Eniyihekim.com

Dr. Cihat Olcay Dinçel

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 6 yorum bulunmaktadır.
 • Ahmet Günsur tarafından:
  İnsana bu kadar insan gibi değer veren doktor olamaz . Adam acil hekimi ama her açıdan ön teşhisleri ve tedavisi doğru.Bu adam çok iyi doktor . Hasta olduğum zaman ilk aradığım kişi Dr.Cihat bey . Sağolsun .
 • Sevil Melek tarafından:
  Cihat bey gerçekten harika bir doktor .. Her sıkıntımda onu ararım hangi hastanede ise yanınıza çağırır bende onun yanına giderim . Teşhis tedavi herşey A kalite .. Teşekkürler Cihat Bey ..
 • Mert Denizalp tarafından:
  İyi bir doktor . İlginç bir elektriği var . Sizi iyi edeceğine inandırıyor . Acıbadem hastanesindede görev yapıyor . En son Fatih Terim'i muayne ederken televizyonda görmüştüm.
 • Feridun Kadir Ercan tarafından:
  Cihat Bey harika bir hekim.Kendisi bilgili,sakin ve güven verici..Kişisel olarakta tanıdığım,tanımaktan onur duyduğum birisidir..Teşekkür Ederim,İyi çalışmalar dilerim..
 • CANAN KAVAK tarafından:
  DR OLCAY DİNÇEL İ ACIBADEM BAKIRKÖY HASTANESİNDE GÖRDÜM.YÜKSEK ATEŞLE GİTMİŞTİM.KENDİSİ İLK DEFA ACİLDE GÖRDÜĞÜM GÜLERYÜZLÜ VE İLGİLİ BİR HEKİMDİR.BURDAN TEŞEKKÜR ETMEK İSTEDİM
 • Melisa Pekkan tarafından:
  Acıbadem Hastanesinde gördüm kendilerini..Gördüğüm en farklı doktordu.İnanılmaz motive edici,bilgilendirici güven verici birisi..Yanlış antiboytik kullanımı sonucu hastaneye girdiğimde öleceğimi düşünüyordum,korkudan ölüyordum,nefesim kesilmişti,çıkarken gülerek çıktım..Çok memnun kaldık..Buradanda teşekkür etmek istedim Cihat beye..
Doktor hakkında toplam 6 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
6 kişi Dr. Cihat Olcay Dinçel için değerlendirme yapmış
Çalıştığı Kurumlar
Aile Hastanesi Bahçelievler, İstanbul (Özel Hastane)
Adres : TALATPAŞA BULVARI BEGONYALI SOK.NO:7/9 BAHÇELİEVLER
Yatak Sayısı : 104 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Özel Hastane  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
524
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
0
Doktor Dinçel’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!