Eniyihekim.com

Opr.Dr. Aybars Akkor

Opr.Dr. Aybars Akkor

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Akkor Sağlık

Fulya, İstanbul

Randevu Hattı : 444 34 39
Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 10 yorum bulunmaktadır.
 • Şerife Şahbazoğlu tarafından:
  Aybars Hoca bizim aile doktorumuz .Bende 5 tane bel fıtığı oluşmuştu.5 sene önce bir iğne ile tedavi etti ve 5 senedir hiç şikayetim olmadı. Allah ıma şükür çok iyyim .Öncelikle aybars hoca hastasını çok motive eden bir doktor rahatlatıyor. İnsanın içinde endişe ve korku bırakmıyor.Hocama giden bütün yakınlarım çok ama çok memnun kaldı hocadan . İlk olarak yapmış olduğu doğru tedaviden ve yakınlığından dolayı buradanda hocama çok teşekkür ederim.
 • Hacı Osman KUŞ tarafından:
  Aybars hocam Öncelikle Hayırlı Akşamlar Başarı Dolu İşler diliyorum. Değerli hocam Yaklaşık 2010 Yılından beri baş boyun ağrısı çekiyorum fazla önemsemedim bugün geçer yarın geçer derken 2012 yılında devlet hastenesinde bir doktorumuza muayene oldum bende boyun düzleşmesi olduğunu ve egzersiz yapmam için bir al ilanı veri bunları uygulamama ramen her geçengün sıklıkla ağrılarım artı ve baş ağrısına her gün olmakla birlikte kulak çınlamasına dönüştü kulaklarımdan muayene oldum kulaklarımda hiç bir sıkıntı olmadığını başka bir rahatsızlığım olduğunu söylediler sizin sunumunuzu dinledim ve bendeki belirtileri anlattınız ve sizden bu konuda yardım bekliyorum tabiki önce Allahtan şifa saygılarımla
 • aytül tarafından:
  kendisine meil yolu ile rahatsızlığımı anlattım.kendisi yorum yapmakla birlikte, maddi yönden de elinden geleni yapacağını belirtmiş.çok şaşırdım ve mutlu oldum.değer görmek ve önemsenmek bir insan için en güzel ödül olsa gerek. kendisine çok tşk.ediyorum.
 • hanife tarafından:
  3 yıldır bel ağrısı çekiyordum dr aybars beyin önerdiği tedavi yöntemiyle ameliyattan döndüm ve şuanda çok iyiyim kendisine ve ekibine sonsuz teşekkür ediyorumm .
 • AYŞE YEDİDAĞ tarafından:
  Dayanılmaz ağrılarla 20 Nisanda başvurduğum Aybars Bey, 23 Nisan 2013'te bana ağrısız bir yaşam sundu. Ameliyattan 2 saat sonra ayaktaydım ve hala ayaktayım. Hiçbir sıkıntı çekmedim. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Umarım Türkiye her zaman sizin gibi doktorlar yetiştirir.
 • NAZLI İNCE tarafından:
  Aybars Bey'e geçen ay muayene oldum kendisi gerçekten konusunda çok uzman bir doktor,bel fıtığımdan dolayı çok fazla ağrı çekiyordum bir arkadaşımın tavsiyesiyle muayenehanesine gittim ,uyguladığı ameliyattsız tedavi yöntemleri sayesinde ağrılarımdan kurtuldum şuan çok rahatım gerçekten kendisine çok teşekkür ederim ilgisinden ve beni sağlığıma kavuşturduğundan dolayı.
 • menekşe tarafından:
  bende bel fıtığı ve bel kayması vardı .daha önce bir ameliyat geçirmiştim fakat daha kötü olmuştum.şu an belimde dr. aybars akkorun yaptığı platin ameliyatından dört adet vida var. şu an çok iyiyim kendisine teşekkür ediyorum.
 • sedef suvari tarafından:
  Dr.Aybars Akkor kesinlikle bel ve boyun ağrısı çeken insanların gitmesi gereken bir doktor. Ben 23 yaşında üniversite öğrencisiyim. Bilgisayar başında oturmaktan belimde çok şiddetli ağrılarım oluyor.Bir bel emarı çekilip fulya'da bulunan muayenehanesine gittim , kendisi çok mütevazi ve güler yüzlü bir hekim.Bana teşhiş olarak sol L5-S1 Disk Hernisi tanısı konuldu.Kendisi muayenehanesinde bulunan bir cihaza beni alarak şiddetli ağrılarımdan kurtulmamı sağladı.Şuan oldukça iyiyim . Kendisine teşekkürlerimi borç bilirim.
 • Nuri tarafından:
  Aybars hocamdan allah razı olsun. Yıllardır ikibüklüm yürümek zorunda kalıyordum. Bel fıtığı ameliyatı oldum ve şimdi çok rahatladım. İşinin ehli bir doktor olduğu için çevremdeki herkeze de tavsiye ediyorum.
 • PnR tarafından:
  Aybars bey sayesinde bel fıtığı probleminden kurtuldum. Hem kendisi hem de sağlık merkezi çok profesyonel bir hizmet veriyor. Çok başarılı bir sonuç aldığım için başka hastalara da rahatlıkla tavsiye edebilirim. Bu siteyede Aybars beya ulaşmamda vesile olduğu için teşekkürler.
Doktor hakkında toplam 10 yorum bulunmaktadır.
10 kişi Opr.Dr. Aybars Akkor için değerlendirme yapmış
Kişisel Web Sitesi :http://www.aybarsakkor.com/
Bel ve Boyun Cerrahisi
 • İstanbul Bakırköy Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Eğt. Arş. Hast. - Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanlık
 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi - Tıp Eğitimi
Çalıştığı Kurumlar
Akkor Sağlık, İstanbul (Özel Klinik)
0– devam (2014 yıl)
Adres : Hakkı Yeten cad. No:13 Fulya Terrace Center 2Blok Kat:3 Fulya Fulya
Opr.Dr. Aybars Akkor randevuları için 444 34 39 numaralı telefonu arayabilirsiniz
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Var Kurum Tipi : Özel Klinik  
Anlaşmalı Kurumlar :
Eğitimi
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Ağrı Pompası Apse Insizyonu Ve Drenajı Arteriografi Baklofen Pompası Tedavisi Beyin Anevrizması Onarımı Beyin Pili Programlanması Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt) Brakiterapi Da Vinci Robotik Cerrahi Derin Beyin Stimülasyonu Dikiş Disk Protezi Uygulaması Diskektomi Diskografi Diskogram Eeg(Elektroensefalografi) Ekstratemporal Kortikal Rezeksiyon Elektromiyografi Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi Endoskopik Cerrahi Endoskopik Diskektomi Endovasküler Embolizasyon Endovasküler Koilleme Enjeksiyon Im Enjeksiyon Iv Epidural Steroid Enjeksiyonu Epilepsi Cerrahisi Epilepsi Tedavisi Fonksiyonel Hemisferektomi Gamma-Knife (Gamma Bıçağı) Radyo Cerrahi Genel Çocuk Cerrahisi Hemaferez Hidrosefali Şant Uygulaması Jackson Pratt Dren Kateter Yerleştirme Korpus Kallozotomi(Epilepsi Cerrahisi) Kraniotomi Laserasyon Onarımı Lezyonektomi Lobektomi Lop Rezeksiyonu(Epilepsi Cerrahisi) Mikrocerrahi Mikrovasküler Kırpma Mikrovasküler Oklüzyon MRI Multipl Subpial Transeksiyon Nebulizatör Nöroonkolojik Cerrahi Omurga Cerrahisi Omurga Stabilizasyon (İnstrumentasyon) Ameliyatları Parsiyel Nefrektomi Pediatrik Endoskopik Cerrahi Pediatrik Laparoskopik Cerrahi Pediatrik Toraks Cerrahisi Preoperatif Değerlendirme Radyoterapi Rezektif Epilepsi Cerrahisi Robot Destekli Cerrahi Robotik Cerrahi Serebrospinal Sıvı Analizi Spinal Enjeksiyon Stereotaktik Radyocerrahi Şiroterapi(Sinir Dondurma) Tam Kan Sayımı-Hemogram Temporal Lop Rezeksiyonu Tümör Nekrozu Faktörü (Tnf) Vasküler Cerrahi Venografi Ventriküloperitoneal Şant Uygulama Vns(Vagal Sinir Stimülasyon Tedavisi) X-Ray Yapay Mesane Yoğunluk Ayarlı Radyoterapi (Yart)
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Aldığı Eğitimler
Spinal cerrahi mikrodiskektomi kursu, Almanya Münih , 2004
Prof. Bruno Brayda Mikro Endoskopik Diskektomi, İtalya Torino, 1999
Prof. H.J. Leu yanında Endoskopik Diskektomi stajı, İsviçre Zürich, 1999
Endoskopik Spinal Cerrahi Kursu, İngiltere Cambridge , 1999
Prof. J. Maroon yanında Spinal Cerrahi Stajı, A.B.D. Pittsburgh Allegheny Hospital, 1998
Prof. Dr. W. STURM Stereotaksi ve Radyoşirürji, Almanya Köln Üniversitesi , 1993
Prof. Dr. V. DOLENC ile Mikrocerrahi Stajı, Slovenya Ljublyana Üniversitesi, 1991
Prof. Dr. P. W. ASCHER'in denetiminde Laser Stajı, Avusturya Graz Üniversitesi, 1991
Hastaların Sormuş Olduğu Sorular
Doktora sorulmuş toplam 29 soru bulunmaktadır.
 • Soru tarihi : 03 Ocak 2014 Cuma
  sayın hocam 24 yaşındayım yaklaşık 3 ay once başlayan bel ağrılarım sonucu mr çektirdim ve belde bel fitiği başlangıcı olduğunu soylediler ama benim ağrılarım gün geçtikçe değişiyor sadece belimde olan ağrım şimdi kalça kısmında bir noktada. uyuşma ve bacakta ağrı hissetmiyorum.açıkcası da çok korkuyorum ne yapacağıma da bilmiyorum bana yardım ederseniz çok mutlu olurum sizi takıp ettiğim kadarıyla bilgisayarlı traksiyon aletinden bahsettiniz başlangıc evresinde sizce ne tercih edilmeli...
 • Soru tarihi : 03 Ocak 2014 Cuma
  sayın hocam bende bel kayması var amaliyat olmak istemiyorum başka bi yöntemi varmı
 • Soru tarihi : 30 Kasım 2013 Cumartesi
  Hocam merhaba 54 yaiında annem 2 kez belinde sinir sıkışmasından ameliyat oldu fakat ikisindede sorun yaşadı ilkinde ameliyat başarısız olmuş dediler ikincisindede sıvı kaybı ve şu anda annem çok fena durumda inanılmaz ağrıları var bu durumda ne yapmamız gerekiyor yada bunların dışında ne olmuş olabilirki bukadar şiddetli ağrıları var lütfen cevap bekliyorum bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz şimdiden teşekkürler
 • Soru tarihi : 16 Kasım 2013 Cumartesi
  Slm . Benim kayin babam beyin tumorunden ameliyat oldu yaklasik 7 ay once ,lazer gordu ve simdi ureme tekrar basladi,doktoru tekrar ameliyat olmasi gerektigini soyledi,felc olacak dedi ameliyat olsada olasada.. Sizin icin 2 ci ameliyatin bir faydasi olurmu ? Tessekkurler
 • Soru tarihi : 15 Kasım 2013 Cuma
  23 yaşındayım.bir kez bel fıtığı ameliyatı oldum.fıtık aynı yerden tekrarladı.çok ağrım oluyor.ameliyatsız tedavi olmak mümkün müdür?ne yapmam gerekiyor?tekrar ameliyatı onaylamıyorlar ne derece doğrudur?
 • Soru tarihi : 15 Kasım 2013 Cuma
  Hasta 30 yaşında - Bayan MR sonucu aşağıdadır. Lumbosakral bileşke düzeyinde transisyonel vertebra.(L5 vertebrada sakralizasyon) L4-L5 intervertebral diskinde dejenerasyon. Diffüz bulging, santral-sağ paramedian ekstrude disk hernisi. Anterior epidural mesafede daralma, dural sak ve dural sak çıkışında L5 kök basısı. Bu sonuca göre öneriniz ne olabilir, saygılar
 • Soru tarihi : 30 Eylül 2013 Pazartesi
  sayın dr. ben 6 ay önce fıtık patladıgı için amelıyat olmak zorunda kaldım ve amelıyat oldum sonrasında sol bacagımın dış kısmında gıderek azalan ama geçmeyen uyuşukluk var.bunla alakalı herhangı bır tedavı uygulamadı dr başka bır dr gıttıgımde bana tedavı amaçlı ilaç verıldı bu ilacı aldıgımda başımda istem dışı sallanma oldu dr sordugumda ilacın yan etkısı oldugunu söyledı kestım ilacı şuan 72 saat geçtı hala az da olsa arada sallanmalar devam edıyor ayrıca bırtane daha buyuk bır fıtıgım oldugu söylendı amelıyatın uzerınden 6 ay geçtı agrılarım devam edıyor ve uyusuklugum var sol bacagımda yenıden aynı şeylerı yaşamak da istemıyrum bana bılgı veırsenız sevınırım tşk ederım şimdiden .
 • Soru tarihi : 30 Eylül 2013 Pazartesi
  sayin aybars bey annem 5 ay once okmeydani hastanesinde boyun fitigi ameliyati oldu yuruyerek gittigi hastaneden sadece kollarini oynatir olarak cikti yaklasik 4 aydir cesitli fizik tedavi merkezlerinde tedavi goruyor su anki durumu sag elini kulanabiliyor sag ayak bilegine kadar hareket var sol ayakta sadece parmaklarda hareket var tekrar bir ameliyattan bahsediyorlar ne yapmaliyiz
 • Soru tarihi : 30 Eylül 2013 Pazartesi
  BEBEGIM 6 AYLIK VE DOKTOR VEST SENDROMU HASTASI OLDUGUNU SOYLEDI TEDAVISI MUMKUN MU PARISTE HASTANEDE TEDAVI GORUYOR FAKAT HIC BIR GELISME OLMADI TAM TERSINE BANA GORE BEBEGIM DAHA KOTUYE GIDIYOR DURUMU BURDAKI DOKTORLAR BU TESHISI KOYMADILAR VE HALA ARASTIRILIYOR EPILEPSI KRIZLERI NEDEN OLUYOR BASKA BIR DOKTOR BIZE VEST SENDROMU OLDUGUNU SOYLEDI BU HASTALIGIN TEDAVISINDE KESIN SONUC ALABILIYORMUYUZ CVP VERIRSENIZ MEMNUN OLURUZ ACIL SAYGILARLA
 • Soru tarihi : 29 Eylül 2013 Pazar
  Mr'da bel fıtığında sinir kanaması olduğu görünüyoracil amaliyat olman gerekiyor dediler. ne yapmalıyım? yardımcı olursanız sevinirim
 • Soru tarihi : 29 Eylül 2013 Pazar
  merhaba esim 6 aylık hamıle 1 hafta once hastaneye gittigimizde doktorumuz bebegin ensesinde bir delik oldugunu ve beyninin dışarı çıktıgını söylediler ve bizden bebegimizi aldırmamız gerektigini ama istersekte aldırmayabilirmişiz sizce bu hastalıgın tedavisi varmıdır
 • Soru tarihi : 28 Eylül 2013 Cumartesi
  Merhaba, Anneme beyninde iyi huylu bir kitle oldugu soylendi. Bu kitleye kose tümörü de deniliyormus ve kritik bir yerdeymis. Arastirmalarima gore ısın tedavisi ile de tedavi edilebiliyormus ama annemin tümörunun buyuk olmasi sebebiyle onermiyorlar. MR ve tomografi Sonuclarini gormeden net bir sey soyleyemezsiniz ama ortalama bir fikriniz vardir değil mi? Ilgilenirseniz cok sevinirim. Tesekkurler...
 • Soru tarihi : 10 Ağustos 2013 Cumartesi
  Hocam 28.02.2013 de fitik ameliyati oldum 27.07.2013 de tekrar siddetli agrilarim basladi. Su anneredeyse yuryemiyorum 2. Ameliyati olmadan ffizik tedavi ile iyilesmem mumkun olurmu
 • Soru tarihi : 10 Ağustos 2013 Cumartesi
  ÖNCELİK LE ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN BENİM SORUNUM BEL FITIĞI ŞU AN NE YAPACAĞIMI BİLMİYORUM MR SONUÇUM VERTEBRA,LOMBER T1-T2W ağırlıklı sagital, T2W ağırlıklı aksial kesitler elde olunmuştur. Lomber lordoz olağandır. L5-S1 düzeyinde disk dejeneredir Diskin sol posterolateral inferior ekstrüzyonu dikkati çekmektedir.Sol S1 kökü ve sol dural kese ventrali bası altındadır Spinal kanal normaldir.Diğer seviyelerde disk posterior konturu dural sak,nöral foramenler ve dorsal kök ganglionları normaldir.Spinal kanal genişliği normaldir. Kesitlere dahil paravertebral yumuşak doku sinyal intensiteleri normaldir. MR TANI:L5-S1posterolateral inferior ekstrüzyon Sol kalçam ve Baldırımda agrı oluyor agrı kesici kas gevşeticiyle geçiyor ameliyat olmak istemiyorum rica ile önerilerinizi bekliyorum.
 • Soru tarihi : 09 Ağustos 2013 Cuma
  Sayın Aybars Akkor, Annem 10 yıl önce omur kanal darlığından protezli ameliyat oldu. 6-7 yıl bir problem olmadan yaşadı. Şimdi 70 yaşında belinden kalçalarına doğru gelen çok şiddetli ağrısı var ve evin içinde bile zor yürüyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
 • Soru tarihi : 09 Ağustos 2013 Cuma
  merhaba ben kızım için bir soru soracağım doğuştan gelen bir rahatsızlığı var mr sonucu Konus medularis yaklaşık L4-5 düzeyine dek uzanmaktadır.T12 vertebra düzeyinden başlayarak kaudal yönde L4 vertebra seviyesine dek spinal kord çift olarak izlenmekte olup yer yer çift spinal kordu ayıran fibröz septa saptanmaktadır. tip 1 diastometamyeli ben hamileleliğimdede size gelmiştim 2004 yılı o zaman bir sorun yok demiştinizileride bir bel ağrısı olur görüşündeydiniz şu an durum budur sizin değerlendirmenizi bekliyorum saygılarımla
 • Soru tarihi : 09 Ağustos 2013 Cuma
  benim ileri derecede bel fıtığı ve belde kayma gözlemlenmiştir. Ameliyat olmam gerektiği söylenilmişti fakakat ben ameliyattan korktuğum için ameliyat olmak istemiyorum.. Baska bi çözümü var mı ?
 • Soru tarihi : 07 Ağustos 2013 Çarşamba
  32 yaşındayım, 162 boyunda 56 kiloyum. Güngeçtikçe artan bel, kalça ve bacak ağrılarım var. Şimdiye kadar rahatsızlığımın ne olduğu konusunda bir bilgi sahibi değildik. Kimi hekimler bel kayması kimi hekimler fıtık dedi. Son olarak bugüne kadar çekilmiş bütün Mr. tetkiklerimi işinde uzman bir radyoloji profesörüne gösterdim. Bana L-5'ten sonra gelen S-1 omurumun daha küçük çaplı olduğunu bunun omurgada bir dengesizlik yaptığını hem yalancı bir spondiloliztesiz görünümü oluşturduğunu hemde dengesizlikten ötürü üst seviyelerde fıtık oluşumunu arttırdığını izah etti. İyileşmek adına gittiğim/yaptığım fiziktedavi, masaj ve çelik korsenin bel kaslarımı dahada zayıflattığını bu nedenle ağrılar çekiyor olabileceğimi söyledi. Egzersiz ve kas güçlendirici hareketlere yönelmemi söyledi. Şu anda L4-L5 seviyesinde spinal sinire dayalı sağ bacağıma giden sinirlere bası yapan bir fıtığım var. ayrıca omurgamda bahsetmiş olduğum anomali var, ben merak ediyorum antaljik-trak aleti benim için uygunmu ? ameliyatsız tedavi olmam mümkün mü? Zira Ameliyat olmak beni korkutuyor ,hem yeni evliyim vede henüz çocuğum yok.
 • Soru tarihi : 06 Ağustos 2013 Salı
  sayın doktor bey ben edirneden babam 2 defa bel fıtığı ameliiyatı oldu ikinci ameliyatı pottan oldu ve aradan belli bir zaman sonra inanılmaz derecede ağrılar çekiyo hangi doktora gittiyse ameliyatının riskli olduğunu söylediler.bizde son çare olarak size başvurmak istiyoruz ve yardımınıza ihtiyacımız var bize bilgi verirseniz çok memnun oluruz.birde ssk hastalarına da bakıyomusunuz şimdiden teşekkür ederim ve cevabınızı en kısa zamanda bekliyorum
 • Soru tarihi : 13 Şubat 2013 Çarşamba
  oğlum 2008 de bel fıtığından açık ameliyat oldu .aynı yerden tekrarladı tekrar olmak istemedi. fizik gördü 30 seans ağrılarında yüzde 30 iyileşme var. ne önerirsiniz.
 • Soru tarihi : 24 Ocak 2013 Perşembe
  boyun fıtığı amelyatı ne kadar rislidir sakat kalma riski ne kadar
 • Soru tarihi : 19 Aralık 2012 Çarşamba
  iyi günler çektirdigim mr sonucuna göre L5-S1 DÜZEYİNDE DİSK POSTERİOR konturunda fokal annüler yırtık ve santral sol egilimli ılımlı protrüzyon mevcuttur nöral bası mevcut degildir MR SONUCU RAPORUDUR EGER AMELİYATSA SİE GELMEK İSTİYORU M İGNELER FAYDA ETMEDİ
 • Soru tarihi : 06 Aralık 2012 Perşembe
  İYİ GÜNLER BENİM ANNEM BEL FITIĞI HASTASI DOKTORLAR KESİNLİKLE AMELİYAT OLMAN GEREKİYOR DİYORLAR ANCAK KENDİSİ 66 YAŞINDA KRONER YETMEZLİĞİ OLAN BİR BAYAN AYRICA AMELİYATININ RİSKLİ OLDUĞUNU AMELİYATTAN SONRA BELDEN AŞAĞIDA YÜRÜME KABİLEYİTİNİ KAYBEDEBİLECEĞİNİ VE İDRAR TUTAMAMA GİBİ SORUNLAR YAŞAYABİLECEĞİNİ SÖYLEDİLER ANCAK AMELİYAT OLMAZSAN DA FELÇ OLMA İHTİMALİN VAR DİYORLAR BAŞKA HİÇ BİR TEDAVİSİ OLMADIĞINI BELİRTİYORLAR 4-5 TANE FITIĞI OLDUĞUNU ANCAK BUNLARDAN BİR TANESİNİN ÇOK BÜYÜK OLDUĞUNU SÖYLÜYORLAR ANCAK BİZ AMELİYAT OLMASI KONUSUNDA ÇOIK KARARSIZ KALDIK AMELİYATIN RİSKLERİ OLDUĞUNDAN DOLAYI TEDİRGİNİZ ANCAK AMELİYAT OLMAZSA SÖYLENDİĞİ GİBİ FELÇ OLMA RİSKİ VARMIDIR BU KONUDA AYDINLATIRSANIZ ÇOK SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM
 • Soru tarihi : 22 Kasım 2012 Perşembe
  ben bel fıtık tanı ile ameliyat oldum geçen sene bu sıralarda ama boş bulunup ters bir hareket sonucu şimdi aya kalkamaz vaziyete geldim şimdi dün den bu yana aya kalkmakta zorlanıyor hareket kısıtlı var çok şitdetli ağrılarım var ne yapmamlazım?
 • Soru tarihi : 17 Ekim 2012 Çarşamba
  slm size sorma istediğim sorum bel fığı ile ilgili ben gittiğim her doktor bana ameliyat olmam gerektiğini söylediler belimdeki fıtığın yırtılmış olduğunu söylediler ben de ameliyat olmak istemiyorum hocam henüz 21 yaşındayım ve de çok korkuyorum sizden bu konu hakkında beni bilgilendirmenizi rica ediyorum lütfen yardım edin.şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar
 • Soru tarihi : 17 Ekim 2012 Çarşamba
  Hocam 1 haftadır sol bağımdan ağlıyorum bağırıyprum...20 yıldır bel fıtığı var ameliyat hic olmadım..Allah rızası icin akıl verin..Dayanacak durumda değilim...İnanın şu anda üstümdeki elbiseleri yırtıyorum ağrımdan..:(
 • Soru tarihi : 17 Ekim 2012 Çarşamba
  hocam 1996 yılında sol L4 L5 arasında bir opr geçirdim fakat ağrılarım geçmedi aslında bacağıma vuran ağrı geçti fakat bel ağrım geçmedi 2 gün önce doktora gittim mr çektirdim doktorum bel kayması teşhisiyle beraber sa L1 de ve daha önceki opr L4 L5 bası herni tesbit etti opr mecburiyeti olduğunu söyledi benim sizden ricam ben opr sizde olmak istiyorum bunun için beni aydınlatırsanız sevinirim
 • Soru tarihi : 16 Ekim 2012 Salı
  Annem alzaymır demans hastaı olarak yatağa bağımlı sizi televizyonda izledim annem için yardım almak istiyorum. Telefonunuzu bulamadım. Bana dönerseniz memnun olacağım.
 • Soru tarihi : 15 Ekim 2012 Pazartesi
  üç yıldan beri bel fıtıgım var. ve sag ayagım devamlı agrı ve kramp lar acı veriyor ve çok zayıfladım. ameliyat olmayı düşünüyorum ama emin degilim.sakatlık veyahut felç ten korkuyorum ne yapmam gerektigini tam analmıyla kestiremiyorum bana yardıncı olurmusunuz bu konu da.. teşekür ederim.
Doktora sorulmuş toplam 29 soru bulunmaktadır.

Aldığı Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi, Tıp Eğitimi, 1987
 • İstanbul Bakırköy Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Eğt. Arş. Hast., Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanlık, 1994
 • Slovenya Ljublyana Üniversitesi, Prof. Dr. V. DOLENC ile Mikrocerrahi Stajı, 1991
 • Avusturya Graz Üniversitesi, Prof. Dr. P. W. ASCHER'in denetiminde Laser Stajı, 1991
 • Almanya Köln Üniversitesi , Prof. Dr. W. STURM Stereotaksi ve Radyoşirürji, 1993
 • A.B.D. Pittsburgh Allegheny Hospital, Prof. J. Maroon yanında Spinal Cerrahi Stajı, 1998
 • İtalya Torino, Prof. Bruno Brayda Mikro Endoskopik Diskektomi, 1999
 • İsviçre Zürich, Prof. H.J. Leu yanında Endoskopik Diskektomi stajı, 1999
 • İngiltere Cambridge , Endoskopik Spinal Cerrahi Kursu, 1999
 • Almanya Münih , Spinal cerrahi mikrodiskektomi kursu, 2004
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
36083
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
13
Doktor Akkor’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Opr.Dr. Aybars Akkor
Opr.Dr. Aybars Akkor
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Akkor Sağlık
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Opr.Dr. Aybars Akkor
Opr.Dr. Aybars Akkor
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Akkor Sağlık
Aybars Akkor

Bu doktordan randevu alabilirsiniz!

Eniyihekim.com vasıtasıyla alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Randevu Hattı : 444 34 39
Randevu Al

Bu doktora soru sorabilirsiniz!

KAPAT