Uzm.Dr.

Hüsniye Tanboğa

Kadın hastalıkları ve doğum

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Tecrübe ve konusundaki uzmanlığının yanı sıra hastalarına gösterdiği yakın alaka ve ilgisi ile bence çok iyi bir hekim . Dolayısıyla başta annem olmak üzere yakınlarımi götürdüm.

  • çok memnunum

    1998 -2001 yıl arası çocuk sahibi olmak için gittim. İnsanlara pozitif enerji veren ve rahtatlatıcı bir konuşması var. Şu an 7 haftalık hamileyim.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Utku Özcan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Songül Aykul - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Özgül Özgan Çelikel - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Bekir Serdar Ünlü - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Türkan Örnek Gülpınar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kutlugül Yüksel - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Abdullah Çandar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ahmet Erdem - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Serdinç Özdoğan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ayşegül Köse - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mesut Öktem - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Nejla İçelli - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Abdülkadir Atilla - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Caner Çakır - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hakan Yaralı - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Salim Erkaya - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Meltem Aksu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Aşkın Evren Güler - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sema Türker Özden - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Leyla Çakır Çolak - Kadın Hastalıkları Ve Doğum
Online randevu alabileceğiniz doktor

Burcu Saygan Karamürsel

Kadın Hastalıkları Ve Doğum,  Perinatoloji

Randevu al