Doktoru değerlendir Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle Randevu al

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1983 yılında mezun oldu. 1983-1985 arasında Kilis Merkez sağlık ocağında pratisyen hekim olarak çalıştı. 1985-1989 Sağlık bakanlığı Ankar... daha fazla

Adresler

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hakkımda

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1983 yılında mezun oldu.
1983-1985 arasında Kilis Merkez sağlık ocağında pratisyen hekim olarak çalıştı.
1985-1989 Sağlık bakanlığı Ankara Eğitim ve Araştırma hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlık eğitimi aldı
1990-1991 İzmir Karşıyaka Jandarma dispanserinde askerlik hizmetini tabip asteğmen olarak tamamladı
1991-2009 arasında Sağlık Bakanlığı Ankara Eğitim ve araştırma hastanesinde Kadın Hastalıkları ve doğum uzmanı olarak çalıştı.
2009 yılı başından bu yana serbest olarak çalışmaktdır.

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Merhaba..ben Ankaradan Ebru. Hüseyin hocamın dört beş yıldır hastasıyım.ameliyatlarımın hepsini başarıyla kendisi yaptı ve Hüseyin hocam sayesinde sağlığıma kavuştum.kontrollerimi kendisi yapıyor ondan başka bir doktorada asla güvenmem zaten.Hüseyin hocam gerçekten şimdiye kadar tanıdığım en mükemmel doktor.Bilgisi insanlığı tecrübesi doktorluğu hastalarına karşı hassasiyeti yaklaşımı mükemmel.Bir çok doktorun asistanın kendilerine Hüseyin hocamı örnek almaları lazım.İnşallah hocamın kıymetini üst düzey yetkililerde bilir ve hocamı hak ettiği yerlerde görürüz.Böyle kıymetli değerli bilgili doktorlara ülkemizin hepimizin ihtiyacı var.Hüseyin hocam iyiki sizi tanımışız iyiki benim doktorumsunuz sizi çok seviyoruz Allah sizden razı olsun hocam.

 • çok memnunum

  Ben bir saglik calisani olarak bana yanlis teshis konuldu uzun arastirmalar sonucu kendisini buldum. Muayene esnasinda dogru taniyi koyup 3 gun sonrasina ameliyat oldum cerrahisinide cok begendim hastaya yaklasimi ve aciklamalariyla hastayi rahatlatmasi cok iyiydi. Ankara bana 400 km uzaklikta olmasina ragmen bazen gunubirlik giderek Huseyin Yeşilyurt u tercih ettim. Akliniza takilmadan gidebilirsiniz kesinlikle pisman olmazsiniz.

 • çok memnunum

  Dünya da tüm asistanların Hüseyin Hocadan alan bilgisi, iletişim ve hasta psikoloji konularında kesinlikle ders alması lazım. Beyfendi 10 numara bir insan.Allah sizden razı olsun hocam, iyi ki varsınız.

 • çok memnunum

  Ben 3 sene önce hastası oldum.Çok efendi bir insan , işininde kesinlikle uzmanı.Benim doğum yaptığım saatte hastanede olduğu için doğumumada girdi.Ayrıca ablamında uzun yıllar çocuğu olmadı başka bir doktorun yanlış teşhisi ile zaman geçerken Hüseyin Bey doğru teşhis ve gerekli operasyonla ablamında bu mutluluğu yaşamasına sebep oldu.Kendisine çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Zekai Tahir'de özellikle özgüven patlaması yaşayan asistanlar, doktor beyden hem doktorluk hem insanlık öğrenmeliler.

 • çok memnunum

  2010 yılında z.tahırde dr hatası yuzunden oluyordum acil onu cagırdıar ızınlı oldugu halde yetıstı cok bılgılı bır dr yıne bırını kurtarmıs gazetede okudum halen dua edıyorum 10 numara bır dr hemde hemsehrım ıkıncı dogumumdada ankaraya gıdıp bulucam kendısını allah uzun omur vesın once alah sonra onun sayesınde yasıyorum

 • çok memnunum

  Doktorluğu, bilgisi, insanlığı,yaklaşımı, ne söylesem az gelir ama, kesinlikle dört dörtlük bir Hekim. İnanın Ankara'da onlarca doktor gördüm ama Hüseyin YEŞİLYURT kadar rahatsızlığıma iyi bir tedavi uygulayan, sonuçları güzel yorumlayan, tereddüt edip beni de strese sokmayan, merhametle, saygıyla, devlet hastanesinin tüm yoğunluğuna ve devamlı ameliyata girdiği halde tüm tecrübesini veren olmadı. Türkiye böyle bir hekime sahip olduğu için çok şanslı hakkı ödenmez, kıymeti bilinmeli. Yalnızca ben değil hastası olan herkes aynı şeyleri söyler size. Ne diyim Allah kendisinin razı olsun.