) Farmakolojik Stres Testi Geçici Kalp Pili Hdl Kolesterol Testi Hemaferez Holter Izlemi Homogreft Kapak Homosistein Implante Edilebilen Kardiyoverter Defibrilatör (Icd) Kalıcı Kalp Pili Kalp Bypass Ameliyatı Kalp Kapağı Replasmanı Kalp Kapakçığı Tamiri Kalp Nakli Kalp Pili Takılması Kalp Transplantasyonu Kan Basıncı (Tansiyon) Ölçümü Kan Elektrolit Testi Kardiyak Anjiyografi Kardiyak Kateterizasyon Kardiyak Stent Kardiyoversiyon Karotis Ameliyatı Karotis Endarterektomi Karotis Ultrasonu Kolesterol Testi Komissürotomi Korda Ve Papiler Kas Onarımı Koroner Anjiyogram Koroner Anjiyoplasti Koroner Arter Hastalıklarını Görüntülemede Efor Testi Ldl Kolesterol Testi Lipid Paneli(Trigliserit Testi(Tg)) Lipoprotein Paneli(Trigliserit Testi(Tg)) Mekanik Protez Kapak Mikrovasküler Kırpma Miyokard Perfüzyon Sintigrafisi (Talyum Testi) Miyokardiyal Biyopsi Nebulizatör Nonkoroner Damarın Cerrahi Olmayan Revaskülarizasyon Nükleer Stres Testi Pacemarker Implantasyonu Periferal Vasküler Bypass Perikardiyosentez Perkutan Mitral Balon Valvuloplasti Perkütan Komissürotomi Perkütan Koroner Girişim(Koroner Anjiyoplasti) Perkütan Translüminal Koroner Anjiyoplasti (Ptka) Platelet Sitaferezi(Hemaferezis) Plazmaferez(Hemaferezis) Radyal Anjiyografi Sol Ventriküler Destek Aygıtı (Lvad) Stent(Koroner Anjiyoplasti) Stres Ekokardiyografi Tilt Testi (Tt) (Eğik Masa Testi) Transmiyokardiyal Lazer Revaskülarizasyonu(Tmr) Triküspid Kapak Replasmanı Venografi Venöz Dupleks Ultrasonografisi Yüzeyel Ekokardiyografi
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Doc.Dr. CİHANGİR KAYMAZ
Kardiyoloji,İstanbul
Doc.Dr. İBRAHİM AKIN İZGİ
Kardiyoloji,İstanbul
Doc.Dr. MUSTAFA SAĞLAM
Kardiyoloji,İstanbul
Doc.Dr. İZZET CELAL ERDİNLER
Kardiyoloji,İstanbul
Uzm.Dr. BİROL ÖZKAN
Kardiyoloji,İstanbul
Uzm.Dr. MURAT BİTEKER
Kardiyoloji,İstanbul
Doc.Dr. MEHMET BALKANAY
Kalp ve Damar Cerrahisi,İstanbul
Uzm.Dr. MÜSLÜM ŞAHİN
Kardiyoloji,İstanbul
Doc.Dr. KADİR GÜRKAN
Kardiyoloji,İstanbul
Doc.Dr. MEHMET ÖZKAN
Kalp ve Damar Cerrahisi,Samsun
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
14147
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
4
Doktor Kırma’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!