Eniyihekim.com

Opr.Dr. Salih Aydın

Opr.Dr. Salih Aydın

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Emsey Hospital

Kurtköy, İstanbul

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 4 yorum bulunmaktadır.
 • B.D tarafından:
  öncelikle sunu belirtmek isterimki kesinlikle reklam amacli yazmiyorum. Dort aydir bel fitigindan ciddi anlamda ceken bi insan olarak bu rahatsizligin ne denli zorlayici oldugunu bilen biri olarak yardimci olabilirim dusuncesiyle yaziyorum. belim agirmaya basladigindan yaklasik birbuck ay sonra doktora gittim. bel fitigim oldugunu ve fitigimin ciddi boyutta byuk oldgunu buna bagli sinir sıkismasi oldugunu ogrendim ve o zamana kadar kas gevseticiler agri kesici kas gevsetici igmeler kullandm fayda etmedi.ogrendikten sonra fizik tedavi aldim 15 gun oda fayda etmedi bu arada kortizon ignesi yapildi.agri kesicilerden midem bulaniyordu artik. butun doktorlar ameliyat diyordu fakat direniyordum kulaktam dolma bilgiler yuzunden.kaplicaya dahi gittim fizik tedavi merkznde fizik tedavi ve 17 seans bel cekme(traksiyon)yapildi artik ayakta duramayacak seviyeye gelmistim kamburlastim on adimda nefes nefese kaliyordum ne oturabiliyordum ne ayakta durabiliyordum nede yatabiliyorum her turlu inanilmaz rahatszdim.profsore dahi muayene oldum lakin sonuc alamadim. evime yakin oldugu icin Emsey Hastanesindeki doktoru arastirdim.bide baktimki internette videolari dolasiyor ismi Op.Dr. Salih Aydın. dunyada uc ulkede yapilan tam endoskopik bel fitigi ameliyati yaptigini ogrendm.eger arastirirsaniz hamit altintopun uc haftada yesil sahalara donebilcegni profesyonel idmanlara katilabilecgi yorumunu yapiyor. dun muayene amacli gittim ve aksaminda ameliyata alindim. inananin ne bisey hissettim ne de agrim oldu. hemen iki saat sonra yurutuldum ve sukurler olsunki belimde ne batma var ne de agrim var .eskisi gibi dimdik yurumeyi ozlemisim.dun ameliyat oldum aksam dortte ve bugun saat 1gibi evimeydim.herkese siddetle bu yonetmi ve doktoru tavsiye ediyorum. 21yasinda bu hastaliga yakalanmis biri olarak ameliyatin basarili gecmesi beni cok mutlu etti. suamda cok iyiym ama dnleniyorum.hepinize acil aifalar dilerim allah hepinizin yardimcsi olsun.
 • Mehmet Koçak tarafından:
  Yaklaşik bir yıl önce bulunduğunuz hastanede muayene oldum söylediklerinizi elimden gediği kadar uyguladım Ogünden beri belim falan ağrımıyor sadece geceleri bacaklarım ağrıyor. saygılarsunarim.
 • ALİ ARI tarafından:
  Eşim ameliyat olmuştu.Yorum Yazan Arkadaşıma aynen katılıyorum.Arkadaşımın hoşgörüsüne sığınarak yorumu buraya aldım.Aynen katılıyorum. Salih beyin ilgisi alakası hastaya ve hasta yakınına yaklaşımı anlatımı kısacası tüm içtenliğiyle samimi bir şekilde olan ilgisinden dolayı çok memnun kaldım..Herkese tavsiye edebileceğim bir hekim..
 • Serkan Gundogdu tarafından:
  Salih beyin ilgisi alakası hastaya ve hasta yakınına yaklaşımı anlatımı kısacası tüm içtenliğiyle samimi bir şekilde olan ilgisinden dolayı çok memnun kaldım..Herkese tavsiye edebileceğim bir hekim..
Doktor hakkında toplam 4 yorum bulunmaktadır.
Çalıştığı Kurumlar
Emsey Hospital, İstanbul (Özel Hastane)
Adres : ÇAMLIK MAH. SELÇUKLU CAD. NO:20 KURTKÖY
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Özel Hastane  
Anlaşmalı Kurumlar :
Salih Aydın Muayenehanesi, İstanbul (Muayenehane)
Adres : SAHİP MOLLA CAD.NO:1 BEYKOZ
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Muayenehane  
Anlaşmalı Kurumlar :
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Ağrı Pompası Apse Insizyonu Ve Drenajı Arteriografi Baklofen Pompası Tedavisi Beyin Anevrizması Onarımı Beyin Pili Programlanması Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt) Brakiterapi Da Vinci Robotik Cerrahi Derin Beyin Stimülasyonu Dikiş Disk Protezi Uygulaması Diskektomi Diskografi Diskogram Ekstratemporal Kortikal Rezeksiyon Elektromiyografi Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi Endoskopik Diskektomi Endovasküler Embolizasyon Endovasküler Koilleme Enjeksiyon Im Enjeksiyon Iv Epidural Steroid Enjeksiyonu Epilepsi Cerrahisi Epilepsi Tedavisi Fonksiyonel Hemisferektomi Gamma-Knife (Gamma Bıçağı) Radyo Cerrahi Genel Çocuk Cerrahisi Hemaferez Hidrosefali Şant Uygulaması Jackson Pratt Dren Kateter Yerleştirme Korpus Kallozotomi(Epilepsi Cerrahisi) Kraniotomi Laserasyon Onarımı Lezyonektomi Lobektomi Lop Rezeksiyonu(Epilepsi Cerrahisi) Mikrovasküler Kırpma Mikrovasküler Oklüzyon MRI Multipl Subpial Transeksiyon Nebulizatör Nöroonkolojik Cerrahi Parsiyel Nefrektomi Pediatrik Endoskopik Cerrahi Pediatrik Laparoskopik Cerrahi Pediatrik Toraks Cerrahisi Preoperatif Değerlendirme Rezektif Epilepsi Cerrahisi Robot Destekli Cerrahi Robotik Cerrahi Serebrospinal Sıvı Analizi Spinal Enjeksiyon Stereotaktik Radyocerrahi Şiroterapi(Sinir Dondurma) Tam Kan Sayımı-Hemogram Temporal Lop Rezeksiyonu Tümör Nekrozu Faktörü (Tnf) Vasküler Cerrahi Venografi Ventriküloperitoneal Şant Uygulama Vns(Vagal Sinir Stimülasyon Tedavisi) X-Ray Yapay Mesane Yoğunluk Ayarlı Radyoterapi (Yart)
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Opr. Dr. CANDAN HUNDEMİR
Beyin ve Sinir Cerrahisi,İstanbul
Prof. Dr. NECMETTİN PAMİR
Beyin ve Sinir Cerrahisi,İstanbul
Ass.Dr. ALİ ERHAN KAYALAR
Beyin ve Sinir Cerrahisi,İstanbul
Prof. Dr. PAMİR ERDİNÇLER
Beyin ve Sinir Cerrahisi,İstanbul
Opr.Dr. MESUT YILMAZ
Beyin ve Sinir Cerrahisi,İstanbul
Doc.Dr. AHMET YILDIZHAN
Beyin ve Sinir Cerrahisi,İstanbul
Opr.Dr. SAFFET AYBARS AKKOR
Beyin ve Sinir Cerrahisi,İstanbul
Uzm.Dr. TÜLAY YİĞİT
Anesteziyoloji ve Reanimasyon,İstanbul
Ass.Dr. MEHMET UÇARKUŞ
Anesteziyoloji ve Reanimasyon,Kayseri
Opr.Dr. SONER BÜYÜKKINACI
Beyin ve Sinir Cerrahisi,İstanbul
Uzm.Dr. CEYHUN SOLAKOĞLU
Anesteziyoloji ve Reanimasyon,İstanbul
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
13771
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
1
Doktor Aydın’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

Opr.Dr. Aybars Akkor Cevaplıyor

Bel/Boyun fıtığı ve diğer beyin hastalıkları ile alakalı sorularınızı bekliyorum

En son görüntülediğiniz...
* : 10 üzerinden belirtilmiş olan ortalama puan tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2.1 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Opr.Dr. Aybars Akkor
Opr.Dr. Aybars Akkor
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Akkor Sağlık
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Opr.Dr. Aybars Akkor
Opr.Dr. Aybars Akkor
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Akkor Sağlık