Randevu al

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  HOCAM ALANINDA GERÇEKTEN UZMAN ON NUMARA BİR HEKİM DAHA ÖNCE ÖZEL HASTANEDE BİR DOKTORA GİTTİM KESİNLİK ÇOCUGUN OLMAZ DEDİ ÖNCE ALLAH SONRA HÜSEYİN HOCAM ŞİMDİ DÜNYALAR TATLISI BİRKIZIM VAR.HOCAMDAN ALLAH RAZI OLSUN.HEMŞİRESİ NACİYE HANIMA DA ÇOK TEŞEKKÜRLER GERÇEKDEN İLGİLİ HOŞ BİR İNSAN.

 • çok memnunum

  kendi branşında en iyi doktorlardan 2007 2009 arasında 4 hastane 6 kadın doğum hastalıkları doktoruna görünmemize karşın çocuğumun olmayacağını söylediler sonunda sayın hüseyin görkemli ye muayene oldum ve 12 ay süren tedaviler sonucunda çocuğum oldu , kendisine ve asistanlarına çalışanlara çok minettarız konyada parmakla gösterilecek doktorlardan ...

 • memnun değilim

  Üçüz gebeliğimin 21. haftasında gebelik takibi için gittiğim Hüseyin Görkemli, 21.haftada olmamıza rağmen neden zamanında indüksiyon (fetuslardan birinin yaşamının sonlandırılması) yaptırmayıp da kendisini strese soktuğumuz konusunda adeta eşim ve beni azarladı. Kararımıza saygı duymayıp bizi demoralize ettiği için kendisine tekrar gitmedim.

 • çok memnunum

  İlgili, hastasına karşı dürüst ,olumlu olumsuz tüm konular hakkında bilgi veren ve mesleğinde gerçekten uzman birinci sınıf bir doktor..

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Nilgün Benzer - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mehmet Karataşlı - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Tansel Çakır - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Oğuzhan Günenç - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Alanur Güven Menekşe - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Müjdegül Zayıfoğlu Karaca - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ali Acar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Rengin Karataylı - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ayşe Gül Kebapcılar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mehmet Cengiz Çolakoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Emine Gök - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mehmet Bardakçı - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Muammer Aytekin - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Elif Utku Dalkılıç - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Cihan Eşitken - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Bayram Aydın - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Alaa Mahmoud - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ertuğrul Er - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Cemalettin Muhammet - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Azer Aras - Kadın Hastalıkları Ve Doğum