Eniyihekim.com

Prof. Dr. Burak Tatlı

Prof. Dr. Burak Tatlı

Çocuk Nörolojisi

İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi

Fatih, İstanbul

Randevu Hattı : 0 534 325 63 09
Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 16 yorum bulunmaktadır.
 • sinem b. tarafından:
  Ben çınar Mahmut un annesiyim. Oğlum 2,5 yaşında serebral palsi hastası. Bir çok doktora gittikten sonra site aracılığıyla bugun prof.dr. Burak tatlıya gittik ve en sonunda eve mutlu bir şekilde dönebildik. Allah razı olsun kendisinden. Oğluma ilk etapta vitamine dayalı bir ilaç,verdi. Onu kullanmaya başlayacağız. Kendisine güveniyoruz. Emin ellerde olduğumuzu düşünüyorum. Her şeyden öte konuşma tarzıyla bizi diğer doktorlar gibi umutsuzluğa düşürmedi. Şimdi Bi umudumuz ve gücümüz var. İnşallah her şeyin üstesinden gelebilceğiz. Herkese tavsiye ederim. Allah hocamıza sağlık versn, Allah razı olsun.
 • sevinç a. tarafından:
  Burak Hocamı 2012 yılından beri tanıyorum kızımın 2. ateşli havalesinde çocuk doktorumuzun(sinan tüfekçi) ''alanında en iyi hoca''tavsiyesiyle kendisine gittik ve hem tedavisi hem alakası hem de insanlığıyla mütiş bir insan,müthiş bir tıp doktoru.Önce Allaha sonra kendisine güvendik ve şuana kadar hiç bir problemimiz olmadı. Kendisine burdan da teşekkürlerimi sunuyorum her aradığımda mail attığımda mesaj attığımda ulaşabildiğim nadir doktorlardan.Ayrıca alanında çok çok başarılı değerli bir hoca.herkese çocuk nöroloji konusunda tek tavsiye edeceğim doktor.
 • doğa nın annesi tarafından:
  burak hoca sen ne iyi zamanda çıktın karşımıza 3 sene önce tanıştık konuşma ve yürüme sıkıntısı çeken kızıma olmadık tanılar koyup bizi üzüntüye boğan doktorlara inat tüm tetkikler sonucunda merak etmeyin hiç birşeyi yok kızımızın en geç 4 yaşında konuşur demişti gerçekten şimdi bülbül kesildi verdiği tamamen vitamine dayalı ilacımız sayesinde uykularımız düzene girdi. gözünüzü kırpmadan güvenebileceğiniz nadir doktorlardan.
 • Y. Özcan tarafından:
  9 yıldır epilepsi tedavisi gören kızımın şu andaki doktorudur.İlk 7 yıldır başka bir prof. hocaya gidiyorduk, tedavi son zamanlarda işe yaramıyordu ve ilaçlarımız çok artmıştı.Öyle ki, günde 6,5 adet ilaç alıyor, 3 farklı ilaç çeşidi kullanıyor ve nöbetlerimiz devam ediyordu.Nöbetler, parsiyeldi , kısa süreliydi ve sadece uykuda belli belirsiz oluşmasına rağmen bu kadar çok ilaç almamız nedeni ile en çok ilaçlaın yan etkilerinden çocuk etkileniyordu.Radikal bir karar vererek tamamen önsezilerime dayanarak bu dr. u bırakarak, Burak Bey e geldik, son 1,5 yıl süre içerisinde bütün epilepsi ilaçlarını bize bıraktırdı ve günde sadece 2 ilaç alarak tedaviye devam ediyoruz.Burak Bey e teşekkürlerimiz sonsuz.
 • Kemal tarafından:
  yıllardır çocuğumda ne olduğunu öğrenemedik bir sürü tetkik ve birçok hoca gördü. gecen ay Burak hoca otizm tanısı koydu. aslında şüpheleniyorduk ama konduramıyordu. Çalıştığım şirket vasıtası ile amerikaya gittik. Amerikadaki doktorlar Burak hocanın tanısının doğru olduğunu ve tedaviye onunla devam etmemizi önerdiler. Biz artık paramızı anlamsız testler ve tedavi kürlerine vermiyoruz. Sadece Burak hocanın yönlendirmelerine uyuyoruz
 • tugba gundogdu tarafından:
  Benim oglum 2 kere havale gecirdi. Hayatim kabusa donmustu. Burak hocayla tanistim. Allah ondan razi olsunki derdimize deva oldu. Oglum 6 yasina geldi. Hala emin ellerdeyiz. Ne zaman arasam. Hep yardimci olur her konuda.. Allah eksikligini gostermesin.
 • mehmet tarafından:
  Erken doğan bebeğimiz uzun yoğun bakım dönemi sonrası, riskleri değerlendirme amacı ile hocaya geldik, detaylı değerlendirmesi sonrası erken teşhisi sayesinde ileride kızımızın başına gelecek sorunları erkenden çözmemize yardımcı oldu. çok teşekkür ederiz, Aleyna önce Allah'ın sonra sizin sayenizde yürümeye başladı..
 • demet tarafından:
  benim kızım 5 aylıkken nöbet geçirmeye başladı tüberoskleroz+epilepsi tanısı kondu ilaç tedavilerine başlandı fakat nöbetleri bir türlü durmadı.bizde başka bir doktor arayışına girdik kendi doktorumuzun tavsiyesi ve araştırmalarımız sonucu burak hocaya ulaştık bize farklı ilaç tedavilerine başladı ve birkaç gün sonra kızım nöbet geçirmemeye başladı Allah razı olsun yaklaşık günde 20 kere nöbet geçiren kızım şuan 7 aylık ve 2 aydır hiç nöbet geçirmedi ve geçen hafta çektirdiğimiz eeg sonucu mükemmel çıktı normal bir beeğinki nasılsa bizimkide öyle çıktı burak hocaya çok teşekkür ediyoruzzz....
 • zekiye eren tarafından:
  Burak hocaya gidene kadar bir çok hastanedeki çocuk doktorlarını doktor olarak görüyoduk ama artık göremiyoruz..burak hocadan sonra kendimizi artık emin ellerde hissetmeye başladık....O gerçekten bi doktorrrrrrrr
 • dr.hasret tarafından:
  Hem bir çocuk doktoru ,hem de çocuğunu Burak bey e muayeneye götürmüş bir anne olarak söyleyebilirim ki İstanbul'da ulaşabileceğiniz en iyi Çocuk Nörolojisi hekimidir.Hekimliğinin yanısıra (bence çok önemli bir unsur) çok iyi bir insandır.Hipotonik(Gevşek) bir bebek olan çocuğumun ismini vermek istemediğim bir kaç Nöroloji uzmanı abla ve abime götürdüm.Kendimde bir çocuk doktoru olarak yapılabilecek tüm tetkikleri yaptırdım.Malesef en son Burak abi ye gittim.(En başta gitmiş olsam 1 ay kabuslarla uyandığım korkunç 1 ay geçirmiş olmayacaktım.) Gözümün içine o kadar kendinden emin 'Evet,sahiden hipotonik..Ama 2 yaşında çakı gibi olcak.Bu geçici hipotonisite.' dedi.Çocuğum şimdi 20 aylık,çakı gibi:))
 • canan şentürk tarafından:
  doktorumuz burak bey yaklaşık üç yıldır kızımın tedavi ve hastalık sürecini takip ediyor ve bu yıl nöbet sayımız hemen hemen bitti diyebilirim daha iyi olacağımızada inanıyorum bir çok tanıdığıma tavsiye ettim doktorumuza kütahyadan sevgi ve saygılar feyza &canan şentürk.
 • orkun tarafından:
  biz ankara hacettepe olmak üzere antep mersin ve antakyada toplamda 3 prof ve bir doçente gittik sadece ve sadece ilaç arttırımına gittiler hastalığın nedenini doğru düzgün araştırmadılar allah burak hocadan razı olsun ilk muayenede verdiği bir vitamin hapıyla çocuğumuz kendine geldi o günden beridir havale geçirmedi. herkese tavsiye ediyoruz. allah burak hocadan razı olsun...
 • ayşe tarafından:
  Burak Beyi daha önce Çapa dan tanıyorduk, asistanlar hastaları ona danışıyordu..tanımızıda o zaman koydu..Allah ın izni ile çocuğumuz şifa buldu. kendisine teşekkür ederim.
 • Fatih Keskin tarafından:
  Burak beyi bize allah gönderdi. 2 yıldır gezmediğimiz hoca kalmamıştı. Oğlumuza ilk muaynede tanı koydu. Başarılarının devamını diliyoruz.
 • sibel kösoğlu tarafından:
  biz burak hocayı tavsiye üzerine bulduk.Gerçekten çok iyi bir doktor.Onu tanıyan herkes burak hoca dediyse doğrudur diyor.
 • Yildirim tarafından:
  Yıllardır kimsenin durduramadığı nöbetlerimiz verdiği ilk ilaç ile durdu 9 aydır nöbetimiz yok kendisine çok teşekkür ediyoruz.
Doktor hakkında toplam 16 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
16 kişi Prof. Dr. Burak Tatlı için değerlendirme yapmış
Kişisel Web Sitesi : www.buraktatli.com
 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi - Profesörlük Ünvanı
 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi - Yan Dal İhtisas - Gelişimsel Pediatrik Uzmanlığı
 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi - Doçentlik Ünvanı
 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi - Yan Dal İhtisas - Pediatrik Nöroloji
 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi - Nöroloji Uzmanlık
 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru
Çalıştığı Kurumlar
İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi, İstanbul (Tıp Fakültesi)
Çocuk Nörolojisi öğretim üyesi, 1996– devam (18 yıl)
Adres : MİLLET CAD. ÇAPA FATİH
Tel : 212 4142000
Fax : 6311350
Yatak Sayısı : 1537 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Tıp Fakültesi  
Burak Tatlı Muayenehanesi, İstanbul (Muayenehane)
0– devam (2014 yıl)
Adres : Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No: 13 Fulya Terace C2 D: 41 Şişli
Prof. Dr. Burak Tatlı randevuları için 0 534 325 63 09 numaralı telefonu arayabilirsiniz
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Var Kurum Tipi : Muayenehane  
Eğitimi
Yan Dal İhtisas - Gelişimsel Pediatrik Uzmanlığı - 2012
Yan Dal İhtisas - Pediatrik Nöroloji - 2004
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Aldığı Eğitimler
7th International Course on Epilepsy, Venice International University, İtalya, 2008
Introduction to Neuromuscular Disease, Hammersmith Hospital, Londra, İngiltere, 2003
Neuromuscular Disease for Pediatric Neurologist, Hammersmith Hospital, Londra, İngiltere, 2003
Pediatric Intensive Care Unit, Dallas-Texas, Amerika Birleşik Devletleri,
Neurophysiology Course, Cleveland OH, Amerika Birleşik Devletleri,
Üye Olduğu Dernek ve Kuruluşlar
Çocuk Kardiyoloji Derneği
Çocuk İnfeksiyon Hastalıkları Derneği
Çocuk Yoğun Bakım Derneği
Çocuk Nörolojisi Derneği
Epilepsi ile Şavaş Derneği
Yabancı Dilleri
İngilizce

Aldığı Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Tıp Doktoru, 1996
 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi, Nöroloji Uzmanlık, 2001
 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi, Yan Dal İhtisas - Pediatrik Nöroloji, 2004
 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi, Doçentlik Ünvanı, 2006
 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi, Profesörlük Ünvanı, 2012
 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi, Yan Dal İhtisas - Gelişimsel Pediatrik Uzmanlığı, 2012
 • Dallas-Texas, Amerika Birleşik Devletleri, Pediatric Intensive Care Unit
 • Cleveland OH, Amerika Birleşik Devletleri, Neurophysiology Course
 • Hammersmith Hospital, Londra, İngiltere, Introduction to Neuromuscular Disease, 2003
 • Hammersmith Hospital, Londra, İngiltere, Neuromuscular Disease for Pediatric Neurologist, 2003
 • Venice International University, İtalya, 7th International Course on Epilepsy, 2008
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
35871
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
11
Doktor Tatlı’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Prof. Dr. Burak Tatlı
Prof. Dr. Burak Tatlı
Çocuk Nörolojisi
İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Prof. Dr. Burak Tatlı
Prof. Dr. Burak Tatlı
Çocuk Nörolojisi
İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi
Burak Tatlı

Bu doktordan randevu alabilirsiniz!

Eniyihekim.com vasıtasıyla alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Randevu Hattı : 0 534 325 63 09
Randevu Al
KAPAT