Uzm.Dr.

Hüseyin Durmuşlar

Dermatoloji

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Daha önce bir sürü doktora gittim ama hiç faydası olmadı . Arkadaşım tavsiye etmişti Hüseyin beyi çok memnunum iyi ki gelmişim. Akne tedavisi için gitmiştim. Olumlu sonuç aldım. Çevremdeki herkes çok şaşırmıştı. Cilt doktoru deyince aklıma gelen tek insan. Herkese tavsiye ediyorum. Doğal çözümler sunuyor. Bugün bir arkadaşla muhabbet ederken cildinde sorun vardı Hüseyin bey geldi aklıma onu tavsiye ettim. Uşaktan bursaya gidecek. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  SN Hüseyin bey 20 yıl aradan sonra bende deıl ama oğlumda aynı sıkıntıyı yasıyoruz.çok uzgunum.2 yıldır cıkmayan saclarımı hızlı bır surecte cıkarmıstınız.Allh razı olsun.oğlumu en yakın zamanda getırıcem.saygılar.

 • çok memnunum

  müthiş çözüm bulduk derdimize 3 yıl boyunca ellitane doktora gittik ama hiç birinden tedaviye sonuç bulamadık allah hüseyin beyden razı olsun şu an tedavimiz devam ediyor ve çok memnunuz tedavisnden bayabir şifa bulduk sonsuz teşekkürler ....

 • çok memnunum

  Kesinlikle beni birçok doktorun çözemediği sivilce tedavisinden başarı ile geçirdi ve üstelik diğer doktorlar gibi para delisi olmayan doktorum bir ilk randevuda ücret aldı birde iyileşince (yaklaşık 1 yıl sonra ve bu arada her ay düzenli kontrole gittim) ücret aldı. Kesinlikle her derdin ilaci kendisidir..

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Serkan Yazıcı - Dermatoloji, Zübeyde Başar Vural - Dermatoloji, Mediha Yılmaz - Dermatoloji, Kenan Aydoğan - Dermatoloji, Ayşe Nur Saygı - Dermatoloji, Birsen Sezer Ergus - Dermatoloji, Sevengil Kırcalı - Dermatoloji, Mehmet Doğru - Dermatoloji, Nejat Bıyıklı - Dermatoloji, Yasemin Durukan - Dermatoloji, Aycan Özden Sezgin - Dermatoloji, Semra Çıkman Toker - Dermatoloji, Ayşe Akbulut - Dermatoloji, Gülbiye Güler Yılmaz - Dermatoloji, Işıl Günay Tilki - Dermatoloji, Aslıhan Saygın - Dermatoloji, Hatice Erdem - Dermatoloji, Rıdvan Özyıldırım - Dermatoloji, Abdullah Kan - Dermatoloji, Sevgül Vatansever - Dermatoloji