Eniyihekim.com

Prof. Dr. Hakan Yanar

Prof. Dr. Hakan Yanar

Genel Cerrahi

İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi

Fatih, İstanbul

Randevu Hattı : 0850 333 0 344
Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 12 yorum bulunmaktadır.
 • e.ÖZ tarafından:
  Annemi muayene etti ve 3 ay teşhis ve tedavisi belirlenemeyen hastalık için bir hafta gibi kısa bir sürede gerekli tetkiklerden sonra bize net bir cevap verip uygulanacak tedaviyi belirledi. Daha önce 3 aylık araştırmanın sonunda durum ciddi ameliyat edip açıp bakacağız demişlerdi bende bu sözün üzerine Eniyihekim'den Hakan Bey'i buldum ilk önce acaba dedim ama muayene olduktan sonra yorumlara hak verdim. Hakan Bey'e çok teşekkür ederim.
 • Gökhan Bakşi tarafından:
  Yıllardır farkında olmadan hayatımı riske atarak korku ve endişelerimden ötürü ertelediğim ameliyatım için Hakan Bey ile görüşme fırsatı buldum ve görüşmemiz sırasında iyi olacağıma fazlasıyla inandım. Süreç içerisinde yaşadıklarım; - İşinde başarılı, herkesin saygı duyduğu, alçak gönüllü ve güler yüzlü, - Hastalığımla alakalı olarak olumlu, olumsuz her detayı şeffafça paylaştı, - Güler yüzü ve sürekli olarak motive edici sözleri ile ilgisini hiç eksik etmedi, - Ameliyata gireceğim sabah gelerek ameliyatım hakkında ne kadar süreceği, sürecin nasıl işleyeceği gibi konularda endişemi giderdi, - Ameliyatım esnasında sürecin uzayacağını bizzat dışarı çıkarak ailemi bilgilendirdi, - Oldukça zorlu yaklaşık 9 saatlik bir ameliyatı söylediği gibi laparoskopik (kapalı ameliyat) olarak tamamladı, ameliyat sonrasında en ufak bir karın ağrısı veya benzer bir şey yaşamadım. Sonraki gün ayağa kalkıp, sıvı olarak beslenmeye başladım, 9 günde eskisinden çok daha dinç olarak evime gittim. Bugün 27. gün ve deyim yerindeyse turp gibiyim :) Bu detayları daha da sayabilirim. Hakan Bey'in ameliyatımı gerçekleştirmesi benim için büyük şanstı. Kendisine ve ekibine sonsuz teşekkürler. - Hastanede yattığım 12 gün boyunca her hasta ile ayrı ayrı ilgilenen Acil Cerrahi Servis Hemşireleri, Doktorları, Hasta Bakıcı ve Personeline sonsuz teşekkürler.
 • ORHAN KORKMAZ tarafından:
  Hakan bey babamın 5 yıl önce mide ameliyatını yaptı.Midesinde tümör olan babama en fazla 6 ay yaşar bu hastalık böyle içten içe bitirir insanı dediler.Allaha şükürler olsunki hakan beyi karşımıza çıkardı midesini aldılar 5 yıldır çok iyi her yıl genel kontrollerini hakan beye yaptırıyoruz şu an saglık durumu çok iyi önce allahın sonra hakan beyin sayesinde kanseri yendi TEŞEKKÜRLER HOCAM...
 • G.I. tarafından:
  Sayin Hakan hocam herkesin korkulu ruyasi ve tabusu olan hemoroid ameliyatimi gerceklestirdi. Guleryuzu,tecrubesi ve surekli hastalari ile ilgili olmasi nedeniyle benim de ameliyat korkumu yenmemi saglayan en iyi hekim. com sitesinden buldugum ve iletisime gectigim,cok memnun kaldigim Hakan hocama cok cok tesekkur eder ,herkese de tavsiye ederim.
 • Orhan O. tarafından:
  Kolon tümörü ameliyatımı çok başarılı bir biçimde yaptığı için Hakan Yanar hocayı kendimiz için bir şans olarak gördük. Hem ameliyat öncesi hem de ameliyat sonrası tedavi sürecinde çok yakın ilgisi ve tecrübesi ile hayatımı kurtardı. M. O.
 • MUSTAFA TEKİŞ tarafından:
  Merheba ben 54 yaşında hemetoleji hastalarından Mustafa Tekiş 7 senedir safra kesesinde taş olduğundan ağrılı çok kötü zamanlarım oldu.Hemetoleji hastası olduğumdan ameliyat olamak tan korktum çünkü hastalığım yüzünden riskleri vardı.En son ağrılarımda acile gittiyimde ameliyat olamam şart olduğunu söylediler.Araştımalarım sonucunda eniyi hekim sitesinde hocamamı bulmamı Allah nasip etti.Kendileriyle görüşmemde rendevu verdiler.Rendevu sonrası hocam tektikler yaptıktan sonra ameliyatıma karar verdiler.Ameliyat öncesi ameliyat sonrası ilgi ve alakalarını eksik etmediler burdanda hocama çok teşekkür ederim Allah razı olsun.Nasıl ameliyat oldum nasıl iyleştim hiç anlamadım 2 ci gün hocam beni taburcu etti.Artık heşeyi yiyabiliyorum ne ağrı nede şişkinlik kaldı.Daha önce ameliyat olan tanıdıklarım yiyeceklerine dikkat ediceksin bizde sıkıntılar oldu ameliyat sonrası iltihaplanmalar ikinci defa ameliyat olduklarını söyladiler.Çok şükür Allahıma benim ameliyatımdan sonra hiçbir şey olmadı ve herşeyi yedim.Hocama yine çok teşekkür ederim ondan Allah razı olsun.
 • mb tarafından:
  hocam ben on beş gün önce Eskişehir den gelmiştim beni metin beye yönlendirmiştiniz bana o hafta iğne tedavisi başlandı her hafta oraya geliyorum iğne tedavisi uygulanıyor bu hafta üçüncüsü olacak ilk iğnede bir tepki olmadı ikinci iğnede sağ tarafımda o an hafif bir tepki oldu bu hafta üçüncü iğne olacak her hafta geliyorum. size ilginizden dolayı çok teşekkür ederim.
 • Ayşegül Çabuk tarafından:
  Size çok teşekkür ederim doktor bey,işinizin yoğunluğunda uzaktan geliyorum diye endoskopimi hemen yaptınız.Hemde endoskopiden çok korkuyordum ilaçla fazla birşey hissetmedim.Ameliyat olmam gerekiyor gönül rahatlığıyla doktorum siz olduğunuz için olacağım.Herkese tavsiye ederim ilgili alakalı bir doktordur.
 • Aysun Yücel tarafından:
  Hakan bey, ABD de yaşayan ve uçağına 3 gün kala rahatsızlanan kızım ile derhal ilgilendi, aynı gün içinde tüm tetkikleri bizzat yaparak gereken tedaviyi önerdi. Hakan bey insana değer veren, bir doktorda olması gereken tüm özellikleri taşıyan, konusunda tecrübeli bir doktor. Kendisine yakın ilgisi ve güler yüzünden dolayı sonsuz teşekkürler.
 • Selim Ergün tarafından:
  Merhaba, Dr.Hakan bey'den bu internet sitesi aracılığı ile 09.12.2013 tarihinde randevu aldım. Hemen ertesi gün görüşmeye gittik. Kendisi işinde çok tecrübeli ve hastalıkla ilgili verdiği kararda çok güven vericiydi. Dr. Hakan bey, çok hızlı aksiyon alan, yardımsever, güleryüzlü ve çok tecrübeli bir doktor. Kendisine teşekkür ederim.
 • Engin Gökyalaz tarafından:
  Çok başarılı bir ameliyat sonrası (Laparoskopik) sıhhatime kavuştum.Tabiki bunda Sn.Hakan Yanar hocanın her konuda gösterdiği yakın ilgi ve bu konudaki başarısı tartışılmaz, kenisine bir daha teşekkürlerimi iletirim saygılarımla.
 • ArdaK tarafından:
  Hakan bey dedemin kolon ca ameliyatını yaptı. Çok başarılı ve işinin ehli bir cerrah olduğunu söyleyebilirim. Zaten Türkiye'nin en prestijli üniversitesinde bir cerrahtan da bunu beklerdim ve yanılmadım. Özellikle bağırsak ve makat ile alakalı cerrahi operasyonlarda uzmanlaştığını öğrendikten sonra kendisini tercih etmiştik. Buradan da tekrar kendisine dedemi sağlığına kavuşturduğu için teşekkür ederim.
Doktor hakkında toplam 12 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
12 kişi Prof. Dr. Hakan Yanar için değerlendirme yapmış
Kişisel Web Sitesi : www.hakanyanar.com
 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi - Doçentlik Ünvanı
 • University of Southern California Medical Center - Department of General Surgery
 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi - Uzmanlık
 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi - Genel Cerrahi
 • Mide Kanseri Tedavisi
 • HIPEC
 • Kolorektal Cerrahisi
 • Gastrointestinal Cerrahisi
 • Endoskopi (Yıllık 300 operasyon)
 • Onkolojik Cerrahi (Yıllık 200 operasyon)
Çalıştığı Kurumlar
İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi, İstanbul (Tıp Fakültesi)
Doçent Doktor, 1996– devam (18 yıl)
Adres : MİLLET CAD. ÇAPA FATİH
Tel : 212 4142000
Fax : 6311350
Yatak Sayısı : 1537 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Tıp Fakültesi  
Eğitimi
Department of General Surgery 2006 - 2007
Bilimsel Makaleler
Bilimsel Yayınlar
www.hakanyanar.com
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Adenokarsinom Anal Bölge Hastalıkları Anal Fissür (Makat Çatlağı) Ankilostomiyaz Apandisit Apse Bağırsak Asalakları Bağırsak Delinmesi Bağırsak Düğümlenmesi Bağırsak Enfeksiyonu Bağırsak Hastalıkları Bağırsak İltihabı Bağırsak Kanaması Bağırsak Kanseri Bağırsak Solucanları Bağırsak Tıkanması Basur Böbrek Nakli Condyloma Akümunata Dalak Hastalıkları Divertikül Duodenal Ülser Fıtık Fibroadenom Fistül Fournier Gangreni Genital Siğil Gluteal Abse Göğüs Ağrısı Göğüs Kanseri Guatr Guatr (yumrulu) Hemoroid Hemoroit Hiperparatiroidizm Hipertiroid Hipertiroidi Hipertiroidizm (Zehirli Guatr) Hipoekoik Solid Kitle Hipoparatiroidizm Hipotiroid Hirschsprung Hodgkin Hastalığı Insizyonel Herni İrin (iltihap) Kabızlık Kangren Kanser Karaciğer Abseleri Karaciğer Büyümesi Karaciğer Hastalıkları Karaciğer Hemanjiomu Karaciğer Kisti Karaciğer Metastaz Karaciğer Tümörü Karaciğer Yetmezliği Karın Ağrısı Karın Fıtığı Kasık Fıtığı Kıl Dönmesi Kist Kist Hidatik Kistik Lezyon Kitle Lezyonu Kolon Ca Kolon Kanseri Kolonda Kitle Kolorektal Kanser (Kalın Bağır Lenfoma Lipom Meme Ca Meme Hastalıkları Meme Kanseri Meme Kisti Mide Ağrısı Mide Bulantısı Mide Ekşimesi Mide Fıtığı Mide Genişlemesi (gastrektazi) Mide Hastalıkları Mide Kanaması Mide Kanseri Mide Lenfoma Mide Ülseri Mide Ve Sindirim Sistemi Bozuk Mide Yanması Nüks Fıtıklar Ödem Pankreas Endokrin Tümörü Pankreas Kanseri Pankreas Taşları Pankreas Tümörü Pankreatit Paratiroid Hastalıkları Paratiroid Kanseri Peptik Ülser Perianal Abse Perianal Fissürler Perianal Fistüller Peritonit Pilonidal Sinüs Polip Polipozis Koli Reflü Reflü Özofajit Reflü Özofajit Rektum Kanseri Safra Kanalı Taşları Safra Kesesi Hastalıkları Safra Kesesi İltihabı Safra Kesesi Kanseri Safra Kesesi Taşları Safra Taşları Safra Yolu Darlığı Safra Yolu Kanserleri Safra Yolu Kistleri Sarkom Septik Şok Sünnet Şişmanlık (Obezite) Tiroid Hastalıkları Tiroid Kanseri Tiroid Nodülü Ur (tümör) Ülser Ülseratif Kolit Varis Yağ Bezesi Yanıklar Yaralanma Yaralanmalar Yaralar Yemek Borusu (Özofagus) Kanser Yemek Borusu Daralması
Uyguladığı Teşhis/Tanı Yöntemleri
Gastroskopi
Endoskopi
Kolonoskopi
Anorektal Ultrasonografi
Akedemik Kariyer
İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi 2008 - 2010
Yabancı Dilleri
İngilizce
Hastaların Sormuş Olduğu Sorular
Doktora sorulmuş toplam 9 soru bulunmaktadır.
 • Soru tarihi : 30 Kasım 2013 Cumartesi
  merhaba hakan bey öncelikle böyle hizmet verdiginiz için tesekkür ederim.annem 58 yasında sol kasıgında kesilmeyen agrısı var agrı kesicide kar etmiyo artık bazende uzun süre ishali oluor yardımcı olursanız sevinirim tesekkürler
 • Soru tarihi : 15 Kasım 2013 Cuma
  iyi akşamlar doktor bey ben rize den yazıyorum size benim memede kitle üretiyo ve 2 defa alın dı .FKt tekrar üretti kontrole gittim 10 ml oldunu söylediler lekol olmasını bekliyelim dediler. Ama kitlelerim çok ağrı yapıyor evde hareket ettimde bile dışarı çıkıyo kitlem ağrısı beni ağlatacak kadar sancı yapıyor lütfen bene yardımcı olurmusunuz .?
 • Soru tarihi : 14 Kasım 2013 Perşembe
  sayın doktor bey saygılar.benim annem 51 yaşında serviks ca nedeni ile mart 2012 de ameliyat oldu.rahimi alındı.hiçbir film falan çekilmeden taburcu edildik.daha sonra konsey kararıyla 1,5 ay sonra brakiterapi 3 kür uygulandı.bizi 3 ay sonra onkoloiden kontrole çağırdılar daha ilk kontrolde nüks kitle tespit edildi.komo-radyoterapi kararı aldılar ama 1,5-2 ay içinde birtürlü başlayamadılar bu süre içerisinde rektovaginal fistül ve mesane fistülü gelişti.ameliyat denildi ancak hazırlıkları 1 ay sürdü vebirtürlü gün verilemedi. genel cerrahide doç. bir doktorumuz sağolsun gittik konuştuk ameliyata aldı.ameliyatta rektum bağırsağı birkısmı ve mesaneyi aldı(1Yıl oldu.).ileostomi açıldı idrar yoluda böbreklerden bağırsağa bağlandı.torbaya hem idrar hem gaita geliyo.ameliyattan.aynı ay içinde patoloji sonucunda rektumda kötü hücrelerden kaldığı düşünülüp rektum ve dış genitali alındı. 1-1,5 ay sonra 6 kür kemoterapi aldı.kemoterapi sonrası herşey güzeldi.genel durumu çok iyiydi ,tomografiside temiz çıkmıştı.3ay sonra kontrol dediler.ben 2 ay sonra tomografi çektirdim yine bir kitle tespit edildi.ve yine kemoterapiye devam edildi.bu süre içerisinde yeme içmede sıkıntı olmaya başladı.ağrıları şiddetlendi.biçokkez onkolojiye ve acile götürdük tomografiler falan birşey tespit edemediler ileus gelişebileceğini fakat sonuçlarda birşey tespit edemediklerini söylediler.2-,2,5 ay böyle sıkıntılı geçti ve son kontrol tomografide ileus ile uyumlu görüldüğü için ameliyatı yapan cerraha gittik yatışımızı yaptı.4/10/2013 de yatış yaptık.aynı gün geçen yıl alınan dış genital bölgeden fistül oluşmuştu oradan gaita karışık bişeyler geldi ve bağırsaktan fistülde oldu yani.yine tomografi çekildi.ve doktorumuz 2 gün içinde ameliyata aldı.ameliyat iyi geçti .sağ iliak bölgede damarı çevreleyen bir kitle vardı onu almamış fakat bazı yerlerdekini temizlemiş.bağırsağın bir çoğunun yapışık hatta taşlaşmış olduğunu ve buraları temizlediğini ifade etti.1m 10cm bağırsak kaldığını söyledi.kasıktaki ameliyat ve ışın görmüş yerlere mech sanırım örtü gibi birşey koyduğunu kalan bağırsaklarla temasını engellediğini söyledi.doktorumuz biraz daha zaman kazandığımızı söyledi.şuan çok kilo verdiğinden ve çok güçsüz olduğundan tekrar kemoterapi alamadık.beslenmesi yeterince iyi değil bazen kusuyo.onkolojiden yine tomografi çektirdik..ileus gelişebilir ve karın içi apseden bahsettiler ve doktorumuz genital bölgeden enjektörle kültüriçin sıvı aldı.henüz sonucumuz çıkmadı.ileus içinde tekrar böyle bişey olursa yapılacak birşeyin olmadığını söyledi.ben ne yapacağımı bilmiyorum.böyle birşey gelişirse neler yapılabilir yapay bağırsak yada başka yöntemler varmı bilmiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz .teşekkür ederim.Gerekirse sizede gelebilirim lütfen önerilerinizi bekliyorum.
 • Soru tarihi : 29 Eylül 2013 Pazar
  sayın hocam eşim ikinci çocugumuz ölü dogdu bir düşük bir aldırmak zorunda kaldık röntgene girdi eşim gazını ve büyük abdestini tutamıyor öneriniz tanınız vetavsiyeniz nedir. acilen bilgi verirseniz (TEŞEKKÜRLER)
 • Soru tarihi : 10 Ağustos 2013 Cumartesi
  23 YAŞINDA GENÇ BİR KIZIM SÜREKLİ KABIZ OLUP KANAMAM VAR DAHA ÖNCE KOLONOSKOPİ OLDUGUMDA YIRTIK OLDUGUNU SÖYLEDİLER İLAÇLI TEDAVİ İLE BİRAZ RAHATLADI FAKAT TEKRAR ŞİDDETLİ OLARAK DEVAM ETMEKTE MAKATIN UCUNDA ET PARÇASI GÖRÜNMEKTE BUNUN ANLAMI NEDİR VE NASIL BİR TEDAVİ İZLEMEM GEREKİR eskişehirde yaşıyorum
 • Soru tarihi : 10 Ağustos 2013 Cumartesi
  İYİ ÇALIŞMALAR UMARIM BANA EN KISA ZAMANDA DÖNERSİNİZ.BEN ALTI AY ÖNCE KOLONOSKOPİYE KANAMAM OLDUĞU İÇİN GİRDİM PATALOJİ VE BİOBSİ SONUCUMDA DİSPİLAZA TUBULE ADENOM YAZIYOR.ALTI AY SONRA TEKRAR GİRMEM GEREKİYOR YANİ ŞUAN ZAMANIM GELDİ.SİZE SORMAK İSTEDİĞİM DİSPİLAZA TUBULER ADENOM NE DEMEK İKİNCİSİDE KOLONOSKOPİ HASTANENİZDE TAM UYUTULARAK YAPILIYORMU BEN ÇOK KORKTUĞUM İÇİN BUNU SORUYORUM.32 YAŞINDA BİR BAYANIM AİLEMİZDE ANNEMİN AMCASININ KIZINDA BİRTEK BAĞIRSAK KANSERİ VAR.HALAMDA GÖĞÜS KANSERİNDEN ÖLDÜ BABAMDA SİROZDAN VEFAT ETTİ BANA BİLGİ VERİRSEN ÇOK MUTLU OLUCAM ŞİMDİDEN İLGİ VE ALAKANIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM
 • Soru tarihi : 16 Şubat 2013 Cumartesi
  hocam iyi günler bende 20 günden beri rektal kanamam vardı gastroenteroloji uzmanına gittim yapılan tetkikler sonucunda splenik fleksuraya kadar ilerlendi proksimalinde 3_4mmliksesil polippoit lezyon izlendi RETOSİMGMOİD: 25 cm de 5-6mm lik sesilpolit. ben ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olursanız sevinirim
 • Soru tarihi : 14 Şubat 2013 Perşembe
  doktor bey babam yarın 10.00 da rektumda iri bir polip aldıracak. kitle oldukça iri endoskopik yöntemle alınacak. ancak doktoru eğer çıkaramazsam. yırtılma olursa, kanama olursa cerrahi yönteme geçiş yapacağız diyor. bu durumda torba takılma riski ve hayat boyu onu taşıma ihtimali bizi ürkütüyor. doktorumuzun dediği gibi eğer cerrahi yönteme geçilecek olursa cerrahi işlemi yapacak doktorun kolon ve rektum operasyonlarına uzman olması endişelerimizi ne kadar giderir. bu cerrajhi işlemi yapacak doktorun bu alanda uzman olmasını talep eyme gibi bir şansımız devlet kastaneleride yoktur. ancak ne öneririsiniz.
 • Soru tarihi : 14 Şubat 2013 Perşembe
  Merhaba, 2010 tarihinde, 3 saat süren total histerektomi'den 3 ay sonra, bugüne kadar geçmeyen ve çok sık tekrarlayan rektal kanama meydana gelmeye başladı. (17 sene süren endometriozis ve sayısız miyomlar nedeniyle 4 laparoskopi ve 2 açık ameliyat geçirdim). Ameliyatı yapan dr. kanama nedeniyle kolonoskopi istedi, neticeler temiz çıktı. Sağ kasığımda 20 senedir geçmeyen ağrılar ve rektal kanama şiddetlenmeye başladı. Kanama esnasında pıhtılar da gelmekte. Histerektomi'den önce asla kanama şikayetim yoktu. Jinekolojik muayenelerde herhangi bir bulguya rastlanmadı ama ağrılar ve kanama sıklaşmaya ve şiddetlenmeye, karın bölgemde de şişlikler başladı. Kime ve nereye başvurmam gerekmektedir? Cevabınız için teşekkür ediyorum. Saygılarımla
Doktora sorulmuş toplam 9 soru bulunmaktadır.

Aldığı Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi, Genel Cerrahi, 2000
 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi, Uzmanlık, 2001
 • University of Southern California Medical Center, Department of General Surgery, 2007
 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi, Doçentlik Ünvanı, 2008

Uzmanlaştığı Tedavi Alanları

 • Hemoroid
 • Mide Kanseri
 • Anal Fissür (Makat Çatlağı)
 • Fıtık
 • Kolon Kanseri
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
17112
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
18
Doktor Yanar’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Prof. Dr. Hakan Yanar
Prof. Dr. Hakan Yanar
Genel Cerrahi
İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi
Kurumun SGK ile anlaşması vardır!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Prof. Dr. Hakan Yanar
Prof. Dr. Hakan Yanar
Genel Cerrahi
İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi
Hakan Yanar

Bu doktordan randevu alabilirsiniz!

Eniyihekim.com vasıtasıyla alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Randevu Hattı : 0850 333 0 344
Randevu Al

Bu doktora soru sorabilirsiniz!

KAPAT