Yrd. Doç. Dr.

Hüsamettin Top

Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Adresler

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • memnun değilim

  2 yıl önce Hüsamettin beye nefes alma problemim den dolayı başvurdum. burnum daha önce kırılmıştı ve çok hafif bir kemer vardı ben estetik bir müdahele istemediğimi sadece nefes almak istediğimi ilettim. maalesef şu an halk arasında gaga burun diye tabir edilen bir burunla geziyorum ve nefes alamam iyice zorlaştı.burun ucunda destek konulmamış dolayısıyla hergün biraz daha burnum aşağı düşmekte. revize ameliyat çok daha riskli olduğundan dolayı çünkü bozulmuş birşeyi düzeltmek daha zordur, ikinci ameliyata cesaret edemiyorum. ameliyat olmayı düşünenlerin bunları bilmesinde yarar var diye düşünerek paylaşmak istedim.


  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

 • çok memnunum

  02/06/2014 tarihinde Sayın Hüsamettin TOP hocamız tarafından sağlık sorunları yüzünden göğüs estetiği ameliyatı oldum. Allahın izniyle ve hocamızın sihirli dokunuşları ille çok şükür çok başarılı ,sorunsuz ve acısız bir ameliyat geçirdim.Hocamızın ameliyat öncesi ve sonrası itinalı ve güler yüzlü yaklaşımı için özellikle de pansumanları bizzat kendisi yaptığı için şahsına çok çok çok teşekkür ediyorum....

 • çok memnunum

  trakya sizinle gurur duyuyor hizmetleriniz için sonsuz tesekürler harikalar yaratıyorsunuz tüm hastalarınızın gerek ameliyat öncesi ve sonrası güler yüzünüzle bize hep destek oldunuz basarılarınızın devamını diliyorum

 • çok memnunum

  BEN hüsamettin hocayla tanıştığımda 21 yaşındaydım hatırlamayı asla istemediğim bir yaş , karşılaşmamız ise trajikomik o benim yüzüme bakarken ben ona eski halime gelip gelemeyeceğimi soruyorudum :) bir trafik kazası geçirmiştim yüzümün sol tarafı tamamen kopuk sinir kesilerim tamamen parçalanmıştı ama doktoruma anlamsız bir güvenim vardı iğnelerimi dahi o yapsın istiyordum tuhaf. ve o ameliyat günü gelip çattı gayet başarılı bir ameliyat olduğunu söylemişti doktor ama aynalar öyle demiyordu yani görünen köy klavuz istemiyordu doktor benm üzüldüğümün farkındaydı biraz sabır düzeliceksin dedi bunu her seferinde dile getiriyordu . evet dediği olmuştu 6 aylık bir süre zarfı içerisinde iyileşmiştim hızla .üstüne 2 ameliyat daha geçirdim ve inanın eskisnden çok daha güzelleştirdi bu beni. yüzümde bir iz var evet ama o da nazar boncuğu diyelim. teşekkürler.

 • çok memnunum

  mükemmel cerrahlardan biri ameliyatımda olduğu için çok şanslıyım.emeğiniz için teşekkürler

 • çok memnunum

  Ameliyat olmadan önce tedirgindim, çevremde kimse olmamıştı ve ben ilk olacaktım ama doktorumun bana sağladığı güven, doktorumun becerisi, hastaya olan alakası herşeyiyle mükemmeldi...Benim doktorumu herkese tavsiye ediyorum.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer doktorlar