Uzm.Dr.

Hüsniye Tanboğa

Kadın hastalıkları ve doğum

Senin profilin mi? Yönetimi devral! Bilgileri düzenle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Tecrübe ve konusundaki uzmanlığının yanı sıra hastalarına gösterdiği yakın alaka ve ilgisi ile bence çok iyi bir hekim . Dolayısıyla başta annem olmak üzere yakınlarımi götürdüm.

  • çok memnunum

    1998 -2001 yıl arası çocuk sahibi olmak için gittim. İnsanlara pozitif enerji veren ve rahtatlatıcı bir konuşması var. Şu an 7 haftalık hamileyim.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Özgür Koçak - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Aytekin Tokmak - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mustafa Kemal Takal - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Dinçel Arıcan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Adam Osman Gyımadu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Yeşim Özkaya - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ali Turhan Çağlar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Nihal Malkan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Canev Erenay - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Meryem Serap Oran - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Murat Sönmezer - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Can Günay - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hatice Karamahmudoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mustafa Behram - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Elif Didem Ulusoy - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Tarık Aksu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Çiğdem Girginer - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Gülay Kurtay - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, İsmail Burak Gültekin - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Şule Yılmaz Şenel - Kadın Hastalıkları Ve Doğum