Eniyihekim.com

Opr.Dr. Erkan Yıldırım

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 26 yorum bulunmaktadır.
 • yılmaz aslı tayfa tarafından:
  Erkan beyi bu siteden bulduğumuzda eşimin bel ağrılarının tamamen iyileşiceğini düşünmüştüm, haklı da çıktım. Eşimle bel fıtığı şikayetiyle gitmediğimiz doktor kalmamıştı . En son erkan hocayı bulduk ve hastaların yorumlarıyla,kendisinin özgüveni, iyi niyeti ve kesin konuşmalarıyla kendisinde ameliyat olduk . 3 gün geçmeden eşimin ağrıları neredeyse tamamen yok oldu . Mesleki başarısı ve mükemmel kişiliğiyle genç yaşta olmasına rağmen çok başarılı bir doktor . Kendisine mesleki yaşamında başarılar dilerim. Allah sizden razı olsun hocam Rabbim o güzel gönlünüze göre versin . Siz her yönden harika bir insansınız. SAYGILAR
 • zeynep salman tarafından:
  Dr.beyin hasta ile iletisimi iyi.sol kalcamda agri sikayetiyle gittim.benden ilk basta mr.istedi,sonuca gore ,belfitigi dedi ve hemfizik tedaviye yonlendirdi.muayene bile etmedi.halbuki yapilan muayenede agri belfitigindan kaynaklanmiyormus..halada bi teshis konabilmis degil..
 • H.K.. tarafından:
  Tanidigim en iyi hekim, insanlara yardim etmek icin yasiyor. İnsani degerleri cok yuksek iyi yurekli ve sempatik. Basarisi, ozguveni zaten tartisilmaz. Tanidigim icin cok mutluyum.
 • Ş.E tarafından:
  Dr.Erkan beyden Allah razı olsun çok doktorla iletişime girdik ama erkan bey kadar işinin ehli sıcak kanlı güler yüzlü hastasıyla yakından ilgilenen doktor görmedim Allah Erkan beyi ve onun gibileri hastanelerimizden eksik etmesin.
 • Hava S. tarafından:
  Annemi tavsiye üstüne Dr.Erkan Beye getirdik.Çok efendi güler yüzlü hastaları ile tek tek ilgilenen genç yaşına rağmen işinin ehli olmuş bir hekim.allah doktor beyden razı olsun.Sonsuz teşekkürler.
 • makbule yiğit tarafından:
  Erkan beye taqvsiye ile gittim. Daha önce 2 kez bel fıtığından ameliyat olmuştum tekrar ameliyat dediklerinde çok tedirgindim. erkan beyi ameliyat olan bir arkadaşım önerdi. 20 dakikada ameliyat oldum şu an sadece uyuşukluklar kaldı ağrım yok .Allah ondan razı olsun.. Bence kısa zamanda daha iyi yerlere gelecektir.
 • AyşeTunç tarafından:
  Erkan beye 06 Haziran'da muayene oldum.Bel kayması nedeniyle acilen ameliyat olmam gerektiğini anlattı.Ben de Istanbulda misafir olmam nedeniyle ilimde olmayı o istemese de ben tercih ettim. Ancak geldiğim noktada doktoruma çok hak verdim. Genç yaşına rağmen duruşu ile insana güven veriyor.Kendisine meslek hayatında başarılar diliyorum.Onun sayesinde ihmal ettiğim sağlığıma inşallah salı günü olacağım ameliyatla kavuşacağım.Buradaki doktorumada güveniyorum. Herkese bu güzel günlerde sağlık diliyorum.
 • Müzeyyen hatipoglu tarafından:
  Belimde kanal daralması şikayeti vardı erkan hocam gelene kadar tüm istanbulu gezdim en son erkan hocama ameliyat oldum belime 6 tane vida takıldı. Şu an çok iyiyim. Allah ondan razi olsun.
 • Ergun ATA tarafından:
  26.02.2014 saat 15.20'de randevum vardı. Zamanında gelerek barkotumu aldım ve beklemeye başladım. Ekranlar çalışmadığı için dışardaki memurun kafasına göre insanları sıraya soktuğunu ve sesi çok çıkan teyzelere daha erken sıra geldiğini görerek beklemeye başladım. Erkan bey saat 15.30'da servise çıktı ve 16.10 gibi tekrar geldi. Sıradada tahmini 10 kişi vardı. Erkan bey 16.30'a kadar 5-6 kişiyi daha tedavi ederek tekrar servise gitmek için odadan çıkınca mavi ceket ve turuncu pantolonuna arkadan bakarak barkotu çöpe attım ve 16.40 gibi hastaneden ayrıldım. Günahını almayayım benden önceki yorumlar hep olumlu. inş. görevini layıkıyla yapıyordur...
  Hekimin bu yoruma cevabı :
  Ergun bey öncellikle yorumunuz için teşekkür ederim. Belki bu sayede bazı yanlış anlaşımları düzeltme imkanımız olur. Biz nöroşirürjyenler yani beyin ve sinir cerrahları insan vucudunda sinir sistemi denilen anatomik ve fonksiyonel yapının hastalıkları ve cerrahisiyle ilgilenmekteyiz. Görev tanımımız sadece poliklinik olarak görülen kısımdan ibaret olmayıp; ameliyat, hastaların servis bakımı, acil bakım hizmeti, konsultasyon ve heyet bölümlerinden oluşmaktadır. İyi bir beyin cerrahı bu görevler arasındaki öncelik sıralamasını çok iyi belirlemelidir, bunu yapamadığı taktirde sonuçları çok ağır olabilecek hadiselerle karşılaşılabilir. Örnek olarak ameliyat ettiği hastasının serviste gelişen sıkıntıları ile anında ilgilenmeyip polikliniğe devam etmesi halinde opere olan hastanın yaşamsal olarak sorumluluğunu eksik yüklenmiş sayılır. Birde hadiseye şu açıdan bakılabilir; bir beyin ve sinir cerrahisi operatörü aynı gün içinde hem poliklinikte hem serviste hem ameliyathanede hem konsultan hekim hemde acil hekimi olarak görevlendirilmektedir, aynı zamanda birkaç hayatsal öneme haiz işi bir anda karar verip uygulamaya geçirmek zorundadır. Bu zincirin bir halkasının eksikliği sizin ve sevdiklerinizin hayatını tehlikeye sokabilir. Benim polikliniğimde günlük minimum 100 hasta muayene ve tedavi edilmektedir. Genel prensip hastaların hizmet, özellikle iyi hizmet almadan geri gönderilmemeleri yönünde olmaktadır. Ancak söz konusu acil durumlar olduğunda poliklinik hizmeti aksatılabilir yada verilmeyebilir. Öncelikli olan insan hayatıdır ve insanların acil durumlarında sağlık hizmeti alma hakları poliklinik hizmetinden önce gelmektedir... Teyzelerin erken muayene olmasına gelince bakanlığımızın bu konu ile ilgili hükümleri nettir. 80 yaş ve üzeri hastalar önceliklidir, böyle olmasaydı dahi doktorluğum ve insanlığa bakışım gereği yaşlıların ve çocukların hastane ortamından kötü etkilenme ihtimallerinin fazlalığından dolayı benim için önceliklidirler. Kendi adıma da birkaç cümle yazacak olursam insanlara bir nebze faydalı olabiliyorsam ve onlara gereken hizmeti , hak ettikleri sağlık hizmetini sunabiliyorsam, bunun yanında bir hastanın dahi yaşam tehtidi oluşturan hastalığının iyileştirİLmesine vesile olabiliyorsam Ne mutlu bana... Benim meslek ilkem aynı zamanda yaşam felsefem hastalarımı dillerine, dinlerine, ırklarına, sosyokültürel düzeylerine, konuşma şekillerine, giydiklerinin renklerine göre değil insan olma vasıflarına göre değerlendirmektir. Saygılarımı sunarım. Op. Dr. Erkan YILDIRIM
 • hatice kamalı tarafından:
  1 ay önce üsküdar devlet hastanesinde doktor beye bel fıtığı nedeniyle ameliyat oldum. genç yaşına rağmen tecrübesi insanlığı hekimlik bilgisi hastaya yaklaşımı hepsini çok takdir ettim şu an çok iyiyim, kendisine burdan çok teşekkür etmek istedim. Allah yolunu açık etsin.
 • ALİYE KAYA tarafından:
  Dr. Erkan Bey'in tavsiyesi üzerin 3 Aralık'ta elimde oluşan sinir sıkışması dolayısıyla ameliyat oldum..Ameliyattan çok korkan bir insan olmama rağmen doktor beyin yoğun ilgisi ve bir kardeş gibi ilgilenmesiyle çok şükür ameliyatı oldum..Ve çok şükür sağlığım yerinde.KENDİSİ ŞİMDİYE KADAR GÖRDÜĞÜM EN İYİ VE İŞİNİ GERÇEKTEN SEVEREK YAPAN BİR DOKTOR..herkese tavsiye ediyorum..Erkan Bey'e de çok teşekkür ediyorum..
 • 14 nolu asm tarafından:
  dr bey ben hastanız zekiye bayazitin yakınıyım göstermiş olduğunuz ilgi için çok teşekkür ediyorum ALLAH sizden razı olsun tavsiye üzerine geldim çok memnun kaldık
 • kadriye bıçakcı tarafından:
  erkan yıldırım harika bir doktor ben kendisini tesadüfen tanıdım üsküdar devlet hastanesinde kaç yıldır elimde sinir sıkışması vardı hiçbir doktoragüvenip ameliyat olamadım erkan bey bana cesaret verdi güvence verdi ongün önce elimden ameliyat oldum benim gibi üçkişi daha oldu hekes çok memnun kaldı ayrıca çevreden kendisi hakkında çok övgü ile bahsediyorlar böyle harika bir doktorla tanıştıgım için çok mutluyum
 • AYŞE GÖRGÜN tarafından:
  SIRA ALMAK ÇOK ZOR HER DAİM ÇOK HASTASI VAR AMA ZATEN HİÇ KİMSEYİ GERİ ÇEVİRMEYEN BİR DOKTOR BEN BİZZAT ŞAHİT OLDUM. ÖĞLE ARASI BİLE VERMEDEN ÇALIŞTIĞINI GÖRDÜM. BİLGİSİ GÖRGÜSÜ TEK KELİMEYLE MÜKEMMEL. BENCE BİR ÇOK DOKTORUN ÖRNEK ALMASI GEREKEN HASTAYA YAKLAŞIMI VAR. KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.
 • kerime tarafından:
  Üsküdar devlet hastanesinde doktor beye ameliyat oldum. Şu an herşey gayet iyi Allah sizden razi olsun. Hem ilgisi hem bilgi ve becerisi ile mükemmel bir insan. Her şey için teşekkür ederim.
 • Gülsüm Altıner. tarafından:
  Erkan Bey'e dr.yönlendirmesiyle gittim.Kolumda ağrım ve boynumda sık tekraralayan ve artan bir tutulma şikayetiyle.Sağolsun,güleryüzle karşıladı,ilgilendi,araştırdı.Neticede 4 dozluk bir tedavi başladı sırt bölgesine,kol içinde MR isteyeciğini söyledi.Tedavinin 2 dozu yapıldı.2.dozda rahatlama farketti.Bu süreçte çok ilgilendi,çok yardımcı oldu sağolsun.Sonra hocanın kongresi ve bayram araya girdi.Bayramdan sonra aradım,tedavinin devamı ve MR için,ertesi gün haber vereceğini söyledi.Ogün bugündür kendisinden haber alamadım.Yoğun bir işi olduğundan,çekinip tekrar rahatsız da edemedim.Ama,kendileri kayboldu......Şikayetlerim,son zamanlarda arttı.Umarım bir sorun yoktur.Yoksa işini yarım bırakacak bir hekime benzemiyor.Başarılarının devamını dilerim....
 • Fatma mihci tarafından:
  Erkan bey tanidigim doktorlar arasinda en iyisi.Sadece tedavi değil ayni zamanda psikolojik olarak da destek olan bir kişi.kendisine bu yakin ilgisinden ve sicakligindan dolayı teşekkür ederim iyi ki sizi tanimisim.
 • Sevgi Alp ERGÜN tarafından:
  Hocam akademik sınavlarınız ve özel sorunlarınıza rağmen, her arayışımızda babama göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok memnunuz. Babam özellikle size çok minnettar.Risklere rağmen Nejat Bey ve ekibinin yaptığı ameliyat çok başarılı geçti. Size de acil şifalar. Yaptığınız tüm iyiliklerin kat kat size geri dönmesini dileriz.
 • ekrem tarafından:
  Hocam siz gördüğüm en güven veren cerrahsiniz herşey için teşekkürler
 • zelfi celik tarafından:
  Dr.erkan yıldırım hayatımda tanıdığım en iyi en başarılı doktor..canım annemle çok yakından ilgilendi sanki ilk ve tek hastasıymiş gibi özel bir ilgiyle psikolojik olarakta çok yardımcı oldu.kendisine sonsuz teşekkürler onu seviyoruz ailece
 • dr. çölüoğlu tarafından:
  süper bir doktor. beyin cerrahlığı tıbbıb en zor alanlarından biri olmasına rağmen güleryüzlü olabilmeyi becerebilen, ilgisini eksik etmeyen nadir doktorlardan. çok teşekkürler.
 • kübra tarafından:
  süperrr çok begendimmm :)
 • BELGİN EYLEM GÜNEŞ tarafından:
  YA NE KADAR TATLI NE KADAR İYİ BİR DOKTOR, BENCE İNSANA GÜVEN VEREN BİR HAVASYI VAR.
 • birgül sarıçam tarafından:
  hocam selamlar, ameliyat ihtiyacı yok demenize rağmen memleketimde oldum şimdi isim vermiyeyim belime platin takıldı ve ağrılarım hiç geçmedi, randevusuz dahi olsam her geldiğimde çok ilgilendiniz teşekkürler. artık istanbula gelince kontrole gelirim selamlar
 • rafet tarafından:
  hocam slmlr kdz eregliden rafet .erkan hocamız cok degerli bir hekimimizdir
 • hatice altuner tarafından:
  insanlığı iyiliği herşeyiyle çok güzel bi doktor ben haticenin annesiyim erkan bey sizi böyle yerlerde görmek çok güzel bende size duyduğum saygıyı böyle ifade etmek istedim
Doktor hakkında toplam 26 yorum bulunmaktadır.
Çalıştığı Kurumlar
Üsküdar Devlet Hastanesi Semt Polikliniği, İstanbul (Semt Polikliniği)
operatör doktor, 2014– devam (0 yıl)
Adres : TUNUSBAĞI CAD.NO:192 DOĞANCILAR ÜSKÜDAR
Tel : 216 3107764
Fax : 3340139
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Semt Polikliniği  
İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, İstanbul (Eğitim Ve Araştırma Hastanesi)
operatör doktor, 2007– devam (7 yıl)
Adres : TIBBIYE CAD. HAYDARPAŞA
Tel : 216 4144502
Fax : 3454680
Yatak Sayısı : 727 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Eğitim Ve Araştırma Hastanesi  
Eğitimi
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Ağrı Pompası Apse Insizyonu Ve Drenajı Arteriografi Baklofen Pompası Tedavisi Beyin Anevrizması Onarımı Beyin Pili Programlanması Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt) Brakiterapi Da Vinci Robotik Cerrahi Derin Beyin Stimülasyonu Dikiş Disk Protezi Uygulaması Diskektomi Diskografi Diskogram Eeg(Elektroensefalografi) Ekstratemporal Kortikal Rezeksiyon Elektromiyografi Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi Endoskopik Cerrahi Endoskopik Diskektomi Endovasküler Embolizasyon Endovasküler Koilleme Enjeksiyon Im Enjeksiyon Iv Epidural Steroid Enjeksiyonu Epilepsi Cerrahisi Epilepsi Tedavisi Fonksiyonel Hemisferektomi Gamma-Knife (Gamma Bıçağı) Radyo Cerrahi Genel Çocuk Cerrahisi Hemaferez Hidrosefali Şant Uygulaması Jackson Pratt Dren Kateter Yerleştirme Korpus Kallozotomi(Epilepsi Cerrahisi) Kraniotomi Laserasyon Onarımı Lezyonektomi Lobektomi Lop Rezeksiyonu(Epilepsi Cerrahisi) Mikrocerrahi Mikrovasküler Kırpma Mikrovasküler Oklüzyon Minimal Invaziv Cerrahi MRI Multipl Subpial Transeksiyon Nebulizatör Nöroonkolojik Cerrahi Omurga Cerrahisi Omurga Stabilizasyon (İnstrumentasyon) Ameliyatları Parsiyel Nefrektomi Pediatrik Endoskopik Cerrahi Pediatrik Laparoskopik Cerrahi Pediatrik Toraks Cerrahisi Preoperatif Değerlendirme Radyoterapi Rezektif Epilepsi Cerrahisi Robot Destekli Cerrahi Robotik Cerrahi Serebrospinal Sıvı Analizi Spinal Enjeksiyon Stereotaktik Radyocerrahi Şiroterapi(Sinir Dondurma) Tam Kan Sayımı-Hemogram Temporal Lop Rezeksiyonu Tümör Nekrozu Faktörü (Tnf) Vasküler Cerrahi Venografi Ventriküloperitoneal Şant Uygulama Vns(Vagal Sinir Stimülasyon Tedavisi) X-Ray Yapay Mesane Yoğunluk Ayarlı Radyoterapi (Yart)
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Yabancı Dilleri
İngilizce

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Opr. Dr. CANDAN HUNDEMİR
Beyin ve Sinir Cerrahisi,İstanbul
Opr.Dr. ERKAN YILDIRIM
Göğüs Cerrahisi,İstanbul
Dr. GÜLİZAR SOYUGELEN
Göz Hastalıkları,Samsun
Uzm.Dr. TÜLAY YİĞİT
Anesteziyoloji ve Reanimasyon,İstanbul
Ass.Dr. MEHMET UÇARKUŞ
Anesteziyoloji ve Reanimasyon,Kayseri
Opr.Dr. SONER BÜYÜKKINACI
Beyin ve Sinir Cerrahisi,İstanbul
Uzm.Dr. CEYHUN SOLAKOĞLU
Anesteziyoloji ve Reanimasyon,İstanbul
Opr.Dr. ALPAY ŞEREFHAN
Beyin ve Sinir Cerrahisi,İstanbul
Doc.Dr. ABDURRAHMAN YAYCI
Anesteziyoloji ve Reanimasyon,İstanbul
Uzm.Dr. NALAN YALÇIN
Anesteziyoloji ve Reanimasyon,İstanbul
Uzm.Dr. TALAT ERCAN ŞERİFSOY
Anesteziyoloji ve Reanimasyon,İstanbul
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
6233
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
0
Doktor Yıldırım’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

Opr.Dr. Aybars Akkor Cevaplıyor

Bel/Boyun fıtığı ve diğer beyin hastalıkları ile alakalı sorularınızı bekliyorum

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Opr.Dr. Aybars Akkor
Opr.Dr. Aybars Akkor
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Akkor Sağlık
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Opr.Dr. Aybars Akkor
Opr.Dr. Aybars Akkor
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Akkor Sağlık