Prof. Dr.

Hüseyin Seven

Kulak burun boğaz

Senin profilin mi? Yönetimi devral! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  ileri derece uyku abnesi teşisi konulmuştu bir çok doktora danıştım maske ile uyumamı tek tedavinin bu olduğunu anlattılar . sağlık kurumunda çalışan bir arkadaşımın tavsiyesi ile raporlarımla birlikte gittim beni inceledi ve %80 oranında geçireceğini zayıflamam da gerektiğini anlattı ... yedi günlük tedavi sürecin zor acılı olduğunu anlattı....ilk başta herşeyi tahmin ettiği gibi oldu... aynı anda bademciklerimi aldı , geniz etini aldı, burun iç devilasyonu düzeltti ve estetik yaptı, en önemlisi küçük dilimi taşıdı Allah razı olsun kendisinden bir haftada aynı zamanda diyetisyenlerin verdiremeyeceği kiloyu verdim tabi... çok teşekkür ederim artık benimle yatanlar horlamamdan rahatsız olmuyor ve sabah uyandığımda dinç kalkıyorum.... hocam ellerinize sağlık.

 • çok memnunum

  17 Kasım 2012'de bademcik ameliyatı oldum.Yaklaşık 3 yıldır inmeyen bademciklere sahiptim ve her ay 2 defa acile gidiyordum,penilisin,deposilin ve bilimum antibiyotiklerde geçti yıllarım.Ameliyattan çok çekinmiştim fakat sonrasında ciddi anlamda hiçbir agrı yaşamadım,konuştum,anlamadım ameliyat olduğumu hiç..Sadece 2 gün buz gibi çorba ve Muzlu süt içtim,hatta 2. gün makarna yedim,3. gün herşeyi yemeye başladım diyebilirim.2 ay geçti hiç hastalanmadım.Benden 1 yıl öncede annem aynı ameliyatı olmuştu. Buradan doktorumuza çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız!

 • çok memnunum

  Prof.Dr. Hüseyin Seven haziran 2011 yılında kulak ameliyatımda gösterdiği başarıdan dolayı geçde olsa teşekkürlerimi şletmek istedim. Doktorumun yaptığı başarılı ameliyat sayesinde sağlığıma kavuştum. Hüseyin beye sonsuz teşekkürler. Başarılarınızın devamını dilerim. İyiki varsınız Hüseyin bey..

 • çok memnunum

  doktorumuza çok teşekkür etmek istiyorum öncelikle candan ve samimi oluşundan dolayı.3 yaşındaki oğlum ve ben geniz eti ve bademcik ameliyatı olduk 3 ay arayla hiç bir sıkıntı yaşamadık oğlum artık geceleri çok rahat benimde daha 3 hafta oldu ama gayet iyiyim kendisine çok teşekkür ederiz herkeze tavsiye ediyor iyi çalışmalar diliyorum

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Salih Bakır - Kulak Burun Boğaz, Havva Duru İpek - Kulak Burun Boğaz, Murat Karaman - Kulak Burun Boğaz, Arzu Ayşe Gürkan Üntak - Kulak Burun Boğaz, Hasan Safakoğulları - Kulak Burun Boğaz, Ayşegül Güven - Kulak Burun Boğaz, Kerim Nesiri - Kulak Burun Boğaz, Fatih Öktem - Kulak Burun Boğaz, Hüdaverdi Gürman - Kulak Burun Boğaz, Özgün Enver - Kulak Burun Boğaz, Nihat Sevgilier - Kulak Burun Boğaz, Kenan Başaran - Kulak Burun Boğaz, Mehmet Ali Vural - Kulak Burun Boğaz, Mustafa Dağdelen - Kulak Burun Boğaz, Vacit Ahmet Pamukçu - Kulak Burun Boğaz, Ercan Gündoğdu - Kulak Burun Boğaz, Serdar Sağsözlü - Kulak Burun Boğaz, Mustafa Burak Üstün - Kulak Burun Boğaz, Tuncer Beyoğlu - Kulak Burun Boğaz, Orhan Alan - Kulak Burun Boğaz
Online randevu alabileceğiniz doktor

Bahadır Baykal

Kulak Burun Boğaz

Randevu al