Uzm.Dr.

Hümeyra Boğa

Dermatoloji

Doktoru değerlendir Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle Randevu al

Adresler

 • Adana Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi

  H.Ömer Sabancı Cad.Yenibaraj Mah.
  Seyhan

  1385
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  1
  Son 30 gündeki çevrimiçi takvim isteği

  Eğer bu hekim sizseniz
  Bizimle iletişim kurun

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Hastalarla iletişimi açısından eşi benzeri bulunamayacak bir doktor diyebilirim. Yıllarca yüzümüze bile bakmayan hatta el ve ayaklarımda olan sedef hastalığı için gittiğim doktorlar el ve ayaklarımı kontrol etmeden sadece soru sorarak hep aynı ilacı yazdıktan sonra Hümeyra hanımın tedavi şekli ve ilgisi benim sağlık sistemine inancımı bir nebze olsun artırdı. Her ne kadar hastalığım %100 iyileşmeyecek olsada Hümeyra hanımın telkinleri sayesinde daha hızlı bir süreçte iyileşeceğime inanıyorum... Umarım kendisi gibi öğrenciler yetiştirme imkanı bulur. Çünkü ülkenin Hümeyra hanım gibi doktorlara çok ihtiyacı var...

 • çok memnunum

  hümeyra hanım çok iyi bir doktor.aynı zamanda çok çok iyi bir insan.benim kayınvalidem rahatsızdı.önceleri kendi polikiliniği vardı.oraya gittik.daha sonra onu zorda olsa bulduk.hastalara nasıl davranılması gerektiğini çok iyi biliyor.

 • çok memnunum

  Çok taktir ettiğim bir doktordur.Teşhisleri oldukça yerinde.Genellikle verdiği ilaçlar yerinde ve iyileştirmiştir.insanlarla diyaloğu çok ılımlı ve rahatlatıcı.

 • çok memnunum

  AYNI HASTANEDE Kİ BAŞKA BİR DOKTORUN ÇARESİ YOK DEDİĞİ HALK ARASINDA ALALIK HASTALIĞINA HÜMEYRA HANIMIN VERDİĞİ İLAÇLARLA ÇOK ŞÜKÜR FAYDA GÖRDÜM. HASTALIĞIN İLERLEMESİ 2 HAFTA GİBİ KISA BİR SÜREDE DURDU. KENDİSİNE DUA EDİYORUM.

 • çok memnunum

  Her 2 çocuğumda da defalarca gitmeme rağmen hiç sonuç alamadım. Fakat Hümeyra hanım tedavi ve tedavi devamı için yaptırmış olduğu ilaçlar ve verdiği merhemler düzenli ve tam onun tavsiyesi üzerine kullanılınca çok iyi sonuç verdi. itinalı dinleyerek verdiği tedavinin uygulanması çok önemli. İlgi ve alakası oldukça iyi. ayrıca çok hanım bir dr. Tek sıkıntımız sıra bulamamak. Teşekkürler Hümeyra hanım.

 • memnun değilim

  Bir akrabama yanlış tedavi yöntemi uygulayarak, yüzünün yarısının alınmasıyla sonuçlanan bir sürece girmesine neden olmuştur. Bilmediğini kabullenmek ya da yanlış da diretmemek de bir erdemdir!


  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

 • çok memnunum

  çok iyi bir cildiyeci hastalarla çok iyi ilğileniyor bence adananın en iyi cildiye uzmanı