Uzm.Dr.

Hüsniye Tanboğa

Kadın hastalıkları ve doğum

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Tecrübe ve konusundaki uzmanlığının yanı sıra hastalarına gösterdiği yakın alaka ve ilgisi ile bence çok iyi bir hekim . Dolayısıyla başta annem olmak üzere yakınlarımi götürdüm.

  • çok memnunum

    1998 -2001 yıl arası çocuk sahibi olmak için gittim. İnsanlara pozitif enerji veren ve rahtatlatıcı bir konuşması var. Şu an 7 haftalık hamileyim.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Günay Gündüz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Müzeyyen Duran - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hasan Sarp Özcan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Yasemin Taşçı - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Erol Bayraktar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mehmet Anıl Onan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Müge Aksoy - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ahkam Göksel Kanmaz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Cemal Reşat Atalay - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Nasuh Utku Doğan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Turgut Var - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mehmet Çınar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Neslihan Boz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Funda Korkmaz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Engin Akgündüz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Gülay Aşüt - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Reyyan Özcan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Yeşim Özkaya - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Enes Taylan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Runa Kara Özelçi - Kadın Hastalıkları Ve Doğum
Online randevu alabileceğiniz doktor

Burcu Saygan Karamürsel

Kadın Hastalıkları Ve Doğum,  Perinatoloji

Randevu al