Yrd.Doc.Dr.

İrşadi İstemi Alp Yücel

Ortopedi ve travmatoloji

Randevu al

Benzer doktorlar

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Ortopedi alanında gerçekten takdir edilmesi gereken doktorlarımızdan. Sağ ayak kıkırdak doku operasyonu oldum ve gerçekten kendisine teşekkür ederim. Uzmanlığını ve iyi niyetini tüm hastalara göstereceğinden tek bir şüphem bile yoktur. Başarılarını zaten görüyorum ve bu alanda daha da büyük başarılar kazanacağına eminim.

  • çok memnunum

    Mesleğinde çok başarılı, onun hastalarının çok fazla sancı çekmeden iyileştiklerini gözlemledim. Hani eli hafif derler ya öyle. Aynı zamanda dürüst bir insan. Yakınlarıma tavsiye ettim, kalça ameliyatı oldu onlarda çok memnunlar. Allah razı olsun İstemi hocadan.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Mustafa Uslu - Ortopedi Ve Travmatoloji, İbrahim Coşkuner - Ortopedi Ve Travmatoloji, Yasin Koyuncu - Ortopedi Ve Travmatoloji, Hasan Altıngöz - Ortopedi Ve Travmatoloji, Erkut Karaca - Ortopedi Ve Travmatoloji, İshak Balık - Ortopedi Ve Travmatoloji, Serkan Özkan - Ortopedi Ve Travmatoloji, Kazım Solak - Ortopedi Ve Travmatoloji, Zekeriya Okan Karaduman - Ortopedi Ve Travmatoloji, Murat Yeşil - Ortopedi Ve Travmatoloji, Erdem Değirmenci - Ortopedi Ve Travmatoloji, Zafer Orhan - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mehmet Şirinbulut - Ortopedi Ve Travmatoloji, Göksel Gültekin Şahiner - Ortopedi Ve Travmatoloji, Yalçın Turhan - Ortopedi Ve Travmatoloji, Zübeyir Özdemir - Ortopedi Ve Travmatoloji, İsmail Şanlı - Ortopedi Ve Travmatoloji, Barış Erbil - Ortopedi Ve Travmatoloji, İrşadi İstemi Alp Yücel - Ortopedi Ve Travmatoloji