Yrd. Doç. Dr.

İbrahim Halil Ural

Fiziksel tıp ve rehabilitasyon

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850 202 3434

Randevu al

 • Ödeme yöntemleri: Allianz Sigorta, Ergo Sigorta, Inter Partner Assistance, Marpfe Genel Sigorta, Aviva Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, Zurich Sigorta, Dubai Star Sigorta, Ziraat Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, AIG Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ace European Sigorta

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • memnun değilim

  Doktor Bey sevimli bir insan ama bize verilen randevu saati üzerinden bizi yarım saat bekletti(sanırım yemekteymiş), hiç özür dilemedi, odasına girdiğimizde de bir süre telefonuyla mesajlaştıktan sonra bizimle ilgilendi, insanın içinde acaba bu doktor beni dikkate almıyor mu ? hissi oluşturuyor.

 • çok memnunum

  merhaba, 2005 yılından beri İbrahim hoca'nın sakatlığım nedeniyle sorunlu hastasıyım her kontrolümde en iyi müdehale ve tetkikleri yapması bunun yanı sıra moral motivasyonunu yüksek tutması insanı mutlu eden en önemli özelliklerinden biri olduğu için bu kadar uzun sürede vazgeçilmez olduğunun göstergesidir.rahatsızlıklarınızla ilgili gittiğinizde söylediklerimi daha iyi anlayacağınızı düşünüyorum.

 • çok memnunum

  merhaba ben Dilek.öncelikle medical park fatih hastanesinden çok memnun kaldım.özellikle fizik tedavi muayene olduğum doktor ibrahim ural ve asistanlarından hepsi güleryüzlü ve çok şeker insanlar piskolojik açıdan bile moral bulabiliyor insan orada herkese tavsiye ederim. sizde memnun kalacaksınız :)

 • çok memnunum

  çok başarılı bir doktor...

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Hasta soruları

 • annem deparkinsondan dolayı kireclenme var siz yardımcı olabilirmisiniz

  16 aralık 2014

Uygun randevu saatleri:

takip eden günler

Online randevu alın ya da bizi arayın

0 850 202 3434
Bu doktordan randevu mu almak istiyorsunuz?

Randevu al