Eniyihekim.com

Prof. Dr. Adnan Yüksel

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 6 yorum bulunmaktadır.
 • neslihan ürer tarafından:
  sayın atnan hocam sizden allah razıolsun kızım şu an yürüyo sizin tütün hasta cocuklarayapmiş oldunuz muyanener başarıgla sonlandı ben şuan sana nasıl teşekkür etsem bilmem senin dünta çapında iyibir hoca olduğunu allah takında herkez biliyo seni allah başımızdan eksik etmesin saygılarımla hocam
 • salih tarafından:
  altı senedir hocamıza gidiyoruz cok memmunuz her gittigımizde bizi guler yuzle karşılıyor allah ondan razı olsun gulen yuzu hic solmasin allah boyle kişileri başımızdan eksik etmesin
 • Eyüp YETER tarafından:
  5 yıldır kızımın nöbetleri durmuyordu 7-8 tane farklı ilaca rağmen..ama hocamın yurtdışından getirttiği ilaç birebir geldi allah razı olsun hocamdan şimdi ilerisi için daha umutluyuz inş. eyüp yeter (zülal yeter)
 • fehmi kul tarafından:
  tanıdıgım doktorlar içinde sayın adnan hocam eşi ve emsali olmayan tek insandır bana yapmış oldugu iyilik ve insanlıklarını ömür boyu unutmayacagım ona müteşekkürüm allahtuttugunu altın etsin bu ve ahiret hayatında rabbim mekanını en güzelini versin amin hocam seni çok seviyorum elbistandan fehmi kul
 • Serpil Güner tarafından:
  Oğlum iki yaşına yaklaştığında bir takım problemlerinin olduğunu farketmiştik ve Çocuk Nöroloji uzmanına gitmemiz gerektiğini öğrendik. Ben o Cerrahpaşanın sitesine girerek bütün çocuk nöroloji uzmanlarının özgeçmişlerini inceledim. Çocuk hastalıkları uzmanıydı, çocuk nöroloji uzmanıydı, immunoloji ve tıbbi genetik alanında çalışmaları vardı her yönden bize hitap eden bir doktordu. 3,5 senedir tedavimizi üstlndi ve çok büyükilerlemeler kaydettik. Bunu bizim gözlemlerimiz dışında eşimiz dostumuz herks söylüyor. Birçok arkadaşımız kendisinin numarasını istedi, Rehabilitasyon Merkezinden , Kreşten çocuğunu kendisine götürmek için Hocamın numarasın istediler büyük memnuniyetle verdim. İyki Adnan Yüksel hocama götürmüşüm çocuğumu çok memnunum verdiği her teedavinin karşılığını aldık, hiçbir zaman bir an bile tereddüt etmedim hocamın tedavisinden. Hastasını çok güzel takip ediyor, doğru tedavi uyguluyor ve istediğiniz zaman kendisine telefonla da ulaşabiliyorsunuz. Ama çok fazla arama gereği duymadık çünkü doğru teşhis doğru tedavi, doğru yönlendirme, bilgilendirme sizce herşey yolundayken aramaya gerek var mı? Biz kendisine gittiğimz zaman oğlumun nörolojik problemi yanında bağışıklık sistemi çökmüştü alerji problemi vardı. En son 10 Mayıs 2011 tarhinde gittik, kendisi bile çok şaşırdı bu kadar ilerleme beklmiyordum diye. Allah böyle bilim ilim insanlarına sağlık mutluluk ve uzun ömür versin. Böyle insanlar kolay yetişmiyor. Yolun bilimin ışığında aydınlık ve açık olsun her zaman her gün her saniye dualarımız seninle hocam. En çok neyi hayal ediyorum biliyormusunuz oğlumun büyüyüp mesleki diplomasını aldıktan sonra hocamın elini öpmeye gidip Hocam bu çocuğu hayata siz kazandırdınız bu çocuğun başarısının arkasındaki en büyük sebep sizsiniz demek istiyorum. Bir gün olacak inanıyorum.
 • sema akkaya tarafından:
  merhaba!adnan beyle 1995 yılında çocuğumun doğumundan snra tanıştım.2002yılında karşımıza epilepsi rahatsızlığı çıktı ve adnan beyin olumlu tutumu sayesinde 8 yıldır mücadele ediyoruz.gerek ilaç tedavisinde gerek psikolojik desteğiyle nöbetlerimiz o kadar azaldı ki memnuniyetimi herkese bildiriyorum.birçok hasta yakınlarım epilepsi konusunda diğer dktrların yanlış teşhisiyle adnan beyle daha çok bilgilendiler ve çoğu hala tedavi sürecindeler.teşekkürler.
Doktor hakkında toplam 6 yorum bulunmaktadır.
Çalıştığı Kurumlar
Adnan Yüksel MUAYENEHANESİ, İstanbul (Muayenehane)
Adres : Akdeniz Cd No:85 Fatih
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Muayenehane  
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, İstanbul (Tıp Fakültesi)
Doktor,
Adres : Kocamustafapaşa Cad. No: 53 Cerrahpaşa Fatih
Tel : 212 414 30 00
Fax : 632 00 50
Yatak Sayısı : 1700 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Tıp Fakültesi  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Prof. Dr. ADNAN YÜKSEL GÜRÜZ
Tıbbi Parazitoloji,İzmir
Uzm.Dr. BAHAR SEMA YÜKSEL YÖRÜKOĞLU
Kadın Hastalıkları ve Doğum,İstanbul
Ass.Dr. UMUT ALTUNOĞLU
Tıbbi Genetik,İstanbul
Prof. Dr. NİL MOLİNAS MANDEL
Tıbbi Onkoloji,İstanbul
Prof.Dr. BURAK TATLI
Çocuk Nörolojisi,İstanbul
Ass.Dr. ALPER GEZDİRİCİ
Tıbbi Genetik,İstanbul
Prof. Dr. MERAL ÖZMEN
Çocuk Nörolojisi,İstanbul
Prof. Dr. MELİHA MİNE ÇALIŞKAN
Çocuk Nörolojisi,İstanbul
Prof. Dr. ŞÜKRÜ PALANDÜZ
Tıbbi Genetik,İstanbul
Prof. Dr. SABİHA AYSUN
Çocuk Nörolojisi,Ankara
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
23561
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
7
Doktor Yüksel’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!