Eniyihekim.com

Doç.Dr. S. Baki Albayrak

Doç.Dr. S. Baki Albayrak

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Baki Albayrak Muayenehanesi

Ataşehir, İstanbul

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 9 yorum bulunmaktadır.
 • DİLEK MORGİL tarafından:
  Aylarca Başka Hekimlerce basit olarak algılanan araknoid kistin anneme verdiği zararı daha ilk muayene de tespit edip müdahalede bulunarak bana annemi geri kazandıran baki beye sonsuz teşekkürler.. Güleryüzü cana yakınlılığı en önemlisi hastalarına verdiği önem ve değer ile farkını hissettiren mükemmel bir doktor..
 • Tülay BOZO tarafından:
  Eşim omurilik tümörü ameliyatı oldu.Birçok araştırma yaptık,riskleri fazla olan bir ameliyattı.Çoğu profosörler ve doktorlar riski göze alıp ameliyatı yapamayız dediler.Allah karşımıza Serdar Baki Beyi çıkardı.Güleryüzü,mert kişiliği ve tecrübesiyle bizi ameliyat için ikna ettik.Eşim ameliyat oldu zorlu ve uzun bir ameliyattı,çok şükür başarılı geçmişti.Çok sevindik,mutlu olduk sayenizde eşim hastaneden yürüyerek çıktı.Allah sizden ve ekibinizden razı olsun.Ellerinize sağlık iyiki varsınız,çok teşekkür ederim.
 • Süleyman K tarafından:
  Konusunda uzman bir hekim olarak tereddüt etmeden muayne olup ameliyat olabileceğimiz bir hekim Doç. Dr. Serdar Baki ALBAYRAK annemde omurilik kisti vardı 5 yıl boyunca çekti doktorların bel fıtığı teşhisi koyduğu aslında umurilik kisti çıktı Allah yolunuzu açık etsin teşekkürler...
 • ismail tarafından:
  slm hocam s.baki albayrak sonsuz minnattarlarımı sunarım.buradan bu yazıyı paylaşıyorum ben 10 yıldıldır aşırı derecede bel fıtığı ağrısı çeken hastayım gitmediğim hastane ve doktor kalmadı ve sonunda karşıma s baki hocama çıkardı 7 yıl öncede bir kez bel fıtığından ameliyat olmuştum ama hiç ağrılarım geçmedi artık dayanacak durumda değildim .herkesde ikinci ameliyatı olmamam gerektiğini söylüyor cesaretimi kaybetmeme sebeb oluyordu .baki hocam a bu konuda çok güvendim ve de iyiki güvenmişim ameliyatımı çok zor olduğunu biliyordum çünkü 10 doktorun 9 tanesi yapmak istemedi evet şu an ameliyatımı oldum alaha çok şükür 10 yıldır çektiğim ağrılarım son buldu bu yazıyı ben benim gibi olanlar için yazdım hiç korkmadan önce allaha sonrada s. baki hocama güvensinler eminimki onlarda hocama dua edecekler .hocama tekrar tşkler ederim allah yolunu açık etsin o her şeye layik.
 • teyfik fikret tosun tarafından:
  Hastalığımı öğrendiğimde,doktor araştırmasına Kocaeli'nde oturduğum için, oturduğum ilden başladım.Kocaeli'nde görüştüğüm beyin cerrahı bir doktor aracılığı ile Baki Hocamla görüşme ve tanışma fırsatım oldu.Beni Baki beye yönlendiren doktorumuza da teşekkür ediyorum.İsabetli bir tavsiyede bulundu.Baki hocama muayeneye gittiğimde,bana verdiği güven, ilgi ve alaka ona ameliyat olmamda etkili oldu.Baki Bey,asistanı Tamer Bey ve Gebze Medicalpark hastanesi doktorlarından Hasan Çelik Beye, ameliyat ve sonrasında bana gösterdikleri yakınlık için teşekkür ederim.Beyin ve sinir hastalıkları konusunda, doktor arayan hastalara kesinlikle tavsiye ederim.
 • Aysel Eren tarafından:
  Yıllarca çektiğim dayanılmaz bel fıtığı ağrılarımdan, ameliyatımı başarıyla yaparak bana dünyaları veren ve benim gibi sayısız hastaya umut olan, tıp dünyasında adı unutulmayacak dünya iyisi bir insan ve bilim adamı.. Uzun sağlıklı bir ömür ve meslek yaşamında başarılar dilerim.
 • habibe tarafından:
  merhabalar herkese ben makedonyadan yaziyorum doktorumuzun hastasiyim bir ay once arakmoid kistten ameliyat oldum ameliyatim okadar guzel ve basarili gecti ki.. bu benim altinci amelitimdi ama bu beyin ameliyati oldugu icin dogrusu korktum tam tersi hocamin sayesinde en kolay ameliyatim bu oldu ben makedonyadan oralara geldim sizin cok yakininizda bukadar altin kalpli bir doktorla tanistiginizda bana hak vericeksiniz hocam turkiyede bir numara baska tanimam herkese tavsiye ederim pisman olmicaksiniz herkese acil sifa ve saglikli gunler dilerim.....
 • zeynep kara tarafından:
  en iyi doktorlardan birisi, çalışkan ve azimli, mesleki hayatında başarılar dilerim
 • pelin albayrak tarafından:
  dalında tanıdıgım en mukemmel doktor.tebrıkler....
Doktor hakkında toplam 9 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :10 Aralık 1973
9 kişi Doç.Dr. S. Baki Albayrak için değerlendirme yapmış
 • Harvard Üniversitesi Tıp Fakültesi - 1 Yıl Klinik Fellow-Burslu
 • Helsinki Üniversitesi - 1 Yıl Klinik Fellowship
 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi - Uzmanlık eğitimi (Beyin cerrahisi ihtisası)
 • İstanbul Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Fakültesi (Lisans)
 • Omurga Cerrahisi (Yıllık operasyon)
 • Beyin Tümörleri Cerrahisi (Yıllık operasyon)
 • Beyin ve Sinir Cerrahisi (Yıllık 400 operasyon)
Çalıştığı Kurumlar
Baki Albayrak Muayenehanesi, İstanbul (Muayenehane)
0– devam (2014 yıl)
Adres : K.Bakkalköy Mah. Ağa Sok. No: 1 Daire: 2 Ataşehir Ataşehir
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Var Kurum Tipi : Muayenehane  
Anlaşmalı Kurumlar :
Eğitimi
1 Yıl Klinik Fellow-Burslu 2007 - 2008
1 Yıl Klinik Fellowship 2006 - 2007
Uzmanlık eğitimi (Beyin cerrahisi ihtisası) 1998 - 2004
Tıp Fakültesi (Lisans) 1991 - 1998
Mesleki Deneyim
Harvard Üniversitesi Tıp Fakültesi Brigham and Women's Hospital
Klinik Fellow-burslu
Temmuz - 2007 den Temmuz - 2008
Beyin tümörlerinin tedavisi konusunda bu programda ameliyat doktoru olarak da görev alan tek Türk beyin cerrahisi uzmanı oldum.
Helsinki Üniversitesi Toolo Hospital
Klinik Fellowship
Mayıs - 2006 den Mayıs - 2007
Beyin anevrizmaları (baloncukları), AVM'leri (beyin damar anomalileri) ve kompleks beyin tümörlerinin tedavisi konusunda ihtisas sonrası eğitim aldım ve yaklaşık 350 ameliyata katıldım.
Bilimsel Makaleler
www.drbakialbayrak.com
Otuz uluslararası makale ve uluslararası kitap bölüm yazarlığı. Detaylı inceleme için web siteme bakabilirsiniz.
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Ağrı Pompası Apse Insizyonu Ve Drenajı Arteriografi Baklofen Pompası Tedavisi Beyin Anevrizması Onarımı Beyin Pili Programlanması Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt) Brakiterapi Da Vinci Robotik Cerrahi Derin Beyin Stimülasyonu Dikiş Disk Protezi Uygulaması Diskektomi Diskografi Diskogram Ekstratemporal Kortikal Rezeksiyon Elektromiyografi Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi Endoskopik Diskektomi Endovasküler Embolizasyon Endovasküler Koilleme Enjeksiyon Im Enjeksiyon Iv Epidural Steroid Enjeksiyonu Epilepsi Cerrahisi Epilepsi Tedavisi Fonksiyonel Hemisferektomi Gamma-Knife (Gamma Bıçağı) Radyo Cerrahi Genel Çocuk Cerrahisi Hemaferez Hidrosefali Şant Uygulaması Jackson Pratt Dren Kateter Yerleştirme Korpus Kallozotomi(Epilepsi Cerrahisi) Kraniotomi Laserasyon Onarımı Lezyonektomi Lobektomi Lop Rezeksiyonu(Epilepsi Cerrahisi) Mikrovasküler Kırpma Mikrovasküler Oklüzyon MRI Multipl Subpial Transeksiyon Nebulizatör Nöroonkolojik Cerrahi Parsiyel Nefrektomi Pediatrik Endoskopik Cerrahi Pediatrik Laparoskopik Cerrahi Pediatrik Toraks Cerrahisi Preoperatif Değerlendirme Rezektif Epilepsi Cerrahisi Robot Destekli Cerrahi Robotik Cerrahi Serebrospinal Sıvı Analizi Spinal Enjeksiyon Stereotaktik Radyocerrahi Şiroterapi(Sinir Dondurma) Tam Kan Sayımı-Hemogram Temporal Lop Rezeksiyonu Tümör Nekrozu Faktörü (Tnf) Vasküler Cerrahi Venografi Ventriküloperitoneal Şant Uygulama Vns(Vagal Sinir Stimülasyon Tedavisi) X-Ray Yapay Mesane Yoğunluk Ayarlı Radyoterapi (Yart)
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Üye Olduğu Dernek ve Kuruluşlar
Türk Nöroşirürji Derneği (TND) üye
Yabancı Dilleri
İngilizce
Ödülleri/Başarıları
Harvard Üniversitesi, Boston- ABD, Beyin Tümörleri 2007

Branştaki diğer uzmanlar

Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
8784
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
8
Doktor Albayrak’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

Opr.Dr. Aybars Akkor Cevaplıyor

Bel/Boyun fıtığı ve diğer beyin hastalıkları ile alakalı sorularınızı bekliyorum

En son görüntülediğiniz...
* : 10 üzerinden belirtilmiş olan ortalama puan tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2.1 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Opr.Dr. Aybars Akkor
Opr.Dr. Aybars Akkor
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Akkor Sağlık
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Opr.Dr. Aybars Akkor
Opr.Dr. Aybars Akkor
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Akkor Sağlık