Uzm.Dr.

Hüseyin Yardım

Göz hastalıkları

Soru sorun Randevu takvimini isteyin

Adresler

 • Tokat Devlet Hastanesi

  Yeni Mah. Gültekin Topçam Bulvarı
  Tokat

  94
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  14
  Son 30 gündeki çevrimiçi takvim isteği

  Eğer bu hekim sizseniz
  Bizimle iletişim kurun

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  saygı deger degerli insan hüseyin bey insanlara samimi yaklaşımınızdan dolayı sizi kutluyor saglıklı uzun ömürler diliyorum. tüm hekimlerinde sizin gibi olmasını arzu ediyorum. saygılarımla feyruz erdogdu

 • çok memnunum

  Genelde doktorlar basit bir muayeneyle işi geçiştirirken Hüseyin beyin ayrıntılı muayene etmesi takdire değer.Rahatlıkla bu iyi bir doktor diye biliyorsunuz.Göz Muayenesi için başkasını aramayın.

 • çok memnunum

  Gerçekten iyi bir doktor ve çok ilgili bir hekim kendisine hem gözlük hem lens muayenesi oldum büyük bir özenle yaptı hatta lens için sonraki güne tekrar çağırdı ve lensi takıp çıkarmayı gösterdi nasıl kullanacağımı anlattı.. Bir göz doktoruna gidecekseniz kesinlikle tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Gerçekten çok ilgili bir doktor herkese tavsiye ederim önerileri hitabı ve cana yakın bir doktor . Lens muayenesi oldum çok memnun kaldım her türlü bilgiyi aldım kendisinden.

 • çok memnunum

  Doktor Hüseyin Bey'e uygulamış olduğu kontak lens muaynesi için çok teşekkür ederim.Tüm hastalara tavsiye edebileceğim sabırlı,hastayla birebir alakalı bir doktor.Memnun bir şekilde hastaneden ayrıldığımı belirtmek istiyorum.Doktor Bey'e meslek hayatında başarılar dilerim ...