Eniyihekim.com

Prof. Dr. Kaya Kılıç

Prof. Dr. Kaya Kılıç

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Medical Park Fatih Hastanesi

Fatih, İstanbul

Randevu Hattı : 0850 202 34 34
Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 30 yorum bulunmaktadır.
 • Ayla tolgay tarafından:
  Sevgili hocamiza ne kadar tesk etsek az.konusunda uzman ve yaklasimi cok guzel.esime baska ozel bir hastane boyun fitigi ameliyati demisti ama Kaya hocam dogru teshisi koydu ve ilacla tedavi verdi meger adale agrisiymis.hocamizdan Allah razi olsun.esim suan cok iyi.
 • Nuray tarafından:
  Merhaba, Boyun ağrıları, kol uyuşması ve güç kaybı şikayeti ile ilgili doktorlara başvurdum. Boyun fıtığı olduğumu tespit ettiler. Doktorlara dememin sebebi tam olarak burada Kaya Bey'in farkına dikkat çekmek istememdir. Rahatsızlığım dayanılmaz seviyelerde olmasına rağmen 6 tane doktor görüşü aldım. Çünkü etrafımdan gördüğüm ve yaşadığım kadarıyla bu konuda fizik tedavi uzmanlarına gittiğinizde fizik tedavi, boyun ve sinir cerrahi uzmanlarına gittiğiniz ameliyat olarak yönlendirilme şeklinde duyum ve görüşlerim oldu. Bu sıralama 5. olarak Kaya Bey'den yardım aldım. Kendisi bu konuda çok fazla ün yapmış doktorlardan kesinlikle daha iyi ve profesyonel bir yaklaşımla yardımcı oldu bana. Ameliyat kararını kesinlikle bana bıraktı ve benim karar vermem sonucu gerçekleşen ameliyatta bana her zaman destek ve yardımcı oldu. Büyük bir sabır ve özveri ile ameliyat öncesi , esnasına ve sonrasında benimle ilgilendi ve yönlendirdi, kendisine çok teşekkür ederim. Kesinlikle de iyi bir cerrah ve insan olarak herkese tavsiye ederim.
 • Şemsinur V. tarafından:
  Yaklaşık 8 yıldır süren bir bel ağrım vardı. Şubat ayı gibi şiddetlendi. Muayene olduğum dr ameliyat dedi. Fakat ilk etapta ameliyata eşim ve ben sıcak bakmadığımızdan, özellikle çevreminde etkisiyle alternatif tedaviyi tercih ettik. Tanınmış bir hastane bünyesinde çalışan konusunda isim yapmış Karyopraktik uzmanının tedavisine başladık. Karyopraktik tedavisi tanımında aslında ameliyat gerektiren durumlarda etkili değildir denilse de doktorumuz tarafından ısrarla ameliyatsız tedavi edilebilir denildi. 6 ay süren tedavinin 5 ayını evden çıkmadan ve genelde yatakta uzanarak çok ağrılı geçirdim. 6. ayda dışarı çıkmaya başladım maalesef ki bu sadece 1 ay sürdü. Temmuz ayında tekrar bel ağrılarım başladığında mutfağa kadar gidemeyecek durumdaydım. Yatarken bile ağrım geçmiyor 1 hafta boyunca gece gündüz ağrı şiddetinden uyuyamıyordum. Bu arada iyi bir beyin cerrahı arayışına girdik. Eşimin arkadaşı Kaya beyi tavsiye etti. Hiç vakit kaybetmeden kendisiyle tanıştık. 18 Temmuzda 1,5 saat süren detaylı muyane ve görüşmenin ardından ameliyata ikna olmuştum. Kaya bey görüşme sonunda fıtığın çok büyük olduğunu ve ameliyatsız iyileşemeyeceğimi söyledi. Hatta 1 gün önce bel fıtığından ameliyat olmuş hastasını yanımıza çağırdı. Hasta geldiğinde inanamadım 1 gün önce ameliyat olmuş hasta yürüyerek yanımıza gelmişti. Görüşmede Kaya beye birkaç sorum olmuştu. Bunları ben size cevaplıyorum. *Ameliyattan sonra ne kadar süre yatacağım? Ameliyattan sonra 1 gün hastanede kaldım. Ertesi gün yürüyerek eve geldim. Bacak ağrım tamamen kesilmişti. Ameliyatın 5. günü 10 dk bahçe yürüyüşüne indim ondan sonra her gün 10 dk yürüyüş yapıyordum. 1 ay sonra günde sabah ve akşam 1,5km yürüyüş yapıyordum. Ve 1,5 ay sonra araba kullanabiliyordum. *Ameliyattan sonra kendi işimi kendim görebilecek miyim? Evet kendi işimi kendim görebildim hatta 1 hafta sonra evde yemekleri yapıyordum. *Korse takacak mıyım? Hayır korse hiç kullanmadım. *Ağrım geçecek mi? Evet şükürler olsun ki şu an iyim, ağrım yok. Gerçekten ameliyatlık bir fıtığınız mı var, yoksa ilaçla ve egzersizle tedavi edilebilir mi fıtığınız mı var. Hastalığınızın tanısını, derecesini size söyleyecek doğru ve güvenilir bir doktor Kaya bey. Şu an geriye dönüp baktığımda 6 ay çok zor geçen bir dönemim oldu. Belki Kaya beyle daha önce tanışsaydım eminim ki ameliyata ikna edecekti eşimi ve beni. Bu arada Kaya beyi tavsiye ettiğim bir yakınıma bel ağrılarının ameliyat gerektirmediği, sadece ilaçla ve egzersizle tedavi edilebilir demesi ise ona güvenimi daha da artırdı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
 • serbay erdemirli tarafından:
  DEDEM 83 YAŞINDA. SAĞ TARAFTA GÜÇ KAYBI VE DENGESİZLİK ŞİKAYETLERİ SONUCU BOLU DA ÖZEL BİR HASTANEYE BAŞVURDUK. BURADA YAPILAN MR VE TETKİKLER SONUCUNDA BEYİN TÜMÖRÜ OLDUĞU SAPTANDI VE AMELİYAT ÖNERİLDİ. FAKAT YAŞINDAN DOLAYI AMELİYAT RİSK ORANININ YÜKSEK OLDUĞU BİLGİSİ VERİLDİ. BİZDE PROF.DR. KAYA KILIÇ BEYİ TANIDIĞIMIZ VE GÜVENDİĞİMİZ İÇİN HASTAMIZI KENDİSİNE GETİRDİK. KAFAMIZDA HİÇBİR SORU İŞARETİ BIRAKMADAN YAPTIĞI MUAYENE SONRASI KENDİSİDE AMELİYAT ÖNERDİ. YAKLAŞIK 6 SAAT SÜREN BAŞARILI BİR AMELİYAT GEÇİRDİK. DEDEM 83 YAŞINDA OLMASINA RAĞMEN YOĞUN BAKIMA BİLE ALINMA İHTİYACI OLMADI VE SONRASINDA HİÇBİR SIKINTI YAŞAMADAN TABURCU OLDUK. KAYA BEY'İN MUAYENEDEN HASTAMIZIN TABURCULUĞUNA KADARKİ TEDAVİSİ VE SONSUZ İLGİSİ İÇİN KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.
 • SUAT ARABACI tarafından:
  eşimin beynındeki tümörün varlığını gece uykusunda aniden epilepsi atagı gibi bayılması ve sonunda yapilan tomografi ve emarlar sonucu öğrendik .prof dr KAYA KILIÇ beye tavsiye üzerıne ulaştık herşeyi bize en ince ayrıntısına kadar anlatıp amaliyat olması gerektigine karar verdi başarılı gecen 6 saatlik mudahale sonunda tümor tamamen cıkarıldı öyleki yogun bakıma bile gerek kalmadı Allah ondan razı olsun esim şuan cok iyi ve yanımızda bunu önce Allaha sonra Kaya beye borcluyuz bizimgibi olan tüm hastalara tavsiye edecegimiz Türkiyedeki tek doktor KAYA KILIÇ beydir kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunarım iyiki varsınız Allaha şükürki sizi karşımıza çıkardı.
 • burak şafak tarafından:
  Merhaba...Benim hastalığım 2004 den başladı...Benim Beyin sorunu var Ependimom sorunuymuş.Ur veya timör var... Durum önce gözümün kaymasıyla gittik.Sonra bişeyler tetiklemişti hastaneye gider gitmez benı hemn ameliyat dediler... İlk Ameliyatım Vakıf Kuraba Hastanesinde oldum.Ameliyatımı Başarız Yapmışlardı. 2 ay boyunca tekrar ameliyat oldum Samatya Hastanesinden oldum ve sonra radyoterapi aldım.Saçlarımın 2 tarafıda tamamen tedaviyi son seviye kullandığım için saçlarımın yeri hala deişik bir şekil gibi oldu..:) Çapa Hastanesinde bana 6 - 7 sene arasını aşarsam daha tekrarlamaz diyorlardı. Tam da son yılımızda 2010 yılında tekrar çıkmaya başladı... 3. Ameliyatımı Samatyada Oldum.O Ameliyatım da Başaramadılar.Yani oda yaptım diyor ama riskten dolayı bana bişey yapmadı, yapamadı. Ama KAYA KILIÇ Hocamız bu durumu öğrendi ALLAH bizim işimizi Rast Getirdii.. KAYA Hocamız üstüne birdaha ameliyat olduk. Hocamız benim bukadar zorlu bir ameliyatım olduğunu biliyordu ve başardı... Beni KAYA Hocamız en ince ayrına kadar ilgilendi. Sonra bu zamandan sonrada 2011 - 2012 - 2013 hep Kafamdaki sorun tekrarlıyor. Her Seyi Deniyoruz. Bu Geçtiğimiz Ameliyatlardan sonra KAYA hocam çok şey araştırdı tedavilere kadar baktı. 2013 den sonra kemoterapi de Denedik onunda pek farkı olmadı... Bu senede oldum yine KAYA Hocamız Samatyadan Çıktı Şuan MEDİCALPARK Hastanesinde... Yine Gittim. ALLAH Bizleri KAYA KILIÇ Hocamıza bizi Nasip etmiş... Beni Yine Ameliyatımdan Temiz Bir Şekilde Ayaktayım... 1 buçuk hafta oldu çıkalı... Ameliyatım umarım bu son olur... KAYA hocam şimdi yine bazı tedavi durumları olabilirmiş...Yeni Bir Tedavi Buluruz İnşallah...Bu 7. Ameliyatımıda bu son olur inşalllah... Kaya KILIÇ Hocamı ALLAH Başımızdan Eksik Etmesin ve Umarım Birdaha Başka Hatır Sormaya Nasip Olur İnşallah...Allah Bütün Hastalara Şifa Nasip Eyler İnşallah...
 • Nezaket Yıldırım tarafından:
  Merhaba, öncelikle güne annemin günler sonra bana bakarkenki güleryüzüyle karşılaşmamın tek mimarı olarak Doktorumuz Kaya Bey' e minnettar olduğumu söylemek isterim, annemin 2 yıldır aralıklarla çektiği kol ağrılarının dayanılmaz olduğu bir dönemde tanıştık, öyleki iğne olmaktan bile korkan annem, Kaya Hocamla ilk görüşmeden sonra ameliyat fikrini kabul etti, ameliyatla ilgili herkezin olduğu gibi çekincelerimiz vardı ancak Hocam mükemmel tavrı, bilgisi, durumun aciliyeti ve olabilecek hertürlü olumlu yada olumsuz durumu öylesine güzel özetlediki, ameliyat öncesi kuşku duyabileceğimiz hiçbir olumsuz süphe kalmamıştı. Annemin boyun fıtığı sonucu felç başlangıcı hali ve çektiği ızdırap 4 saatlik başarılı bir ameliyatla çözüldü, Hocam size müteşekkiriz, anneme kalan yaşantısına kaliteli bir şeklide devam etmesi fırsatını verdiğiniz için, bize mükemmel yaklaşımınız ve hertürlü sorumuza bıkmadan cevap verdiğiniz ve içtenliğiniz için sonsuz teşekkürler, benim için eniyi doktor canıma can katandır, annemi sağlığına kavuşturandır :)
 • HIZIR ALBAYRAK tarafından:
  Hocam elinize sağlık babamı ameliyat ettiniz. Çok memnunuz tek kelimeyle maşallah sizi herkese tavsiye etmeyi insanlığa hizmet olarak telakki ediyorum.
 • SEMA ERGÜN tarafından:
  Prof.Dr. Kaya Kılıç hocam beynimde portakal büyüklüğünde bir ur olduğunu (MENENGİOM) sağ kulağın arkasında 2 parça halinde bulunmakta olduğundan ameliyatın da 2 etapta yapılacağını bildirdi. 1.ameliyatı 08/03/2012 tarihinde oldum, 8 saat sürdü 1 gün yogun bakım 4.günde hastahaneden taburcu edildim. 2.ameliyat 13/09/2012 tarihinde oldum, 12 saat sürdü 1 gün yoğun bakım 4 günde hastahaneden taburcu edildim .Doktorumun tavsiyesi üzerine Prof.Dr. Selçuk Peker tarafından 1. ameliyat için 07/11/2012 tarihinde 2. ameliyat için 22/07/2013 tarihinde gamma knıfe epikrizi oldum. Çok şükür ameliyat sonrası hiç bir hasar meydana gelmedi tabiiki doktorumun sayesinde. Artık senede bir MR çektirip kontrole devam edeceğim. Ameliyatlarım hakkında konuşmak isteyen arkadaşlara her türlü yardımda bulunurum. Gerçekten çok değerli çok özverili bir doktor, onu çok seviyorum.
 • hanife tarafından:
  annem 63 yaşında on iki senedir bel fıtığında şikayetleri vardı.annemin diyabet ,kalp hastası,kolestrol,hipertansiyon hastası,bel fıtığı için çok hastaneye baş vurduk,ama tatmin edici bir sonuç alamadık,taki Kaya Bey'e gelinceye kadar annem hiç yürüyemiyordu operasyondan sonra hemen yürümeye başladı .çok memnun kaldık bel fıtığı sorunu olan her hastaya gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum .Allah Kaya Bey'den razı olsun.MARDİN'DEN Kaya beye selamlar
 • ipek kuş tarafından:
  Ben Nurşen KUŞ; 19.11.1998 tarihinde kızım İpek 6 aylık iken yüksek ateşten dolayı hastahaneye gittiğimizde menejit olduğunu söylediler.Memlekette 15 gün tedaviden sonra eve gönderdiler.4 ay sonra tekrar etti ve HAYDARPAŞA NUMUNE HASTAHANESİ'de acil ameliyat olması gerektiği;beyninin bir yanında kanama bir yanında ise iltihaplanma olduğu olduğu söylendi.Doktorumuz sayın KAYA KILIÇ bey ameliyatın başarılı geçtiğini söyledi.Belli aralıklarla kontrole 2 yıl kadar devam ettik.Sonra kızım sağlıklı bir şekilde hayatına devam etti.Liseye başladı ve çok aşırı sınav heyecanı vardı,stres dolayısıyla yemesi ve içmesi azaldı.6 ay öncesinden sol kolundan başlayan uyuşma oluyordu.Bazen ayda 1 bazen de haftada 1 olmak üzere devam etti.GÖZTEPE SSK HASTAHANESİ'ne götürdüm.Tahlil yaptırdım ve kan değerleri düşük çıktı dolayısıyla da B12 vitaminin eksik olduğu söylendi.İlaçlara devam ederken uyuşma kesildi.MR çekilmesi istenildi ve nöroloji bölümüne yönlendirildi.Nöroloji doktorları tahlil ve EEG istediler.Bunları yaptırdıktan sonra sonuçlarını doktora gösterdim ve kızımın epilepsi hastası olduğunu söylediler.İlaçlara başlanması gerektiğini söylediler.İlaclara ne kadar süre devam edecek diye sorduğumda ömür boyu süreceği söylendi.Kızımın bayılması yok sadece uyuşmadan dolayı kızımın hastalığına epilepsi teşhisi koydular.KAYA beye götürdüm.Her zamanki gibi mütevazi tavrıyla bizi karşıladı.Tahlil ve MR sonuçlarına baktı.Hiçbir şeyinin olmadığını söyledi ve bundan 15 sene önce olduğu gibi bana dünyanın en güzel haberini verdi çok mutlu oldum.Sayın hocam 15 yıldır olduğu gibi yaşadığım sürece size her zaman duacıyım ALLAH sizin gibi işinin ehli olanlarla karşılaştırsın ve sizin gibi işinin ehli olan insanları başımızdan eksik etmesin. İyi ki varsınız sayın KAYA hocam bizi karşılaştıran ALLAH'a şükürler olsun.ALLAH sizden razı olsun. AİLECE SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNARIZ.
 • Cengiz Ozdemir tarafından:
  Sayin Prof.Dr.Kaya Kilic hocami Hollanda ziyareti esnasinda tanidim ve kendisi ile ayrintili bilgiyi internet uzerinden edindim. Kendisi benim boyun fitigi ameliyatimi yapti.Ameliyatim cok basarili gecti.kendisine tesekkur ederim ve benim durumumda olan hastelara sayin hocam'i tavsiye ederim. Allah c.c kendisinden razi olsun.
 • hüdaverdi avşar tarafından:
  hocam bilgi beceri ve yaklaşımınızla siz en iyi doktorlardan birisiniz. Branşınızla ilgilli olarak tavsiye edebileceğim ilk hekim sizsiniz. Kardeşim semra avşar ' ı bir hekim olarak hayatta kalmasını sağladınız:: Ne kadar teşekkür etsek az gelir
 • Neriman G. tarafından:
  Eşimin bir iki ay önce başlaya bel ve ayaklarına vuran ağrılarının sonucunda çekildiğimiz MR'da L2 omurunda ciddi bir hasar olduğunu öğrendik. Çok acil ameliyata girmemiz gerektiğini öğrendiğimiz bu süreçte bir fikir almak için gittiğimiz hastanede Kaya Bey' yönlendirildik. Şans olarak değerlendirdiğimiz o gün kendisi bizimle ilgilendi, bütün sorularımıza sabırla ve alçakgönüllülükle yanıt verdi. Eşimin yaklaşık 7 saat süren ameliyatını gerçekleştirdi, sorun olan bölgedeki tümörü temizledi. Ameliyattan önce ayaklarını oynatamayan eşim hastaneden yürüyerek eve döndü. Kendisi hastanede kaldığımız 3 gün boyunca her daim yanımızda olup, eşimin pansumanlarını dahi yapmıştır. Kendisinin emeklerine ve ilgisine gerçekten minnettarız. Dileriz ki daha nice hastalarına da böyle şifa dağıtacaktır.
 • Muzaffer yıldız tarafından:
  Merhabalar .istanbul beykoz belediyesinde zabıta olarak çalışmaktaydım.1992 yılında beynimin içinde burun deliklerimde pis iğrenç bir koku dışarı vurmaya başladı 10 yıl boyunca defalarca doktorlara gittim fakat kimse anlamadı son olarak 23.05.2002 tarihinde haydarpaşa numune hastanesine gittim bana bir beyin MR ı çektiler bir hafta sonra alacaksın dediler .ben iş yerime geldim 2 saat sonra belediye başkanımı aramışlar bu adamı korkutmadan ambulansla getirin demişler numune hastanesine gittim MR ımı aldım sağ taraftan 3 tane her biri bıldırcın yumurtası büyüklüğünde ur olduğunu ve şah damarıma baskı yaptığını öğrendim ve her an beyin kanaması yapabileceğinden hemen hastaneye yatırıldım .tahliller falan tamamlandı en son prof dr kaya kılıç bey baktı ve bana şansımın olduğunu urların iyi huylu olduğunu ve hemen ameliyat yapmaları gerektiğini söyledi ertesi gün sabah 8.30 da ameliyata girdim gece 03.00 gibi çıktığımı hatırlıyorum .şah damarımın kanı durmadığı için tam alamamışlardı sözkonusu kisleri bir kısmı kalmıştı bir ay sonra tekrar mr çekildi şah damarın kanını durdurmak için bir iğne yaptılar ve ameliyata tekrar kaya bey girdi 18 er saatten iki ameliyattan totalde 36 saat ameliyatta kalmıştım ve kaya bey her iki operasyonu da başarıyla gerçekleştirip beni sağlıma kavuşturmuştu .Allah kaya bey den razı olsun .kendisi şüphesiz ülkemiz için yetişmiş önemli beyinlerden biri .mütevazi kişiliği yanında hastaları ile tam bir aile samimiyetiyle ilgilenmesi hastalarına güven vermesi onun ne kadar işinin ehli bir hekim olduğunu gösteriyor .bu işte çıtayı temsil eden hocalarımızdan biri ailemiz olarak ona çok minnettarız son olarak öncelikle Allah düşürmesin , düşürse de kaya beyle tanışmayı nasip eylesin vesselam
 • semra avsar tarafından:
  hocam 20 yıldır aile doktoromuz gibi oldunuz 2 defa ameliyat ettiniz defalarca muayene kontrol ve haladır sizin sayenizde hayattayım. Teşekkürler hocam
 • halilibrahim tarafından:
  hastalığımı ilk öğrendiğimde moralim çok bozulmuştu daha sonra Sn. Prof. Dr. Kaya Kılıç Bey'e muayene için gittiğimde gerek mütevazı tavrı gerek benimle detaylı ilgilenmesi beni psikolojik anlamda rahatlattı hastalığım hakkında tarafıma vermiş olduğu bilgiler ve uyguladığı tedavi sayesinde sağlığım hakkındaki endişhelerim yok oldu dalında en iyilerden olan Sn. Kaya Bey'i şifa bekleyen tüm hastalara gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum, ameliyat gibi önemli kararlar almadan hastalığınız ilerlemeden mutlaka muayeneye gitmeniz gereken çok bilgili mütevazı bir doktor.
 • Gözde Damla Topçu tarafından:
  NF 1 hastasıyım. Yıl içerisinde rutin kontrolller yaptırmaktayım. Son aylarda boyun ağrılarımın artmasıyla fizik tedavi doktoruna gittim. Benden MR istedi. Raporumda C5-C6 boyun omurlarım arasında sinir tümörü olduğunu öğrendim. Benim ve ailem için bu durum çok büyük bir üzüntü kaynağı oldu. Hayatımın sonuna geldiğini düşündüm. Hemen bu konuyla ilgili doktorları araştırmaya başladım. Dört doktorla görüştüm ve dördününde ortak fikri ameliyattı. Görüştüğüm doktorların hepsi hastalığımla ilgili işinde uzman insanlardı. Düşündüğüm tek şey ameliyat-ameliyat sonrası takip ve bakımdı. İçlerinde bir doktor vardı ki görüşme sonunda beni samimiyeti ve yeteneği ile etkiledi ' işte benim aradığım doktor bu' dedim. Bu kişi Prof. Dr. Kaya KILIÇ Bey idi. Bana ameliyatı ve ameliyat sonrasını detaylarıyla fotoğraflarıyla anlattı. Ameliyat olaya karar verdiğimde sorduğum her soruya sabırla cevap verdi. Ameliyatımın her basamağını birebir kendisi uyguladı. Ameliyatımda önce sinir tümörünün tamamını temizledi. C4 ile C6 boyun omurlarım arasında 4 tane sağda, 2 tane solda toplam 6 vida monte etti ve birde köprü oluşturdu. Ameliyatım toplam 11 saat sürdü. Bu süreç içerisinde doktorum yanımdan hiç ayrılmadı ve belirli aralıklarda aileme ameliyat süreci hakkında bilgi aktardı. Ameliyatımın sonunda ayılmamı bekleyerek kolumun ve reflekslerimin çalışıp çalışmadığını dahi kontrol ederek yanımdan ayrıldı ve aileme mutlu haberi iletti.Gece yanımda kalamadığı için benim yoğun bakımda kalmamı uygun gördü. Yoğun bakımda sadece bir gece kaldım . Üç gecede serviste kaldıktan sonra taburcu oldum. Bütün pansumanımı bile kendisi yaptı. Dördüncü günün sonunda mutlu bir şekilde evime döndüm. Rabbim doktorum Kaya Bey 'in tüm vücuduna sağlık sıhhat versin ama özellikle ellerine ve gözlerine ki benim gibi nice hastalara daha şifa verebilsin.Ben ve ailem kendisine emekleri için çok teşekkür ederiz.
 • Tarık namdar tarafından:
  Merhabalar Kaya bey e bel ağrısı şikayetim için gittim, kendisi her zamanki alçak gönüllük, nezaket ve beyefendiliği ile beni karşılayıp detaylı şekilde sorunumu dinledikten sonra uyguladığı tedaviler ile sorunuma çare buldu, aynı şekilde kolunda sinir sıkışması olan eşim içinde gerekli tedaviye başladık Kendisine çok çok teşekkür eder Meslek hayatında başarılar dilerim, Gittiğiniz zaman bir Profesör bu kadar ilgi ve alakalı olabilir diyeceğinize emin olabilirsiniz. Saygılarımla Tarık NAMDAR
 • neşe K tarafından:
  öz gecmişinden etkılendıgım oglum azizcan için en ıyı doktoru bulduguma inadıgım herşeyden önce bir aile babası hastalarını ayakta karşilayan ilgili ailemizin bir parcası olan dr kaya kılıç beye şifali ellerıne oglumu emanet ettım ve sonuç olarak konulan teşhis dogru ilgi alaka mükemmel oglum şuanda süper sankı hiç amelıyat olmamiş gibi kaya beye cok teşekkur ederiz
 • semra avsar tarafından:
  Ben Semra AVŞAR 1995 beri beni iki defa ameliyatla edip hayata döndüren her sene kontrollerim de ilk ona gittiğim bilgisinden ve hastalarına yakınlığından sonsuz güven duyduğumuz özel aile doktorumuz gibi sevdiğimiz hocamıza sonsuz teşekürler ve saygılar
 • Halil Çakır tarafından:
  hastamı, Kaya Beyden önce bi çok doktara götürdüm. gittiğimiz doktarların çoğu profösördü.ama gittiğimiz hiç bir doktorun cevapları bizi kaya bey kadar tatmin etmemişti.iyikide öyle olmuş.kaya bey hastamızı çok başarılı bi şekilde ameliyat etti ve hastamı eski sağlığına kavuşturdu.kişilik olarakta . doktorluk olarakta eşsiz bi kişi.
 • beyza selen toksoy tarafından:
  2010 yılında henüz 23 yaşında deli dolu ve hayatı çok seven bir insandım.Aniden başlayan baş ağrılarım ve yanında kusma belirtisiyle hastaneye başvurdum.Hangi acile gittiysem bana mide bulantısı iğnesi ve bir ağrı kesiciyle beni eve gönderdiler.Daha sonra Fatih sultan Mehmet hastanesindeki bir dr a mr çektirmek istediğimi söyledim.Bana bir baş ağrısı için mr çektirmiyoruz dedi.Zorla da olsa mr çektirdim.Sonuç: Sağ beyin sapında tümör...Bütün sinirlerin ordan geçmesi sebebiyle çok riskli olduğunu acil ameliyata alınmam gerektiğini ve yaklaşık %5 yaşama şansım olduğunu onda da sakat kalacağımı söyledi bütün doktorlar.Marmara Üniversitesinde ameliyat olacakken babam Kaya Kılıç'a ameliyat olacağımı ve Marmarada olmamam gerektiğini söyledi.Kaya hocaya gittiğim zaman bana bütün riskleri belirtti.Tümörün hepsini belki alamıyacağını içeride ne olduğunu ancak ameliyat esnasında göreceğini belirtti.Bütün hastaların saçı ameliyattan önce sıfıra vuruluyordu.Benim yaşımın küçük olması sebebiyle Kaya hoca sadece ameliyat esnasında operasyon bölgesindeki saçları keseceğini söyledi.Bu bile benim moralimi o kadar çok düzelttiki o anı anlatamam.10 küsür saat ameliyatta kalmışım.Kaya hocam 1 sn bile beni asistanlarına bırakıp gitmemiş.Bunları annem söyledi bana.45 gün sonra patoloji raporum çıktı.Sağ beyin sapında olmayacak bir tümör çeşidi. koroid pleksus papilliom..Tekrarlamıyacak ve bu bölgede olması mucize bir timör...Hastanede kaldığım süre boyunca hergün bana uğradı..Doktor hasta ilişkisinden çok sanki baba kız gibi olduk bu dönemde.Benim hem hayatımı kurtardı ve ailemden birisi oldu..Kaya hoca her nekadar ben görevimi yaptım desede ben oan bir hayat borçluyum.Herkesin öleceksin dediği ameliyattan beni eskisinden daha da sağlam bir şekilde hayata bağladı..Herzaman kendisine teşekkür ederim ama birde burdan etmek istiyorum..BENİM HAYATIMI KURTARDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM KAYA HOCAM...
 • ilhami uyar tarafından:
  Saygıdeğer Hocam kaya Kılıç bey 6 hastamızı sağlığına kavuşturdu,kendileri insani ve hekimlik yönünden alçakgönüllü ve mesleğni çok seven ,hastalarına ve insanlara sevecen yaklaşan değerli bir cerrah olarak tanıdık,sevgili hocama müteşekkiriz,başarılar sizinle olsun hocam,saygılarımla
 • İlhami Uyar tarafından:
  Kardeşim Nizami Uyarın ameliyatını ve Mehmet Yavaş beyin kardeşinin ameliyatını başarı ile gerçekleştirdi,her iki hastamızda eski sağlığına kavuştu,değerli hocama minnet duygularımızı iletiyor mesleğinde üstün başarılar diliyor saygılar sunuyorum.
 • Altan Kavlak tarafından:
  Bir hasta için, bilhassa ameliyatlık durumu olan bir hasta için, hekime güvenmek herşeydir. Kaya Kılıç Bey'e ameliyat olmaya karar verme, ameliyat öncesi ve sonrası her aşamada anlaşılır bilgilendirmesi ve yoğun ilgisi için teşekkür ediyorum. Bir çok hekim araştırmasından sonra Kaya Bey'e giderek en doğru kararı verdiğime eminim. Kesinlikle tavsiye ederim.
 • selçuk oğuz tarafından:
  Sevgili Kaya Bey teyzemi bel fıtığından tedavi ettiği gibi, trafik kazası sonucu beyninde ödem oluşup, konuşma vs gibi yetilerinde kayıp yaşayan teyzemin oğlunu da tedavi ederek iyileştirdiği için çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla,
 • lale banu oğuz tarafından:
  Sevgili doktorum Kaya Bey beni olduğu kadar ailemde birçok kişi tedavi etti. Örneğin annemdeki karpal tünel sorununu bir başka doktor boyun fıtığı sorunu diye tedavi etmeye çalışırken Kaya Bey fiziki muayene ile bunu tespit edip annemi sinirleri güç kaybına uğramadan ameliyat etti. Sonra da boyun filmleri ve karpal tünel EMG sonuçlarını dia haline getirip Haydarpaşa Numune'deki öğrencileriyle paylaştı. Duyarlı ve işini severek yapan çok iyi bir doktor ile tanıştığım için mkendimizi şanslı sayıyoruz.
 • ALTAN KAVLAK tarafından:
  medical park hastahenesinde tanıştıgım ve kendisine muayene olup ameliyat oldugum saygıdeger doç.dr KAYA KILIÇ beyefendiye yapmış oldugu başarılı ameliyat ve ameliyat sonrası takip ve ilgisi ayrıca hasta bilgilendirmesi ve saygın kişiliği için çok teşekkür ediyorum.ameliyat olmaya karar verdiğimde hekim arayısına girdim ve şimdi en doğru hekimi seçtiğime eminim..herşey için çok teşekkür ediyorum..saygılar..
 • ahmet şimşek tarafından:
  kaya bey 13 yıl önce babamı beyin tümöründen ameliyat etti çok şükür babam gayet sağlıklı ozaman uzmandı şimdi doçent olduğunu görmekten mutlu oldum.herkeze kolaylıkla tavsiye ederim.
Doktor hakkında toplam 30 yorum bulunmaktadır.
30 kişi Prof. Dr. Kaya Kılıç için değerlendirme yapmış
 • NANCY ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ / FRANSA - BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ UZMANLIĞI
Çalıştığı Kurumlar
Medical Park Fatih Hastanesi, İstanbul (Özel Hastane)
Beyin ve Sinir Cerrahisi Bölüm sorumlusu,
Adres : SOFULAR MAH. HORHOR CAD.NO:8 FATİH
Prof. Dr. Kaya Kılıç randevuları için 0850 202 34 34 numaralı telefonu arayabilirsiniz
Yatak Sayısı : 80 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Özel Hastane  
Eğitimi
BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ UZMANLIĞI 1982 - 1989
Mesleki Deneyim
NANCY Ü. TIP FAKÜLTESİ / FRANSA (ASİSTAN/KLİNİK ŞEF Y)
Aralık 1982 - Kasım 1989
UZMANLIK ve 2 DOKTORA (NÖRORADYOLOJİ, NÖROANATOMİ)
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Ağrı Pompası Apse Insizyonu Ve Drenajı Arteriografi Baklofen Pompası Tedavisi Beyin Anevrizması Onarımı Beyin Pili Programlanması Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt) Brakiterapi Da Vinci Robotik Cerrahi Derin Beyin Stimülasyonu Dikiş Disk Protezi Uygulaması Diskektomi Diskografi Diskogram Eeg(Elektroensefalografi) Ekstratemporal Kortikal Rezeksiyon Elektromiyografi Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi Endoskopik Cerrahi Endoskopik Diskektomi Endovasküler Embolizasyon Endovasküler Koilleme Enjeksiyon Im Enjeksiyon Iv Epidural Steroid Enjeksiyonu Epilepsi Cerrahisi Epilepsi Tedavisi Fonksiyonel Hemisferektomi Gamma-Knife (Gamma Bıçağı) Radyo Cerrahi Genel Çocuk Cerrahisi Hemaferez Hidrosefali Şant Uygulaması Jackson Pratt Dren Kateter Yerleştirme Korpus Kallozotomi(Epilepsi Cerrahisi) Kraniotomi Laserasyon Onarımı Lezyonektomi Lobektomi Lop Rezeksiyonu(Epilepsi Cerrahisi) Mikrocerrahi Mikrovasküler Kırpma Mikrovasküler Oklüzyon Minimal Invaziv Cerrahi MRI Multipl Subpial Transeksiyon Nebulizatör Nöroonkolojik Cerrahi Omurga Cerrahisi Omurga Stabilizasyon (İnstrumentasyon) Ameliyatları Parsiyel Nefrektomi Pediatrik Endoskopik Cerrahi Pediatrik Laparoskopik Cerrahi Pediatrik Toraks Cerrahisi Preoperatif Değerlendirme Radyoterapi Rezektif Epilepsi Cerrahisi Robot Destekli Cerrahi Robotik Cerrahi Serebrospinal Sıvı Analizi Spinal Enjeksiyon Stereotaktik Radyocerrahi Şiroterapi(Sinir Dondurma) Tam Kan Sayımı-Hemogram Temporal Lop Rezeksiyonu Tümör Nekrozu Faktörü (Tnf) Vasküler Cerrahi Venografi Ventriküloperitoneal Şant Uygulama Vns(Vagal Sinir Stimülasyon Tedavisi) X-Ray Yapay Mesane Yoğunluk Ayarlı Radyoterapi (Yart)
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar

Aldığı Eğitimler

 • NANCY ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ / FRANSA, BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ UZMANLIĞI, 1989
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
7493
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
8
Doktor Kılıç’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Prof. Dr. Kaya Kılıç
Prof. Dr. Kaya Kılıç
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Medical Park Fatih Hastanesi
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Prof. Dr. Kaya Kılıç
Prof. Dr. Kaya Kılıç
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Medical Park Fatih Hastanesi
Kaya Kılıç

Bu doktordan randevu alabilirsiniz!

Eniyihekim.com vasıtasıyla alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Randevu Hattı : 0850 202 34 34
Randevu Al
KAPAT