Uzm.Dr.

İbrahim Halil Bozkurt

Üroloji

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Uzun zamandan beri çekmekte olduğum prostat rahatsızlığımdan 7 Nisan 2014 tarihinde Sayın Hali İbrahim BOZKURT sayesinde kurtuldum. Kendilerine,yardımcılarına ve tüm sağlık görevlilerine yürekten teşekkür ediyorum...Sizin gibi insanlara çok,hemde çok ihtiyaç var..

  • çok memnunum

    Dr. Halil İbrahim hocama teşekkür ederim prostat amaliyatımı gerçekleştirdi kapalı usülde amaliyat etti çok güvenerek gittim amaliyata amaliyat öncesi hocam ne dediyse şu anda 2 ay oldu aynısını yaşadım hocama bir daha teşekkür etmek istiyorum böyle bir işemeyi özlemiştim iyiki varsın hocam. Allah c.c. hayırlı uzun ömür nasip etsin Amin.

  • çok memnunum

    Sayın İbrahim Halil Bozkurt, uzmanlığında çok başarılı bir doktor. hastaya ilgi/alaka ve mesleki bilgisi ile insana güven veriyor. kendisine çok teşekkür eder ve başarılarının devamını dilerim.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Muhammed Abdülmecid - Üroloji, Ramazan Topaktaş - Üroloji, Abdülmecit Yavuz - Üroloji, Ali Kadayıfçı - Üroloji, Süleyman Ataus - Üroloji, Senad Kalkan - Üroloji, Erem Kaan Başok - Üroloji, Mete Oğuz Ekinci - Üroloji, Mehmet Günaydın - Üroloji, Zülfü Sertkaya - Üroloji, Engin Bazmanoğlu - Üroloji, Kadir Demir - Üroloji, Onur Küçüktopçu - Üroloji, Yusuf Civelek - Üroloji, İsam Handal - Üroloji, Hüseyin Hayıt - Üroloji, Muammer Kendirci - Üroloji, Mustafa Özyurt - Üroloji, Eyüp Veli Küçük - Üroloji, Murat Binbay - Üroloji
Online randevu alabileceğiniz doktor