Uzm.Dr.

Hüseyin Durmuşlar

Dermatoloji

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Daha önce bir sürü doktora gittim ama hiç faydası olmadı . Arkadaşım tavsiye etmişti Hüseyin beyi çok memnunum iyi ki gelmişim. Akne tedavisi için gitmiştim. Olumlu sonuç aldım. Çevremdeki herkes çok şaşırmıştı. Cilt doktoru deyince aklıma gelen tek insan. Herkese tavsiye ediyorum. Doğal çözümler sunuyor. Bugün bir arkadaşla muhabbet ederken cildinde sorun vardı Hüseyin bey geldi aklıma onu tavsiye ettim. Uşaktan bursaya gidecek. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  SN Hüseyin bey 20 yıl aradan sonra bende deıl ama oğlumda aynı sıkıntıyı yasıyoruz.çok uzgunum.2 yıldır cıkmayan saclarımı hızlı bır surecte cıkarmıstınız.Allh razı olsun.oğlumu en yakın zamanda getırıcem.saygılar.

 • çok memnunum

  müthiş çözüm bulduk derdimize 3 yıl boyunca ellitane doktora gittik ama hiç birinden tedaviye sonuç bulamadık allah hüseyin beyden razı olsun şu an tedavimiz devam ediyor ve çok memnunuz tedavisnden bayabir şifa bulduk sonsuz teşekkürler ....

 • çok memnunum

  Kesinlikle beni birçok doktorun çözemediği sivilce tedavisinden başarı ile geçirdi ve üstelik diğer doktorlar gibi para delisi olmayan doktorum bir ilk randevuda ücret aldı birde iyileşince (yaklaşık 1 yıl sonra ve bu arada her ay düzenli kontrole gittim) ücret aldı. Kesinlikle her derdin ilaci kendisidir..

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Işıl Günay Tilki - Dermatoloji, Birsen Sezer Ergus - Dermatoloji, Halil Suzi Serezli - Dermatoloji, Ayşe Nur Saygı - Dermatoloji, Şükran Tunalı - Dermatoloji, Bayram Börekçi - Dermatoloji, Aycan Özden Sezgin - Dermatoloji, Figen Gürkök Çelikkol - Dermatoloji, Mediha Yılmaz - Dermatoloji, Adnan Öbek - Dermatoloji, Ahmet Konuş - Dermatoloji, Neval Bayazit - Dermatoloji, Mehmet Doğru - Dermatoloji, Selma Bozkurt Beşer - Dermatoloji, Hayriye Sarıcaoğlu - Dermatoloji, Fatma Şahan Güneş - Dermatoloji, Muhtar Ünaldı - Dermatoloji, Turan Moğulkoç - Dermatoloji, Fatma Özel - Dermatoloji, Emine Ümran Okumuş - Dermatoloji