Eniyihekim.com

Prof. Dr. Hakan Oruçkaptan

Prof. Dr. Hakan Oruçkaptan

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Özel Liv Hospital

Beşiktaş, İstanbul

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 9 yorum bulunmaktadır.
 • Canan Karabak tarafından:
  Öncelikle müthiş bir insan, insanlığını unutmamış bir doktor çok başarılı olduğu ortada onu azda olsa tanıdığım için ve doktorum olduğu için şanslıyım çok mutluyum..teşekkürler doktorum ellerinize sağlık..Uzun, güzel, mutlu ve başarılarla dolu yıllar diliyorum size ancak hacettepeden hatta ankaradan ayrılmanız beni üzdü..Ülke olarak çok şanslıyız böyle bir doktorumuz olduğu için anlatmakla olmaz hastalık kötü ancak hayatın da gerçekleri bazen hasta oluyoruz Allah cc. hastalarımıza Hakan Bey gibi doktorlar nasip etsin.. Sevgi ve saygılarımla..Ellerinize sağlık dert görmeyin inşallah siz bize lazımsınız..
 • E.Ü tarafından:
  Çok Değerli Doktorum ve Hocama sizlerin huzurunda teşekkürü borç bilirim.Beyindekritik bölgede sağ köşe tümörüm ve bacakta nöropatim var,hocamıza muayene oldum.Yaklaşımı ,insancıllığı ve bilgisiyle kişiyi minnettar bırakacak düzeydeydi,doktor olmama ve hergün 100 e yakın hasta bakmama rağmen beni kendisine hayran bıraktı.Herkese hocamızı şiddetle tavsiye ederim.Hocam iyi ki varsınız ve iyi ki benim doktorumsunuz.
 • Murat BAKIR tarafından:
  Hekimliği zaten malum, bu konuda yoruma gerek duymuyorum. Ama insanlığı, nezaketi, hasta yakınlarıyla diyaloğu, yeteri kadar bilgiyi oldukça açık ve net biçimde yansıtması karşısında teşekkürü bir borç biliyorum.
 • Mehmet Emin ve Sema Öztürk tarafından:
  Merhabalar kelimelerime nasıl başlayacagımı bilemiyorum. Bundan 3 yıl önce eşimde beyin lopu altı beyincik altı tümörü tespit edildi. Konyada Türkiyede hangi doktora profösere gitsek eşinizi ameliyat edersek ölür felç olur bitkisel hayata girer dediler prof alper baysefer hocamız ben ameliyatı yaparım desem yalan söylerim dedi. Allahın izniyle sizi dünyada tek kurtaracak doktor PROFOSÖR HAKAN ORUÇKAPTAN dedi. Hakan hocama ulaştık randevu aldık Ankara hacettepe hastanesine gittik hakan hocam dahi eşimin MRsini görünce eşiyin şuan görmesi konuşması ayakta durması bile bir mucize dedi. Bu arada bebegimiz daha kırkını dahi doldurmamıştı. Hocam bebegimizi görünce hocamda dayanamadı size bir hafta izin veriyorum bebegin bir hafta daha emsin bu ameliyat 100% risk taşıyor dedi. Asıl iş bundan sonra başlıyor oglumuz bebegimiz efeturanı konyaya kayınvalidemlere bıraktık geldik. Hakan hocama geldik önce Allaha daha sonra hakan hocamın ellerine eşimi bıraktım hacettepe hastanesi eşimle bana 1 yıl boyunca vatan oldu buarada eşim 5kez ameliyat oldu çok şükür hakan hocamın çabaları gayreti Allahtan aldığı o büyük cesaretiyle dünyada kimsenin yapamayacağını yaptı başardı eşimi ayağa kaldırdı. Unutmadan bu süreçte eşimin sürekli yanında ayakta olduğum için bel fıtığım kötüledi eşim yatarken bende hakan hocama belden ameliyat oldum şuan eşimde bende turp gibiyiz hakan hocamın sayesinde Allah hakan hocamdan razı olsun mertebesini makamını yükseltsin dünyaya ismi altın harflerle kazınsın hocam tekrar tekrar teşekkür ederim ellerinizde öpüyorum nisan ayında görüşmek dilegiyle.
 • deniz tarafından:
  annemin burnundan beyin sıvısı akıyordu samsunda burundan girip alnından yapıştırma yaptırdık beş yıl sonra tekrar başladı tekrar doktora götürdüğümüzde belden omurilikten sıvı aldılar üç ay sonra tekrar başladı akmaya sıvı alan doktorumuz bize hakan beyi tavsiye etti ve kendisi araştırıp nerde hangi hastanede oldugunu buldu bu arada annemin menenjit tehlikesi var diye 19 mayıs tıp fakültesine yatırmıştık. doktorumuz hakan beye ulaşınca randevu alıp hemen hacettepeye geldik annemin tedavisi başladı ve ameliyatını başarıyla yaptı şu anda 6 yılını dolduracak ameliyat olalı bir sorunumuz yok .her zaman biz ve annem hakan beye dua ediyoruz. hakan beye ve ekibine çok teşekkür ediyoruz allah onlardan razı olsun.
 • HENDEKLİ tarafından:
  HAKAN BEY HEM DOKTOR HEMDE İNSAN OLARAK HARİKA BİR İNSAN.TÜM HASTALARA OLAN İLGİ VE ŞEFKATİ HİÇ DEĞİŞMEYEN ÖRNEK ALDIĞIM ÇOK DEĞERLİ BİR İNSAN.EŞİMİN TEDAVİSİ İÇİN GÖSTERDİİ ÇABALAR İÇİN ŞÜKRANLARIMI KENDİSİNE HER ZAMAN SUNUYORUM,ELLERİNDEN ÖPERİM HOCAM.A.H.METE-HENDEK-SAKARYA
 • perihan yaman tarafından:
  Şubat 2012 de oğlumun beyin tümörü çıkarılması ameliyatını yaptı Hakan hocam ve ekibi.Özellikle Hakan hocam başta olmak üzere hepsinden Allah binkere razı olsun.Hakan hocamı tanıdığımız için kendimizi çok şanslı hissediyoruz.Allah ona sağlıklı uzun ömür versin inşallah
 • abdulkerim boğa tarafından:
  temmuz 2011 de babamın beyninde tümör oldugunu ögrendik konyada bütün özel ve devlet hastanelerini dolaştık hepsi ameliyat dedi enson selçuk tıp fakültesine yatırdık babamı bu arada ama sürekli doktor arıyoruz hakan beyin iyi oldugunu duyduk araştırdık biraz ve ona ameliyat olmaya karar verdik babamı gece 2 buçukta hastaneden çıkarttık ankara götürdük hakan beyle görüştük muayeneden sonra tümörün ilerledigini ve bir an önce ameliyat olması gerektigini söyledi yatırdık babamı ameliyat oldu allah binkere razı olsun hakan beyden o kadar güzel ilgilendiki babamla normal yeni doktorlar bile bu adam kadar ilgilenmiyor inanın çok iyi bi doktor babamın tümörü kötü huyluydu yaklaşık 3 ay önce tedavisi bitti durumu gayet iyi çok şükür kesinlikle tavsiye ederim şimdi özel muayene açtı ankarada konya yolu üzerinde ulusoy plazanın yanında hekim plazada yeri kesinlikle tavsiye ediyorum.
 • ismet mısırlı tarafından:
  hocam merhaba; 31 mart 2011 tarihinde siz ve ekibiniz tarafından ameliyat oldum.bir hasta olarak sizler tarafından adeta bir bebek gibi ilgi gördüm.şu ana sağlığım son derece iyi durumda;başta size ve ekibinize çok teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim;saygılarımla. ismet mısırlı
Doktor hakkında toplam 9 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
9 kişi Prof. Dr. Hakan Oruçkaptan için değerlendirme yapmış
Çalıştığı Kurumlar
Özel Liv Hospital, İstanbul (Özel Hastane)
Adres : AHMET ADNAN SAYGUN CAD. CANAN SOK. NO:5 ULUS BEŞİKTAŞ
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Özel Hastane  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Ağrı Pompası Apse Insizyonu Ve Drenajı Arteriografi Baklofen Pompası Tedavisi Beyin Anevrizması Onarımı Beyin Pili Programlanması Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt) Brakiterapi Da Vinci Robotik Cerrahi Derin Beyin Stimülasyonu Dikiş Disk Protezi Uygulaması Diskektomi Diskografi Diskogram Eeg(Elektroensefalografi) Ekstratemporal Kortikal Rezeksiyon Elektromiyografi Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi Endoskopik Cerrahi Endoskopik Diskektomi Endovasküler Embolizasyon Endovasküler Koilleme Enjeksiyon Im Enjeksiyon Iv Epidural Steroid Enjeksiyonu Epilepsi Cerrahisi Epilepsi Tedavisi Fonksiyonel Hemisferektomi Gamma-Knife (Gamma Bıçağı) Radyo Cerrahi Genel Çocuk Cerrahisi Hemaferez Hidrosefali Şant Uygulaması Jackson Pratt Dren Kateter Yerleştirme Korpus Kallozotomi(Epilepsi Cerrahisi) Kraniotomi Laserasyon Onarımı Lezyonektomi Lobektomi Lop Rezeksiyonu(Epilepsi Cerrahisi) Mikrocerrahi Mikrovasküler Kırpma Mikrovasküler Oklüzyon Minimal Invaziv Cerrahi MRI Multipl Subpial Transeksiyon Nebulizatör Nöroonkolojik Cerrahi Omurga Cerrahisi Omurga Stabilizasyon (İnstrumentasyon) Ameliyatları Parsiyel Nefrektomi Pediatrik Endoskopik Cerrahi Pediatrik Laparoskopik Cerrahi Pediatrik Toraks Cerrahisi Preoperatif Değerlendirme Radyoterapi Rezektif Epilepsi Cerrahisi Robot Destekli Cerrahi Robotik Cerrahi Serebrospinal Sıvı Analizi Spinal Enjeksiyon Stereotaktik Radyocerrahi Şiroterapi(Sinir Dondurma) Tam Kan Sayımı-Hemogram Temporal Lop Rezeksiyonu Tümör Nekrozu Faktörü (Tnf) Vasküler Cerrahi Venografi Ventriküloperitoneal Şant Uygulama Vns(Vagal Sinir Stimülasyon Tedavisi) X-Ray Yapay Mesane Yoğunluk Ayarlı Radyoterapi (Yart)
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Opr. Dr. CANDAN HUNDEMİR
Beyin ve Sinir Cerrahisi,İstanbul
Prof. Dr. İBRAHİM ZİYAL
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Ankara
Prof. Dr. MUSTAFA SERVET İNCİ
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Ankara
Prof. Dr. SELÇUK PALAOĞLU
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Ankara
Prof. Dr. TUNÇALP ÖZGEN
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Ankara
Prof. Dr. KEMAL BENLİ
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Ankara
Doc.Dr. MELİKE MUT
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Ankara
Prof. Dr. NEJAT AKALAN
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Ankara
Doc.Dr. FİKRET DOĞULU
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Ankara
Doc.Dr. ERSİN ERDOĞAN
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Ankara
Doc.Dr. ZEKİ ŞEKERCİ
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Ankara
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
11279
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
3
Doktor Oruçkaptan’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

Opr.Dr. Aybars Akkor Cevaplıyor

Bel/Boyun fıtığı ve diğer beyin hastalıkları ile alakalı sorularınızı bekliyorum

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Opr.Dr. Aybars Akkor
Opr.Dr. Aybars Akkor
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Akkor Sağlık
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Opr.Dr. Aybars Akkor
Opr.Dr. Aybars Akkor
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Akkor Sağlık