Eniyihekim.com

Prof. Dr. Harika Boztepe Oğuz

Prof. Dr. Harika Boztepe Oğuz

Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi

Fatih, İstanbul

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 10 yorum bulunmaktadır.
 • Ezel tarafından:
  Gerçekten ismi gibi Harika bir hekim, Harika bir insandır. Yaklaşık 7 senedir doktorumdur kendisi . Onun gibi bir doktorum olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum. İçtendir, her türlü sorunuza yanıt verir. Mail ile sorduğunuz her bilgiye gün içerisinde yanıt alabilirsiniz.
 • ilknur umut tarafından:
  harika hanımcgım ben sizin 20 senelik hastanızım biz sizsiz ne yaparız lütfen dönün biz sizi nerede buluuz ne olur nereye gittiyseniz oraya gelelim lütfen sizi çok seviyoruz
 • Filiz Sarıoğlu tarafından:
  Harika Hanım çok güvendiğim ve saygı duyduğum doktorum. Tiroid nodülüme yapışık küçük bir tümörü bulup ondan çok erken evrede kurtulmamı sağladı. Bana neden ameliyat olmam gerektiğini o kadar yumuşak bir şekilde ve bilgilendirerek anlattı ki hiç panik olmadım. Ona güvendim ve hemen ameliyat oldum. Ameliyat sonrası takiplerinde de test sonuçları hakkında açıklayıcı bilgiler veriyor. Kendisine saygılarımı sunuyorum.
 • sevim zengin tarafından:
  benim eski doktorum.adı gibi harika bir doktor. onu çooook seviyorum. başarılar diliyorum.
 • t.b tarafından:
  Harika hoca adıyla eşdeğer bir kişi.Tanrım onun gibi hiç bir ayrım yapmaksızın hastalarına kendini adayan,tedavi edip rahatlatan tüm doktorların yardımcısı olsun.Ben kendisine tiroit kanseri tedavimin sonrasında birtakım olumsuzluklarla boğuşurken tavsiye üzerine gittiğimde çok yoğun olmasına rağmen poliklinikte tedavimi üstlendi.Üstelik özel poliklinikte de değil.Ama devletin yanlış uygulamaları sonucu endokrin bölümünden hepimizi gönderdiler.HARİKA HOCAM şuanda İNTERMED Nişantaş şubesinde çalışmaktadır.Herkese acil şifalar.
 • feyman yürükoğlu tarafından:
  harika hoca mükemmel bir doktordur.yıllarca bizim tedavimiz için uğraştı.fakat sağlık sistemindeki lüzumsuz uygulamalar yüzünden bizleri bırakmak zorunda kaldı. hangi hastanede çalıştığını bulamıyorum. bilen varsa bizede söylesin. tedavime nerde devam edeceğimi bilemiyorum.puan vermem gerekirse 100 üzerinden 100 verirdim.
 • DİLEK TURGUT tarafından:
  Harika hanım ismi gibi harika bir dr kontrollerimde onun yanından huzurlu ve mutlu ayrılıyorum insanı rahatlatan bir tarzı var.. hastalığınız hakkında sizin merak ettiğiiz kafanıza takılan konuları o kadar ayrıntılı o kadar güzel anlatıyorki güler yüzle sizin anlıyabileceğiniz şekilde ..kendim harika hn hastasıydım şimdi annemi de götürüyorum kendisine annem de ilgisinden çok memnun kaldı hiç bir ayrıntıyı atlamamsı her şikayetimi değerlendirmesi dikkatle dinlemesi benim için çok önnmeki..şu an oğlumda harika hn hastası olma yolunda hipotiroid rahatsızlığı yüzünden:(hocaın üniversiteden ayrılmak zorunda kalmasından dolayı bende mağdur olan hastaları arasındayım ..hocanın ayrılışı öğrencileri içinde biz hastaları içinde çok büyük bir kayıp ..ama ben hocamın peşini bırakmadım bırkamamda:)çok değerli bir insan onun hastası olmak onu tanımak benim içinn büyük şans ve kazanç .her muayneden sonra kendisine söylediğim gibi: iyi ki varsınız harika hn..
 • sehelköklü tarafından:
  çokbilgili ve çok özverili bir doktorfakat yasa gereği bizhastalar maf olduk çünkü çok iyiolan bir doktorumuzu kaybettik inşallah tekrar döner ve biz hastalarıolarak doktorumuza kavuşuruzdönmezse nereye gittiğini öğrenmek istiyorumçünkü doktoruma çok güveniyorumbuda beniniçin çok benim hastalığım nüks etti amasizin gibi doktor bulamıyorum ve sizi istiyorumsizin cevabınızı bekliyorum
 • Neriman Öztürk Tetik tarafından:
  canım anneciğimin çok güvendiği, ve bu güvenle moralini sürekli yüksek tutmasına sebep olan ve annemin deyimiyle ismi gibi HARİKA bir hekim... özellikle hastanedeki kontrollerinden birinde şahit olduğu bir olayı anlatırken tüm aile bireyleri hep birlikte demekki hala ödün, taviz vermeden çalışan hekimlerimiz var dedirten insan... sürekli olarak kontrollerin düzenli olarak yapılması gerektiğini hastalarına dikte eden ve kendisi de tüm kontrollerde büyük bir titizlikle hastalarını inceleyen muhterem bir insan... İnsan sağlığına verdiği değer takdiri hak ediyor... Gelin görünki biz de annemiz emin ellerde diye çok rahatken artık hocaların hasta bakamayacaklarını öğrendik. Bu siteyi de Harika hanıma ulaşabilmek adına araştırırken buldum... kendimde bir şeyler yazmadan geçersem haksızlık edeceğim duygusu uyandı içimde. Kendisine buradan binlerce kez teşekkür ediyorum... ve annemiz başka bir dr'a gitmeyi reddediyor... ve ben de Harika hn.'a ulaşmaya çalışıyorum. (Anneciğimin Adı Hediye Öztürk) Harika hanım en derin Saygılarımla.
 • dilek tarafından:
  Kullanıcımız yorum girmemiştir.
Doktor hakkında toplam 10 yorum bulunmaktadır.
Çalıştığı Kurumlar
İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi, İstanbul (Tıp Fakültesi)
Doktor,
Adres : MİLLET CAD. ÇAPA FATİH
Tel : 212 4142000
Fax : 6311350
Yatak Sayısı : 1537 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Tıp Fakültesi  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Prof. Dr. EMİNE SEMA YARMAN
Endokrinoloji ve Metabolizma,İstanbul
Prof. Dr. HALİL AZİZLERLİ
Endokrinoloji ve Metabolizma,İstanbul
Prof. Dr. METİN ÖZATA
Endokrinoloji ve Metabolizma,İstanbul
Prof. Dr. YÜKSEL ALTUNTAŞ
Endokrinoloji ve Metabolizma,İstanbul
Doc.Dr. HÜLYA ILIKSU GÖZÜ
Endokrinoloji ve Metabolizma,İstanbul
Prof. Dr. REFİK TANAKOL
Endokrinoloji ve Metabolizma,İstanbul
Prof. Dr. HASAN HÜSREV HATEMİ
Endokrinoloji ve Metabolizma,İstanbul
Prof. Dr. SADİ GÜNDOĞDU
Endokrinoloji ve Metabolizma,İstanbul
Doc.Dr. SELÇUK CAN
Endokrinoloji ve Metabolizma,İstanbul
Prof. Dr. HASAN MAHMUT İLKOVA
Endokrinoloji ve Metabolizma,İstanbul
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
24073
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
11
Doktor Boztepe Oğuz’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!