Soru sorun Doktoru değerlendir Randevu takvimini isteyin

İlk ve orta eğitimini Antalya’da tamamladı. 1991 yılında ‘’Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesine’’ girerek çok sevdiği meslek hayatına ilk adımını atmış oldu. 1997 yılında,’’Ege Üniv... daha fazla

Adresler

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hakkımda

İlk ve orta eğitimini Antalya’da tamamladı. 1991 yılında ‘’Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesine’’ girerek çok sevdiği meslek hayatına ilk adımını atmış oldu. 1997 yılında,’’Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalında’’ uzmanlık eğitimine başladı.

Uzmanlık eğitimi içerisinde; erişkin ve çocuk kalp hastalıklarının cerrahi tedavisi, aort hastalıklarının cerrahi tedavisi, periferik damar hastalıklarının cerrahi tedavisi, venöz sistem hastalıkların cerrahi tedavisi ve hemodiyaliz hastalarında damar erişim yolları cerrahisiyle ilgili eğitim aldı.

2005 yılında uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra, ‘’Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi Kalp Damar Cerrahisi kliniğinde’’ uzman olarak çalışmaya başladı. 2013 yılında ‘’Yardımcı Doçent’’ oldu.

Kalp ve damar hastalıklarının cerrahi tedavisiyle ilgili yurt içi ve yurtdışında sunulmuş bildirisi ve bilimsel dergilerde yayınlanmış makalesi bulunmaktadır.

Dr. İsa Coşkun; 2013 yılında Üniversiteler Arası Kurul’a doçentlik sınavı için başvurdu. 2014 yılında girmiş olduğu doçentlik sınavında ’’Doçent’’ oldu.

Halen ’’Özel Adana Ortadoğu Hastanesinde’’ Kalp ve Damar Cerrahisi Klinik Şefi olarak kalp ameliyatlarına devam etmektedir.

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  2014 yılında beklenmeyen bay-pass ameliyatı ile bana ikinci yaşama sansı veren hastaları ile sevecen ve babacan duygularla birebir ilgilenen sayın İSA COŞKUN beye teşekkürü borç bilirim.İYİKİ VARSINIZ HOCAM

 • çok memnunum

  10 Nisan 2015 te babama kalp kapakçığını metal kapak ile değiştiren ve aort damarını yapay damar ile Onaran kısacası çok başarılı bir operasyonla babama yeni bir hayat sunan Sayın Doç.Dr. İsa COŞKUN hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. Tüm ortadoğu hastanesi personeline ve hastasını Sırtını sıvazlayarak ayakta karşılan Saygıdeğer akademisyene ne desem az kalır .

 • çok memnunum

  Esim İbrahim bayraktar 29 eylül 2015 tarihinde aort vemitral kapakcigını koltuk altı ameliyatını başarıyla gerçekleştiren sayın doç.Dr İsa coşkun beye çok çok teşekkürlerimizi sunar basarilarinin devam ini dileriz.

 • çok memnunum

  Doktorum 28.11.2014 tarihine başarılı koroner bay-pass ameliyatı ile ikinci defa hayata dönmemi sağlamıştır.Tedavi öncesi ve sonrasında göstermiş olduğu samimi yaklaşımından oldukça memnun herkese tavsiye eder.İş hayatından başarılarının devamının dilerim. Kürşat Duman

 • çok memnunum

  Babam İBRAHİM BAYRAKTAR'I 29 eylül 2015 tarihinde aort ve mitral kalp kapakçığını koltuk altından başarılı bir operasyon ile degistiren ve sağlığına kavusturan sayın Doç.Doktor İSA COŞKUN hocama ve bakım ve ilgilerinden dolayi ortadogu hastanesi personeline sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Doktor İSA bey'e iş hayatında başarılarının devamını diliyoruz.

 • çok memnunum

  Doktorum hayatımı kurtardı.Tedavisinden çok memnun kaldım.Herkese tavsiye ederim.